Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Nikdy mi to nevadilo...
|
|
|
no co tak jsou stydlivi no hold nikdy nikoho mit nebudou
|
trc |
|
|
V mým případě je to jediný způsob, jak přestat být sám. Takže, nijak špatně bych se na ní nedíval. Co je to za otázku, proč by měl dělat první krok kluk??? Máme přece rovnoprávnost, ne? Tak jakýpakcopak...
|
|
|
to by me vubec nevadilo obcas bych byl aj ted rad dyby v nekerych vecech udelala prvni krok ona
|
|
|
no u mě žádná holka ještě první krok neudělala.. i když jak tak o tom přemejšlim , tak já k žádný holce taky jaktěživ nepodnikla
|
|
|
Emancipace, proč ne?
|
|
|
Že je fakt dobrá. Já ten první krok neudělal a teď toho lituju
|
|
|
Že mi to strašně moc ulehčila a asi bych jí byů moc vděčněj
|
|
|
Žijeme v době, kdy je to naprosto normální, tak to neřeš...
|
|
|
Každý by se měl cítit polichocen.
|
|
|
Divam se na ni jako na smilovani Bozi.Opravdu,cim vice takovych holek,tim lepe.Na svete existuje spousta fajn kluku ale jsou stydlivi a na prvni krok neseberou dost odvahy,takze prvni krok ze strany zeny je MOC dobry.
|
|
|
vykuleně
|
|
|
Že je to od ní hezký
|
|
|