Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.121324, vloženo 27.05.2006 12:00:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Není HA svinstvo?
Tak nevím, koukám že dneska každá šestnáctak začíná brát HA jako samozřejmost. Některé to dokonce dělají spíš kvůli tomu, že jim to pomůže na akné. Podle mě je HA pěkný svinstvo, který holkám kurví organismus o sto šest. Nechápu proč to holky do sebe cpou. Moje holka HA sice taky bere, zakazovat jí to nebudu, ale byl bych radši kdyby je nebrala. Je až neskutečné kolik chemikálií a podobných sraček tyhle prášky obsahujou. A pokud do holka bere skoro celej život, tak sem si 100% jist že to musí mít silný dopady na organismus. Jistě, teď mi každej vmete do tváře, že mě se to mluví, že já nebudu ten co bude rodit malýho caparta v 16ti. Ale nezdá se vám ujetý, že to dneska všeci berou jako samozřejmost? Vždyť už fakt, že vlastně díky těmhle přáškům žena nemůže otěhotnět(jo vím je to 95%) je dost zarážející a ukazuje, že to v těle ženy dělá pořádnou paseku. No chtěl bych znát váš názor na tohle.Díky
 Stojan Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.05.2006 19:09:34
Acnelka-L: třeba spolehlivej je Pharmatex, při správným používání víc než kondom. Já třeba v životě HA nebrala a neotěhotněla jsem.
Smajlík  Pa-Loonjka Žena33 Kategorie
28.05.2006 18:33:30
No to se to kecá. Tak nabídněte jinou, spolehlivou formu HA. Kdybych nemusela, tak ji taky neberu. Jenže tělísko mi nezavedou (nemám děti), plodné a neplodné dny (to můžu rovnou kupovat kočárek), stejně tak přerušovaná soulož. Na latex je přítel alergický a spermicidní gely nejsou ani zdaleka 100% (nevěřím jim). Pesar už mizí z trhu a navíc je zavádění silně nepohodlné. Náplasti mají stejné % hormonáů jako prášky a injekce taktéž. Takže? Co poradíte, chytří pánové. Kdybyste byli vy na našem místě, tak byste zrovna tak papkali HA, páč třepat se po každým styku, jestli přijde menstruace nebo ne, to by vaše nervy nevydrželi, to mi věřte. A já děcko teda rozhodně nechci.
 Acnelka-L Žena33 Kategorie
28.05.2006 18:13:07
já HA kupříkladu neberz :)
 lamisil Žena24 Kategorie
28.05.2006 13:00:59
je to svinstvo, ale čím dál tím menší (pokrok - obsahují čím dál méně hormonů, takže zase tolik neškodí...) - věřím tomu, že věda vymyslí časem něco lepšího (pořád si myslím na variantu odebrání vajíček v mladém věku, zmrazení a následné umělé oplodňování v laboratoři a v líhni..ale asi je to jen taková utopická vize - pak by mohli mladým holkám klidně udělat sterilizaci a bylo by to), zatím si budu ničit tělo HA :)
Smajlík  mazlicek-slunicko Žena20 Kategorie
28.05.2006 07:04:41
Ale zas nechápu, proč někdo tvrdí, že to musí brát i když nechce, existujou i nehormonální formy antikoncepce, nejenom "sex až po svatbě".
Smajlík  Pa-Loonjka Žena33 Kategorie
27.05.2006 21:31:24
Namluví to tělu, že je těhotný. Čím míň hormonů HA obsahuje tím líp, modernější jich méně obsahují. Víc o tom nevím.
 Marion Žena Kategorie
27.05.2006 19:16:04
Hormonální systém je řízený hypothalamem a hypofýzou, takže je dost složité dát jej zase do původního stavu :-( Tudíž není vyloučené, že až budu chtít otěhotnět, budu muset brát léky na vyvolání ovulace (gynekolog mi nebyl schopný říct, jestli dojde k samovolnému zlepšení) :-(((
Smajlík  Euphorbia Žena35 Kategorie
27.05.2006 19:04:18
Nevím, jak velké je to svinstvo, ale já neberu HA přes rok a půl a dosud nemám v pořádku menstruační cyklus...bez vyvolávačky (další humus) to nedostanu klidně půl roku. Navíc mi gynekolog nedokáže pořádně osvětlit příčiny tohoto stavu (a patrně ani neví, jak to vyléčit).
Smajlík  Euphorbia Žena35 Kategorie
27.05.2006 18:38:53
Souhlasim bohužel jak se stajanem tak s alienem.
Pakárna je v tom, že prakticky nic srovnatelného s HA není (leda tělísko, ale to každá nesnese). A tak je to začarovenej kruh.
Tu psychologii, když dovedu do absurdity - když nebude brát, ta bude při každém vrznutí umírat strachy, aby to nemělo následek, takže si to neužije. Když bude brát, neužije si to taky, protože na spoustu žen to působí jako snižovač chuti.
A není pravda, že chlapi to házejí na ženy, ať se starají. Kdyby byla nějaká jiná antikoncepce kromě kondomu (kterému, jak už tu zaznělo, i spousta žen nevěří), myslím, že plno mužů by do toho šlo. Jenže není - krom sterilizace.
A při diskusi muže s ženou o škodlivosti HA to probíhá přesně jako tady. Žena udělá z muže zloducha, který se nemusí a nechce starat a sama zaujme pózu mučednice, že ona je ta, která se musí obětovat, protože to jinak nejde. A pro sebe si to omluví tak, jako tu taky zaznělo: jsou i jiné, horší vlivy prostředí, nežli HA a lepší do sebe prát HA nežli třeba drogy....
Ach jo... Jak z tohodle ven...
(Hrozný, co všechno jsou lidi ochotni udělat kvůli vrznutí si.... :-)))
 elos Muž40 Kategorie
27.05.2006 18:23:26
Ne. Podle me to svinstvo neni.
Sice to zasahuje do organismu, ale ty trifazovy jsou jemny a napodobujou zenskej cyklus, takze telo oblbujou jemne. A pak ty novy tridy ani nemaj karcinogenni rizika a tak, takze pohoda. Jen je dulezity, aby si kazda holka vybrala tu, ktera ji vyhovuje. A HA jako samozrejmost? To teda vubec neni ujety. Zaplatpanbuch! Kdyby to takhle samozrejmy bylo vsude a s jakoukoli ochranou, tak trikrat slava!
 *becki* Žena21 Kategorie
27.05.2006 18:14:12
alien: hlavně že tys pobral vědomosti! Píšeš to tak, že všechny ty ženský, co to berou v nejbližší době (nebo za pár let) zemřou. Zásah do organismu to samořejmě je, o tom žádná... nežádoucí účinky samozřejmě jsou!
A o mojim šukání víš kulový, tak nemel, vždycky dávám bacha na svou ochranu, tak ať si to ženský taky zjistí, jaké jsou nevýhody a možné následky a rozhodnou se pro jinou ochranu!!!
Smajlík  sad-sad-man Muž22 Kategorie
27.05.2006 17:37:30
Hodne diskutabilni http://www.sexus.cz/clanek/1157 -rizika-hormonalni-antikoncepce.html
 tajemnavila Žena Kategorie
27.05.2006 17:28:50
sad-sad-man:Víš o tom hovno, tak nemel.Je to pohodlný šukat a srát na zdraví svý holky, co?
Já osobně tedy v sobě nic srovnatelného se škodlivostí a rizikovostí HA nemám...pokud tedy nebereme v úvahu ajdu, hehe.
A ani omylem není nic populárního ohledně říkání pravdy o svinstvu jménem HA, bohužel, takže nelži.Moderní nutnost je naopak, aby to do sebe holky praly od nácti za asistence bílých hrobařů a ještě si pochvalovaly, jak to té hloupé přírodě "pomáhají a nandaly"...
Tím tady nechci kázat, je jasné, že bez HA je vše mnohem složitější a často nepohodlnější pro obě strany, o tom žádná.Ale je nutné, aby se to svinstvo nebralo jako automatické a už vůbec ne něco přirozeného a správného bez přemýšlení, jako to holky dělají.Je potřeba, aby holky měly dostatek informací a na jejich základě se rozhodovaly a nebučely jako kravky bez přemýšlení.Relativně dost holek má z HA doživotní zdravotní následky, ale o tom už se doktoři mladým holkám nezmiňují, když jim to cpou.A o tom, že po trase HA-tromboza-smrt už nebude muset dívka řešit vůbec nic se také nikde veřejně moc nedočteš..
Jsou to klasické farmaceutické a lékařské lži a překroucené skutečnosti, kdy se zdůrazňuje jenom jedna strana mince a neřekne se druhá a třetí.To samé, jako s operacemi očí, dioptrií resp rohovky...také ani slovo o potenciální zvýšení možnosti rakoviny, praktickém zvýšení citlivosti na světlo, nadpoloviční jistotě opětovného zhoršení dioptrií a nutnosti další operace atd....prostě klasická hrobařská taktika.
Jak se čímkoliv a jakkoliv nepřirozeně zasahuje do organismu, je prostě potřeba přemýšlet a ve chvíli, kdy jsou v tom namočeny bílé kurvy a zkušební preparáty na lidské myšky, tak přemýšlet stokrát.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.05.2006 16:49:45
Lepsi brat pravidelne HA nez herak.
 Soulmates Žena19 Kategorie
27.05.2006 16:49:08
Ty těch škodlivých látek a chemikálií máš v sobě určitě víc, než tvoje holka, která je na HA! Protože je to teď IN, tak všichni čtou texty o HA a škodlivých účincích!
 sad-sad-man Muž22 Kategorie
27.05.2006 16:48:52
Jenom se tu ukazuje, jak je hodně holek totálně dutá, nepřemýšlející a zacyklená ve své stádnosti...I přesto, že i přímo tady jsou jasně napsané smutné praktické zkušenosti některých holek, tak radši zavřou oči, než by musely přemýšlet, změnit přístup a přestat kvokat své hovadiny dokola.No, zdraví je jenom jedno, husy.
kareh:Ano, místo aby jsi si přiznala, že jsi blbá, nic o tom nevíš a začala si hledat informace, tak tu budeš dokola mlít pantem...klasická ženská děravá nádoba...leješ, leješ a pořád hovno.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.05.2006 16:26:55
HA má určitě některý negativní účinky, ale škodlivejch vlivů prostředí působí víc, nedémonizovala bych to. Když holka zobe HA, měla by si dát o to víc pozor, aby už nezatěžovala tělo chlastem a kouřením.
A od 15 jen v nejnutnějších případech, rozhodně ne jako lék na pleť apod.
Smajlík  Pa-Loonjka Žena33 Kategorie
27.05.2006 16:19:42
Ty o tom asi moc nevíš co?..Mimoto dnešní prášky jsou už tak vymakané, že spíš opravdu pomáhají organismu než škodí.PA
Smajlík  nO a cO Žena Kategorie
27.05.2006 15:07:59
Já si taky myslím že je to svinstvo,nerada to beru:(,ale s kondomem se cítím špatnějc chráněna, já nevím...
 Nikki Žena25 Kategorie
27.05.2006 14:39:39
Máš naprostou pravdu. HA je svinstvo největší na světě. Brala jsem a dodnes toho lituji.U6 nikdy bych to nebrala...
 Andrea1
27.05.2006 14:31:58
no teď se pánové ukázali kolikrát sem tu četla "ať žere prášky ne?!, a to jako nejí prášky?, jsi blbá žer prášky!, s kondomem je to hnus!, ..."a najednou .... pořádné svinstvo to bylo možná tak před15lety teď to jde vše dobředu samozřejmě je spousta žen které prášky nesnesou a pokud je i přesto jí je to jejich blbost ale pokud máte dobrého doktora tak je to všeOK neléčí to jenom akné ale i pomáhá s problematickou menstruací a s různými hormonálními problémy....každý se musí rozhodnout sám!
Smajlík  jaj
27.05.2006 14:30:06
Jezis, zas jeden uvedomely... Tohle muze napsat jenom chlap a nebo stara zenska...
Smajlík  beruskadusicka Žena24 Kategorie
27.05.2006 14:22:49
alien: nauč se číst. Neplácala jsem proti, psala jsem, že nezaujímám ani jedno stanovisko a že mě akorát zajímá, jeslti svoje tvrzení máte něčím podložený.
 kareh.
27.05.2006 14:03:59
kareh:Tak hledej, než začneš plácat proti.Zkus slova jako tromboza apod.
Zkus třeba tohle:
http://www.tromboza.cz/hrozba.ht ml
A vem si, že to je ještě vše podáno co nejmírněji, ve skutečnosti je vždy vše o dost horší, takže "některé" druhy HA budou všechny, jenom s menším či větším % rizika apod.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.05.2006 14:00:28
v dnesni dobe uz HA neni tak hrozna
 pampidam Žena Kategorie
27.05.2006 13:56:36
Je to skutečně zásah do organismu, ale zas asi menší zlo, než interrupce.
Záleží přece taky na domluvě partnerů - před početím spolehlivě ochrání kondom kombinovaný se spermicidním lubrikačním gelem. Ale když ono je to pro pány tak jednoduché a krásné všechny starosti a případné následky sexu hodit jen na partnerky a sexovat si v pohodě bez kondomu (který navíc chrání i před případnými pohlavními chorobami)...
 Evča Žena Kategorie
27.05.2006 13:35:16
kdybysi klucí davali větčí pozor, tak holky by to nemuseli brááát...
Smajlík  red rosse Žena Kategorie
27.05.2006 13:27:53
Můžeš mi říct podle čeho soudíš, že je HA svinstvo (stejně jako všichni ostatní, co to tu tvrdíte)? Máš odkaz na nějaký článek kde by se tohle tvrdilo a bylo to vědecky potvrzeno?

V žádném případě netvrdím, že HA je neškodná a že by ji patnáctky měly papat jak lentilky. Ale taky netvrdím, že je to svinstvo, protože jsem nikdy pro žádný z těchhle tvrzení nenašla důkaz (pravda, přiliš jsem nehledala). Tak mě zajímá, jestli někdo z vás může svoje tvrzení něčím podpořit nebo jste to jenom někde četli a teď to opakujete?
 kareh.
27.05.2006 13:09:56
ano.HA je svinstvo!ale holky sou tak hloupe ze je budou stale a stale zrat
Smajlík  suvurov Muž30 Kategorie
27.05.2006 13:09:09
poi:Klid.Tyhle věci jsou záležitostí obou, stejně jako např. potrat atd.
A mě hodně štve, že..ale dyť je to jedno, s holkama se stejně nedá bavit a pak ještě z kluka udělaj zloducha.S váma je lepší držet hubu a jít se koukat na fotbal.Ale prostě mě sere cokoliv, čím si moje holka kurví zdraví...ať už je to necvičení, HA, cola nebo cokoliv jinýho...prostě proto, že mi na ní záleží a mám ji rád nade vše.Ale copak se s váma dá rozumně mluvit?Bohužel nedá.HA je ke všemu přímé ohrožení života ala tromboza apod..njn.Nejsou to žádné vitamíny, ale životu nebezpečné svinstvo.A že jsou bílí hrobaři banda šílenců, to ví každej, kdo není naivní blbec, nebo už jeho nebo někoho jemu blízkého život ohrozili.
O tom, jak to ovlivňuje celé procesy v těle i následně v psychice, to je další šílené téma.Kamarádce tohle zničilo vztah, když kvůli HA přestala mít "chuť" na sex atd.No, je to holt svinstvo, jako ostatně vše, co nepřirozeně zasahuje do přirozených procesů těla.
Každá holka by před tím, než to začne brát, měla mít dostatek informací pro i proti, což se ovšem neděje...opět chyba celého systému, školství atd.Je to smutné.Kdyby holky víc přemýšlely a nechovaly se jako nepřemýšlející stádo, bylo by všechno jinde.Takhle je HA stejná novodobá stádní povinnost každé holky od 15ti jako patlání či vyholování všeho včerně obočí a prdele bez špetky přemýšlení nebo zapojení vlastní osobnosti.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.05.2006 13:04:06
to víš, že je to svinstvo, proto bych si to já osobně nikdy nevzala
 na*raná
27.05.2006 12:54:20
poi - uklidni se. Já nikomu nic nezakazuju, jen mám na věc svůj názor.
 Stojan
27.05.2006 12:34:12
ty budeš jeden z těch fašistů co by babám mluvil do všeho(i potraty) co?... Tebe to nikdo brát nenutí tak se neser do věci po kterých je ti hovno, nebo snad máš vaječníky?!
Smajlík  poi
27.05.2006 12:33:02
No já nevím, ale přece ještě existujou kondomy, ne? Nebo se vám zdají tak nespolehlivý, že nevidíte jiné východisko než HA?
 Stojan
27.05.2006 12:22:33
Souhlasím,je to svinstvo..Ale já začala brát HA kvůli nepravidelnosti menstr.,nic jiného mi na to nezabíralo.
A je fakt,že kdyby tyhle tabletky nebyly,většina holek by ve 20 i dřív vozila kočárek...tak si pak vyber
 llilaa
27.05.2006 12:21:22
noo, a co kurva mame asi jinyho delat? bych chtela videt jak by chlap reagoval na nejaky "sex az po svatbe"
 Serial Lover Žena24 Kategorie
27.05.2006 12:18:22
při bezchybném užívání je spolehlivost asi 99,9 %...
Jo, je to svinstvo, ale plno kluků to vyžaduje... (například ten můj), prostě nevidím jiný způsob, jak se chránit, když nic jinýho nechce a já zase nechci mít děti. Docela mi to zhoršuje moje onemocnění, ale fakt s tím asi nic jinýho dělat nemůžu.

V dnešní době je to moderní a pohodlný, sežereš tabletku a víš na hodinu, kdy dostaneš menstruaci, můžeš si ji udělat jindy, když se ti to nehodí. Což jako kluk nechápeš...
Ale dobrý to není
 BonnyViper Žena23 Kategorie
27.05.2006 12:17:53
Je to zasraný svinstvo...už tu o tom taky mám nějakej ten text.Zdravotní rizika jsou obrovský a některá poškození a ovlivnění zdravotního stavu jsou téměř jistá.
Holky to do sebe perou a skoro nic o tom nevědí.A chlapům je to jedno, hlavně že si "bez rizika zašukaj"...je to smutný.A nejhorší je, že o tomhle moc nejde s holkama ani mluvit..
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.05.2006 12:17:15
jo, je to svinstvo, ale bez něj bych si nezaš...... takže nemam na výběr.
 Tigress Žena21 Kategorie
27.05.2006 12:11:27
Jo mám podobnej názor jako ty, má to víc vedlejších účinků, než mnozí z nás tuší. Ale v dnešní době je to skutečně už téměř samozřejmost. Taky máš vidět, jak na mě všichni koukají, když se jen zmíním, že HA neberu...To hned slyším cosi o nezodpovědnosti apod.
 Evženka Žena20 Kategorie
27.05.2006 12:07:44
no nevim ted se hodne mluvi o tom ze zpusobuje rakovinu prsu...
Ja ji beru ale kdyz ji obcas mesic neberu tak se citim lip...nemyslim ze je to takovy svinstvo ale jsou to hormony a shormonama se musi opatrne, me prijde od ginekolugu nezodpovedny ze té 15 neudelaji ani krevni testy a ani se moc nezajima o jeji cyklus proste ji daji prasky podle toho jak jsou domluveny s distributorama stoho maji totiz samozrejme nejvic penez, ze jo :o) je to strasnej obchod....no apak to te holce nemuisi sedet..radsi bych prasky nebrala ale kdyz ja jsem strasne nadrzena a bez nich jeste vic..jsem zvedava co budu delat ve 30 to je pry u zen sexualni vrchol :o)
 Angelusi Mus Žena69 Kategorie
27.05.2006 12:07:27
jasne neni to jako lentilky ... ale zjisti si nejdriv jak to vlastne funguje ... a pak uvidis
kazdopadne pro nejake zobani HA od patnacti nejsem ...
 Lene Žena26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk