Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1207332, vloženo 04.12.2022 15:30:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zmar
Především v poslední době vnímám život jako sled špatnejch událostí. Objektivně se několik těch špatných událostí, které se týkaly života a smrti, stalo. Chvílu byl „klid“, a pak přišlo něco dalšího... Neříkám, že něco dalšího se stane zase. Myslím, že se nic stát nemusí... Já to prostě nevím a už nemám důvěru. A už nechci čekat na další nečekanou zprávu. Přijde mi, že těch okamžiků, kdy se mi rozplynulo všechno dobrý už bylo hodně. Pokaždý, i když to člověk nějak přijal, mně to hroznej kus mě vzalo. To, co ze mě zbylo, je vystrašený a čeká na další zranění. V těle cítím prostě napětí. Cítím smutek, vztek a všechno se takhle divně mísí. Pořád mám strach, co dalšího se stane. Když zazvoní zvonek, tak se mi stáhne žaludek a mám strach, že se něco stalo...
Přijde mi to o ničem, co žiju. Na druhou stranu sama nechci někomu způsobit trápení. Přijdu si lapená.
 zmary Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.12.2022 20:50:48
Možná toho na tebe prostě bylo moc a teď se to sesypalo jako domeček z karet. Takový pocit občas v životě zažije každý a nezbývá než si to odzit a jít dál. Pokud ale takové rozpoložení přetrvává dlouhodobě a zasahuje i do přirozených rytmů jako je spánek,chuť k jídlu a celková výkonnost,může jít o depresi nebo jiný psychický problém a tam je zapotřebí už odborný přístup,většinou kombinace psychologa s psychiatrem
 fénix z popela Žena35 Kategorie
04.12.2022 19:09:28
Stačí zaměnit písmenko m za d. Vše je zde o naší síle tvořit.
Smajlík  Kyseláček
04.12.2022 18:57:07
Evidentně jsi v silné psychické tenzi. Na tvém místě bych si v klidu sedla a zamýšlela se, co kde ve tvém životě hapruje, ale KONKRÉTNĚ.

Takovéto nejistoty jsem zažívala v dobách, kdy jsem měla různé testy, nesplněné povinnosti, úkoly, skluz v práci, aj. A čím víc jsem řešení těch záležitostí oddalovala, tím jsem byla vynervovanější a plíživější.

Jsou věci, před kterými neutečeš, jelikož je třeba je řešit aktivně. S každou věcí, kterou si pak budeš moct odškrtnout se ti uleví víc a víc.
Smajlík  Archivářka Žena31 Kategorie
04.12.2022 16:56:16
Jak říká klasik, historie je souhrn událostí, kterým bylo možno předejít. Ano, když se podíváš z jednoho pohledu na vývoj událostí, je to samý problém. Z jiného úhlu pohledu už to mlže být optimističtější. Vždycky se dá ale aspoň trochu žít zajímavě...
 Spitznamme Muž45 Kategorie
04.12.2022 15:41:58
Když se několikrát rozmlátíš na kole, tak buď uděláš opatření, aby ten pád nebyl tak tvrdý. Přestaneš jezdit úplně. Anebo tomu dáš čas, budeš opatrnější a ono to časem zase přejde.

Já být na tvém místě, tak popřemýšlím, do jaké míry jsem dané události mohla ovlivnit. Dál bych si řekla, zda jsem se v dané situaci mohla zachovat jinak a pokud ano, proč si to myslím? Určitě bych si při tom dala pozor na přehnanou sebekritičnost.
A z toho co píšeš, nejspíše dojdeš k tomu, že jsi to nijak ovlivnit nemohla a nemohla ses ani jinak zachovat.
A k tomu kostrbatému přirovnání nahoře.. přestat jezdit úplně nemůžeš, protože jak píšeš, hodně lidí bys zranila a hlavně si nemyslím, že prožíváš něco, co bys zmáknout neměla. Minimálně si můžeš říct, že ty s tím nic neuděláš a udělat jsi nemohla. Opatřeními by někdy mohla být menší citová angažovanost (jen co mě napadá), ale zároveň můj názor je, že život prostě je o emocích. A o tom si je prožít. Proto radši bych zůstala u prožívání a občas u toho pádu.

A tohle shrnutí si klidně občas zopakuj. Pak pomůže už jen čas a zkoušení a zažití toho dobrého.
 Jedna frajerka Žena22 Kategorie
04.12.2022 15:37:16
Nechci ti brát naději, ale už to bude jen horší. Když to nebude covid nebo válka na Ukrajině, tak přijde zase něco dalšího. Lidi se měli moc dobře, začali vymýšlet kraviny....restart je neodvratný.
 Bílý heteromuž 0 Muž41 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk