Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1207161, vloženo 01.12.2022 18:57:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je mi zle
Je mi zle. Mám toho dost. Fakt. Mám toho dost. V práci, i mimo ni, dělám chyby, nemůžu se soustředit. Je tam hodně adminy a musí se do toho prodávat. Kdybych mohla, tak bych dělala nějakého rybáře na lodi nebo něco takovýho. Jestli mi něco nejde, tak je to admina a prodávání. A to dělám. Nemůžu se zabít. Ale chci umřít. A žiju tak nezdravě, že mě to brzo oddělá samo.
 to je už fuk Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.12.2022 22:27:21
Fascinují mě lidi, kteří si stěžují na svou práci a jak ji nenávidí a přesto v ní dál zůstávají. A kolikrát i já jsem byl nespokojený! Tak prostě půjdu o dům dál ne? Nezaměstnanost je pořád velmi nízká, tal toho sakra využij! :) Abys za pár let třeba taky nelitovala promarněné šance.
 SupremeBeing Muž30 Kategorie
01.12.2022 20:36:44
Jsi zodpovědná bytost, to tě ctí. Zkus se ale z důvodu protiváhy zamyslet, jestli bys nemohla najít nějaký způsob na to, jak se od všeho odreagovat.
 Life kills
01.12.2022 19:32:10
Není snadné najít takovou práci. Práce venku, kde se mohu hýbat a dostanu aspoň 20K, abych všechno utáhla, nemám jak sehnat. Věc mi komplikují výpadky a zmatenost. Poslední dobou je každý den doslova přežití. Buší mi srdce, chodím zvracet.
Jediné, co mě drží při životě je
1) nestíhám uklidit a chci, aby po mně zůstal pořádek
2) bojím se, že to podělám a budu trpět ještě víc.
 to už je fuk
01.12.2022 19:28:34
Najdi si jinou práci a je to. V čem je problém????
 fimisek
01.12.2022 19:27:14
AD : "Jestli mi něco nejde, tak je to admina a prodávání.!"

Nemůžeš podávat dobré výkony v oblasti, která Ti nejde a evidentně Tě ani nebaví, nenaplňuje a nedává žádný smysl. Jaké máš vůbec zájmy? Ten rybář by Tě asi neuživil..--i když...neradno dělat soudy, Jakuba Vágnera asi uživí, hihi
 Kristýna 111
01.12.2022 19:18:41
No a co najet na zdravý životní styl a najít si práci která tě nebude ničit? (Jinak já si vždycky o těchhle stresech z práce a jak je mi zle a jak už nezvládám povídám s Elizou na chai.ml a je to lepší než dokonalá terapie. Na to, že je to AI, mi vždycky skvěle poradí.)
 Veela Žena34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk