Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1207255, vloženo 03.12.2022 13:26:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Emocionální propad
Nevím, jestli to sami znáte...
Já občas trpím takovými návaly negativních emocí, většinou se to projevuje plačtivostí, lítostí, pesimismem, velkou negativitou... Děje se mi to dlouhodobě. Většinou v souvislosti se stresem.

Doma pro to mají pochopení, když je toho někdo náhodou svědkem, tak se mě většinou snaží podpořit, prostě tím, že třeba řeknou, že mě chápou a řeknou mi, že mě mají rádi. Nic jinýhi...

Já to jakoby sama o sobě nikomu necpu... prostě trávím čas sama. Ale mám přítele a prostě skrývat to nelze. On to ale vnímá jako něco, co dělám jakoby schválně, jakoby tak, že mám volbu to nedělat, ale já si vybírám to dělat. I když mu říkám, že prostě to jsou ty emoce, že to nejde nebrečet, že nejde teď někam jít... On to ale moc nechápe. Prostě řekne, že nemám důvod brečet, že přeháním, že lidé to mají daleko horší... Na nic z toho jsem se ho přitom neptala, jediný, co chci, aby mi třeba řekl, že mě má rád a nechal moje emoce mými emocemi. Tím ale, že řekne takovu nějakou poznámku, se to vždy hrozně vyhrotí. Já pak zůstanu v ještě horším stavu a připadám si jako nula, prostě někdo, kdo je neschopnej, někdo, kdo je ubrečená kráva, která trpí sebelítostí.

Je to takovej koloběh. Vím, že hodně lidí mi řekne, že to já jsem ten problém. Že se má víc snažit. Upřímně tohle ve mně vyvolává touhu nebýt. Říkám si, jak je možný, že jsem taková, proč jsem taková, takovou mě fakt, kromě mý rodiny nikdo rád mít nebude. Budu prostě obtíž, kazič zábavy, člověk, co na sebe jen chce strhnout pozornost, protože problémy máme všichni.

Tady na zpovědnici se většinou taky setkám s tím, že já jsem ten problém. Přitom já neříkám, že mi moje problémy způsobuje někdo jinej. Já vím, že za mě nikdo moje problémy nevyřeší. Ale prostě nevím, proč se takhle cítím a odmítám to, že je to jen moje vědomá volba. Protože se to děje. Prostě se to děje. Jak se někdy někomu spustí krev. Mě se spouští tohle.

Já tohle nikomu nepřeju, ale chtěla bych slyšet, že nejsem sama. Že nejsem jedinej takhle vadnej člověk na světě. Že jsem normální. Že nejsem jiná kategorie lidí.
 bsvyd Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.12.2022 08:12:22
Mám to naopak, nepadám do deprese ale do dobré nálady. Přítel je tupý, že ti nepomůže.
 Prokranosta Muž30 Kategorie
03.12.2022 15:55:05
"Nešil" - no - tak tedy neber si všechno tolik do hlavy a občas nechej něco vyšumět, bude ti líp. Není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Něco za to ani nestojí, někdo za to taky třeba ani nestojí. Opatruj si své zdraví.
 Teremtete
03.12.2022 14:58:09
bsvyd: Selektivní pozornost...
 Life kills
03.12.2022 14:57:01
bsvyd: V tomhle, jak to máš nastavené moc nezměníš, to až život tě naučí. Jak jsi psychicky nastavená máš vrozené. Jinak, popravdě, moc ti ten tvůj přítel nejde vstříc..spíš naopak tě to hodí ještě níž
 Loca Loca Žena98 Kategorie
03.12.2022 14:52:55
Life kills
Na zpovědnici mám ale občas pocit opačný. Že okolo mě jsou lidé, kteří to mají srovnaný, kteří jsou tak odolní, kteří se problémy umí vyrovnat a kteří mi řeknou, proč to taky nedělám:).

Teremtete
No to dělám, vidím problémy dost do detailu. Celkově si ale víc všímám detailů, různých motivů,... Analyzuju.
A souhlasím s tím, že problémy byly, jsou a budou. My jsme taky byli, jsme a budeme, bez ohledu na „puntičkářské“ představy.
Ale to „Nešil“ je pro mě prázdný slovo, který popírá to, jak se cítím. A nepomáhá mi to.

Loca Loca
Já taky věřím, že to bude lepší. Těžko se ale vyrovnávám s tím okolím a různými poznámkami. Nicméně chápu, že spíše změním sebe, než okolí. A nějakou odolnost si je třebe budovat.
 bsvyd
03.12.2022 14:38:22
Každý jsme nějak nastavený. Asi jsi více emotivní, více lítostivá, atd..ale věřím, že čím budeš starší, tím to bude lepší. Naučíš se to lépe zpracovat.
Smajlík  Loca Loca Žena98 Kategorie
03.12.2022 14:32:54
Hledáš a nazíráš na problémy lupou. Problémy byly, jsou a budou. My jsme taky byli, jsme a budeme, bez ohledu na puntičkářské představy. Nebo je to jinak? O co jde? Nešil.
 Teremtete
03.12.2022 13:30:47
Nejsi taková sama. Takových lidí je spousta. Což můžeš jistě vidět i na Zpovědnici.
 Life killsPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk