Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1207114, vloženo 30.11.2022 20:17:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Už nevím jak dál
Ahoj, ráda bych se chtěla svěřit s takovým docela velkým problémem, ze kterého jsem už hodně zoufala a nevím co se životem. Abych to upřesnila, už od 1. ročníku základní školy se začali rozvíjet mé problémy, půl roku jsem byla šikanovaná jednou mojí spolužačkou z vyššího ročníku, nejspíš to bylo kvůli tomu, že jsem byla u většině lidí oblíbená a rádi se semnou kamarádili, ale největší příčinou bylo, když jsem se jedné spolužačce svěřila s tím že mám autismus ( atypický autismus, jako mála jsem přesně nevěděla jak se to přesně jmenuje), ta holčina co mě šikanovala tak to musela zjistit nejspíš od té spolužačky. Když to zjistila, tak to musela vykecat celé škole (byla to malá škola, do které chodilo max 30 dětí +) o tom jak jsem postižená a blbá a že nejsem jako ostatní děti, pamatuju si jak se mi lidi kvůli tomu všichni vysmáli, byl to strašný pocit, každý den jsem kvůli tomu probrečela, pamatuju si jak jsem každý den prosila mamku, aby mě tam neposílala, protože se mi všichni vysmívají, kvůli tomu jsem začala mít strach z lidí. Na konci roku se to vyřešilo, ale tu holku vyloučili až po 2 letech. Ale to není ten hlavní problém. Už jako malá jsem byla hrozně hodný, milý a tichý dítě, ráda jsem pomáhala lidem, a většina lidí toho využívala, měla jsem kamarádky, které mě využívali, dělali si ze mě služku a utahovali si ze mě, samozřejmě mě to vadilo jak se ke mně začali chovat, ale měla jsem strach se jim postavit. Ze základky jsem už naštěstí venku, bylo to peklo. Ale ta fobie ve mně drží pořád dál a jsem z toho hodně zoufalá, kvůli tomu mám hrozně nízký sebevědomí, sebedůvěru a strach z okolí a je to čím dál tím horší. Třídu na střední mám v pohodě bavím se tam s pár lidmi, ale pořád se necítím dobře, já vím že je to je už minulost a mám to hodit za hlavu, ale není to vůbec jednoduché, navíc je toho od léta na mě už hodně, škola, učení, v létě jsem měla brigádu, ve které nás některý vyhodili hned za týden, a taky mé první vztahy, u jednoho to bylo už vážnější, ale 2x mi vždy řekl že neví jestli mě má rád já byla kvůli tomu na hromádkách, strašně bych si přála mít někoho kdo by mě měl ráda bral mě takovou jaká jsem a byl trpělivý. Navíc se neumím moc ani ubránit, jsem úplně neschopná. Začínám pomalu ztrácet všechny emoce, a radši je potlačuju a dělám že se nic neděje, a často zvažuju nad nežitím, abych odešla z tohohle světa, stejně jsem nejspíš byla jen přítěž a to se snažím co nejvíce a bojuju celý život , abych byla happy, ale žiju jen kvůli rodině, kdybych jí neměla tak bych z toho světa odešla hned, už bych to radši chtěla vzdát spíš teď. Chodím k psychologovi, ale docházím tam jen jednou za měsíc. Jinak se omlouvám za tak dlouhou zpověď, pokud to má někdo stejné jako já tak vám všem držím palce, aby jste tuto bolest překonali a nebrali si život. Pokud si to někdo zažil, chtěla bych radu jak jste to překonali a co vám pomohlo? Už se nechci tak trápit.
 hmmmnwmcojsem Muž17 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.12.2022 14:33:24
Už z toho jak píšeš je vidět že jsi krásný člověk. Že máš nádherné srdce. Zůstaň taková jaká jsi a čekej na, svého prince. Není důležitý co si myslí o tobě druzí. Jak tě ponižují a pomlouvají a všechny ty špatný strany. To že se to děje znamená že k nim nepatříš že jsi lepší. Že jsi na správné straně. Prostě je v tobě dobro a láska a prpto zlo se o tebe bude snažit. V lidech je buď dobro nebo zlo a ti dobří jsou vždy šikanování. Zlo žije na úkor dobrá.

Takové ženy jako jsi ty si moc vážím. Je to krásné děkuji za hezké psaní. Hladí mě na duší když někdo čistý ještě existuje. Nic si nedělej z těchto lidí! Ty jsi lepší a dej všemu čas. Věř mi že se vše zlepší a tvůj čas přijde. Čekají na tebe samé dobré věci :)
 Anonnymouse
01.12.2022 09:15:40
urbi et orbi, upřímně a na rovinu jsem moc rád, že se my dva nikdy nesetkáme, protože už jen za to, co jsi tu napsal, bych tě s chutí shodil se schodů.
Smajlík  leafroller Muž21 Kategorie
30.11.2022 23:14:28
jednoznačne potrebuješ chlapa. ako pevnú oporu. a to musíš vyberať. lebo mnoho je takých,čo ťa len vytrtkajú a opustia a ešte viac zrania.
prv ako niektorému podržíš,ho zoznám so svojou rodinou,o ktorej píšeš,že ti na nej záleží. ak si budú rozumeť a bude sa zapájať svojou pomocou do vášho rodinného života, tak si na dobrej ceste. pre teba je vhodný nejaký beta samec. teba bude chrániť, a ty mu zas zvýšiš sebavedomie na alfáča. ale pozor na úplných slabochov!
 urbi et orbi
30.11.2022 20:42:47
Neboj, najdeš. Svět umí být někdy krutý, ale i nádherný. Ty budeš velmi hodná holka, až se najde fajn kluk, se kterým Ti bude dobře, budete spokojení oba.
 Spitznamme Muž45 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk