Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.12101, vloženo 18.12.2003 07:28:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mladším osmnácti let vstup zakázán!
Který alkoholový nápoj vám nejvíc chutná? (Slyšel jsem, že teď před Vánoci jde alkohol na dračku.) Mně nejvíce leze vodka (Finlandia) a whisky (Jameson). Díky za vaše rozhřešení, hříšníci. Pěkný den vám přeje váš horký pes (hot dog). :-)
 pejsek Muž21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.01.2005 16:03:15
Finlandia a Puschkin
 coarl
15.01.2005 17:47:51
Sladký cucy, tzn. jablíčka, broskvička, carolans, travička apod.
 Ischemie Žena Kategorie
04.01.2005 02:02:58
Zdraví čistokrevný abstinent.I na silvestra, mazlíci:)
Já abych vám tu párty trochu pokazil:)
alien
 alien 2
18.12.2003 22:49:43
Samotný tvrdý alkohol nepiju, ale mícháné nápoje jsou občas fajn. Pina Colada, Tequila Sunrise...
 Hope Žena39 Kategorie
18.12.2003 22:40:54
Mnooo..nejaky dobroucky vinko;))Valticky Sylvan ci Ruladske modre;)))Jinak alkohol je neco,bez ceho bych se v zivote naprosto bez problemu obesel..
 Dreamingfish Muž99 Kategorie
18.12.2003 20:20:48
Metaxa *****
Smajlík  Nesnasim teplouse Muž Kategorie
18.12.2003 19:44:51
Čivavo, otázka se náramně hodí do nynějšího chlastacího období.
Stalinovy slzy, Absolutka, Stoličnaja (nemohu nedoporučit - s ukrajinskou projímavou cigaretkou, krabička cca za 5 Kč), gin, rumy (nakonec i ten tuzemák), slívka a borovička v menším množství.

A neserte mě s tím vaším mícháním vodky! Namícháš-li vodku, nepiješ již vodku. Zbytečně si kazíte ocas. To si můžete rovnou do koly nebo džusu nebo do něčeho jiného nalít líh, barbaři.
 pohnutka Žena19 Kategorie
18.12.2003 19:38:14
tequila
Smajlík  gimisek Žena30 Kategorie
18.12.2003 19:22:44
Broskvová,stříbrná tequila,Jelzin a červený víno.
 Miiikitka Žena19 Kategorie
18.12.2003 19:01:02
Mojito, to je nápoj Hemigwaye a bohů. Nejlepší se dělá v Paláci Akropolis na divadelním baru. V pátek jsem jich tam měl 6.
Smajlík  Clubber Muž25 Kategorie
18.12.2003 18:49:28
Pivo, houba, citrus, magister, dokonalá je i tequila s kaktusákem, poslední dobou i vodka....Když je nouze a je třeba se opít, postačí i rum....Snad nejhorší věc, kterou jsem pila, byl zvětralej ŠAKAL!!! nedoporučuji
 Lysohlávka Žena19 Kategorie
18.12.2003 18:29:47
Vodka (Smirnoff), Bacardi (white), Golden Sherry.
 Neve Žena96 Kategorie
18.12.2003 18:15:19
Gambrinus 10° a Fernet Stock Citrus
Smajlík  AlienVonMars Muž20 Kategorie
18.12.2003 17:40:11
Pivo, víno krásné ženské to jsou dary země České.... Vše co teče krom vyjetého oleje a kolomazi...
Smajlík  Llipo Muž44 Kategorie
18.12.2003 17:14:19
Františku, souhlasím, Tramín mám též ráda. :o)

Jinak - oblíbené drinky: caipirinha, mojito... Martini extra dry, portský (ruby porto Sandemann), teď v zimě svařák, horká medovina... :o) Pak taky klasika suchý bílý vína, červený silný (tak nad 12%) ... tvrdý moc ne, občas bacardi. No a pivko též.

Jo a vydařený večírek občas končí B52 do trojky .. :o)))
 lachtan Žena27 Kategorie
18.12.2003 17:11:30
proc se nekouknes do profilu Ty pako...??? Je toho hrozne moc... mezi nejlepsi patri: Cuba libre, B52, gintonic, tequila, vino (taky bych to nejradsi rozepsal protoze jen tak s krabici se nespokojim)
 prooser Muž23 Kategorie
18.12.2003 16:57:08
Tvrdý alkohol mi moc neříká, ještě tak občas trošku whisky, whiskey, nějaký ten bylinný (ale opravdu bylinný!, žádný mgr.) likér. Rád koktejly všeho druhu a nejraději ze všeho dobré víno.
 Ongoer Muž36 Kategorie
18.12.2003 16:53:08
sibiřská vodka s hruškovým džusem:o)))to je lahoda
Smajlík  tenisáček Žena21 Kategorie
18.12.2003 16:41:42
Uff .. když to tady tak čtu, tak jsem dostal chuť na Tulamore Dew. Jó a nebo taky není špatnej ten ... nó ... sakra jak se jmenuje ... že by
 Jameson Muž29 Kategorie
18.12.2003 16:01:14
no a ještě pivčo....... Gambrinus
 xXx Woman Žena22 Kategorie
18.12.2003 16:00:26
Mě nejvíc chutná vodka s nějakou příchutí, třeba Jelcin (nevim jak se to píše) švestkovej :o)
Piju jen příležitostně, žebych si doma dávala na dobrou noc, to fakt ne :o)
Smajlík  xXx Woman Žena22 Kategorie
18.12.2003 15:26:15
FINSKA VODKA JE TO NEJ, NEJ, NEJ!!!
Pejsku, byl jsi na finlandia strankach?
Smajlík  CARTSY Muž19 Kategorie
18.12.2003 15:17:00
já alkohol nesnášim
Smajlík  Kuba Muž31 Kategorie
18.12.2003 15:14:10
Alkohol nepiju ;o)
 BuDuCH Muž99 Kategorie
18.12.2003 14:48:51
Vodka, beton, rum s Colou atd atd je toho hodně, co mi chutná ale nepamatuju si názvy ale hlavně, že mi to chutná :-) BECHER taky :-)) ten kdyz mam sakra spatnou naladu :-)
Smajlík  Fíla Muž39 Kategorie
18.12.2003 14:48:03
Já teda nejradši pivo. Hodně vitamínů a tak .. :-)
 Jiřa Žena18 Kategorie
18.12.2003 14:11:47
Tequila!!!!!!!!!!!
Smajlík  staff Žena23 Kategorie
18.12.2003 14:07:06
víno - nejlépe suché červené - třeba z Roudnice, nebo z Chrámců, mňam
 Telsézek Muž29 Kategorie
18.12.2003 13:48:06
víno
Smajlík  trust Žena27 Kategorie
18.12.2003 13:20:37
Plzeňský pivo, víno (nikdy ovšem v kombinaci), fernet drsoň (čili lak na rakve), tequila, whisky, bourbon.
 Ronny Muž24 Kategorie
18.12.2003 13:17:07
Jsem téměř abstinent, vyjímečně červený, cinzano. Tvrdýho alkoholu se ani netknu.
 Ela Žena Kategorie
18.12.2003 12:43:24
Mám ráda energetické nápoje s vodkou.... nejlépe Semtex s vodkou
Smajlík  Bekky Žena28 Kategorie
18.12.2003 12:42:13
Mě bude sice 18 až za nějakeejch pár měsíců...snad to neva:o), ale miluju beton:o)(becherovka+tonic)
 laracroft Žena19 Kategorie
18.12.2003 12:15:50
Ještě z vín (cenově dostupných) je vynikající bílé víno Červený tramín.
 František Dobrota Muž39 Kategorie
18.12.2003 12:08:36
Absolut vodka, tequila, lambrusco...vodka s vodkou ale vedou.
 shalom Žena Kategorie
18.12.2003 11:55:09
Asi fernet a pak takový to "babský pití" typu whisky cream stock...
 menhet Žena33 Kategorie
18.12.2003 11:23:49
Cola+vodka+led+citron do dlouhého skla (nesmí být zas moc dlouhé), bílé víno - nejlépe Jihoafrická rep., itálie, nechutnají mi naše.
Smajlík  bastien Muž41 Kategorie
18.12.2003 11:02:37
Připojuji se k menšině, které alkohol nechutná vůbec. Snad to bude tím, že mých všehovšudy cca pět opiček v životě bylo motajících, blbě artikulujících a blijících. Ani veselých, ani upovídaných. Tato fáze mě vždycky naprosto minula.
 Eury Žena26 Kategorie
18.12.2003 10:46:15
plznička dvanáctka. 3 sobi a martini extra dry. jo a nesmím zapomenout na jasoňe. na zvlávnutí nákupů v obch. typu TESCO, Carefour doporučuji pár panáků dom. slivovice nebo meruňkovice.
 cholera Žena28 Kategorie
18.12.2003 10:40:22
Cerveny vino, co ma v sobe hodne slunicka a je vic jak 12%, pak to ze skoro zimnich hroznu (Porto), pak pivinko, pak vodku michanou (musi byt ale vic vodky).... na svete je tolik dobryho alkoholu :-))), kez by nikdy nedosel :-)))
Smajlík  cestanahawaii Žena35 Kategorie
18.12.2003 10:36:13
Vínko červené i bílé a pak pivo (hlavně v létě a po sportování), nejlépe Gambáč. Na obzvláště nóbl oslavách a na Silvestra pak bublinky - Bohemia brut není špatný.
 icequeen Žena Kategorie
18.12.2003 10:29:06
vzhledem k tomu, ze tam, kde jsem ted je pivo a vino dovoleny od sestnacti, tak me to opravnuje odepsat, pac moje odpoved je:
CHILLSKA a JIHOAFRICKA vina (cerveny) nebo CERNY KRUSOVICE nebo RADEGAST a nebo jakykoliv REZANY (DOBRY).... tvrdy od prazdnin nepiju.....
 ANGELT16 Žena22 Kategorie
18.12.2003 10:20:26
Domácí slivovice. Ale tento rok ji nemůžu sehnat. :-(((((((((((((
 František Dobrota Muž39 Kategorie
18.12.2003 10:18:29
sladky, michany, nizkoalkoholicky, pivo, a jinak vse, co tece:-)
 e-v-i-t-a Žena21 Kategorie
18.12.2003 10:07:51
Alkohol nemusím. Nejsem abstinent, ale nechutná mi.
Smajlík  Marcela2 Žena31 Kategorie
18.12.2003 10:06:41
Ted na Vanoce se hodi gin s tonikem, ne? Krasne voni po jehlici :) Jinak mi nevadi dobra slivovice. A kdybych si mohla vubec vybrat, tak vin de Bordeaux...
 Oktetka Žena29 Kategorie
18.12.2003 10:00:09
Jaký pivo pejsku?
 bandicoot Muž28 Kategorie
18.12.2003 09:55:48
Já mám ráda víno, tequilu, absinth, Ferneta, vodku, slivovici- ale fakt nejsem alkoholik...
Smajlík  Zirgaf Žena Kategorie
18.12.2003 09:52:00
voda (nejlepší je ta v pivu), J.Walker
 Lion Muž38 Kategorie
18.12.2003 09:50:59
Vino a ted v zime predevsim svarak :o)
 Arrow Muž22 Kategorie
18.12.2003 09:48:00
jav: s tím vysvětlováním na různých oslavách jsem na tom stejně...
Většinou všichni divně koukají...
Smajlík  Budulínková Žena30 Kategorie
18.12.2003 09:45:24
Nejraději mám mattoni s citronem :)) A jinak mě chutná whisky. Dám si tak 2x za rok malinkýho panáčka. Piju Chivas Regal 7 letou a nebo Ben Nevis.
Jinak mě alkohol nechutná :((
 Budulínková Žena30 Kategorie
18.12.2003 09:42:17
No my teď hodně pijeme martini s vodkou - bondovka - protřepat nemíchat, nebo nemíchat, protřepat?

Ale jinak víno, a když pracuju tak sem tam malý pivko. Opít se teda umím, bohužel...
 ClaireD Žena26 Kategorie
18.12.2003 09:41:15
to záleží kde kdy jak s kym...vede gold tequila, gintonic...a nerada to přiznávám, i pivo mi chutná.
 quiz Žena26 Kategorie
18.12.2003 09:39:48
Vodka:)
Smajlík  Teenka Žena19 Kategorie
18.12.2003 09:35:33
Alkohol nepiju a tak mi žádnej nechutná. Můj favorit je multivitamín.
Smajlík  klokanrobin Muž Kategorie
18.12.2003 09:31:40
vodka amundsen a bílé vínečko!
Smajlík  Natashi Žena20 Kategorie
18.12.2003 09:28:23
Pivo, pivo, pivo pak dlouho nic a pak Tequilka Olmeca silver nebo Becher. Téda, takhle po ránu bych si docela paňáčka dala. Malinkatýho :-)
 gi666 Žena35 Kategorie
18.12.2003 09:19:55
V podstatě všechno. Venku plzničku (hlavně u jelínků), doma vínko, občas si namíchám vodkatini.
Stav se přes oběd, mám v kanclu půllitrovou Finlandii, kterou jsem dostal k premiéře posledního Bonda.
 bandicoot Muž28 Kategorie
18.12.2003 09:12:13
v lete pivo a celej rok cervene vinko.z tvrdeho alkoholu nejvic piju asi slivovicu.otazka ale znela Který alkoholový nápoj vám nejvíc chutná? odpoved-carolans.je to sice pro zensky ale me to chutna.
 nikdo Muž28 Kategorie
18.12.2003 09:06:26
Jiný alkohol než pivo a víno nepiju :)
 Máňuša Muž21 Kategorie
18.12.2003 08:43:49
U mě vítězí na celé čáře dobré vínko (byl bych konkrétnější, ale to bych se asi hodně rozepsal).
 Samto Muž28 Kategorie
18.12.2003 08:36:24
nazdarek, toz ja muzu vinko bile, taky tequilku, myslivce a rumik a sampusek :) rumik s bananovym dzusem - taky jsem myslela ze je to ee, ale je to vyborne, jen ty rana jsou pak takove zalepene :)))
 slunko Žena27 Kategorie
18.12.2003 08:30:34
Mi nechutná tak ňák alkohol vůbec...občas mám chuť na pivo,ale nevypiju ani jedno celé... Tak možná jedině tequilu, ale to už musí být něco...
 triss Žena Kategorie
18.12.2003 08:28:44
Alkohol nemusím... jsem k němu tolerantní, ale nejede mi...
 arj Žena54 Kategorie
18.12.2003 08:25:36
Moc nepiju...ale když už, tak to stojí za to... Nééé, dělám si srandu /trochu/
Chutná mě Finlandia vodka + semtex...Jägemeister + kapucín..
Někdy víno..
 hailie Žena Kategorie
18.12.2003 08:22:33
jo, já mám na pivo alergii
Smajlík  Avocako Žena33 Kategorie
18.12.2003 08:22:24
Béďo, ty mi mluvíš až ze dna mé alkoholické duše. Pils někdy Lagavulin ? Pokud ano, co mu říkáš ?
Pokud ne, doporučuji...
Smajlík  quijote Muž Kategorie
18.12.2003 08:18:21
Gin Beefeater, pivo, víno,... něco na tom jablku je...
 naatasa Žena43 Kategorie
18.12.2003 08:15:31
moc nepiju, ale kdyz uz..tak citrus nebo jablicko.Pivo nemusim, to prvni jeste jde, na dalsi uz nemam chut:(
 euforia Žena23 Kategorie
18.12.2003 08:14:03
Dobré červené víno... je v něm prý pravda. Pravdou ale je, že tři litry pravdy je i na mě moc, takže raději s pravdou jen tak koketuju...
 Caneco Muž31 Kategorie
18.12.2003 08:11:27
Jéje, toho by bylo. Tak spíš nejdřív napíšu, jaký alkohol mi nechutná. Takže - především nic přeslazeného či podezřele neonově vypadajícího - viz Bols, potom kupodivu jsem nepřišel na chuť koňaku a nemám taky rád ochucené vodky. A moc mám rád přívlastková vína, hlavně oba ryzlinky a sauvignon, whisky - v podstatě všechny irské a docela dost single malt skotských - nejraději The Glenlivet a potom domácí slivovici a meruňkovici.
Smajlík  Béďa
18.12.2003 08:05:56
na nadcházející volné dny jsem se zásobil broskvovicí (2 litry) a jako lahůdku jsem si nechal nadělit desetiletou Laphroaig (single malt).
Smajlík  quijote Muž Kategorie
18.12.2003 08:00:15
Ještě jsem zapomněl napsat, že pivo (hlavně l2°) mi taky leze. Ale na druhou stranu, my znalci nepovažujeme pivo za alkohol, že... :-)
 pejsek Muž26 Kategorie
18.12.2003 07:47:23
mě alkohol neleze. Nejsem abstinent, ale než jakýkoliv alkohol, tak to raději nealko (na oslavách všeho druhu se to blbě vysvěluje).
Smajlík  jav Žena30 Kategorie
18.12.2003 07:44:19
Tak mě chtná docela všechno. Ale spíš v menším množství. Nelíbí se mi styl - Kopni to do sebe. Spíš vychutnávám. Když si mám vybrat, tak třeba gin s tonikem nebo slivovici.
 Avocako Žena33 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk