Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1208302, vloženo 22.12.2022 00:02:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Moje krev
Dneska jsem po sto letech viděla kámošku, která je v pár směrech vyloženě moje krev. V něčem jsme si děsně podobné.
A mě by zajímalo, kolik takových lidí ve svém životě máte vy a v čem spočívá ta podobnost? Jak často se stýkáte? Šli byste si za tou osobou pro radu?
A potkali jste už někoho (myslím, že ho potkal každý, ale ne každý si všimnul:D), kdo vás vyloženě něčím štval a neměli jste ho rádi a bylo to způsobeno tím, že měl něco co máte/měli jste vy a stydíte se za to?
 Jedna frajerka Žena22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.12.2022 13:17:37
No, dřív jsem to řešila dost, když někdo mi byl hodně podobný. Ale teď už mi to je nějak jedno. Mně to připadalo vždycky spíš důležitější do vztahu než do kamarádství. Velmi málo lidí má stejnou povahu jako já.
A to druhé jo no, v mém partnerovi xD jsme si hodně podobní ..
 Roztomilé zlobivé Žena23 Kategorie
22.12.2022 13:07:06
Monžá jen na první dobrou. vesměs totiž pokud mi bylo s dotyčným tak dobře, že jsem s ním trávila víc času, jsem stejně časem přišla na to, že je tom něco v čem se - díkybohu - přeci jen lišíme. Většinou něco, čím mně děsně ... ehm ... štval. Ikdyž ten vulgarismus by tu emoci vyjádřil lépe. Takže to řeším tak, že si dotyčného "nechám" jen na to, ten díl, kdy je to dobrý, a nehrnu se s ním tam, do oblastí činností a zájmů, kde by to dobrý nebylo :-).
 Hodislava Žena42 Kategorie
22.12.2022 09:43:37
Asi jsem si nikdy nevšímal lidí, kteří mi připomínají mne. Jakože nějak výrazně. Navíc lidé, kteří by mi byli nějak víc podobní, tak mne ničím neobohatí a asi ani nezaujmou, když se nad tím tak zamýšlím. Samozřejmě je potřeba být si do jisté míry podobní, jinak bych s dotyčnými nekamarádil Na druhou stranu neřekl bych, že znám někoho, kdo mi je vyloženě podobny "moje krev". Bylo by zbytečné k nim chodit pro radu, protože by mi pravděpodobně poradili něco, co bych si dokázal poradit sám. Pro radu chodím za lidmi, kteří jsou lepší/chytřejší v dané oblasti, ve které potřebuji poradit. Nebo kteří jsou obecně chytřejší.
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
22.12.2022 01:27:45
Jo, jednou jsem potkal někoho, kdo mi připomínal dvojníka. Jo, na chvíli mě to zaskočilo. Měl jsem chuť si držet odstup, jako bych nevěděl co od něj čekat :D
 matouch
22.12.2022 00:08:57
Ano, potkal jsem lidi, kteří mi připomínali mě. Také jsem potkal lidi, kterým jsem připominal je samé.
Je pravda, že s takovými lidmi mi vázne konverzace (ti co mi připomínají mne).
Většinou totiž ustupuje do pozadí zvědavému pozorování.
Ale že by mi vadili, to ne.
 Carpe Jugulum Muž41 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč