Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1210092, vloženo 17.01.2023 15:52:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Fašizace části populace a válka s Ruskem
Když už máme to druhé kolo prezidentských voleb, tak se rozjely hnojomety naplno. Každý má to svoje, a máme tu pozice jako mír vs válka, demokracie vs nedemokracie, populismus vs řád a klid.
A média si taky svým způsobem vybírají favorita a komu budou nadržovat. Naše "alternativní" média už dříve strašila tím, že jsme jeden z nejvíce fašizovaných států v Evropě na obhajobu počínání Ruska.
Nyní v kontextu prezidentských voleb tu máme zase fašizaci společnosti a chuť Čechů jít do války s Ruskem, protože měl kandidát na prezidenta Pavel vysoký počet hlasů. Takže tu teď máme výroky jako:

"Česká společnost se naplno fašizovala a má touhu a přání války proti Ruské federaci."
"Česko zahájilo mohutný proces kopírování nacifikace státu podle vzoru Německa ze 30. let minulého století"
"Pokud nedojde k mobilizaci nevoličů a ke zvolení Andreje Babiše, bude mít po druhém kole voleb ČR na Hradě válečného generála přichystaného společně s Fialou poslat do války proti Rusku celý národ"

Takže otázka do diskuze je, cítíte okolo sebe vzrůstající fašizaci společnosti? Vnímáte ve svém okolí touhou a přání lidí jít do otevřeného konfliktu s Ruskem?
Myslíte, že kdyby skutečně vláda navrhovala vyslat vojáky do války s Ruskem, že se to setká s podporou ve většinové společnosti nebo by to byla politická sebevražda a lidi by se bouřili?

 Ad Meliora E-MAIL:   Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.01.2023 22:18:22
Neschopenka - Tak, kde jsem se narodil tam žiju.
 Nepodara Muž39 Kategorie
18.01.2023 09:10:46
Nepodara: Ale tak, invalidní důchod a dávky od toho fašistického státu jsou ti dobré, že? Nebo... ?
 Neschopenka
17.01.2023 23:25:06
Ano, pozoruji a už hezky dlouho. NATO loutka Pavel Petr nebo Petr Pavel (ani není poznat co je
jméno a co příjmení) a to jeho: Vraťme česku ŘÁD! Tak "řád" to zní opravdu svobodně :-D
Ale tak, co čekat od zeleného mozku, že?

Jinak, pozoruji že jsou všude kamery a to doslova na každém kroku. Často potkávám prasat (policie) a to jsem v zlatých devadesátkách viděl prase jednou za uherský rok a kamery
tady u mě nebyly.

Všude tam kde je u moci elita, fízlové, vojcli, finance, církev atd tak tam je Fašizmus.
 Nepodara Muž39 Kategorie
17.01.2023 21:21:41
Tak to pozor, mým cílem nebylo strašit jakousi válkou s Ruskem. Já si osobně myslím, že žádný člen NATO nemá v plánu jít do přímého konfliktu s Ruskem a všichni chtějí jen podporovat Ukrajinu ve své obraně a na přímý konflikt by došlo jen pokud by Rusko jako první zaútočilo na nějaký členský stát NATO a to považuji za silně nepravděpodobné, že by se k takovému kroku odvážili.

Chtěl jsem jen vědět, jestli někdo sdílí postoje, které teď šíří některá média.
Smajlík  Ad Meliora Muž23 Kategorie
17.01.2023 20:59:33
Vnímám to, že někteří "vlastenci" myslí především na své plné břicho a pláčou, že se pomáhá Ukrajinským ženám a dětem, místo toho, aby se pomáhalo jim, chudáčkům. Ano, i já tyhle "české nacionalisty" vnímám jako politováníhodné chudáky.

Podobně vnímám i manipulátory, jako je autor této zpovědi, který straší "válkou s Ruskem". Rusko se Ukrajinců neptalo, jestli válku chtějí nebo ne - prostě jim Rusové do země vjeli s tanky. My tomu bezpráví a vraždění Ukrajinců můžeme buď jen nečinně přihlížet a čekat, jestli se to stane i nám, nebo Ukrajincům pomoct a doufat, že agrese a válečné tažení se útočníkovi nevyplatí a nebude ji opakovat i na jiných zemích.
 Snehomurka789 Žena27 Kategorie
17.01.2023 19:30:42
Těžce zmatečná, chaotická diskuse - popravdě hluboce pod úrovni vysokého mínění, které jsem měl doposud o zakladateli diskuse.
Smajlík  postmodernity
17.01.2023 19:25:11
Kždej vocas má plnou hubu fašistů, nacistů a bůhví čeho, přitom vůbec netuší co ty pojmy znamenají. V podstatě třeba zrovna v Rusku je fašista každý, kdo nesouhlasí s oficiální stanoviskem ruské věrchušky.
 Uther
17.01.2023 16:35:01
Pokud před naší fašizací varuje stát, kde je jeden vůdce 25 let a co řekne to je svaté, toto bere jako opakovanou záminku k napadaní dalších zemí, k tomu tento blud si lidé u nás mohou dál šířit.
Tak jsem naprosto v klidu co se nějakého fašizmu u nás týče.
Uvědom si, že tě varuje zemně, kde zavírají lidi za to, že si stoupne s prázdným listem papíru na ulici.
 fadf
17.01.2023 16:27:08
Jistě bys nás velice rád denacifikoval, ty Fírerův- teda chci říct Pravitelův poskoku. Patříš na šibenici.
 Slušný občan
17.01.2023 16:25:58
Nevnímám nic takového a dokonce se ke mně nedostaly tyto informace. Pouze Babišův billboard. A ten naopak chce "chránit" občany před válkou. Takže nevím, od jakých lidí mají tyto přání přicházet. A myslím si, že pokud by vláda skutečně něco takového chtěla, tak by byla kritizována jak podporovateli Pavla, Nerudové, tak podporovateli Babiše. Očekávala bych v tomto výraznou shodu.
 annieinthe
17.01.2023 16:19:43
Vnímám jen snahu žít v míru a prosperovat z obchodu.
Taky vnímám, stejně jako mnoho lidí tady, že Rusko ohrožuje nás mír a klid. Nikdo nechce Rusko zničit. Ale chceme se od něj izolovat. A to je jenom dobrá věc...
Smajlík  Šílený berserk Muž35 Kategorie
17.01.2023 16:16:48
Napsals-
Takže otázka do diskuze je, cítíte okolo sebe vzrůstající fašizaci společnosti? Vnímáte ve svém okolí touhou a přání lidí jít do otevřeného konfliktu s Ruskem?
Myslíte, že kdyby skutečně vláda navrhovala vyslat vojáky do války s Ruskem, že se to setká s podporou ve většinové společnosti nebo by to byla politická sebevražda a lidi by se bouřili?
---
Nepociťuju nějakou fašizaci.
Otevřený konflikt s Ruskem si lidé nepřejí, to je evidentní.
Vláda nemá záměr, něco takového navrhovat. Co se týká dobrovolníků, ochotných jít bojovat na Ukrajinu, tak těm byla nějak zaručena beztrestnost.

Ta válka na Ukrajině je samozřejmě strašná a bude trvat pravděpodobně minimálně dalších x měsíců. Přístup politiků v ČR se výrazně nezmění tím, jestli bude prezidentem zvolen Pavel nebo Babiš.
 leonardo da vinci Muž45 Kategorie
17.01.2023 16:07:28
Ve svým okolí ani tolik ne, ale v diskuzích na Novinkách/Seznamu celkem intenzivně. Občas i tady.
 Gleit Muž99 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč