Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1207051, vloženo 29.11.2022 19:34:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč se lidem něco zakazuje?
Netrhejte ovoce z tohoto stromu v ráji, pravil Hospodin a když jsme to ovce utrhli byli jsme vyhnání z ráje. To nesmíš a to musíš, manipulace pomocí odměny a trestu. Pandemie přinesla mnoho zákazů a mnoho příkazů, jakýkoli odpor byl marný. Existuje zde i mnoho skryté manipulace založené na vymývání mozků pomocí propagandy a cenzury. Máme všichni fungovat tak abychom nechybovali a nezpůsobovali tak společnosti problémy, najednou se z nás stává poslušné stádo, které snadno ovládají ti, co nám skrytě vládnou za svých velikých kanceláří.

Nebude to trvat evolučně dlouho a lidem se zakáže myšlení, protože za nás budou myslet naprogramované počítače, budete nakupovat zboží na internetu a u některého zboží se rozsvítí zelené světlo, protože naprogramovaný počítač nás zná a ví jistě co si máme koupit, pokud si koupíme něco jiného budeme za to ekonomiky potrestáni. Vytvoří se černé seznamy lidí, co nechtějí klikat na zelené světlo a policie tyto lidi přemístí do převýchovného tábora kde se jim vymyje mozek tak že budou klikat na zelené světlo u nabídky zboží.
 1984 Orwell Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.11.2022 14:54:28
Protože Jourová zasvobodna Špaková, Třebíč je kunda u které platí že jablko nespadlo daleko od stromu
 agent STB Kontrolor
30.11.2022 08:06:54
Podívej se třeba na Indii nebo na Afriku, jak by to dopadlo, kdyby tam nebyly žádné zákony a nařízení nebo jen okrajově.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
29.11.2022 22:29:08
Když lidem dovolíš moc, brzy budou silnější rozkazovat slabším, takže se nic nezmění, ba naopak, pár lidí bude mít svobodu neomezenou a ostatní žádnou.
Trochu omezené svobody, to je příjemná cena za enormní množství svobody všem.

Já jsem třeba rád, že nemám svobodu a právo zabít, protože takovou svobodu nemá nikdo a svým způsobem mě to chrání. Nemusím volný čas investovat do budování sebeobrany před silnějšími a mohu uspokojovat své potřeby.
Jinak bych jen bojoval a soupeřil nebo jen otročil.
 Parkaboy plus Muž26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk