Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1200675, vloženo 10.08.2022 13:21:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Další důkaz h*lčičí nechápavosti
Takže jak jsem sem minule posílal to video, kde byl atraktivní kluk, který je ve 25 letech panic, i přesto, že je fajn jak povahou tak vzhledem. Chápu to, že holky nebyly schopné objasnit jeho neschopnost vztahu, protože prostě ptát se na tohle holek je jako se ptát zdi, ony vůbec nedokáží logicky přemýšlet v těchto věcech, ale teď mám ještě lepší důkaz.

https://www.thesun.co.uk/tvand showbiz/6948214/love-island-viewers-conv inced-dr-alex-george-just-admitted-to-be ing-a-virgin-as-he-appears-looking-total ly-different/amp/

Tento lékař, je jakžtakž atraktivní, ale hlavně MÁ TO CO JÁ NEMÁM A VŠICHNI MI PÍŠOU, JAK TO MUSÍM MÍT A NAJDU SI VZTAH.
Má zájmavou práci, kde pomáhá lidem, řeč s ním musí být zajímavá, navíc je podle seriálu milý, hodný a slušný k ženám.

A nepotvrzeně je panic, ale to co je jasné je, že má problém se vztahy. Jak je možné, že tento kluk nemá harémy holek? Když se zeptáte holky, co chce, řekne vám přesně to, co je tenhle člověk. Milý, laskavý, klidný a slušně zaměstnaný s schopností se postarat o rodinu.

Proč tedy lžete? Proč neřeknete, že chcete sebevědomé hajzlíky, ne vyloženě, aby vám ubližovali, ale prostě takový ten hrubý typ a ani nemusí být hot, stačí sebevědomí a drsnost.
 KarelPavol Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.08.2022 21:39:49
Fakt ti neřeknu, proč kluk z videa nemá vztah :D Ale můžu ti popřít, že holky chtějí jen namyšlené typy, hlavně aby měli peníze.
Já si nevybírám kluka podle vzhledu, ale podle toho jak na mě působí. Většinou je to mix zdravého sebevědomí, charisma a smyslu pro humor- hlavně abychom si rozuměli. Teď jsem třeba zamilovaná do kluka, kterého bych si normálně nejspíš ani nevšimla- je vzhledově nevýrazný a svým způsobem jiný a hrozně se mi líbí. Takhle jsem to ale měla vždycky, až po čase jsem si začla uvědomovat, že na něm něco je. A ještě k těm penězům- jsem student a bydlím u rodičů, takže přicházím do kontaktu pouze s lidmi co to mají stejně.
 Petra
11.08.2022 11:25:46
Věčný panic: Ale říkáš blbosti. Říkáš, že všechny. Mně je třeba ten typ neoholených dřevorubců a svalovců úplně odporný. Mně se líbí jemné zženštilí kluci, často třeba gayové, typ hubeného šprta. Každá holka má jiný vkus.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
11.08.2022 10:40:05
Věčný panic: to je "selection bias" kámo.

Jasně, na postavu a "živočišnost" sbalíš nějakou roštěnku, která právě to hledá právě tam, ale chceš fakt takovou?
Je spousta holek, co na to nejedou ze stejného důvodu, že předsudečně těmto lidem přisuzují větší zájem o tělo než o duši, nadto slabší intelekt či rozhled (což je, bohužel často, docela pravda, čest výjimkám), a ty takové typy prostě nezajímají.
Divil by ses, kolik holek sbalíš na intelekt a sečtělost (ale žádný mensplain ani intelektuální exhibice, to na ni budeš působit hůř jako ten kulturista), zkrátka každý zboží má svého kupce.

Jenže já mám pocit, že incelové chtějí právě ty roštěnky, a to proto, že ty roštěnky letí na "chady", a oni si tím chtějí dokázat, že jim v tomto směru můžou konkurovat, že na ty holky mají.
Což je celý úplně na hlavu.
Jenže láska nemá s "chady" a "incely" a "alfami" ani "betami" nic společnýho, zhola nic.
 Parkaboy plus Muž26 Kategorie
11.08.2022 10:31:45
KarelPavol:
třeba je k uzoufání nudnej.

Hele, ono k tomu patří i něco, co se dá nazvat jako soft skills. Poznat beze slov, kdy ji otravuješ, kdy naopak má náladu na povídání, sledovat, jestli ji to baví nebo tak podobně.
Spousta mužů a žen tohle umí, snad jen, že ženy to moc používat nemusí, protože dotěrnýho KarlaPavola může nudit k smrti a stejně za ní bude dolejzat.

Zkrátka není to jen o tom "co", ale taky "jak".
Takže doktůrek třeba má zajímavá témata, ale třeba je suchej jak pouštní písek, třeba umí jen přednášet a poučovat nebo otravuje v nejhorší možnou chvíli a neumí pružně reagovat na řeč těla.

Bohužel, tohle je extrémní hendikep a ze zkušenosti můžu říct, že nedostatky v nonverbální komunikaci ti odpustí málokdo, čistě proto, že komunikace se pak stává značně obtížnou.
 Parkaboy plus Muž26 Kategorie
11.08.2022 10:30:52
Sex je primitivní záležitost a je tedy logické, že přitažlivost opačného pohlaví bude fungovat na primitivních projevech. Chlap chce aby ženská byla hezká, ženská chce aby chlap byl prostě chlap. Všechny mají rády takové ty namakané neoholené dřevorubce. Tečka. Přesto České Dráhy nejedou. Nejsi takový? Čekej Dlouho. Vůbec nezáleží na tom, že je to primitivní d*bil. Lidé se soudí podle obalu. Já to vím nejlíp. Nikdy o mě zájem nebyl, nikdy jsem necvičil, nikdy jsem nevypadal moc dobře. Ale měl jsem kamaráda, který byl profesionální kulturista a tomu stačilo prostě jenom někam vyjít za zábavou a mladý holky se na něho lepili doslova jako štěnice. Samy k němu přišli, samy ho balili, dávali mu čísla. To jsem já nikdy nezažil. Naneštěstí pro tyto nadržené samice byla pro kamaráda prioritou číslo jedna kulturistika. Všechno ostatní pro něj bylo vedlejší. To pak většina holek nepříjemně zjistila, že nemá čas na nějaké vztahy s nima. Takže se s většinou jenom vyspal a tím to haslo. A jednou mi řekl: "Vidíš v čem je rozdíl mezi mnou a tebou? Jen ve svalové hmotě." Holku nezajímá tvoje osobnost. Můžeš být klidně negramot, ale když budeš mít 2 metry a usměješ se na ní tak je tvoje.
Smajlík  Věčný panic
11.08.2022 09:18:56
jak víš, že má problémy se vztahy?

a jak souvisí problémy se vztahy se sexem?na tom videu týpek moderátorovi zapírá, že by kdy souložil zezadu. no buď mluví pravdu nebo lže, resp. si dělá legraci (vzhledem k jeho smíchu a tomu, že je to v televizi a na netu je to pravděpodobné). z toho nemůžeš vyvozovat nic o jeho potenciálním panictví, natož o problémech se vztahy.


naopak o tvé nechápavosti není pochyb
 teq
10.08.2022 21:53:07
Musím konstatovat, že lékaři bývají buď arogantní až na půdu nebo sukničkáři až běda.
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
10.08.2022 18:22:20
Nechápavý hlupák, neúspěšný troll a panic P*vol mluví o nechápavosti opačného pohlaví.
 Originální přezdívka
10.08.2022 15:50:54
Fakt ti tady lidi píšou, že musíš mít zajímavou práci?

Já si tady vybavuju nejčastější radu, aby sis našel kluka.
A psychiatr by byl taky moc uzitecnej.
 MSf off
10.08.2022 15:49:03
Co kurva znamená "h*lčičí"? Proč píšeš jak pičus?
 Seer Muž88 Kategorie
10.08.2022 14:59:38
....
Tento lékař, je jakžtakž atraktivní, ale hlavně MÁ TO CO JÁ NEMÁM A VŠICHNI MI PÍŠOU, JAK TO MUSÍM MÍT A NAJDU SI VZTAH
....

A taky nelže a nevytváří fiktivní identitu a příběhy na nějakém webíku pro nešťastné lidičky.
 Rozuzlení
10.08.2022 14:53:25
Tak jsem si ho kvůli tobě našla na YouTube a nejdřív jsem si říkala - tak ten by od krku dolů šel.. a pak si navlíkl skinny džíny.

My dva se fakt na atraktivitě mužů nikdy neshodneme.
 Blond Real
10.08.2022 14:48:49
Já ale nepsala, že se s nima máš porvat. Ale že si to s nimi máš vyřídit. Ostatně, v mém vnímání, kdo se rve (aniž brání svůj či cizí život), je v podstatě slaboch, který si danou záležitost neumí vyřídit jinak. Jinými slovy, síla jeho osobnosti je nula nula prd.
 Hodislava Žena42 Kategorie
10.08.2022 14:39:16
já ti nevim. A co vlastně hledáš? (máš vizi?) A když na to narazíš jdeš si pro to? (máš odvahu?) A když to získáš pečuješ o to? (staráš se, máš vytrvalost?) Nebo to je jen jak když dítě chmatá ručičkou po hračce, kterou chce jen proto, že ji má někdo jinej a když ji má tak zjistá že vlastně neví co s tim?

Hrubý hajzlíky - kámo to je omyl, ženský chtěj chlapy a ufňukaná čivava neni chlap. A chlapa dělá mj. i to seběvědomí a i ta "drsnost". Si představ že tě postaví před nějakej problém a ty začneš fňukat. Nebo se vymlouvat. Nebo ukazovat na ostatní. Nebo napíšeš na net jak je pani špatně protože něco po tobě chce. Nebo ty bys chtěl být s neykm takovym?

A ukazovat na njakýho doktora, nikdy neznáš celej příběh.
 fltk
10.08.2022 14:31:44
Do televizních show se chodí především pro peníze. A to, že ji chce teď, neznamená, že to tak bylo i předtím.
A co to zase vyháníš do extrému, o tom že by musel být někdo na 100% perfektní, jsem nenapsal ani slovo. To si tam zase projektuješ ty se svými ujetými myšlenkami. Myslel jsem charakterovou vadu, která odpuzuje holky, třeba podobná té tvé - špatný manipulátor.
 Ad Meliora Muž23 Kategorie
10.08.2022 14:29:52
Hodislava: Já bych je ve fightu 1v1 seřezal, kvůli jejich absenci disciplíny skoro necvičí (ne všichni), ale čeho tím docílím?

O tom se vůbec nebavíme. Bavíme se o tom, proč holky tvrdí, že chtějí hodné kluky, když jejich cíl jsou pak tito kluci. Lžete co :)
 KarelPavol Muž20 Kategorie
10.08.2022 14:12:17
Víš co vlastně? Ty závidíš těm zlým hochům, že umí tu holku sbalit. Jenže se bojíš jít za nimi a vyřídit si to. Že ti přebrali holku. že ti přebírají holky a na tebe nic nezbyde. Z těch, které se takhle snadno sbalit nechají. A tak si vyleješ vztek na těch holkách. A to je to, co z tebe dělá to, kým jsi. Na první dobrou, o co ti jde. Ne o tu holku. Ale o prestiž kance, stejného, jako jsou ti zlí hoši. Takže nemáš ani prestiž ... ani holku.
 Hodislava Žena42 Kategorie
10.08.2022 14:09:09
Ad Meliora: Ne, daný kluk z reality show chtěl mít holku, proč by tam jinak vůbec chodil :-D?

Ano, může mít nějakou charakterovou vadu, jsme snad lidé. Nebo mi chceš říct, že obézní Pepa, prodavač u pumpy s piercingem v pupíku nemá žádnou chatakterovou vadu? A stejně si zam*dá. Nebo drogový dealer co chodí s hodně hezkýma holkama, nemá snad charakterovou vadu?

Chceš říct, že ten kluk musí mít perfektní i charakter, aby si našel holku? To by pak vztahy mělo 0.000001% lidí, protože zbytek opravdu nemá perfektní chatakter.

Navíc znám i v reálu pár hezkých kluků, se super povahou, kteří prostě nemají holky a nejde to. Jeden měl holku naposled ve 3. třídě a holky si s nimi vytírají prd*le způsobem “Koukejte holky, jakej týpek mi píše.”
 KarelPavol Muž20 Kategorie
10.08.2022 14:05:02
Karle, ty bys potřeboval někým provětrat svoje zadní vrátka, abys už dal konečně pokoj!
Smajlík  Priznej si to Karle
10.08.2022 13:58:03
Pomiňme na chvíli skutečnost, že někteří lidi pro popularitu na internetu udělají a řeknou pomalu cokoliv, takže že bude někdo lhát o panictví pro views, není až tak nepravděpodobné.

Tak jak víš, jaké jsou jeho okolnosti panictví? Třeba prostě pro něj holky nejsou středobod vesmíru a soustředí se na jiné věci. Nemluvě o tom, že usuzovat něco o povaze lidí z krátkého Youtube videa nebo z televizní show, je poněkud naivní. Před kamerou se člověk přeci jen bude snažit působit lépe, takže kdoví, co má za charakterové vady, které před kamerou skrývá. Zajímavé, že tebe to nenapadne, když ty sám jsi jedna velká přetvářka před holkami.
Smajlík  Ad Meliora Muž23 Kategorie
10.08.2022 13:57:49
Mi na holkách vadí jejich obecné pokrytectví. Něco chtějí, dostanou to, pak vlastně to nechtějí, protože ten co ho nesnášely, to má opačně a i když celou dobu mají nějakou úroveň sociálního statusu, tak jim imponuje nižší u těch kluků, kteří se jim líbí, protože volání přírody. ale běda, když je někdo normální a nepotřebuje si dokazovat jak před sebou, tak před ostatními, jaký je to machr.
 Autista
10.08.2022 13:51:37
Hodislava: Ne, jenom se vás ptám, když na základě Vašeho tvrzení (dámy) by kluk měl být hodný, milý a mít dobrou práci, tak proč daný člověk nemá vztah? A už je to druhý případ, ale případ 1 neměl dobrou práci, pokud vím.
 KarelPavol Muž20 Kategorie
10.08.2022 13:47:38
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
10.08.2022 13:43:49
Víš jak mi přijdeš? Ty ses prostě rozhodl, že tahle krychle je kulatá. A tvoje dokazování stojí na tom, že to tvrdil i ten týpek na jůtůbku. Já bych spíš řekla, že ty jsi důkaz, jak internet dokáže vymlít někomu mozek.
Smajlík  Hodislava Žena42 Kategorie
10.08.2022 13:41:58
Mandarinka: Ne že je panic, ale že má problém se vztahy.. Takhle to i píšu ve zpovědi.
 KarelPavol Muž20 Kategorie
10.08.2022 13:28:54
A jak ty můžeš vědět, že ten dotor je panic...??? Achjo. Nemůžeš.

Žádnýho hajzlíka nechci. Ted jsem se zamilovala do člověka, který je od pohledu laskavý a hodný. Ale je fakt, že je velmi sebevědomý. Ale vyloženě hrubý typ to není.
 Mandarinka2424
10.08.2022 13:27:12
A seš si jistý že je na holky? Na můj vkus z něho cítím silný "gay vibe"...
 Asi takPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk