Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1207200, vloženo 02.12.2022 13:12:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
WTF? ;-(
Všimla jsem si že to začalo s Covidem: prostě úplně normální slušní lidi, kteří byli normálně a slušně zvyklí psát maily, teď furt volají jak dementi kvůli každé kravině, jako by jim ten Covid asi postihl i internet nebo co:( Myslím tím odběratele a dodavatele v práci a taky kolegy na home oficu.
Bych takhle neudělala v práci nic, kdybych furt řešila telefony. Takže když jsem v terénu, tak mám vyplé zvonění a pak jim volám zpátky. Protože jsem jim furt musela vysvětlovat že teď jim nedokážu odpovědět a ať napíšou mail. A ne vždycky mám sebou poznámky a volné ruce ať si můžu psát co po mě vlastně kdo furt chce. Kromě toho když bude dement cokoliv řešit telefonicky a někde dojde k nedorozumění, tak už nejde dohledat kdo to řekl dobře a kdo špatně pochopil. Normální člověk tohle snad chápe a rovnou napíše mail, ne? Celé roky mi to s těma stejnýma lidma takhle v pohodě fungovalo.Chápala bych to ještě u důchodců co neumí na internetu, ale tohle jsou všechno lidi, kteří sedí celý den v kanclu přece. Dneska už mě to totálně nasr..., protože jsem kvůli jednomu takovému zmeškanemu hovoru asi něco pěkně zaje..ala. A můžou za to ti dementi, kteří se odnaučili používat mail. Jako proč musí furt každý kvůli všemu furt volat?! :-( Je to přesně od začátku toho Covidu, všimli jste si toho taky?
 Telefonydohajzlu Žena28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.12.2022 19:46:39
Pravda, vše se víc řeší hovorem, což je super.
Smajlík  Prokranosta Muž30 Kategorie
02.12.2022 18:28:01
V dobré vůli ti radím změnit profesi, než tě to sežvejká.
Smajlík  Archivářka Žena31 Kategorie
02.12.2022 14:09:51
Osobně taky většinu věcí řeším telefonu, je to pro mě mnohem jednodušší a rychlejší a bylo i před covidem. E-mail musím dlouze psát, pak po sobě zkontrolovat chyby a po odpovědi druhé strany většinou nějak znovu zareagovat. Vyřízení jedné věci tak může být otázkou 3-5 e-mailů, což trvá dejme tomu 3 hodiny. Oproti tomu při telefonování jednoduše vysvětlím, co potřebuju, druhá strana hned odpoví a já na to hned zareaguju, takže je vše vyřízeno během pár minut. Pokud to nehoří a druhá strana nebo já u sebe nemáme potřebné informace, jednoduše se dohodneme, že si zavoláme o něco později. Samozřejmě je potřeba některé konverzace archivovat, a to zejména v případě, kdy tuším nějaký ojeb, nebo když je potřeba poslat nějakou přílohu, tak v těchto dvou případech používám e-maily, ale jinak většinou volám.
 hshas
02.12.2022 14:03:04
finisek: jasně že odpovídám. Mě na tom snad nejvíc štve, že to jsou všechno lidi, se kterýma nám ta mailová komunikace celé roky předtím fungovala. A pak s Covidem prostě najednou všem ruplo v bedně a dělají jako by se ten lockdown týkal i internetu. Někteří mi dokonce zkoušejí i diktovat nějaké seznamy po telefonu dokud je nestopnu ať to pošlou mailem. A pak prý: ok, to bude asi lepší.
Smajlík  Telefonydohajzlu
02.12.2022 13:43:54
A odpovídáš na emaily? Mně se stalo, že jsem vyřizovala po emailu a samozřejmě jsem nic nevyřídila, protože dotyčná osoba vůbec emaily nečte!! Proto také radši volám, ale ze všeho nejraději věci řeším osobně.
 fimisekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk