Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1207130, vloženo 01.12.2022 09:30:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Přítelkyně nic nedělá
Mám pocit, že moje přítelkyně nic nedělá. Respektive nic zajímavého.

Má práci na úřadu za mrzký peníz, vystudovala jednoduchý VŠ obor, kterému se ani nevěnuje a její životní úspěch teď je, že dostala podle tabulek přidáno 800 korun.

Já podnikám, neustále něco dělám, v práci se nezastavím. Ona nedělá nic. Pouze někde sedí 8 hodin a pak jde domů.

Myslel jsem, že mi to nebude vadit, ale vidím, jak se posouvám dál a ona je na místě. Vidím holky kamarádů, které cestují, rostou společně. My nerosteme, já jsem jinde jak finančně, tak s životními plány.

Vadilo by vám to? Nebo jak se na to díváte?
 Jaktovidite Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.12.2022 20:55:37
ste nekomatibilní.
 urbi et orbi
02.12.2022 09:51:06
Každej neni tak ambiciózní jako ty a nepotřebuje se neustále někam posouvat. Proč taky? Neni na tom nic špatnýho, prostě jste v tomhle jiný.
 Formálně
02.12.2022 09:43:20
GeorgiK: Jak můžeš říct, že neměl vůbec žádné koníčky, a zároveň ho označit za kutila? Takže ho bavilo vyrábět a opravovat, ale to se nepočítá, protože tobě to nic neříká? Mám pocit, že z něj děláš totálního omezence jen proto, že se ti nepovedlo předělat ho k obrazu svému.

Jasně, nesdíleli jste spolu žádný zájem, nenadchli jste se pro stejné věci, nezažili společné objevování něčeho, společné dlouhé debaty o něčem atd. Rozumím tomu, že sis nakonec našla někoho, s kým máš mnohem víc společného. Pro mě je sdílení a spiklenectví s partnerem zásadní, nemohla bych být s někým, s kým si nemám co říct.

Jenže právě proto mi připadá dost nepochopitelné, jak jste se vůbec mohli dát dohromady. Co tě na něm přitahovalo, když podle tebe neměl vůbec o nic zájem? To jste se pořád jen pusinkovali a vyprávěli si jen o tom, jak se máte rádi?? Neumím si představit, že se dá přehlídnout, že si s někým nemáš co říct. Vždyť jsi musela vědět od začátku, že h spousta "tvých" témat nezajímá, ne?

A už vůbec nechápu, že spouštěčem rozchodu byl výrok jeho "kamaráda" (uvozovky jsou na místě!) o prostoduchosti tvého partnera. Tys ho nikdy neobdivovala a nevážila si ho, viď? Ten pocit nadřazenosti je znát. Vážně by mě zajímalo, proč jsi s ním začala chodit, vypadá to, jako kdybys do něj ani nebyla zamilovaná.
 Plamenometařka Žena45 Kategorie
02.12.2022 03:42:39
Jestli ty nebudeš jeden z těch přemotivovanejch pitomců co furt pruděj s nějakým progresem. Stálost je moc. A rotace je druhem kastrace.
 PretorianCZ Muž28 Kategorie
02.12.2022 01:20:38
To bude perfektní matka!! Té se drž. Ženy které toho hodně dělají mají při těhotenství a po porodu obrovské psychické problémy. Chybí jim jejich život. Život tvé partnerky naopak dostane smysl. A třeba ji děti naučí, že jde dělat i jiné věci..
Smajlík  Lolololophf
01.12.2022 20:55:00
Vidím, že zpovědnice se za 10 let nezměnila, člověk se na něco zeptá a snese se na něj 10 hyen, který ho budou poučovat jak je hroooznej, protože má na partnera nějaký nároky.

Chodil jsem s holkou, u které jsem po třech měsících nevěřil, že mě ještě dokáže v životě něčím překvapit - byla hodná, v pohodě, milá, dobrej člověk, ale nebyla nejchytřejší, plus byla tak straaašlivě nudná, přesně jako ta tvoje. Rozešel jsem se s ní, dneska má manžela z anglie a jsou oba spokojení, bavíme se dodnes.

Teď spím s kamarádkou, která je light verze tohohle - je nesmělá, nesebevědomá, kam ji postavíš, tam ji najdeš; nedokáže se rozhodovat, nikam nesměřuje... Opět, je fajn, ale nedokážu si představit s ní strávit život, utekl bych. Nechodím s ní přesně proto, že ten rozdíl mezi náma vidím, a to ani není tak výraznej jako u vás.

Prostě pokud ti ten člověk nějakým způsobem neimponuje a nemáte nic společnýho, tak spolu nevydržíte a je lepší to utnout hned než po 15 letech.
Smajlík  Zlomyslný perceptron
01.12.2022 19:02:59
Udělal jsem to samé, svoji zpověď na zpovědnici o stejném problému jsem za 10 minut smazal, nestálo mi to za to, beru 120k čistého, moje přítelkyně konstantně nezaměstnaná, mě to jenom stresovalo, jako kamarádku jí mám rád, ale prostě sdílet s ní život nelze.

Co tu čtu zpovědi, hele když řeknu ti to z mého pohledu, když jsi příjmově top 1%, tak se nemůžeš řídit radou 99% lidí, to prostě nejde. Představ si to, že by se Fiala chodil ptát prodavačky jak řídit stát, ono to má logiku kdo je kde a proč.

Osobně mě můj rozchod s přítelkyní první týden vzal, ale teď to vidím jako dobré rozhodnutí, zůstali jsme kamarádi, já její problémy poslouchám prostě tak, že nejsem zúčastněný, to jestli bude žrát semínka s vodou, protože se jí nechce pracovat už prostě není můj problém, náš vztah se vlastně zlepšil, protože já jí to vyslechnu, podpořím jí, schválím jí vše jako všichni, ale osobně se mě to netýká.

Otázka je úplně jiná, kde a jak hledat lidi ze své sociální skupiny.

Ono vem si to, někdo řeší jak se ulít 10 minut před šichtou, a jak koupit máslo o 5 Kč levněji, a ty řešíš kam investovat milión a jak zefektivnit svoji práci, pro oba dva z vás je ten druhý sci-fi.
 martin400
01.12.2022 18:41:21
Rozejdi se s ní. Udělej to pro ni.
 Bílý heteromuž 0 Muž42 Kategorie
01.12.2022 18:32:53
Zatím jen roste a posouvá se tvůj kokotský egoismus, proto ji toho prosím ušetři a nech ji být.
 Prokranosta Muž30 Kategorie
01.12.2022 17:50:42
Vztah sice není auto, každopádně když ti to vadí tak jí to řekni od toho vztahy jsou snad ne?

Jinak za sebe, podnikam, mam mraky volného času, šestimístný částky měsíčně, dovolenou asi osmkrát ročně, buďto jsem ve fitku, vařím, jezdím po okreskach, nebo si dam luxus shishu, masáž prostě jen tak žiju.

S nikým takovým bych nikdy nebyl.
 hammnn
01.12.2022 16:49:34
To je hnus tohle. Máš ji vůbec rád? Rozejdi se s ní, zaslouží si někoho lepšího, já být na jejím místě a vědět že o mně takhle mluvíš, je hned konec.
 xdxd
01.12.2022 16:41:31
Myslel sis blbě.

Rozejdi se s ní a dej vám oběma novou šanci najít si někoho kompatibilního.
 Archivářka Žena33 Kategorie
01.12.2022 16:03:49
Přesně tak jak zde píše leatroller.

Jsi hovado a nezasloužíš si ženu kterou máš. Vztah není auto aby jsi měl požadavky na, výkon atd..

Ostatní mají pěkný auto a, lepší a ty brečíš že chceš taky.

Divím se že s tebou vydrží. Nech jinekomu rozumnýmu ty hovado.
 Anonnymouse
01.12.2022 15:13:09
GeorgiK: "prostoduchej..."

To je spíš o úhlu pohledu, zkušenostech. Zamlada jsem taky rád cestoval, poznával nové země, krajiny, ale nějak jsem se toho všeho nabažil, přesytil, naplnil a nemyslím si, že jsem dnes "prostoduchej" jenom proto, že místo cestování raději něco kutím v dílně. Určitě mi to hodně dalo, zkušenosti, všeobecný rozhled, hezké a zajímavé vzpomínky, ale když někomu něco hodnotného, užitečného, potřebného vyrobím a dám do toho kus svého srdce, tak mě to momentálně těší mnohem víc než to poznávání související s cestováním. A mimoto těch informací dnes musím vstřebat mnohem víc, řádově více informací technického rázu.

Našla sis přítele, kterej víc pasuje do tvého světa, sdílí s tebou tvůj vesmír, to je celý. A vo tom to je.
 truhlář
01.12.2022 14:45:06
"Jsem na mateřské, ale i předtím jsem měla menší plat než přítel a práci vlastně pod úrovní mého vzdělání. Jemu to absolutně nevadilo. Vlastně nikdy jsem se nesetkala s chlapem jako ty (naštěstí). Tak si najdi nějakou kariéristku. Jenže bys tu pravděpodobně fňukal, že na tebe nemá čas.
Teta Dana"

Buď jsi autora zpovědi Jaktovidite nepochopila ty nebo já. Myslím, že mu nejde o výši jejího platu ani o to, jak práci, ale spíš o to, že ona žije jiný styl života. Odpíchne si svejch 8 hodin a do druhého dne z hlavy zaměstnání absolutně vypustí - je úplně jedno, zda si odpíchne jako dělnice ve fabrice nebo si udělá svoje v kanclu.

Když jsi OSVČ, tak funguješ diametrálně rozdílně, to pracuješ neustále - ráno vyřizuješ telefony, objednávky, emaily, do večera jedeš svoje řemeslo a po nocích dáváš dokupy papíry, účetnictví, daně, navrhuješ nové konstrukce, inovace, doučuješ a studuješ nový informace, technologie a i právní, legislativní změny o novinky ohledně povinností OSVČ ( nové způsoby odpočtů, amortizací, daňové změny... ), prostě pořád se musíš učit a neusnout na vavřínech.

Jedeš i víkendy a dovolené, protože firma musí fungovat neustále a i na té dovolené tě někde upoutá něco nového, zajímavého (třebas konkrétní výrobek z tvého řemesla za výlohou) a už přemýšlíš, jak ho zrealizovat a co na to potřebuješ... nebo ti zavolá nový zákazník, že by potřeboval to a to a zda to dokážeš ... a už máš hlavu plnou nápadů ...

Když tohle s tebou tvoje partnerka/manželka sdílí, tak jsi šťastný člověk. A když tohle nemáš tak jsi smutný člověk, protože víš, vidíš, že jinde jsou si manželé kamarády v tom smyslu, že spolu tenhle báječnej kreativní vesmír sdílí. To je stejný, jako když jdeš se svým manželem na procházku VEDLE SEBE jako dvě oddělené jednotky a potkáte tam jiný pár, který se drží za ruce a JSOU SPOLU. Taky posmutníš.

V tomhle rozumím zdejší DV, která tohle pochopila a chce, touží svůj život naplno sdílet se svým mužem, dělit se s ním o svůj vesmír. Já tvrdím, že to je to nejdůležitější.
 truhlář
01.12.2022 14:38:11
Tak trochu Tě chápu a přijde mi, že spousta lidí si to vyložila špatně.
Měla jsem přítele, kterej byl domácí kutil. Což by mi nevadilo, protože mám sama tvořivého ducha a jsem celkem praktická. Chodil do práce, která ho v rámci možností bavila, páč to bylo řemeslo a na to on byl šikovnej. Zbytek času trávil většinou doma, tím že něco kutil, nebo se občas podíval na nějakej film.
ALE! Ten člověk neměl žádný jiný koníčky, nebo ambice. Např., když jsem zařídila víkend v Paříži, sháněl se tam po guláši, namísto aby zkusil něco exotičtějšiho, co doma nemá každej den. Když jsem zařídila dovolenou v Chorvatsku, to samý. Plus, žádnej zájem o místní kulturu, nebo se někam podívat - nic. Nečetl, nehrál na žádnej hudební nástroj, nesbíral (třeba) známky, neměl rozhled a nečekal od života moc. Prostě nudař. Já nejsem přehnaně ambiciózní a nepodnikám protože mám ráda relax a svůj klid. Ale ráda poznávám nový věci, místa a lidi, ochutnávám život, dozvídám se zajímavosti, zkouším různý činnosti, mám mraky koníčků, občas dělám bláznivý věci jako např. skok s padákem, atd.
On nebyl hloupej, ale když mi díky jeho nekomunikativnosti jednou řekl kámoš, že by s tak prostoduchým člověkem žít nemohl, najednou jsem věděla, co už jsem dávno tušila. Že přestože je jinak hodnej a milující, není to chlap pro mě. Nechtěla jsem si to připouštět, ale v nitru jsem se za něho na veřejnosti vlastně styděla.
Následoval rozchod. Velice bolestivej, páč on mě nesmírně miloval a já nerada někomu ubližuju. Zároveň jsem ale věděla, že na dlouhou trať je ten rozchod vysvobození i pro něho, protože já bych mu tu jeho lásku nedokázala dlouhodobě oplácet právě pro to, jakej byl. Nehodili jsme se k sobě, což ale mnohdy nepoznáš, dokud s tím člověkem fakt nebydlíš.
To, že jsem od něho nakonec odešla, bylo nejlepší rozhodnutí. Za nějakou dobu mě sbalil chlap mých snů, se kterým uskutečňuju veškerý dobrodružství, o kterých jsem kdy snila, přitom se ale nikam neženeme, a když se nám nic nechce, tak spolu prostě jenom tak lenošíme. Oba máme svoje zájmy, stabilní povolání, a nemáme potřebu se šplhat na nějakej nesmyslnej vrchol, jenom proto, že je to teď v módě. Peníze nám stačí úplně v pohodě a co si o nás myslí ostatní by nám nemohlo byt víc ukradený (dokonce ani jeden nemáme - z vlastního rozhodnutí - žádný sociální média) takže proč se zbytečně stresovat. Na veřejnosti jsem na něho pyšná a milovat ho budu na věky - právě pro to, jakej je.
O tom bývalým příteli nemám sice žádný zprávy, ale co jsem slyšela naposledy, údajně měl nádhernou a hodnou holku, kterou mu z celýho srdce přeju, a upřímně doufám, že je taky mega šťastnej.
Ať už se rozhodneš jít jakoukoliv cestou, hlavně buď šťastnej. Moc Ti to přeju. Rozhodnout se ale budeš muset sám. Snad Ti v tom Zpovědnice aspoň trochu pomůže.
Smajlík  GeorgiK
01.12.2022 13:29:08
"Ona nedělá nic. Pouze někde sedí 8 hodin a pak jde domů."

Já myslím, že 8 hodin denně práce je až až, ať už mentální nebo fyzické. Nic nedělání si představuji jinak.

Jinak 100% souhlas s leafrollerem.
Smajlík  dotnet Muž99 Kategorie
01.12.2022 12:28:11
Jsi teď zjistil, že je pro tebe důležitej i charakter člověka, když s ním máš trávit život a sdílet domácnost? Trochu pozdě, ale budiž. Hlavně to nezapomeň až budeš vybírat zas příště.
 GrugVíGrugPoradí Muž31 Kategorie
01.12.2022 12:27:14
Jsem na mateřské, ale i předtím jsem měla menší plat než přítel a práci vlastně pod úrovní mého vzdělání. Jemu to absolutně nevadilo. Vlastně nikdy jsem se nesetkala s chlapem jako ty (naštěstí).
Tak si najdi nějakou kariéristku. Jenže bys tu pravděpodobně fňukal, že na tebe nemá čas.

Podle nadpisu jsem usoudila, že nepracuje a nechá se od tebe živit. Ale jestli ti vadí tohle...no, ty jsi fakt partner snů.
 Teta Dana Žena44 Kategorie
01.12.2022 12:25:03
Připadá mi, že máš na mysli jen práci a ne nějaké volnočasové aktivity.

Mně by bylo skoro jedno, co by dělala za práci, kdyby byla vtipná, inteligentní, nesobecká a spolehlivá :)

Vadilo by mi, kdyby se nechtěla účastnit nějakých společných aktivit a jen by seděla doma a koukala do zdi nebo do mobilu :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
01.12.2022 12:24:15
Myslím, že si ji nezasloužíš. Bud ji miluješ (= bereš takovou jaká je) nebo nemiluješ. Tak se s ni rozjedi no...
 Mandarinka2424
01.12.2022 12:23:07
Jéé, to je škoda, že jsi tu nebyl tak před půl rokem, to tady byla taková podobná ambiciózní slečna, co taky chtěla někoho ambiciózního :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
01.12.2022 12:16:59
"Já podnikám, neustále něco dělám, v práci se nezastavím. Ona nedělá nic. Pouze někde sedí 8 hodin a pak jde domů."

Uhodil jsi hřebíček na hlavičku. Základem funkčního vztahu je vzájemná harmonie, kompatibilita, která u vás dvou není. Vy dva máte každý jiný, svůj vesmír, které spolu jenom těžko mohou interagovat a v případě revoluce, státního převratu budete stát každý na jiné straně barikády, tím spíš, pokud je podnikání tvůj životní styl a miluješ svoji práci. Buď se s tou odlišností smiř nebo si najdi dívku, která s tebou bude sdílet tvoje hodnoty, což pro mě znamená naprostý základ spokojeného manželství (pro mě priorita, řešit postavu, prsa, ... to je přece až na nějakém dvacátémsedmém místě...).
 truhlář
01.12.2022 12:08:27
Pokud se posouváš pouze materiálně, tak jsi vlastně větší ubožák než tvoje přítelkyně. Máš peníze, ale to, co dělá chlapa chlapem, to ti chybí!!!
Smajlík  fimisek
01.12.2022 11:25:38
Nemáš tah na branku!
 Seer Muž88 Kategorie
01.12.2022 10:59:37
Michal-222: Proste poznam take zeny, ktore po zbaleni nejakeho uspesneho chlapa uz maju pocit, ze definitivne vyhrali a preto sa uz ani nemusia viacej o nic snazit. Preto pisatelovi verim a chapem jeho sklamanie a nespokojnost.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
01.12.2022 10:57:31
Potřebuješ se s ní chlubit, čím se živí?
 Hodislava Žena42 Kategorie
01.12.2022 10:49:54
Pak je ještě otázka, jestli to "nic nedělá" zahrnuje i to, že o tebe pořád ještě stojí. Protože by se taky mohlo stát, že když by něco dělat začla, že by o tebe stát přestala (jak tu pode mnou někdo naznačil) - a to by se ti možná líbilo ještě méně. To už musíš vědět sám, co chceš...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
01.12.2022 10:44:10
Tak ji zaplat nejakeho kvalitniho kouce, kdyz tolik vydelavas. Uvidis, jak poroste!
No a dalsim krokem pak bude, ze ji to cele docvakne a posle te po pravu do haje.
 Kvetak
01.12.2022 10:34:15
Jak ti niektorí priamo aj nepriamo poradili, na tvojom mieste by som ten vzťah ukončil. Ani jeden prístup k práci a volnému času neni špatný, ale keď si vzájomne nevyhovujete a ty dokonca zdá sa, ňou kvôli tomu opovrhuješ, to nemá zmysel.
 Hideyo Muž30 Kategorie
01.12.2022 10:32:38
Je to o míře tolerance. Takže buď to chceš tolerovat nebo ne. Je to tvoje rozhodnutí.
 leonardo da vinci Muž45 Kategorie
01.12.2022 10:23:08
leafroller: souhlasím
Smajlík  djdjjc
01.12.2022 10:20:36
Já osobně bych to naopak uvítal. Cestuji minimálně a nějaký častější společný cestování mě nebaví.
 leonardo da vinci Muž45 Kategorie
01.12.2022 10:08:12
"Vidím holky kamarádů, které cestují, rostou společně. "
tak ich prestan sledovat a zavidiet.

a preco ju ty nepozves na cestu okolo sveta za svoje peniaze ked si na tom o dost lepsie a chodis s nou?
 854763
01.12.2022 10:05:57
Tak podnikáš, nebo chodíš do práce?
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
01.12.2022 10:02:19
viz Loca Loca
 Dalia Žena73 Kategorie
01.12.2022 09:57:37
Ještě aby začla brblat že ty jsi měl štěstí a ona ne a aby začla mít pocit že může ze společné hromádky brát aniž by dávala. Měl jsem jednu takovou, přesně jak popisuješ. Když si přestala vážit dobrého bydla, když začla brát svou výplatu jen jako kapesné, když mi začla brblat do nákupu bajků a kytar, šla.
Teď mám drahou polovičku, která je skromná, která nevydělává ranec, která nemá velké ambice. Ale na rovinu to řekne a nemá výmluvy proč neumí to a tamto a proč dělá co dělá. Realizuje se jako máma, má své koníčky kterým se věnuje, na hospodaření se shodneme a nekecá mi do aktivit.
Vidím to tak, že musíš přepřáhnout. A opatrně s tím růstem. Karierní růst a růst příjmů je jen prostředek, nikoli cíl. Jinak shoříš jako papírový čert, jak tu lidi psali.
 pan Klobouk
01.12.2022 09:54:01
Myslim ze zrovna cestovani neni nic obdivuhodneho, myslim ze kdyz ji to zaplatis tak bude i ta tvoje cestovat, pak budes mit konecne uspednou zenu, tak do toho!
 Zaplat
01.12.2022 09:49:38
Su to jej zivotne navyky a to je fakt tazke zmenit. Proste jej to tak vyhovuje a preto nehodla na svojom sposobe zivota nic zmenit. Preto ti nezostava nic ineho, nez zmenit partnerku. A na buduce si uz lepsie vsimaj zeny pri vybere novej partnerky.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
01.12.2022 09:49:08
Tyhle zpovědi popravdě moc nechápu.
Ptáš se, jestli by nám to vadilo, ale mně to přijde na podobné úrovni, jako by ses ptal, kterou barvu máš mít rád. Co člověk to názor a ty sám musíš vědět, co je pro tebe prioritou. Je to její výplata, její vzhled, to jak si spolu rozumíte, jak spolu trávíte čas?
Ale dobře, přidám tedy i svůj názor. Já bych spokojenost se svou s partnerkou rozhodně neposuzoval podle její výplaty.
 SupremeBeing Muž30 Kategorie
01.12.2022 09:45:51
Asi ji málo podlejváš a hnojíš, vole, to je jasné, že ti pak neroste. Musíš do ní hustit víc reklamních frází finančních společností typu 'rosteme společně', motivovat ji a uvidíš, jak se to zlomí. Co jseš to za leadera, vzor, podporu? Není to její chyba, ale tvoje!
Smajlík  Roastbeef
01.12.2022 09:45:03
Podle mě je otázka, jestli si ty ostatní (holky ostatních) trochu neidealizuješ. Jen velmi málo holek má nějaké vyhraněné zájmy/talenty ve kterých jsou úspěšné. Nevím co děláš ty, ale pro mě jsou lidé, kteří se primárně honí za penězi a touhou žít takový ten instagramový život (cestování, drahé restaurace, kalby) mnohem horší než tvá přítelkyně. Ta je aspoň autentická a žije si po svém, na rozdíl od vás kteří žijete jen proto, abyste se líbili ostatním. Přítelkyně opravdu nemá žádné zájmy? Nekreslí třeba, nebo nečte? Pokud má aspoň jeden koníček, vsadím se že je mnohem zajímavější člověk než zcestovalé a vysportované basic bi*ches tvých kamarádů ;)
 Jindřiška
01.12.2022 09:38:00
Vidím to tak, že by ses měl s holčinou rozejít..
 Loca Loca Žena98 Kategorie
01.12.2022 09:37:29
Ano, to by mi vadilo. Vadilo by mi, kdyby mě partner odsuzoval jen proto, že chci svůj čas, zejména ten pracovní, trávit po svém a ne po jeho. Je to podle mě ukázka arogance a povyšování se.
Osobně obdivuji lidi, jako je tvá přítelkyně. Lidi, kteří dokážou odolat nesmyslnému nátlaku hyperaktivních, co si myslí, že být v klidu a odpočívat je něco špatného. A z hlediska statistiky se ty nejspíš ve 40 zhroutíš nebo vyhoříš, ale ona bude v rovnováze a klidu. Tak hodně štěstí.
 leafroller Muž21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk