Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.120100, vloženo 20.05.2006 00:42:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chlap by měl být mladší než já.
Průměrný věk dožití mužů je u nás 68,2 let, u žen je to 76,4 let - rozdíl tedy činí cca 8 let ve prospěch žen. Přesto je obecně vžitým názorem, že by v partnerském svazku měl být muž starší než žena, ačkoli nejpravděpodobnějším výsledkem takovéhoto soužití je vdova.

Nebudu dále brát v potaz nemoci, náhodu a nepředvídatelné faktory, je to jen teorie.

Pokud bych tedy podle tradice měla manžela např. o čtyři roky staršího, zemře o 12 let dříve než já. To se mi nelíbí. Nechci zůstat sama a zároveň nepředpokládám, že by se na mě v babském věku usmálo štěstí a já si na zbytek života k sobě sehnala nějakého zachovalého, duševně svěžího dědka. Budu už nejspíš mírně opotřebená životem a nebudu si moci příliš vybírat.

Musím s tím tedy počítat předem a už teď si opatřit chlapa o 8 let mladšího. Pak podle statistik umřeme stejně.

Mám pravdu?
 nota brevis E-MAIL:   Žena Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.05.2006 23:31:34
1. To nikdy nevychytá,aby jste zemřel "spolu", leda tak v autě.
2. Většina holek je "napřed" než většina kluků, proto ten posun. Ono je to vlastěn proto, že Kluci na ZŠ jsou oproti holkám blbý. Na SŠ zaberou mladší holky straší kluci a starší holky si začnou s klukama na VŠ/ či z řad pracujících či nicnedělajících bohatých. Smazřejmě to nemusí být vždy to stejné.
 RedSnowenator Muž20 Kategorie
20.05.2006 21:15:29
Já mám rád starší ženy než jsem já a pokud je to tak o 10 let, tak je to fakt super... Hlavně mi přijde, že si s takovýma ženskýma rozumím mnohem víc než s ženskýma, které jsou stejně staré...
 xSamuell Muž38 Kategorie
20.05.2006 18:58:07
Bongoman:
Tohle mi taky leží v hlavě. Možná by snad byla kombinace "chytrej chlap + hloupější, tolerantní ženská". Kdybych ale takhle spárovala celou zeměkouli, zůstanou na ocet hloupí chlapi a chytré ženské. Nevím, co s nimi. :-))

Asi to nechám na lidech a půjdu si hledat toho svého, o osm let mladšího duševního giganta. Nevím, jestli najdu, ale myšlenka to byla určitě zábavná, alespoň pro mne ano. Tak.
 nota brevis Žena Kategorie
20.05.2006 17:42:00
A co psychcká vyspělost o který se mluví?.............. budeš chodit s někym kdo neni tak psychicky vyspělej jako Ty?
 Bongoman Muž21 Kategorie
20.05.2006 12:54:58
žabka renča:
Konečně kladný výsledek! Jsi pro mě důkazem, že to půjde, že je to reálné. Musíš být úžasná ženská.

Kakraholt:
Prokoukl jsi mě. Snažila jsem se zastřít své primitivní důvody vědeckým přístupem k problému, ale tebe jsem neoklamala. Je to tak, předpokládám, že mi můj zajda tak brzy nezvadne.

A jenom pro zajímavost - moje bývalá kolegyně z práce se nechala sbalit klukem o 13 let mladším, než je ona. Trochu to přehnala, no. :-))
 nota brevis Žena Kategorie
20.05.2006 12:37:27
tak to jsem v hajzlu .. uz tak malo si rozumim se stejne starymi a jeste bych si mela hledat partnera mezi mladsimi? to jsem nikdy neudelala a ani neudelam, vzdy starsiho a u me plati i o dost
 NewStart Žena23 Kategorie
20.05.2006 11:37:40
napůl:-P
Smajlík  Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
20.05.2006 11:31:01
a prej že sou diskriminované, baby by měly chodt tak o 5 roků později do důchod, takhle moc ždímají rozpočet. :DDDDDDD
Smajlík  Hynek Hutny Muž Kategorie
20.05.2006 11:27:31
život se ndá žít podle statistik
Smajlík  Trauer Žena21 Kategorie
20.05.2006 11:13:39
No nevím mě jeto jedno...
Smajlík  masox Žena Kategorie
20.05.2006 10:12:56
a taky se pozdějc začne pochcávat a bude tě obdělávat i po přechodu, co?
 Kakraholt Muž32 Kategorie
20.05.2006 10:11:44
Spravnej pristup! Uz se tesim na starsi baby:-)
 jimmycross Muž20 Kategorie
20.05.2006 10:09:45
Počítam, že umřu brzo, takže starší nevadí.
 Menai Arwena Žena23 Kategorie
20.05.2006 09:13:56
Můj přítel je o čtyři roky starší..., ale stejně bláhově doufám, že zemřeme spolu...
Smajlík  Light of the Night Žena25 Kategorie
20.05.2006 09:08:05
ok :) Je tu pro mě nějaká 25 let stará ženská??
Smajlík  Michal*1988 Muž20 Kategorie
20.05.2006 09:02:13
Teda děvčata ráda se vytahuji, dnes tady na zpovědnici poprvé: já HO mám. Přesně o těch osm roků mladšího. Již tři roky. Napadá mě, že si ho budu muset asi začít hlídat, aby nota nezačala lovit v mých vodách. :)
Smajlík  žabka renča Žena99 Kategorie
20.05.2006 08:15:38
podle statistik ...

o osm let mladsiho? ... to abych si vzala pytlik s bonbonama ... nejakej vychytanej mobil a sla lovit na zakladni skolu ...
ne diky ... rozumim si se starsimi lidmi ... takze to ponecham jak to mam ted ... vzhledem k tomu, ze nejsem zadne devce zdravim oplyvajici ... buhvi jak to s tim umiranim podle statistik bude ...

kazdopadne si radsi uziju nejakych ctyricet let s nekym, koho mam rada ... nez padesat s nekym, kdo mi proste jen vydrzi dyl
 Lene Žena26 Kategorie
20.05.2006 03:40:19
muj deda rubal drevo i ve veku metuzalema a baby se na neho lepily porad.
 franceso
20.05.2006 03:31:43
Mimovesmir: Ty možná orientaci změníš, ale kdo z mladých by zavadil o starou vraždu?:)))
 Blackshield Muž26 Kategorie
20.05.2006 03:30:29
ne nemas pravdu sak ty poznas co je zac dedek s caganem. A jestkli si nevezmes o dvanact let starsiho bedlu budes rok sama. Amen na hrobu dedka kamen.
 franceso
20.05.2006 03:25:47
Nota brevis:
V pohodě, stejně jsem spíš na ty třicátníky zatím... až uvidím, že stárnu, ohlídnu se zpátky a změním orientaci
Smajlík  Mimovesmir Žena32 Kategorie
20.05.2006 03:02:43
nota brevis: No nestraš... I když v mém případě už je možné všechno...
 Blackshield Muž26 Kategorie
20.05.2006 02:39:53
Mimovesmir:
Omlouvám se, sobecky jsem si neuvědomila, že se jedná o ženicha pro tebe. To je opravdu smutné, budeš si muset na toho správného nejspíš ještě chvíli počkat. Mezi tím se nějak zabavíš ...... ;-)
 nota brevis Žena Kategorie
20.05.2006 02:26:25
Mimovesmir:
Nejsem pedofil a neokouním před základkou, víš? A není mi 18. :-))

Blackshield:
No vidíš, to je ta správná cesta. Když se ještě trochu přemůžeš a připustíš i větší věkový rozdíl, jednoho dne se probereš po boku nějaké staré škatule. A o to právě jde - nezůstane po tobě žádná vdova. :-))
 nota brevis Žena Kategorie
20.05.2006 02:12:31
Máš pravdu, 10ti letí jsou ták sexy
Smajlík  Mimovesmir Žena32 Kategorie
20.05.2006 02:03:51
nota brevis: Tak to jo... :) I když musím přiznat, že se podle tvé rady docela řídím, minulá byla o pět let starší, současný neúspěšný pokus zase o čtyři a půl... Tak sand se to vyrovná s tím, jak budu stárnout já.
 Blackshield Muž26 Kategorie
20.05.2006 02:00:34
Blackshield:
Bála jsem se, že tohle řekneš. Budu muset asi trochu slevit - dobrá, najdu si jen o 7 let mladšího.
:-))
 nota brevis Žena Kategorie
20.05.2006 01:41:58
nota brevis: Spíš bych řekl, že odejde brzo, dobrovolně a definitivně i ze života :)))
 Blackshield Muž26 Kategorie
20.05.2006 01:40:53
Blackshield:
Vím, jak na to. Přepadnu nějakého zajdu, odtáhnu ho rovnou na radnici. Tam se ho budu pevně držet, aby mi nefoukl. Než se z toho chudák vzpamatuje, bude můj. Pak mu předvedu fantastický život se starou nemravou - už nikdy neodejde. :-))))))))
Smajlík  nota brevis Žena Kategorie
20.05.2006 01:26:23
nota brevis: To ti klidně i uvěřím, jenže tam je ono kouzelné zatím:) Nejsem si jistý, jestli budeš vypadat tak úžasně i v době, kdy onomu o osm let mladšímu cipískovi bude tolik, že pomyslí na ženění... Teda vlastně jsem si jistý :)))
 Blackshield Muž26 Kategorie
20.05.2006 01:03:26
Blackshield:
Jsem v pokušení ti napsat, že vypadám úžasně. Jenže jsem skromná, a tak nemohu. :-(

:-))
 nota brevis Žena Kategorie
20.05.2006 00:57:00
No nevím, myslíš, že by si nějaký zobák chtěl začít vážný vztah s takovou starou škatulí?:)
 Blackshield Muž26 Kategorie
20.05.2006 00:54:37
darmar:
To by mě teda dožralo, sehnat o 8 let mladšího zajíce nebude snadné. Budu si ho muset dobře hlídat, aby se mu nic nestalo. :-))

korčula:
Neber mi iluze, prosím. Ještě stále si o sobě myslím, že jsem anděl. :-))
 nota brevis Žena Kategorie
20.05.2006 00:53:10
statistikou se nemůžeš řídit nikdy :-) stejně jako nežiješ život všeobecně, ale individuálně.
 Imma Žena99 Kategorie
20.05.2006 00:50:14
Takhle mladí umíraj jen chlapi kteří žijí v trvalém svazku s ženou...takže je úplně jedno o kolik bude tvůj adonis mladší, radši si vyzkratuje kardiostimulátor co nejdřív než aby tu starou protivnou babu musel poslouchat
Smajlík  korčula Muž Kategorie
20.05.2006 00:48:50
Hmm, nechci ti kazit iluze, ale může ho přejet auto, zklátit nemoc či jiná nečekaná věc... takže to může být třeba i osud...
Smajlík  darmar Žena Kategorie
20.05.2006 00:46:59
:-) asi je to tak.

Muži mají kratší život, ale zase milosrdně ukončen dříve. Ženy žijí déle, ale jsou často zanechány žalu nad ztrátou muže.
 Alexxxik Muž20 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk