Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1207264, vloženo 03.12.2022 15:43:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nehody
Ahojte,

chtěla jsem zkusit se svěřit takhle anonymně a popsat svůj problém. Prosím, nenadávejte mi. Není to pro mě lehké. Jsem už nějakou dobu dospělá a v poslední době mě začaly problémy typu počurávání. Začalo to tím, že jsem se samovolně trochu počurala. Prvně jsem tomu nějakou pozornost nevěnovala, ale jak to bylo častější tak už se mi to zdálo divné. Zkoušela jsem dělat cviky na posílení pánevního dna, ale akorát se mi to zhoršilo, Zašla jsem si koupit inko. vložky a nějakou dobu byly super, ale přestaly mi stačit. Jsem v mladém věku a je to pro mě velká ostuda, ale zas vím, že bych to neměla nechávat takhle. Bojím se, že to bude ještě horší a že mě pak nikdo ani do vztahu nebude chtít. K lékařovi se bojím jít. Protože kdyby zjistil, že se mi to zhoršilo a že tu moč neudržím, tak se bojím, že by mě dal plenku, kterou vůbec nechci :( Já si chci užívat ještě života a ne mít takové problémy.. Máte někdo s tím zkušenosti?
 Kika23 Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.12.2022 00:46:59
Moc rád bych tě poznal, je mi 29, na holkách se mi pleny moc líbí, hledám holku, jako jsi ty a popravdě řečeno... tvoji inkontinenci bych si vzal místoi tebe.... jsem moc hodný a nejsem žádný úchyl, jsem štíhlé postavy, pokud máš zájem o vztah, napiš: jurish@email.cz
 KlukHodny Muž29 Kategorie
04.12.2022 10:45:34
A kdo jiný by ti v tom měl pomoci, než doktor?

Nechápu, proč si lidi myslí, že by se mu doktoři smáli nebo tak něco. Doktoři jsou úplně něco jiného, než ostatní lidi, berou věci z toho svého pohledu a nic je nepřekvapí. A hlavně občas i pomůžou.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
03.12.2022 17:20:42
Tento přístup je bohužel poměrně častý. Spousta pacientů, kteří trpí intimnější problematikou, se stydí nebo bojí jít k lékaři. Tam se dostanou až ve chvíli, kdy se jejich zdravotní stav vymknul kontrole a stal se pro ně nezvládnutelným, problému si všimlo okolí, nebo se původně lokalizovaný proces generalizoval a příznaky se projevily i jinde. Ačkoliv platí pořekadlo "lepší pozdě než nikdy," pozdně diagnostikovaná nemoc zanechává na těle větší následky než stejná nemoc podchycená časně.

To platí i v případě močové inkontinence. Problém není omezen jen na únik moči bez volní kontroly. Zřejmě všichni víme, co se stane s našimi prsty, když je necháme dlouho ponořené do vody. Moč navíc není čistá voda, může mít na sliznicích a kůži dráždivé účinky. Ty tak mohou svědět, může docházet k jejich poranění a chronickým drážděním může docházet i k jejich změnám. Poranění se hůře hojí, bývá vyšší riziko (nejen) močových infekcí. Že se jedná o významný sociální problém snad nemusím zmiňovat, záměrně jsem ho ale uvedl až na konec odstavce.

Nemusíš se bát, střízlivě uvažující lékař tě nebude léčit pomocí plen. Inkontinence moči je velmi složitá (a taky poměrně častá) problematika, které se věnují specializovaní gynekologové (obor urogynekologie) v případě pacientek, urologové v případě pacientů. Ti jsou v oboru opravdu našlapaní a vědí, co dělají. Důležité je zjistit příčinu, základní rozdělení, byť ne zcela kompletní, nabídnul Starý lékař. U pacientky tvého věku, souhlasí-li, se lékař určitě nespokojí s tím, že by ti doporučil nosit pleny a tím by pro něj léčba skončila. Naopak dnes existuje několik stupňů léčby inkontinence (hlavně tedy u urgentní a stresové), jejichž cílem je odstranit příčinu inkontinence s minimálním vlivem na kvalitu pacientova života. Opravdu se není čeho bát.
Smajlík  PritelCoChvata Muž25 Kategorie
03.12.2022 16:30:21
Dvakrat denne prasek cukru, bude chlapik jako rys.
Bojis se jit za nekym, kdo ma nejvetsi moznou kvalifikaci, aby ti poradil, a misto toho se jdes zeptat na anonymni forum uplne neznamych lidi? Ty si prvne zajdi s vlozkou ke cvokari.
 lol
03.12.2022 16:20:11
Určitě lékař. Mám kamarádku a ta má tyhle problémy a má to spojené se špatně rostlou dělohou. Rozhodně lékařské vyšetření.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
03.12.2022 16:06:27
Koho postihuje inkontinence
Inkontinence mnohem více postihuje ženy než muže a ačkoli se mnohem častěji vyskytuje u lidí v pokročilém věku, není nevyhnutelným důsledkem stárnutí. Inkontinencí nazýváme jakýkoli vůlí neovladatelný únik moči s tím, že tento únik může mít celou řadu příčin a podle jejich zjištění pak spadá buď do péče urologa (stresová, urgentní, smíšená, návalová) nebo do péče neurologa (reflexní, paradoxní, psychogenní).

Typy samovolného úniku moči
Stresová inkontinence je typická pro ženy po porodu nebo po menopauze. Vzniká v důsledku nadměrného tlaku v břiše, tedy například při kašlání, kýchání, zvedání těžkých břemen nebo také při smíchu.
Urgentní inkontinence se projevuje náhlou a velmi intenzivní potřebou, po níž následuje pomočení. Velmi často se vyskytuje ve spánku. Krom toho, že může vznikat v důsledku roztroušené sklerózy a dalších degenerativních onemocnění, diabetu, operace či úrazu, může být také následkem infekce močových cest.
Smíšenou inkontinencí nazýváme kombinaci stresového a urgentního úniku moči.
Paradoxní inkontinence postihuje častěji muže a mohou za ni oslabené svaly močového měchýře nebo zablokovaná močová trubice. Projevuje se tak, že močový měchýř je stále přeplněný a pouze přetéká. Objevuje se například v důsledku močových kamenů, diabetu, po náročných operacích nebo také kvůli zbytnělé prostatě. U starších můžu se v souvislosti se zvětšenou prostatou, která brání odchodu moči, objevuje také inkontinence návalová.
Ze strachu, úzkosti nebo stresu se zejména u starších pacientů může objevit psychogenní inkontinence. Obvykle je dočasná, často se objevuje například při hospitalizaci nebo v jiném stresujícím období.
Smajlík  Starý lékař
03.12.2022 15:57:11
Přesně jak píše Honza, měla bys vyhledat toho lékaře. Nechceš přeci skončit v inko. plenkách se silnou inkontinencí. Pevně věřím, že ti lékaři pomůžou tvé problémy zlepšit.
Smajlík  Verča3455678
03.12.2022 15:47:42
No promiň, ale nevidím jinou možnost než prostě toho lékaře. Kdysi jsem pracoval v nemocnici na rehabilitačním oddělení a tam jsme problémy s pánevním dokázali cvičením léčit velmi úspěšně.
 Honza0987654321Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk