Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1206592, vloženo 22.11.2022 17:50:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nový rok
Já mám předčasně nepopulární otázku. Ale ležím doma s rýmičkou, tak trošku pochopení, jo?
Zajímalo by mě, jaké máte plány na nový rok. A pokud se vám příčí novoroční předsevzetí, tak jaké máte plány na následující měsíce?
Co nového chcete zkusit? Kdo chce zhubnout? Kdo chce nabrat svaly? Kdo se nechce nechat vylít ze školy? Kdo si chce říct o zvýšení platu?
A jak byste zrekapitulovali tento rok?

Ono je podle mě vlastně super, že se ptám dneska, protože máte stále hoodně prostoru stihnout pár věcí. Tak není zač<3
 Jedna frajerka Žena22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.11.2022 20:00:14
Děkuju za reakce a inspiraci. Držím palce!
Smajlík  Jedna frajerka Žena23 Kategorie
23.11.2022 19:19:22
Takže bych nejdříve začala rekapitulací roku 2022:

A začala bych tím nejlepším. Největší úspěch tohoto roku ? Že jsem úspěšně odmaturovala a nekákla si z toho do gatí. Co mi maturita dala ? Hodně mi nafoukla mozek a všimla jsem si, že se mi tímto zase o něco zlepšila už tak dobrá paměť a obohatila jsem svoji hlavu zase o něco více užitečného. Další plusy ?? .. Mm zase jsem se zbavila některých méně užitečných lidí k životu a hlavně se už konečně jednou provždy zbavila domněnek ohledně jedné osoby, které jak se ukázalo venku, neměly reálný podklad. A ani z toho nejsem zklamaná. Udělala jsem si opět radost několika pěknými věcmi a vlastně slavím i to, že jsou pořád naživu mí mazlíčci. (kočky)
Díky jednomu člověku jsem dostala pár věcí a zažila jsem pár věcí, které jsem si vždy přála. Takže tímto jsem mu vděčná.... Hodně výletů, ale i hodně učení..

Největší propadák ? Neudělala jsem autoškolu a proto ji budu muset dělat znova. Také setkání s pár falešnými lidmi, včetně instruktora a komisaře. Úmrtí příbuzných. A napůl rozpadající se vztah, který je spíš prokletím než požehnáním v jistých věcech. A také jsem o krok blíž k tomu, (bohužel), abych vyhledala odbornou pomoc ohledně psychického zdraví, které už tak nikdy nebylo nic moc.. A zhoršilo se mi i fyzické zdraví. Pak se se mnou přestala víc bavit i jedna kamarádka, jenže já už tak často ztrácela kamarády, že už jsem v tomhle kompletně citově obrněná a zase se blíží etapa života, kdy začínám vyhledávat spíše samotu.

A k čemu se chystám ? Momentálně usiluji o studium na vysoké škole (6leté všeobecné lékařství), dále si chci dodělat papíry na auto a najít si dočasnou práci. Také pár kilo shodit a už konečně se uzdravit, protože ty moje nemoce jsou vždycky na dlouhé měsíce a neskutečně mě to vyčerpává.

A co mě těší každoročně.. tak asi jídlo :-D :-D to mě nezklame nikdy
Takže ani tenhle rok nemohu hodnotit černobíle, vždy mě něco obohatí a něco mi ubere. Je dobré, že se to vždy někde vyváží... :-)

sorry za spam
 Jasnovidka
23.11.2022 14:09:37
Zhubnout se mi povedlo letos. Takže asi udržet a nadále zlepšovat fyzičku?

Pořídila jsem si nový počítačový systém do práce. Celkově operativnější, komplexnější. Teď mám čas právě do 1.1. offline si to prozkoušet. Takže naučit a celkově tedy zlepšit výkon a kvalitu práce a prostě být jednička?

Více si prosadit, ale hlavně skutečně konat, své mimočasové aktivity mimo rámec rodiny, směrem k různým spolkům a jejich činnostem - které mi právě nyní tak úplně nevychází?

A co letos? No ... čas skutečně velkých změn. Velkých. Ne nutně na první dobrou pozitivních, ale je třeba k nim pozitivně přistoupit. I chybama se člověk učí a někam ho to posune.
 Hodislava Žena42 Kategorie
23.11.2022 07:12:42
Jinak můj plán je zhubnout a konečně po dvou letech dodělat autoškolu :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
23.11.2022 07:12:08
Nedramatizuj, jo? Rýmička pro vás ženy na rozdíl od nás není smrtelná :P
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
23.11.2022 00:02:33
Méně se věnovat investování.
Konečně začít a dokončit jeden marketingový kurz.
Udržovat se ve fyzické kondici - stačí doma cvičení.
A trochu si vyhodit z kopejtka na dovolené u moře.
 matouch
22.11.2022 22:29:46
Nic neplánuju.
 Spring
22.11.2022 21:11:39
Jsem krátce po rozchodu sedmiletého vztahu, takže se budu muset dát do pohody a začít nový život
Nechci si dávat předsevzetí, že zhubnu, začnu cvičit, začnu se učit jazyk či učit se hrát na nějaký nástroj...či takové klasiky, co si lidi většinou dávají

Chci být prostě zase jen šťastná
 Čokoholka Žena34 Kategorie
22.11.2022 19:39:19
Zhubnout bych ještě pár kilo potřeboval. Jinak další sebevzdělávání, toho není nikdy dost. Raději moc neplánuju.

Na hodnocení tohoto roku je ještě brzy.
 Bílý heteromuž 0 Muž42 Kategorie
22.11.2022 19:34:38
Mít kolem sebe milé lidi, pohodu, klídek a hlavně zdraví. Ostatní přijde samo. Pokud má člověk pohodu v duši, jde život jako po másle :) :).
 fimisek
22.11.2022 19:01:09
Pro mě byl letošek a loňský rok plný průserů, který stály hodně sil překonat. Takže bych byla moc ráda, kdyby se mi příští rok povedlo zpomalit brutální nasazené tempo. A pak už jen ty menší věci - zkusit upéct red velvet cake, začít se učit další cizí jazyk, zlepšit se ve hraní a tak...
 tralankaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč