Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230353, vloženo 16.02.2024 10:40:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
VŠ + rodina
Zdravím, momentálně studuju VŠ a pracuju full time. Studuju, to hlavně kvůli sobě, ale matka si furt mysli jak moc to musím udělat pro ni, aby se všude chlubila už má 2 dcery s tituly Mgr. A už mě nebaví jak moc se furt všichni vyptavávají, jestli denounce zkoušku mám, přitom jich to vůbec nezajímá,jak těžké to bylo apd, jen jestli jsem ji dal aby byly spokojení, že se budou chlubit zase někde že jejich syn studuje VŠ. Nikdy se o mě nějak nezajímali vždycky měli svého oblíbence(mám ještě 3 sourozence). Konečně jsem dneska dal docela těžkou zkoušku z matiky asi na přeposlání pokus a nemám vůbec chuť jim říkat, že jsem to dal, abych byl spokojený z těch jejich smutných ksichtů, abych viděl tu reakci, že si dám ještě v létě. Zase na druhou stranu nedokážu držet lež dost dlouho, prostě mě sžírá touha to říct někomu.
 Typko001 Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.02.2024 11:32:43
Co je na dvou megerách k chlubení?
Smajlík  Ludwa
16.02.2024 12:36:16
@Zajda No neřekl bych, že mě to nebavi, je to něco mezi. Oproti prváku nadšení ubylo, ale furt tam je. Studuju IT, chci aspoň toho bakaláře abych se mohl dostat do jakékoliv firmy aspoň na ten pohovor. Pracuji jako elektrikář na plný závazek, tak je to docela těžké se ještě učit po práci.Moje rodina je dost k ničemu. Máme tu alkoolika once, který chodí si vydělat aby měl aspoň na tu elektriku. Jedná, kdo matka jako tak se starala,ale moc ji nemusím. Když jsem nedal maturitu na 2 pokus tak mě skoro vyrazili z domu, a každý den po celý rok mě mentálně šikanovali že jestli to nedám na poslední pokus tak půjdu z baráku , a že mě zabíjí apd sračky. Až jsem tu maturitu dal, tak jsem si m najít do 2 týdnu práci ji ak prý jdu z domu. natož bracha o 2 roky mladší dal maturitu v pohodě a doteď se válí doma bez práce, už to bude 1,5 roku a nikdo mu nic neřekne. Že prý se s nimi mamka nechce hádat nebo co. Mě už je to celkem jedno příští rok dodělám bakalare a mizím a uvidí mě max tak na Vánoce a nějaké svátky. Přítok bratr taky teď chodil na VŠ tam kam já, a beztak nedal ani jednu zkoušku, kromě těch co se dají udělat i poslepu a to se válel celý den doma a nikdy jsem ho neviděl kdyby se na to díval několik hodin denně jak já a to je ste nechodí do práce.
 Typko001
16.02.2024 12:09:36
A baví tě ten obor a škola vlastně? Pokud ne a víš, že ti to k ničemu nebude, a že v tom oboru nebudeš pracovat, tak je to čistá ztráta času. Já jsem teď taky na výšce a nedovedu si na vysoké škole představit studovat něco, co by mě nebavilo - nejspíš bych to potom ani nedokončil.

To je už výhodnější místo těch 3 let studia jít pracovat
 Thielas
16.02.2024 12:04:30
Co popisuješ jistě není příjemné, ale v konečném důsledku...cíl máte všichni stejní, ne? Vidět tě úspěšně vyjít vysokou školu ;-) Z textu věřím, že máš své priority a své důvody proč to a ono děláš. Zaměřil bych se právě na to...osobně bych se i náležitě odměňoval za své úspěchy. Matka ti snad nějakou mírou pomohla dostat se tam, kde jsi (výchova, zázemí) a s ohledem na již zmíněný společný cíl bych se s ní o SVOJI radost podělil. Gratuluji ke zvládnuté zkoušce a přeji nadále spoustu úspěchů, které tě přivedou k vašemu společnému cíli a především tvému lepšímu životu ;-)
 ZajdaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč