Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Finlandia a Puschkin
|
|
|
Sladký cucy, tzn. jablíčka, broskvička, carolans, travička apod.
|
|
|
Zdraví čistokrevný abstinent.I na silvestra, mazlíci:) Já abych vám tu párty trochu pokazil:) alien
|
|
|
Samotný tvrdý alkohol nepiju, ale mícháné nápoje jsou občas fajn. Pina Colada, Tequila Sunrise...
|
|
|
Mnooo..nejaky dobroucky vinko;))Valticky Sylvan ci Ruladske modre;)))Jinak alkohol je neco,bez ceho bych se v zivote naprosto bez problemu obesel..
|
|
|
Metaxa *****
|
|
|
Čivavo, otázka se náramně hodí do nynějšího chlastacího období. Stalinovy slzy, Absolutka, Stoličnaja (nemohu nedoporučit - s ukrajinskou projímavou cigaretkou, krabička cca za 5 Kč), gin, rumy (nakonec i ten tuzemák), slívka a borovička v menším množství. A neserte mě s tím vaším mícháním vodky! Namícháš-li vodku, nepiješ již vodku. Zbytečně si kazíte ocas. To si můžete rovnou do koly nebo džusu nebo do něčeho jiného nalít líh, barbaři.
|
|
|
tequila
|
|
|
Broskvová,stříbrná tequila,Jelzin a červený víno.
|
|
|
Mojito, to je nápoj Hemigwaye a bohů. Nejlepší se dělá v Paláci Akropolis na divadelním baru. V pátek jsem jich tam měl 6.
|
|
|
Pivo, houba, citrus, magister, dokonalá je i tequila s kaktusákem, poslední dobou i vodka....Když je nouze a je třeba se opít, postačí i rum....Snad nejhorší věc, kterou jsem pila, byl zvětralej ŠAKAL!!! nedoporučuji
|
|
|
Vodka (Smirnoff), Bacardi (white), Golden Sherry.
|
|
|
Gambrinus 10° a Fernet Stock Citrus
|
|
|
Pivo, víno krásné ženské to jsou dary země České.... Vše co teče krom vyjetého oleje a kolomazi...
|
|
|
Františku, souhlasím, Tramín mám též ráda. :o) Jinak - oblíbené drinky: caipirinha, mojito... Martini extra dry, portský (ruby porto Sandemann), teď v zimě svařák, horká medovina... :o) Pak taky klasika suchý bílý vína, červený silný (tak nad 12%) ... tvrdý moc ne, občas bacardi. No a pivko též. Jo a vydařený večírek občas končí B52 do trojky .. :o)))
|
|
|
proc se nekouknes do profilu Ty pako...??? Je toho hrozne moc... mezi nejlepsi patri: Cuba libre, B52, gintonic, tequila, vino (taky bych to nejradsi rozepsal protoze jen tak s krabici se nespokojim)
|
|
|
Tvrdý alkohol mi moc neříká, ještě tak občas trošku whisky, whiskey, nějaký ten bylinný (ale opravdu bylinný!, žádný mgr.) likér. Rád koktejly všeho druhu a nejraději ze všeho dobré víno.
|
|
|
sibiřská vodka s hruškovým džusem:o)))to je lahoda
|
|
|
Uff .. když to tady tak čtu, tak jsem dostal chuť na Tulamore Dew. Jó a nebo taky není špatnej ten ... nó ... sakra jak se jmenuje ... že by
|
|
|
no a ještě pivčo....... Gambrinus
|
|
|
Mě nejvíc chutná vodka s nějakou příchutí, třeba Jelcin (nevim jak se to píše) švestkovej :o) Piju jen příležitostně, žebych si doma dávala na dobrou noc, to fakt ne :o)
|
|
|
FINSKA VODKA JE TO NEJ, NEJ, NEJ!!! Pejsku, byl jsi na finlandia strankach?
|
|
|
já alkohol nesnášim
|
|
|
Alkohol nepiju ;o)
|
|
|
Vodka, beton, rum s Colou atd atd je toho hodně, co mi chutná ale nepamatuju si názvy ale hlavně, že mi to chutná :-) BECHER taky :-)) ten kdyz mam sakra spatnou naladu :-)
|
|
|
Já teda nejradši pivo. Hodně vitamínů a tak .. :-)
|
|
|
Tequila!!!!!!!!!!!
|
|
|
víno - nejlépe suché červené - třeba z Roudnice, nebo z Chrámců, mňam
|
|
|
víno
|
|
|
Plzeňský pivo, víno (nikdy ovšem v kombinaci), fernet drsoň (čili lak na rakve), tequila, whisky, bourbon.
|
|
|
Jsem téměř abstinent, vyjímečně červený, cinzano. Tvrdýho alkoholu se ani netknu.
|
|
|
Mám ráda energetické nápoje s vodkou.... nejlépe Semtex s vodkou
|
|
|
Mě bude sice 18 až za nějakeejch pár měsíců...snad to neva:o), ale miluju beton:o)(becherovka+tonic)
|
|
|
Ještě z vín (cenově dostupných) je vynikající bílé víno Červený tramín.
|
|
|
Absolut vodka, tequila, lambrusco...vodka s vodkou ale vedou.
|
|
|
Asi fernet a pak takový to "babský pití" typu whisky cream stock...
|
|
|
Cola+vodka+led+citron do dlouhého skla (nesmí být zas moc dlouhé), bílé víno - nejlépe Jihoafrická rep., itálie, nechutnají mi naše.
|
|
|
Připojuji se k menšině, které alkohol nechutná vůbec. Snad to bude tím, že mých všehovšudy cca pět opiček v životě bylo motajících, blbě artikulujících a blijících. Ani veselých, ani upovídaných. Tato fáze mě vždycky naprosto minula.
|
|
|
plznička dvanáctka. 3 sobi a martini extra dry. jo a nesmím zapomenout na jasoňe. na zvlávnutí nákupů v obch. typu TESCO, Carefour doporučuji pár panáků dom. slivovice nebo meruňkovice.
|
|
|
Cerveny vino, co ma v sobe hodne slunicka a je vic jak 12%, pak to ze skoro zimnich hroznu (Porto), pak pivinko, pak vodku michanou (musi byt ale vic vodky).... na svete je tolik dobryho alkoholu :-))), kez by nikdy nedosel :-)))
|
|
|
Vínko červené i bílé a pak pivo (hlavně v létě a po sportování), nejlépe Gambáč. Na obzvláště nóbl oslavách a na Silvestra pak bublinky - Bohemia brut není špatný.
|
|
|
vzhledem k tomu, ze tam, kde jsem ted je pivo a vino dovoleny od sestnacti, tak me to opravnuje odepsat, pac moje odpoved je: CHILLSKA a JIHOAFRICKA vina (cerveny) nebo CERNY KRUSOVICE nebo RADEGAST a nebo jakykoliv REZANY (DOBRY).... tvrdy od prazdnin nepiju.....
|
|
|
Domácí slivovice. Ale tento rok ji nemůžu sehnat. :-(((((((((((((
|
|
|
sladky, michany, nizkoalkoholicky, pivo, a jinak vse, co tece:-)
|
|
|
Alkohol nemusím. Nejsem abstinent, ale nechutná mi.
|
|
|
Ted na Vanoce se hodi gin s tonikem, ne? Krasne voni po jehlici :) Jinak mi nevadi dobra slivovice. A kdybych si mohla vubec vybrat, tak vin de Bordeaux...
|
|
|
Jaký pivo pejsku?
|
|
|
Já mám ráda víno, tequilu, absinth, Ferneta, vodku, slivovici- ale fakt nejsem alkoholik...
|
|
|
voda (nejlepší je ta v pivu), J.Walker
|
|
|
Vino a ted v zime predevsim svarak :o)
|
|
|
jav: s tím vysvětlováním na různých oslavách jsem na tom stejně... Většinou všichni divně koukají...
|
|
|
Nejraději mám mattoni s citronem :)) A jinak mě chutná whisky. Dám si tak 2x za rok malinkýho panáčka. Piju Chivas Regal 7 letou a nebo Ben Nevis. Jinak mě alkohol nechutná :((
|
|
|
No my teď hodně pijeme martini s vodkou - bondovka - protřepat nemíchat, nebo nemíchat, protřepat? Ale jinak víno, a když pracuju tak sem tam malý pivko. Opít se teda umím, bohužel...
|
|
|
to záleží kde kdy jak s kym...vede gold tequila, gintonic...a nerada to přiznávám, i pivo mi chutná.
|
|
|
Vodka:)
|
|
|
Alkohol nepiju a tak mi žádnej nechutná. Můj favorit je multivitamín.
|
|
|
vodka amundsen a bílé vínečko!
|
|
|
Pivo, pivo, pivo pak dlouho nic a pak Tequilka Olmeca silver nebo Becher. Téda, takhle po ránu bych si docela paňáčka dala. Malinkatýho :-)
|
|
|
V podstatě všechno. Venku plzničku (hlavně u jelínků), doma vínko, občas si namíchám vodkatini. Stav se přes oběd, mám v kanclu půllitrovou Finlandii, kterou jsem dostal k premiéře posledního Bonda.
|
|
|
v lete pivo a celej rok cervene vinko.z tvrdeho alkoholu nejvic piju asi slivovicu.otazka ale znela Který alkoholový nápoj vám nejvíc chutná? odpoved-carolans.je to sice pro zensky ale me to chutna.
|
|
|
Jiný alkohol než pivo a víno nepiju :)
|
|
|
U mě vítězí na celé čáře dobré vínko (byl bych konkrétnější, ale to bych se asi hodně rozepsal).
|
|
|
nazdarek, toz ja muzu vinko bile, taky tequilku, myslivce a rumik a sampusek :) rumik s bananovym dzusem - taky jsem myslela ze je to ee, ale je to vyborne, jen ty rana jsou pak takove zalepene :)))
|
|
|
Mi nechutná tak ňák alkohol vůbec...občas mám chuť na pivo,ale nevypiju ani jedno celé... Tak možná jedině tequilu, ale to už musí být něco...
|
|
|
Alkohol nemusím... jsem k němu tolerantní, ale nejede mi...
|
|
|
Moc nepiju...ale když už, tak to stojí za to... Nééé, dělám si srandu /trochu/ Chutná mě Finlandia vodka + semtex...Jägemeister + kapucín.. Někdy víno..
|
|
|
jo, já mám na pivo alergii
|
|
|
Béďo, ty mi mluvíš až ze dna mé alkoholické duše. Pils někdy Lagavulin ? Pokud ano, co mu říkáš ? Pokud ne, doporučuji...
|
|
|
Gin Beefeater, pivo, víno,... něco na tom jablku je...
|
|
|
moc nepiju, ale kdyz uz..tak citrus nebo jablicko.Pivo nemusim, to prvni jeste jde, na dalsi uz nemam chut:(
|
|
|
Dobré červené víno... je v něm prý pravda. Pravdou ale je, že tři litry pravdy je i na mě moc, takže raději s pravdou jen tak koketuju...
|
|
|
Jéje, toho by bylo. Tak spíš nejdřív napíšu, jaký alkohol mi nechutná. Takže - především nic přeslazeného či podezřele neonově vypadajícího - viz Bols, potom kupodivu jsem nepřišel na chuť koňaku a nemám taky rád ochucené vodky. A moc mám rád přívlastková vína, hlavně oba ryzlinky a sauvignon, whisky - v podstatě všechny irské a docela dost single malt skotských - nejraději The Glenlivet a potom domácí slivovici a meruňkovici.
|
Béďa |
|
|
na nadcházející volné dny jsem se zásobil broskvovicí (2 litry) a jako lahůdku jsem si nechal nadělit desetiletou Laphroaig (single malt).
|
|
|
Ještě jsem zapomněl napsat, že pivo (hlavně l2°) mi taky leze. Ale na druhou stranu, my znalci nepovažujeme pivo za alkohol, že... :-)
|
|
|
mě alkohol neleze. Nejsem abstinent, ale než jakýkoliv alkohol, tak to raději nealko (na oslavách všeho druhu se to blbě vysvěluje).
|
|
|
Tak mě chtná docela všechno. Ale spíš v menším množství. Nelíbí se mi styl - Kopni to do sebe. Spíš vychutnávám. Když si mám vybrat, tak třeba gin s tonikem nebo slivovici.
|
|
|