Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230328, vloženo 15.02.2024 12:57:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ústupek nebo vliv manipulace?
Proč je fakt, že některé ženy vědí co chtějí a mají zdravé sebevědomí a nebojí se oponovat svému chlapovi, brán mnohými jako její neschopnost kompromisu, nedostatek sebereflexe a neústupnost?

Kdo a do jaké míry to určuje? Ten chlap, protože má být dominantní? Jako z tohoto hlediska to vypadá tak, že to nemá řešení, protože vždy ten chlap bude moct tu dotyčnou zahnat do kouta tím, že ona je moc dominantní a neústupná apod.

To mi nepřijde fér a zavání to manipulací. Pokud chce být ženská ve vztahu submisivní a zároveň mít právo si zachovat svůj názor, tak je tak jako tak znevýhodněná.

Rozviřte vody.
 alterme Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.02.2024 12:33:24
Dikobraz: a teď tu o Karkulce...
 alterme
16.02.2024 12:23:18
Ženská musí chlapa poslouchat! Nevim kses vzala, že smíš chlapovi odmlouvat. Doufám, že je to fake.
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
16.02.2024 12:17:15
No nevím kolik ti je doopravdy, ale na mě se už pohlíží jako na osobu, která už značně pokulhává a má to mít už srovnané. Takže nic moc. :D
 alterme
16.02.2024 12:12:25
Tak já bych řekl, že chybovat je lidské a přirozené. Otázka je, jestli se člověk z těch chyb poučí. To, co píšu, jsou moje zkušenosti, které jsem posbíral trnitou cestou, kdy jsem nadělal spoustu chyb. Neříkám, že je to jednoduché, člověk musí hlavně chtít se změnit, hledat a zkoušet nové přístupy k lidem/životu. Rozhodně se taky na 100% nechovám podle toho, co tady teď píšu, ale snažím se k tomu přiblížit a stále se učím, jak některé věci dělat lépe.
Smajlík  Ad Meliora Muž23 Kategorie
16.02.2024 12:02:51
Ad Meliora: To je všechno pravda, ale stejně nechápu, jak to někdo může zvládat tak nějak stabilně pořád. Já to mám jak na houpačce a myslím, že už je to v člověku a nedá se to moc změnit. Nevěřím terapii, to je jen berlička, ale když to máš "zažrané až do jádra", tak už to prostě nezměníš.
 alterme
16.02.2024 11:39:12
To je sice pravda, ale to se dá vyřešit tak, že si člověk ujasní priority a přes nějaké věci nepojede vlak. Když někdo po tobě bude chtít, aby si snědla hovno, tak se mu taky nepodřídíš.

Obvykle se hranice staví skrze tělo, to tělo a pocity uvnitř něho nám dávají najevo, že naše hranice jsou překračovány. Lidé, co mají problémy se svými hranicemi, tak nemívají moc dobrý kontakt s tělem a naopak ho docela přehlíží a nechávají si srat na hlavu. Nebo naopak to může vést k druhému extrému, kdy člověk okamžitě útočně reaguje na každý podnět.

Taky pomáhá umět správně formulovat své skutečně potřeby a touhy. Nemalé množství lidí není schopno ani sami před sebou jasně říct, co zrovna potřebují. A pak se toho snaží dosáhnout různými oklikami a od okolí tak nějak podvědomě očekávají, že jim to vyčtou z hlavy. To pak vede k nedorozumění a konfliktům.
 Ad Meliora Muž23 Kategorie
16.02.2024 11:07:17
Ad Meliora: S tím souhlasím, ale je těžké rozeznat ty hranice, když součástí sebereflexe je i zpochybňování sebe sama. Teda minimálně té mé. Nemůžu mít vždycky pravdu, můžu se i mýlit. No a pak už se to veze. Bohužel, když to člověk nedokáže vybalancovat, tak je to horší. Asi nerozeznám tu míru.
 alterme
16.02.2024 10:56:25
Přijde mi to jako hrozná generalizace, takhle se nechová každý muž, takže si stačí najít někoho, kdo to dělat prostě nebude.

Svoje hranice si každý určuje sám a pokud si je nechává určovat od ostatních, tak je to cesta do pekel s názvem psychické problémy.

Pokud člověk je dostatečně uvědomělý a ví, co se v něm odehrává, tak je schopen si vystavit svoje hranice rozumně a mít přitom sebereflexi. Pak tady tyhle manipulativní muže či ženy nemusí řešit, protože dokáže rychle vyhodnotit, jestli jejich komentáře mají nějakou váhu, nebo nad tím mávnout rukou a distancovat se od nich.
 Ad Meliora Muž23 Kategorie
16.02.2024 10:31:19
Tak máš k tomu asi blíž generačně. Chápu. Text hezký, ale podání už na mě zastaralé. Nedokážu to asi tak docenit.
 alterme
16.02.2024 10:21:21
Nic neprehaname, len som si spomenul na znamu pesnicku: "Mejte se radi" od Vaska Neckare.

Rad pocuvam stare pesnicky, pretoze take krasne a pravdive texty v pesnickach, v sucasnosti uz proste nejsou.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
16.02.2024 10:15:55
Vykuk: Nemusíme to přehánět...a od koho to vůbec je?
 alterme
16.02.2024 10:12:34
alterme, zaspivame si?:

"Někdy vedle sebe lidi vyrostou,
přitom je to zebe, jak si cizí jsou.
Někdy i své lásce málo rozumíš,
blíž jí chceš jen krátce, víc neumíš.

Tak se mějte trochu rádi, to nic nedělá,
jen k smíchu to svádí ta tvář umělá,
jen se rádi trochu mějte, nic vám nebrání,
o slávu se dělte i o zklamání.

Když jsou si dva bližší a trošku se slyší,
to útrapy ztiší a strach zahání.
Jenom k smíchu vážně svádí ta tvář umělá,
tak mějte se rádi, to nic nedělá".
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
16.02.2024 09:58:05
Vykuk: Nikdo nemá rád škatulky, ale ruku na srdce, ty to děláš taky, takže možná jak se do lesa volá? To nemyslím zle. Se zbytkem souhlasím a děkuji

Kvetak: No nejdřív nezapomeneš upozornit, jaký je to slint, je to nutné?

Ve zkratce: mnohdy se to tu tak nějak zvrtne v obhajobu autorů zpovědí a tím se upozadí řešení jejich problému. Jen jsem na to chtěla poukázat. Ale všimla jsem si, že tu jsou i lidé, kteří se toho nechytají a jdou rovnou k věci, což je fajn. Abych teda vyzdvihla i ty ostatní.
 alterme
16.02.2024 09:35:23
alterme: ja jsem se zeptal, jaky mas duvod s takovym clovekem byt. Co je na tom netolerantniho?
 Kvetak
16.02.2024 09:30:12
alterme: Som velmi rad, ze si otvorila tuto temu. Ano, tu sa nazorne ukazalo, ze mnohe vzajomne antipatie, tu vznikli, len na zaklade akehosi unahleneho dojmu, bez toho, aby sme aspon trosku spoznali svojho diskutujuceho partnera.
Proste TY a nielen ty, si ma uz hned pri prvej prilezitosti zaskatulkovala do skatulky ZLY a nechces to uz menit. No, ked som sa zacal branit tvojmu skatulkovaniu, tak odrazu si v rozpakoch a nevies ako dalej.

A pri tej svojej obrane som si necakane uvedomil aj fakt, ze vobec nejsi az taka silna zenska, ako sa zdas. Ale, ze si celkom krehka a citliva zenska, podobne ako vetsina ostatnych.
To len, mala ci na hlave nasadenu tu NESPRAVNU MASKU. Proste imidz je nanic...

V istom filme zena rika svojmu partnerovi: "Mam ta rada, pretoze ta poznam"...
Ano, je to tak: "Nemame sa radi len preto, ze sa vobec nepozname a neverime si". Takze sa len unahlene skatulkujeme.
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
16.02.2024 09:05:23
Teta Dana: Já jsem si zase všimla, že ty odlišné pohledy jsou mnohdy formulovány jako útok na autory zpovědí.
Pokud je to člověk, který píše nesmysly, jen aby něco vyprovokoval, tak se to dá ještě chápat. Ale takové to odsuzování lidí na základě toho, že měli třeba jiné podmínky v životě mi přijde jako blbost.

Nechápu to, že když na to poukážu, tak jsem podle všech útočná. Jen se snažím vrátit ten vlak na správnou kolej, když vykolejí. Tím myslím, že někteří zde asi zapomněli, že lidi si přijdou pro radu na určitou věc a ne pro rozbor jejich osobnosti, i když chápu, že to jde tak nějak ruku v ruce, tak nikdo vám sem nemůže vypsat celý svůj životopis, takže by bylo fajn to občas vzít v potaz. Vidět to trochu šířeji.

Hlavně taky Vykuk vždy "otočí" a začne se vysvětlovat a naráz umí napsat i něco kloudného, ale nejdřív každého šmahem odsoudí. Proč to nemůže být naopak? Nebo respektive tak, že napíše jen něco kloudného? Mě to vadí, protože vím jaké to je, když lidi ví houby a místo, aby poradili, když už je teda požádáte, tak se ihned upnou na představu, že dát někomu čočku je to, co ten člověk potřebuje, aby se mu otevřeli oči. Ano, možná jsou někteří lidi mimo, ale jde o to jako formou mu tu informaci kdo podá. Ale tak hlavně, že se tu vzpomínala TOLERANCE....
 alterme
16.02.2024 06:46:53
alterme - i ta sebestředná kráva s hraným sebevědomím měla kdysi sebevědomí normální než narazila na nějaké bez sebevědomí

Aha, takže za její povahový defekt může zlé okolí :)

Všimla jsem si už dříve toho samého, co Vykuk - že se s tebou nedá věcně diskutovat, vadí ti odlišné pohledy a hned začneš být útočná.
 Teta Dana Žena44 Kategorie
16.02.2024 00:56:09
napsala jsi-
Proč je fakt, že některé ženy vědí co chtějí a mají zdravé sebevědomí a nebojí se oponovat svému chlapovi, brán mnohými jako její neschopnost kompromisu, nedostatek sebereflexe a neústupnost?
---
Je to složitější. Není to tak, že každý člověk má přesné a dostatečné informace o tom, co se v nějakým vztahu mezi těmi dvěma lidmi (partnery) všdchno stalo. Většinu z té komunikace v tom vztahu jiní lidi samozřejmě neslyšeli. Takže mnozí lidi mají tendenci, věřit určité interpretaci jendoho z partnerů. Mnozí lidi taky určitou komunikaci posuzují bez kontextu, protože neví, co všechno si určití partneři řekli předtím.

Způsob komunikace ve vztahu taky závisí na tom, jaký vlastnostu partneři mají.Kombinací různých vlastností partnerů ve vztahu je poměrně hodně. Takže když jeden z partnerů je např. urážlivej nebo hádavej (nebo oboje), tak samozřejmě druhý partner může mít tendenci, neprosazovat určitý svůj požadavek a tám vlastně do určité míry jakoby příjímá určitou submisivní "roli". Samozřejmě že ne každý člověk se hodlá smířit s tím, že by se nechal "vydírat" tím, že může vzniknout hádka nebo že někdo se urazí a někteří lidi prosazují svůj názor i za "cenu" toho, že určitá hádka vznikne nebo že se partner urazí.
 LDV Muž46 Kategorie
16.02.2024 00:38:12
Mentolka - To mi připomíná jednoho mého strýce, který děsně těžce nesl, když jsem na jeho pomlouvání jistých lidí reagovala opravováním těch nesmyslů co říkal (týkalo se to sociálního pojištění, pracáku apod.) namísto toho, abych jen kývala (jak je zvyklý od jeho ženy a dcery) a držela krok. Vlastně jediný důvod, proč nesnáší dvě manželky svých synů je ten, že ony tu hubu taky držet neumí. :D
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
15.02.2024 21:55:33
Pořád to vychází ze společnosti. Jednou jsem dost dobře utřela strejdu (inženýr) co měl dost blbý kecy o vyhlazování Židů za 2. světové války a on se naštval a řekl mi, abych si konečně našla chlapa, abych neměla tak blbý kecy. Pak mi dala čočku i babička, že se strejdou nemam bavit o těhle věcech.
Většinová společnost je pořád nastavená dost postaru. Spousta mých kamarádek se stala submisivních poté co si našly vážný vztah. Sebevědomá žena, co má svůj názor a stojí si za ním (né nutně umanutě a sobecky) je pak často vnímána jako piča. To mi taky připomíná, že jednou jsem vyjádřením svého názoru naštvala babičku tak, že mi řekla, že přechytralý holky žádnej chlap nechce. Tím chci říct, že tohle chování podporují i ženy...
 Mentolka
15.02.2024 19:59:50
Všechny ty ženské jsou stejné, všechny!

Ty sama tomu věříš?
 Návrat do minulosti Muž89 Kategorie
15.02.2024 19:56:25
1bhc: Spíš jsem měla na mysli, aby se nezneužívalo, když ten ústupek udělá. Protože to přece nemusí dělat pořád. Ale chlap ji "zažene do kouta" tím, že je moc umanutá apod.

Někteří tady na mě tak působí taky, když se tu často odsuzují ženy, které si dovolí stát za svým. Což je asi jedno. Ale ve vztahu je to horší. A bohužel jsou takoví všichni chlapi.
 alterme
15.02.2024 18:26:22
Řekl bych, že ústupek občas musí ve vztahu udělat každý. Mě je třeba jasné, že až najdu ženu, se kterou budu chtít založit rodinu, tak budu muset omezit motorku, výlety a sezení u PC, ale tak to holt je.
Z toho jak to podáváš ty, tak by ta silná sebevědomá žena měla dělat pouze to, co chce ona a nebrat absolutně žádné ohledy na partnera.
 1bhc Muž31 Kategorie
15.02.2024 17:45:07
Dozvuky mého pseudo výlevu...no jo. To se mi i podobá :D
 alterme
15.02.2024 17:38:34
Nic si z toho nerob, to su uz len take dozvuky... Vycitala si mi, ze som "utiekol z diskusie". D
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
15.02.2024 17:32:43
Vykuk: Fakt nevím co chceš. Oponovat ti můžu, ale tolerantně. To dělám.
Tak nevím kde je problém
 alterme
15.02.2024 16:55:31
alterme: Ja Ta neprosim, aby si mi nieco uznala. Ja Ta prosim len o vzajomnu toletanciu.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
15.02.2024 16:43:01
Vykuk: Já na tebe nic neházím přece. Chceš, abych ti něco uznala? Dobře, uznám. Klidně, když to bude pravda. Když to pravda nebude, tak nepravdu uznat nemůžu. Prostě tak to je. Ty bys taky nešel proti vlastnímu přesvědčení.
 alterme
15.02.2024 16:34:11
Alterme: ja som sa pokusil "zasypat tu priepast" medzi nami, ale ty si mi neustale len oponovala.
Preto prosim, nezvaluj vsetku vinu, iba na mna. Marne bude jeden ustretovy, ked ten druhy/a, to naopak len vsetko neguje.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
15.02.2024 16:22:35
Vykuk: Tak si mysli, že jsem porouchaná a obhajuju stejně porouchané lidi. A je to.

modern research: jen jsem položila dotaz - napsala zpověď, napsala jsem tady toho o sobě hromadu a myslím, že to stačilo. Jsem ráda, že to nikdo nezaregistroval. Umím být nenápadná. To je předpoklad pro přežití.
 alterme
15.02.2024 16:13:21
alterme: Mně totiž profil alterme nic neříká. Nevím, kdo jsi. Určitě jsi chytrá a máš problém se sebevědomím, ale je tam ještě něco dalšího. Jen nevím, co to je, když tě vlastně neznám. Takže nemusíš, jen máš zajímavý profil.
 modern research Muž36 Kategorie
15.02.2024 16:12:39
alterme: A co by Ti mel clovek rict, abys nebyla plna predsudku, vuci mne? A mel bych to vubec chtit?
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
15.02.2024 16:05:08
modern research: A co by vám měl člověk říct, abyste nebyli plni předsudků? A měla bych to vůbec chtít?
 alterme
15.02.2024 15:52:46
viděno očima

Co?? absolutně nevím o kom je řeč
 Loca Loca Žena98 Kategorie
15.02.2024 15:51:08
alterme: Ale jo, jen si myslím, že jsi nám něco o sobě neřekla. To není jen o sebevědomí.
 modern research Muž36 Kategorie
15.02.2024 15:37:03
Tady už nic nedává smysl
 alterme
15.02.2024 15:25:35
Velka Nula: Jakto? Třeba jsi v pohodě, jen těžký život tě dostal na dno.
 modern research Muž36 Kategorie
15.02.2024 15:25:34
alterme: Inu, kdyz to tak citis ve svem prirozeni, tak proc ne.
 Kvetak
15.02.2024 15:21:41
modern research: Uz prosim s tim prestan, nebo me rozbrecis. Normalne mne tak tecou slzy dojeti, ze me az stipou oci z toho.
Smajlík  Velka Nula
15.02.2024 15:17:24
modern research: nechápu tě, motáš tisíc věcí dohromady

kvetak: No vidíš, hysterická sebestředná kráva, která zvýrazňuje rozdíly v názorech. Můžu být kdokoliv. Kdokoliv řeknete
 alterme
15.02.2024 15:14:22
alterme: "Vždycky musíš něco obětovat." Nesmysl.
Jedine, co je z obou tebou popisovanych variant citit, je jedno velke nesebevedomi. A to hlavne proto, ze je v tom tvem vyjadreni citit "Prehnane resim, co si o mne mysli ostatni!"
 Kvetak
15.02.2024 15:09:20
alterme: Obětovat slabé kusy? Koho zajímají? Budou vždy k ničemu. Někdy tu sleduj hysterické lidi. Jediný, co maj, že dělají bordel. Nijak jim to nepomůže a tobě to nic neudělá.

A jak psala Frajerka. Není to o tom, že víš všechno. Ale prostě jsi schopná zhodnotit názor ostatních. Pokud mají pravdu, asi něco předěláš. Pokud povídají nesmysly (častěji), prostě je ignoruješ a nebo si z nich alespoň uděláš trochu srandu.

A taková ta klasika. Nikdy neřeš kritiku od lidí, kterých by ses normálně nešla zeptat na názor. Na co je ti názor nějaký nuly, která akorát obtěžuje ostatní? Ptej se lidí, kteří něco dokázali, kteří mají něco za sebou. Takoví ti rádi pomohou, protože znají tu cestu.
Smajlík  modern research Muž36 Kategorie
15.02.2024 15:06:12
Frajerka problém nemá, je to Frajerka s velkým F, má v tom jasno, každý kdo to má jinak než ona je vločka nebo co to tam psala...ale Vykuk napíše mě, že já poukazuju na odlišnosti :D
 alterme
15.02.2024 15:04:22
Kvetak: To nebude ono, mě se to líbí od tebe, mám ráda lidi co jsou tak "nad věcí"
 alterme
15.02.2024 15:03:14
Tak když je základem toho být v pohodě, mít u zadku názory druhých, tak určitě. To pak můžeš překypovat sebevědomím, ale pak ti zas někdo řekne, že jsi sebestředný a ty mu to potvrdíš tím, že mu to nebudeš chtít vyvracet. Takže co teda. Vždycky musíš něco obětovat.
 alterme
15.02.2024 15:01:27
alterme: jestli po tom tak mocne touzis, napis to na papirek, podepis "Kvetak" a hod si to do schranky.
 Kvetak
15.02.2024 14:57:30
alterme: Má Frajerka takový problém? Jen pokud jsi v pohodě, tak pořád na tebe budou útočit slabé kusy, protože jim připomínáš, jak k ničemu jsou. Ale sama máš mít kolem sebe svoje lidi.
 modern research Muž36 Kategorie
15.02.2024 14:55:11
modern research: ono není moc na výběr, buď se podvolit a nechat se zválcovat nebo zůstat sám a kibicovat na zpovědnici
 alterme
15.02.2024 14:52:05
Loca Loca

Na domluvu musí být dva u vás si už nejsem jistý zda by domluva byla možná.
 viděno očima
15.02.2024 14:51:45
alterme: Vidíš, přesně tohle nechceš v diskusi. To stejné budeš dělat v práci, s partnerem, s kámošem.
 modern research Muž36 Kategorie
15.02.2024 14:50:06
Kvetaku napiš mi radši jak jsem vypatlaná, sám víš, že to chceš
 alterme
15.02.2024 14:49:29
Vůbec nevíš jak se cítím, tak mi nepiš, že jsem uražená. Snažit se zorientovat v mezilidských vztazích je zkrátka zbytečné.
 alterme
15.02.2024 14:47:59
alterme: je ti dobre?

Jedna frajerka: vedomi vlastnich slabin, je-li realisticke, neni nesebevedomim.
 Kvetak
15.02.2024 14:43:50
Alterne: A zase si urazena, ze si niekto dovolil s Tebou nesuhlasit. Zamerne som sa vyhybal diskusii, aby som tak len zbytocne neprilieval "olej do ohna".
Tu vsak nazorne vidim, ze i s druhymi mas podobne neshody, ako so mnou.

Asi to bude tym, ze v diskusii sa ani nesnazis o koncenzus, len zbytocne zvyraznujes rozdielnost nazorov.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
15.02.2024 14:42:04
Jedna frajerka: Zrovna ty se na ZP projevuješ sebevědomě a také ti to občas někdo vyčítá. Tak nějak by to mělo být.
 modern research Muž36 Kategorie
15.02.2024 14:34:51
Vzdávám to. Nemá to cenu cokoliv řešit. Ať člověk udělá nebo řekne cokoliv, druhý si to stejně vyloží po svém. Mít vlastní názor, nemít vlastní názor, mít vlastní názor a sdílet ho, mít vlastní názor a nesdílet ho. Mít sebevědomí, ale zároveň nemít, kdyby to náhodou na druhého působilo, že je to moc a že jsem sebestředná.

Co to je to být sebou? Chápat se navzájem a mít důvěru, bát se něco říct, abych nešlápla na kuří oko, ale zároveň se nebát, abych nebyla furt ustrašená fňukna.
Tak se dá pokračovat do nekonečna se všemi příklady.

Ještě, že to v té společnosti tak úžasně všechno funguje, když lidi mají tyhle názory na sebe.
Kašlu na to
 alterme
15.02.2024 14:29:56
alterme - Tady se nejspíše budeme rozcházet v definici sebevědomé ženy. Já si nemyslím, že bych měla nízké sebevědomí a ani si nemyslím, že bych si nosila nějaký mindrák. Ale to neznamená, že bych si o sobě myslela, že jsem dokonalá princezna a jedinečná sněhová vločka. Samozřejmě že jsou oblasti, o kterých vím, že v nich nejsem dobrá. A jsou situace, kdy si jsem něčím nejistá. Třeba když jsem musela prezentovat před aulou studentů, nebylo mi v té situaci vůbec dobře. A určitě v tom hrály roli myšlenky týkající se toho, že já jim vlastně nemám, co říct... a třeba budu říkat nesmysly, a možná to nikoho nebude zajímat, a nejsem takovým tím člověkem, co si stoupne před publikum a jde vidět, jak skvělým rétorem je, jak dané věci umí objasňovat, jak umí publikum snadno pobavit.
Ale nepromítá se to do toho, že bych si myslela, že když si s někým povídám, tak ho unudím k smrti.

Pokud vědomí vlastních slabin ze mě dělá v jistých oblastech nesebevědomou osobu, tak ano, dle této definice v jistých směrech nesebevědomá jsem.:)
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
15.02.2024 14:26:13
alterme: Určitě, ono se mění, co?

Sebevědomí je základem všeho. Proč mám poslouchat, jak si někdo nevěří a hledá všude problémy? Proč si nejistí lidé myslí, že jim chci ublížit? Mě to nezajímá, to jsou jejich problémy. Tady na ZP to můžeš vidět hrozně často. Nesebevědomí lidé jsou zlí a dělají akorát problémy.

Ano, naivní představy mám. Věřím třeba na lásku na celý život! Ale tohle máš pomotané ty.
 modern research Muž36 Kategorie
15.02.2024 14:22:46
modern research: Možná i ta sebestředná kráva s hraným sebevědomím měla kdysi sebevědomí normální než narazila na nějaké bez sebevědomí. A naopak. Ono to není jen o tom, že když jsi sebevědomý a kdesi cosi, tak je vše nej a vše se daří a narážíš jen na skvělé lidi a nic na tebe nemá vliv.

Máš naivní představy.
 alterme
15.02.2024 14:18:06
alterme: Chtěl jsem tím říct, že nejvíce si stěžují sebestředné krávy, které nejsou sebevědomé. Sebevědomé ženy jsou skvělé a tohle mají vyřešené. Nejsou se slabými kousky, které by jim cokoli vyčítaly. Nedává to smysl.

A ano, většina žen si moc málo věří a je to pak utrpení s nimi komunikovat. Jen sebevědomí lidé jsou v pohodě a schopni plnohodnotných vztahů - všech typů.
 modern research Muž36 Kategorie
15.02.2024 14:14:38
modern research:

Sebevědomých žen je úplné minimum, není to jejich přirozenost.

Tím chceš říct, že když je žena sebevědomá, tak to není pro ni přirozené a přirozenější je, když není sebevědomá, protože když už je sebevědomá a není to pro ni přirozené, tak je vlastně už sebestředná? Nebo co tím chce básník říct.

Jedna frajerka: takže jsi si sebou natolik jistá, že můžeš tvrdit, že ani ty sama nemáš v něčem nízké sebevědomí?
 alterme
15.02.2024 14:06:53
Většinou se sebestředné krávy schovávají za vysoké sebevědomí. Proto. Sebevědomých žen je úplné minimum, není to jejich přirozenost.
 modern research Muž36 Kategorie
15.02.2024 14:02:13
pokud se to týká řešení něčeho konkrétního, tak je třeba být konkrétní. jinak takhle obecně mám sama zkušenost s více méně na pohodu chlapama a na druhé straně ženskýma, které řeší věci, ze kterých chlapy bolí hlava, protože vůbec neví, o co jim jde...
 politá matrace
15.02.2024 13:58:13
Žít s ženskou s nízkým sebevědomím musí být náročné.
A jinak k věci.. pokud ten muž kritizuje samostatnost ženy (pokud opravdu hovoříme o samostatnosti a není to tak, že si všechno musí udělat po svém, vše po chlapovi opravuje a nic, co udělá on, není dost dobré), tak je to pitomec. A rozhodně si nemyslím, že by taková byla většina mužů. I člověk, který si umí nastavit hranice, je schopen kompromisu.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
15.02.2024 13:32:20
Kvetak: Spise bych se ptal, proc s nekym takovym zijes?

A ta domýšlivost ti pomáhá v životě?
 alterme
15.02.2024 13:26:51
Přijde mi to zvláštní. Všechno je o domluvě, ne
 Loca Loca Žena98 Kategorie
15.02.2024 13:24:58
To je zase slint.
Spise bych se ptal, proc s nekym takovym zijes?
 Kvetak
15.02.2024 13:16:13
Tím, že v klidu vyjádří svůj názor pičuje? To se dá vidět i tak, že ten dotyčný má prostě u pr**** jakýkoliv názor svojí drahé polovičky a protože si potřebuje zachovat své "chlapství" tak to hodí do "outu" tím, že ona pičuje. Hlavně nic neřešit. To může žít zrovna s figurínou.
 alterme
15.02.2024 13:10:43
treba ju nechce zahnat do kouta, treba jen chce at zbytecne nepicuje
 felixfm
15.02.2024 13:08:19
Ja si myslim, ze okrem ineho aj hodne zalezi na tom, ako rodicia zvladli nasu vychovu, aky nam dali osobny priklad a vytvorili nam tym isty citovy a moralny zaklad do zivota...
Dnes som napr videl titulek: "Rodice se boji vlastnych deti!"... To vlastne len potvrdzuje moju uvahu.
Smajlík  *Vykuk* Muž62 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč