Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1217571, vloženo 09.06.2023 02:32:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Na panském pohnojit pole, aby to klapalo
Jak s kým v práci cítíte a jak s kým držíte? Já za svého zaměstnavatele skoro vůbec nekopu, jeho zisky mám u řitního otvoru, protože z nich nic nemám a moji výplatu to nijak neovlivní. S kolegy soucítím hodně a spolupracuji, pro zákazníky se taky snažím dělat maximum, někdy i na úkor zaměstnavatele i na úkor sebe. Ale nadřízeným se mi pomáhat nechce a pokud si musím vybrat, jestli přitížím zaměstnavateli, nebo zákazníkovi, přitížím zaměstnavateli. Protože na nás neustále vyvíjí čím dál větší tlak, kromě toho nás podporuje.v bonzování. Takže, přestala jsem bonzovat, i když je to proti pravidlům. Raději soukromě upozorním kolegy na chyby a snažím se je společně s nimi napravit. U mě je na prvním místě příjemný kolega (bez ohledu na pohlaví), potom zákazník, potom přímý nadřízený, pak teprve zaměstnavatel a na konci můj nepřímý nadřízený, kterého nikdo nemusí, ale všichni se mu bojí něco říct. Jsem hrdá na pověst naší společnosti, ale uvědomuju si, že je to jen pozlátko a že to je za cenu, že se tam pod tím tlakem můžeme podělat. Takže vůbec, pro tým udělám cokoliv, ale pro ty nade mnou nerada vůbec hnu prstem. Je to tak asi špatně, protože zaměstnavatel si představuje, že budu pro zákazníka obětovat pouze sebe, ne jeho, ale jak on mně, tak já jemu.
 Deset židlí Žena99  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.06.2023 23:26:50
proto se tak skvele mas!!
Byl jsem vzdycky v tymu managementu zde ve Fordu (Wayne MI Truck plant)
Vsak jsme taky kdysi pred lety dokazali Fordove rodine vydelavat i cistou miliardu dolaru rocne. Tehdy sli nase Lincoln Navigatory a s nima Expeditions na odbyt jako novinka v Lux SUV. Dokazali mit zisk i skoro 50,000 dollars na jednom voze cistej zisk!!!
Ano ovsem po dvaceti letech se to stalo (SUV) novinkou i v Evrope a Asii.

Zamestnavatl mne musi potrebovat, aby ochotne platil neuveritelne mzdy. A bylo nas v jedinem zavod2 Forda stovka co meli na starosti roboty ( a jine masiny) a umeli je udrzet v chodu a samozrejmost bylo naprogramovani tech robotu. V tymu $ cernych kluku a ja, jsme si byli vsichni rovni a byl na nas spoleh.

Vim, v Cechach je cernoch opice. A neberu vam to. Taky jsem mel pak v tymu jednoho Muslima. Ten ale za !) let odesel do duchodu nekam na jih California. Obsluha linek delala sotva za 28 dolaru na hodinu stejne jako zametaci podlah.. Bida.

Vsechno je o mmozku, mysleni, nazoru, a realite zivota.
 Quakie Muž77 Kategorie
09.06.2023 17:28:29
Dobře ty!
Smajlík  Na i v ní
09.06.2023 11:12:49
M*d: Když máš společnost o stovkách nebo tisících lidí, těžko zajistíš, aby tam byli všichni z tvého pohledu normální. :D Stačí jeden debil někde nad tebou a už je to úplně jiné.
Smajlík  Deset židlí
09.06.2023 11:03:57
Tohle je bizar! Proc nejdete makat za dobre penize mezi normalni lidi? Kdo je vlastnikem firem, v nichz delate? Nemaji neco spolecne s lidmi, ktere volite?
 Mr D
09.06.2023 07:52:20
My ještě nedávno vyplňovali tzv. OFS - pozorování, jestli ostatní používaj správné a nepoškozené nářadí, máš předepsaný prac. oděv a obuv, nechodíš mimo chodníky a přechody, a za co si dal někomu tzv. "feedback".

Musels tam něco napsat, třeba že pracovník neměl reflexní vestu, že si viděl zaměstnance kouřit mimo vyhrazené místo, nebo že kamión jel v podniku víc než 20 km/h.
Ale nebylo to adresné, prostě jen že někdo něco ..
 Sledík křišťáloví
09.06.2023 06:13:02
Cital som, ze vraj v Amazone je bonzovanie udajne povinne. "Nenabonzujes - nemas premie"... Zeby si z toho brali priklad aj ostatne firmy?
 *Vykuk* Muž62 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk