Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1221979, vloženo 06.09.2023 14:29:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
ČEZ distribuce
Už delší dobu mi vrtá hlavou jedna věc. Auta ČEZ distribuce mají na střeše vždy žebřík a zaslepenou trubku průměr cca 200mm. Žebřík je mi jasný, ale na co vozí tu trubku? Dráty mají přeci smotané v kufru. Instalatéři takové trubky vozí taky, ale tam to chápu, mají v tom vodovodní nebo topenářské trubky, ale na co to maj elektrikáři?
 nemo33 Muž49 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.09.2023 07:37:28
To vypadá na normální kanalizační KGčko https://www.fadet.cz/file-public/40 takže asi spíš ta zkoušečka "když neshořím, tak na to můžu poslat dělníky" :-).
 nemo33 Muž49 Kategorie
06.09.2023 22:25:08
Jestli v tom nemaj takovou tu zkoušečku vysokýho napětí, jako byla vidět v obecné škole. Šáhnou s tim na vedení a když to nezasrší mají jistotu že vedení není pod napětím.
 dáme jedno Muž42 Kategorie
06.09.2023 20:16:19
Může to bejt chránička zemního vedení. Dělaj se i hladké tyčové z vysokohustotního polyetylenu (HDPE) a mají běžně zátky - když osadíš jen chráničku v křízení a pak protahuješ vedení, abys minul ochranná pásma.

Vedení osazené v chráničkách navíc nemusíš pískovat. Je tedy snažší vést trubku na střeše, než káru s pískem za prdelí...
Smajlík  wut Muž34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč