Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1225829, vloženo 18.11.2023 17:20:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Problem v komunikaci s holkou co s tim?
Ahoj, moc nevím co teď dělat. V pondělí to bude měsíc, co jsem se vrátil z dovolené kde jsem byl s o 17 let starší ženou, kterou jsem tam pozval. Než jsme jeli, tak jsme měli vztah kamarádi s výhodama, ale na té dovolené mezi námi jakoby něco přeskočilo. Před dovolenou psala spíše ona mě než já jí, ale nepsali jsme si zas tolik. Když jsme se vrátili, tak já musel hned druhý den na pracovní cestu do Francie na týde, potom byla ona týden nemocná, pak měla své dny a tento týden byla opět nemocná, takže jsme se už skoro měsíc neviděli. Komunikace je s ní teď obtížná, jelikož si standartně zprávy zobrazí, ale reaguje na ně třeba až po 6ti nebo 12ti hodinách. Jsem z toho špatný, jelikož to ochladlo a já o ni nechci přijít. Párkrát jsme si volali a když jsem se jí tuto středu ptal jestli by si zase chtěla zavolat, tak mi napsala až o půlnoci, že "Samozřejmě, že ano", ráno jsem jí na to dal like a až druhý den (včera) jsem napsal "Ahoj, doufám, že už je ti lépe. Tak až budeš mít čas, tak se ozvi.", jelikož ve středu byla stále nemocná. Doposud mi neodpověděla a já se bojím, že jsem to touto zprávou ještě víc pohřbil. Co bych měl dělat, nechci být dotěrný a psát jí teď že bych si chtěl zavolat mi přijde trochu hloupé. Rád bych si vyjasnil jak to mezi námi je a jestli by se chtěla zase vidět, s tím, že pokud o ochladlo z její strany a už zájem nemá, tak to pochopím. Co si o tom myslíte, že bych měl dělat?
 Nestastnik Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.11.2023 04:11:20
Od dob, kdy se zavdly mobily a má je snad každý..............od té doby je vzájemná komunikace zejména v CZ na čisté nula.
Za mých mladých let mobily neexistovaly, ale parta holek a kluků věděla, že se denně sejdeme na našem místě, bude se hrát a zpívat na kytary, bude se blbnout s holkama (ve vší slušnosti) budem hrát sporty, i tancovat v trávě, jezdit na motorkách, a navečer vyprovázet holky domů...a že rodiče nám to nezakazují.

Drogy a chlast neexistovaly pro nás. Tancovačky o weekendech, randění..nějaká ta pusa...
Jo Internet a mobily bvám ukradli komunikace mezi sebou.
 Quakie Muž77 Kategorie
19.11.2023 21:35:17
Jo, urči datum, co a jak. Když přijme a vymluví se nebo nepřijme a vymluví se, zkus to pak maximálně dvakrát. Potřetí pokud neprojeví snahu navrhnout jiný termín a vyřešit, proč nemůže na tvou nabídku přistoupit, je jasné, že nechce a nemá odvahu odmítnout narovinu.

Dej nanejvýš třikrát jasný termín: kdy, kde a co. Jinak nevyzvídej a nenuť ji přiznat barvu.
 Hrnek čaje Muž27 Kategorie
18.11.2023 21:12:42
Jestli se dozvím co tam teď provadi, nalijí ji tam chilli .
Smajlík  Uiop
18.11.2023 20:42:13
Ona je vdaná, že ji prostě nemůžeš zavolat (a někam pozvat) ? Musí to být nutně na sex ? Kdysi jsi psal, že s ní chceš něco víc a pak nemáš zájem se s ní ani vidět, když má mences. Protože tě nezajímá jako osoba, ale . ..jen sex. Asi izbji to s tebou nebaví nebo by to zranovalo její city, pokud k Tobě začala něco cítit. Stará neznamená bezcitná.
Smajlík  Jedna paní povídala
18.11.2023 17:23:01
Opakovana zpoved neni zpovedi.
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk