Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1207471, vloženo 06.12.2022 23:27:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Update
V lednu jsem tu psala zpověď o tom, jak mi blízká kámoška odjíždí pryč (Zpověď č.1186797) a vy jste mi moc hezky odpověděli a já jsem ten den fakt měla pocit, že za prvé tato stránka k něčemu je a to vypovídání mi moc pomohlo. Tak jsem si řekla, že bych sem mohla hodit update.
Tak nějak jsme si obě šly svou cestou, obě jsme si něco zkusily, něco zažily, někoho potkaly. Samozřejmě už jsme nebyly v kontaktu tak často a já jsem tak nějak vnímala, že potřebuje prostor, aby se rozkoukala, takže to dopadlo tak, že ona se ozývala spíše mně. Já moc ani na to psaní nejsem. A můžu říct, že mi ani moc vlastně nechyběla. Samozřejmě že jsem si čas od času vzpomněla, ale žádný vodopád slz.

A teď jsme se opět potkaly. Přestože já jsem si taky zkusila nové věci, tak jsem jen koukala, co musela řešit ona a říkala jsem si, že tyjo to bych asi fakt nedala. Takže z ní mám obrovskou upřímnou radost, jakým způsobem roste.
A jak se říká, že s některými lidmi po delším odloučení pokračujete tam, kde jste skončili, tak tohle se nám přesně stalo.
Jen už rozdíl byl v tom, že chybělo dojemné loučení a slzy. Obě jsme opět byly na stejné vlně a spíš se to loučení neslo v duchu brzkého shledání. Kdo ví kde, kdo ví kdy.. jen je zřejmé, že je to člověk, který mi asi už nikdy ze života nezmizí. A já jsem za to tak moc ráda. My jsme spolu opravdu plno věcí začaly spolu. A i když jsem třeba i v tom blbém stopování, které jsme po prvé zkusily spolu, pokračovala sama s někým jiným, tak ten začátek byl jen jeden. A moc dobře vím, kdo u toho byl.

Opravdu je pro mě i v některém směru inspirací. Ona je jen mnohem víc free a trhlá než kdy budu já. :D A já se strašně moc těším až se třeba potkáme někde já nevím v Paříží? Paříž zní skvěle :D A otevřeme chipsy u Eiffelovky (takový inside joke).
 Jedna frajerka Žena22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.12.2022 02:55:17
otevřete čipsy a jen policie "má zbraň" BAM BAM
 Ravenor Muž25 Kategorie
07.12.2022 20:33:52

Smajlík  Jedna frajerka Žena23 Kategorie
07.12.2022 09:36:13
Hezký
 Liberecak Muž24 Kategorie
07.12.2022 02:41:25
Stejně mi to zní, že je ti po ní smutno. Ale jdeš na to dobře. Jako ona. I když je ona trhlejší. Jsi citlivější, budeš dřív usazená. Ona ať neprebere ;)
 matouch
06.12.2022 23:40:24
Životní přátelé jsou vzácná věc.
 Super
06.12.2022 23:40:12
//Kdo ví kde, kdo ví kdy.// Nobody knows where you are. How near or how far. Shine on you crazy diamond. :)

To je právě to. Lidé ve tvém životě přichází a odchází. Je nesmysl lpět na komkoliv. Když se odmlčí, tak ať. Taky jsem kdysi měla takovou něj kamarádku, ale kurs ji vedl jinam, kde to nezahrnovalo naši interakci. Po letech jsme si napsaly jednu dvě zprávy, ona se pak znovu odmlčela a selským rozumem jsem usoudila, že už společnou řeč nenajdeme. A je to v pořádku. :)

Další lidé přijdou a další odejdou. Bereš to skvěle, moudře a v pohodě.
Smajlík  Archivářka Žena33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč