Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1207269, vloženo 03.12.2022 17:13:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
JAK SE MAM SMÍŘIT SE ŠPATNÝM ŽIVOTEM?
Lidi neradi čtou dlouhé věci, takže to vezmu co nejvíc stručně.

1) Mám povahu až moc hodného kluka, kterou neumím změnit. Když se o to pokusím, tak působím velmi uměle a nepřirozeně a je to ještě horší. V důsledku této povahové vlastnosti mě žádná holka nechce a jsem celý život singl.

2) Nevycházím s penězi. Plat mám průměrný, ale jelikož je teď vše tak strašně drahé, tak žiju z ruky do huby. Nejsem schopen z výplaty vůbec nic ušetřit. Většinu platu sežere nájem, energie a benzín na dojíždění do práce. Tím pádem v mém životě odpadají věci jako dovolená, zážitky a dokonce i některé koníčky protože na to už prostě nezbývají peníze. V práci jako takové jsem spokojený. Práce mě baví a lidi tam jsou též super, ale prostě nevycházím s penězma. Dřív jsem vycházel, ale teď už ne.

Jako řešení se nabízí změnit práci a najít jinou s lepším platem, ale vzhledem k mé inteligenci a schopnostem je velmi nepravděpodobné, že bych si dokázal najít něco, kde bych si platově nějak víc přilepšil. Já toho totiž moc neumím. A to včetně jazyků. Na matematiku a logické myšlení jsem též dřevo, takže tomu trhu práce moc nabídnout nemůžu.

Takže abych to shrnul, jsem chlap který nikdy nebude mít holku, nikdy nebude mít peníze na život který chce a má skoro nulovou možnost s tím něco dělat a nějak to změnit.

A teď teda ta závěrečná otázka, o kterou mi jde... Jak se s tím mám smířit? Vidím kolem sebe své úspěšné kamarády, jak si všichni kupují nová auta, zakládají rodiny, zatímco já jsem nonstop sám a jim jen to nejlacinější jídlo co mají zrovna v akci, abych vůbec vyžil.

To víte, že mě to mrzí, když se takto srovnám s ostatními, ale neumím to změnit. Jak se s tím mám teda smířit? Jak se smířit s neúspěšným životem? Máte pro mě nějakou radu?

Předem děkuji za odpověď.
 Chudanechtenanula Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.12.2022 12:07:57
Ve svých letech se nemusíš s ničím smiřovat. Je to jen věc rozhodnutí..
 Loca Loca Žena98 Kategorie
04.12.2022 10:44:00
Ono by stačilo si najít práci, která nepotřebuje dojíždění.

A holku si nenajdeš, protože ji odradíš tou svou negativní energií, kterou vyzařuješ a tím svým nízkým sebevědomím.

Chtělo by to se trochu nakopnout, nejdřív stabilizovat ten svůj život, získat trochu té jistoty a na tom stavět to ostatní, včetně hledání té holky, ale to bych udělal jako to poslední.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
03.12.2022 22:00:30
Tak co si budem povídat, grázlíci měli vždycky větší úspěch než ti hodní. Tak ho netahejte za fusekli, milé dámy.
Smajlík  Bílý heteromuž 0 Muž41 Kategorie
03.12.2022 21:50:52
Jsem na tom podobně. Nezbývá než to přijmout a zkusit s tím bojovat. Každému nebylo shůry dáno. Odraž se třeba od toho, že máš práci, co tě baví a s dobrým kolektivem a za kterou máš nadmediánový příjem. Takovou kombinaci jen tak každý nemá. Někdo má přítelkyni, ale ty zas tohle. Někdo má všechno, někdo nemá nic. Většina lidí ale všechno nemá. Tak to už chodí. Važ si toho, co máš a udělej si pořádek ve výdajích. Třeba auto je černá díra na peníze.

Nicméně si nemysli, že tě holky nechtějí, protože jsi hodný. Je to tím, že jsi prostě nudný, bez smyslu pro humor, nespolečenský, submisivní, neprůbojný atd. Něco z toho určitě jsi, jinak bys neměl problém.
Smajlík  dotnet Muž24 Kategorie
03.12.2022 21:24:40
Nikdo ale nemá peníze na život, jaký by chtěl ...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
03.12.2022 21:07:34
Podle mě, našel. A ve dvou, při dvou platech byste vyžili. Pak otázka při mateřské, to člověk zchudne hned. :/ No, jsi mladý. :) Tak se vypracuj. Najdi si lepší práci, za lepší peníze, dej tomu čas. A ve 30 nebo v 35 uživíš rodinu jako nic, snad. :) Dnes je to normální. Ne všichni jsou do 25 vystudovaní nebo zabezpečení. Prostě makej, a za prá let si najdi holku. :)
 Mandarinka2424
03.12.2022 20:01:20
Já můžu doporučit to co pomáhá mne. Denně si říkám afirmace, tedy prohlášení toho co chci mít ale formulované tak jako bych to už měl. Například si říkám : "Jsem mimořádně inteligentní a kreativní a využívám toho ve všech oblastech svého života." Nebo : Jsem psychicky i fyzicky velmi atraktivní muž, plně vyjadřuji lásku a krásu života." Nebo jednoduché " Jsem sebevědomý". Atd. Těch afirmací mám desítky. Dle mé zkušenosti to funguje, byť zrovna v oblasti vztahů si stále moc nevěřím.
 Petrz
03.12.2022 19:37:40
//Vidím kolem sebe své úspěšné kamarády, jak si všichni kupují nová auta, zakládají rodiny, zatímco já jsem nonstop sám a jim jen to nejlacinější jídlo co mají zrovna v akci, abych vůbec vyžil.//

Oni jsou na tom lépe, bo nefňukají, nesrovnávají se s okolím a snaží se. Ty už dopředně máš perfektní přehled o tom, jak jsi neskutečně marnej, což tě drží od snahy pokoušet se něco změnit.

Ano, s tímhle přístupem se neposuneš niky nikam. Hledáš si jen důvody, proč nic nejde a všechno je nefér a ty jsi chudák. A smířit se s tím nelze, protože to máš v hlavě extrémně špatně nastavené. Pořád ti to bude vadit.

Než tedy hledat "jak se smířit s tím, že se nemám tak dobře, jak bych chtěl", bych se snažila hledat způsoby, jak to změnit. Řeči typu, že nemáš na koníčky, bo je všechno drahé, jsou blbost. Můžeš číst audioknihy. Kreslit. Psát. Chodit na výlety, vzdělávat se.
Smajlík  Archivářka Žena31 Kategorie
03.12.2022 19:26:29
Založ si YouTube a nahrávej videa o tom, jak žiješ a jaké máš problémy, když budeš dobrý tak se budeš mít dobře, ideální by bylo mluvit anglicky, aspoň si procvičíš angličtinu.
Smajlík  MANAŽER ROKU
03.12.2022 19:22:25
A teď si představ že bys žil třeba v Indii nebo Ugandě.. Važ si toho co máš.
 Gargas
03.12.2022 19:17:42
A přemýšlel si, že existují holky co jsou na tom úplně stejně jako ty?:D Takovou by sis určitě našel a hned by jste měli víc peněz dohromady. A co třeba nějaký sociální dávky, na ně nárok nemáš? (Nevím jak to funguje.) A co rodiče, ty by ti nic nepřispěli?
 WhitePinkRed Žena21 Kategorie
03.12.2022 19:05:55
Pohoda hele. Svět pomalu končí. Přichází hrozné odsouzení a brutální zničení.
Hezky papej dobrá levná jídla, přemýšlej o Kristu a na ženský ser, jsou to většinou svině ..
Smajlík  Android Buildozer Muž24 Kategorie
03.12.2022 17:46:40
Já vždycky žasnu, jak si kluci myslí, že to, že jsou hodní, je ten problém, proč je holka nechce. To je přitom kolosální kravina, ale chápu, je to takové to alibistické "vždyť já jsem hodnej a to přece nemusím měnit, ale stejně jsem to zkoušel, podívejte." Je to blbost. I to, že jsi hodnej, může být beztak jen pocit, to nech ohodnotit druhé podle toho, jak budeš skutečně ve vztahu vystupovat.

To, že nejspíš nehospodaříš efektivně a neušetříš korunu, už problém být může. Tam by stálo za to udělat si přehled o výdajích a optimalizovat je, nebo pak navýšit příjem. A to jak o sobě smýšlíš, to taky není nic, po čem by holka nějak zvlášť toužila. A zároveň je to něco, co změnit lze. Nemusíš se smiřovat s ničím, prostě přijmi, že teď je tvůj život právě takový anbud za to vděčný, vytyč si cíl a pak jdi a dosáhni ho.
Smajlík  Veela Žena34 Kategorie
03.12.2022 17:30:11
Časem si zvykneš na všechno. Já se také smířil s tím, že se nikdy nenaučím francouzsky nebo na kytaru.
Smajlík  Bílý heteromuž 0 Muž41 Kategorie
03.12.2022 17:16:18
Tak se nesrovnávej s kamarády ale třeba s bezdomovci.
Smajlík  Problem solvedPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk