Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1198478, vloženo 01.07.2022 12:10:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Odmítla jsem kamaráda
Dobrý den, snad mi někdo poradíte. Předem bych chtěla poprosit jen o seriózní rady -> už tak se docela dost trápím a nemám náladu tady číst nějaké urážky, narážky a trollení. Díky.
O co jde?
Kamarád mi před měsícem vyznal jeho city ke mně. Mám ho moc ráda, ale čistě z kamarádského hlediska. Myslím si, že je moc chytrý, zábavný i hodný, ale zkrátka mě vůbec nepřitahuje. Proto jsem ho odmítla a naivně si myslela, že se budeme bavit úplně stejně jako předtím.
To byla hoodně naivní představa.
Vydržel se se mnou bavit tak 2 týdny, pak to v něm vybouchlo a řekl mi, že se se mnou už nemůže vídat, protože je pořád zamilovaný a ubližuje mu to.
Mrzí mě to, neboť ho mám ráda a v dnešní době je opravdu těžké najít dobré kamarády. Vlastně je pravda, že moc dobrých kamarádů nemám. Takže je mi líto, že jsem jednoho ztratila takovým... docela bizarním způsobem. Sice respektuju jeho přání a snažím se ho nekontaktovat, ale do budoucna bych to mezi námi chtěla urovnat. Doufám, že ho to po nějaké době přejde.
Jak dlouho myslíte, že to bude trvat? Můžu pro to něco udělat? Anebo mám čekat, až se po čase ozve sám?
 simcca Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.07.2022 19:09:56
Zajímavé.
Nejspíš jsem tedy asi výjimka, já jsem nedávno vyznal také jedné holce své city a ona ukončila kontakt. Doufal jsem, že nadále zůstaneme alespoň přátelé, ale ona evidentně z nějakého důvodu nechce. Důvod do teď neznám.

Kéž by si i ona uvědomovala, že je v dnešní době těžké najít opravdové a dobré kamarády.

Také se to snažím urovnat, ale nejsem si jistý, jestli se mi to podaří.

Dříve sem také odstřihával holky, se kterými mi to nevyšlo ale postupem času jsem pochopil, že takhle to asi úplně nefunguje a nejde dělat.

Co vím, ze své zkušenosti, tak jeho bolest může trvat i několik let nebo do té doby, než objeví někoho jiného, kdo ho zaujme, osloví a své city přemístí do nového objektu.
Smajlík  WatchMeRise
03.07.2022 11:24:46
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
02.07.2022 09:45:15
Docela normální situace. Divím se, že jsi takhle ztratila kamaráda poprvé. Holkám se to děje furt. Ten kluk se s tebou nemůže dál vídat. Ber to tak, že jinak k tobě tyhle city neztratí. On potřebuje potkat jinou holku. Která pro něj bude speciální něčím jiným zase. A jestli mu to u ní vyjde. Tak to bude zase dobrý, a je možný že se ti ozve a normálně budete moc občas pokecat.

Myslím si, že je moc chytrý, zábavný i hodný

Mě úplně sere ne, že vám i tohle všechno není dost
 Kolemjdoucíí
02.07.2022 07:09:35
Nech ho radši bejt. Tohle je prohraný.

Tomu chlapci blahopřeji, bude mu bez tebe líp.
 Divadlo Kašpar
01.07.2022 20:10:36
Neslo mu o kamaradstvi ale o vztah. Je jasny ze by to nefungovalo. Bylo hodne naivni ocekavat ze se tvym odmitnutim vase "pratelstvi" neznici.
S klukama se kamaradit neda. Vlastni zkusenost.
 Hulička Dee Žena25 Kategorie
01.07.2022 18:00:46
Klasika. Seš holka, tohle se ti děje pořád, ne? Tak snad už víš...
Nech ho bejt a nekontaktuj ho, čekej, až se ozve on.
 Maminka
01.07.2022 17:41:22
Z vlastnej skúsenosti viem, že sa to nezmení.... city sú city, a on bude stále do teba zamilovaný, stále bude k tebe niečo cítiť. A čo by si mohla ty urobiť? No, skús prehodnotiť tvoje city k nemu, prípadne to skús chápať z jeho pohľadu.
 Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
01.07.2022 16:09:19
Ne = ne. On respektuje tvoje ne, tak ty respektuj to jeho. Sama sis vybrala. Naco se otravovat se ženskou, když neposkytne genitál?

Nejlepší bude pro něj, když už tě nepotká. A tobě je to ve skutečnosti jedno, máš x dalších jako on.
 Frencen
01.07.2022 15:11:27
Dávám tomu půl roku. Vždycky, když jsem se zamiloval a (samozřejmě) nevyšlo to, tak mi trvalo 6 měsíců se odmilovat no. A to je jedno s kým, vždycky je to podobný, zatím asi 6 holek.

Moje rada, pro toho kluka, (nevím jak mu to předáš) jak to urychlit je, myslet na danou osobu (tebe) jen negativně (jaká je to kr*va), přijmout to, že nemám šanci a hodně často se sprchovat studenou vodou. Tím docílí toho, že tě nebude mít rád. Potom se začnete znova bavit a on už se nezamiluje, protože už to ví, že ho nikdy milovat nebudeš… Vlastní zkušnost

P.S. To že si má myslet, že jsi kr*va není myšleno osobně, ale dotyčnému to hodně pomůže. Dej tomu ten půlrok.
Smajlík  KarelPavol Muž19 Kategorie
01.07.2022 14:46:25
Hodislava:Jenže tam bývá problém, že na místo jedničky jiná není. Takže zbývá jediné, kruté řešení - úplně se o ní izolovat. Taky jsem si to zažil. Teď, po třiceti letech už se bavíme celkem normálně. No ale stejně je tam u mne něco víc a člověk pořád cítí takový osten v srdci. Je to jiné, než s kteroukoli jinou dobrou kamarádkou.
 Ggrrff
01.07.2022 14:23:20
A to pak i v případě, že oba už někoho mají, to může být mega problém. Málokdo má tak osvícenou a sebevědomou polovičku, která nežárlí a velkoryse tento přátelský vztah toleruje, ba dokonce podporuje. Bývává to spíš naopak. Chtěla jsem napsat, že chlapi/manželé jsou horší, nicméně ony ženské taky dovedou být pěkné stíhačky a jsou schopny výslechu alá gestapo, jen když pípne esemeska s pozvánkou na kafe po práci od jiné. Ale faktem je, že zatímco ženské tak mají za to, že ta druhá na "tom" zatím jen pracuje, chápejme na sbalení jejího manžela, chlapům nikdo nedokáže, že ti dva kamarádi spolu fakt nespí. Právě kvůli odlišnému vnímání vzájemných vztahů. Oni by taky s holkou na kafe nešli - ledaže by ona byla slušně hezká a byla jakás takás šance jí přefiknout. Minimálně v myšlenkách. Nedělám si iluze ani o gentlemanech, kteří tohle nedají najevo ani mrknutím oka a k dámě se chovají skutečně jako k dámě, bez ohledu na to, jak opravdu vypadá. Ale pokud je jen trochu hezká a přitažlivá - je to tam :-).
 Hodislava Žena42 Kategorie
01.07.2022 14:06:32
Ggrrff

Pletu se, když řeknu, že ona se musí změnit z jedničky v jeho vnímání na dvojku? Musí se objevit jiná, lepší, s kterou už je ve vztahu, celkově prostě důvod, proč o tu původní už nijak neusilovat?

Ono by to pak platilo i obráceně. Kamarád je v podstatě dvojka, s tím, že číslo jedna zůstává zatím neobsazené. A dvojka nemá a nebude mít šanci na postup. Výš prostě nelze, ikdyž pozice tam je. To je na zbláznění. A ve chvíli, kdy se toto dozví, nebo kdy mu to dojde, třeba právě po vyslovení žádosti o karierní postup a následném zamítnutí ("buďme jenom kamarádi") je tohle prostě na výpověď. Na ukončení. Tady není kam. To je už jen pro masochistu, kterému to v podstatě dělá dobře.

Holka může mít kamaráda, bez problémů. Kluk může mít jen kolegyni, která bude sice hnusná jak zadnice a tlustá jak dvě, ale pálí jí to, je chytrá, pracovitá, obětavá a oba z této spolupráce mají určitý profit. Ale ani ona po něm nesmí chtít více. Nedejbože prozřít, jak si na tom u něj stojí. A pokud je on chytrý, tak se to ona nikdy nedozví - jinak je totiž synem smrti. Takže pokud muž a žena spolu něco pořádají, oba k tomu mohou mít radikálně jiný přístup. O kterém ta druhá strana nemá ani ánung a jakmile se pokusí cokoli změnit, tvrdě narazí, a to tak, že definitivně. Jedině tak, že by tu změnu chtěli oba. Jedině tak.
 Hodislava Žena42 Kategorie
01.07.2022 13:51:50
To jinak dopadnout ani nemohlo. Asi to zažil každý. My muži to máme spojené - holka nás musí zaujmout po tělesné stránce, a když pak zjistíme, jak je skvělá i po té duševní stránce, tak od toho tu tělesnou nedokážeme oddělit. Prostě je pro nás nepředstavitelné, že ta skvělá a krásná holka, co se s náma tak výborně baví, netouží po dalším sbližování, když i třeba jak sama říká, lepšího kamaráda nemá. Znovu opakuji - pro kluky nepochopitelné.

Co z toho plyne? Zamilovanost zůstává, touha vídat se taky, ale naděje na nějaké pokračování není. Aby se člověk nezbláznil, musí prostě dotyčnou úplně odstřihnout. Musí si ji v podstatě znechutit, vytahovat všechno špatné, na co si vzpomene, aby sám sebe přesvědčil, že ji vlastně ani nechce. Jinak se z toho zblázní. No a po nějakém čase, řekněme za rok, za dva, za pět, nejlépe když už je usazen v jiném vztahu a ona taky, pak se dá opatrně navázat kontakt. Když jsou oba v dobrém vztahu, je to jednodušší, v opačném případě nebezpečí návratu zamilovanosti značně roste.
 Ggrrff
01.07.2022 13:12:01
- říká se, že přátelství muže a ženy neexistuje - Může se stát, že se jeden zamiluje a pokud city nejsou opětovány, tak kamarádství končí. Až si najdeš kluka, tak stejně by ses s ním už nestýkala, podobně i on až by si našel holku.
 jitrnice Žena54 Kategorie
01.07.2022 13:09:43
Může to trvat roky a i kdyby se ty vaše cesty znovu spojily, už to nikdy nebude jako dřív.
Smajlík  Řemdich Muž40 Kategorie
01.07.2022 13:04:38
simcca: Jako mladší jsem byl taky naivní a takové rádoby přátelství překročilo i rok a nikam to nevedlo i když jsem něco zkusil (znal jsem jí taky daleko déle). Trvalo než jsem jí nechal jít a odpoutal se právě proto, že jsem jí ještě potkával (byl jsem blbec). Nakonec pomohlo, že jsem se vyspal s její sestrou. Teď po 15 letech a když mám manželku se rád s ní setkám, je zábava a užijeme si společný čas, ale nejsme už na denní bázi v kontaktu a prostě jen občas něco podnikneme. Je to teď čistě přátelské a ne jak předtím, kdy jsem suploval partnera.
 Ani se nedivím
01.07.2022 12:54:07
Spravne cesky to je:

"Kamarád mi před měsícem vyznal SVÉ city ke mně."
 Kvetak
01.07.2022 12:54:00
Ani se nedivim: Tady si dovolím nesouhlasit, bavili jsme se dýl jak 5 let a celou dobu bylo naše přátelství stejné. Pochybuju, že by celá doba byla nějaká fáze namlouvání.
 simcca
01.07.2022 12:45:53
Měl to sice utnout hned, ale i tak lepší později než nikdy. Zachoval se nejlíp jak mohl a ne, nikdy to už nebude jako dřív. To co vy ženy považujete za skvělého chlapského kamaráda je vždy jen fáze nějakého namlouvání než to zkusí (pokud to zkusí). Pokud s vámi tráví hodně času, vyhledává příležitosti a komunikuje každodenně s vámi tak to není kamarád, ale někdo kdo se o vás snaží. Bohužel ženy občas využívají takové "kamarády" pro pozornost atd. aniž by si uvědomily, že je to jinak a není to přátelský vztah z jeho strany.
 Ani se nedivim
01.07.2022 12:40:52
taky tipek: Děkuji za radu, popravdě mě napadlo ho vytáhnout ven, ale raději to nebudu dělat. Nicméně doufám, že jsem ho neztratila na celý život, jak píšeš. Byli jsme dobří kamarádi dost dlouho, to bych jen tak nezkousla.
 simcca
01.07.2022 12:30:20
tazko povedat.... ale chalanovi sa to musi uznat... skusil to zistil ze nema sancu a tak to radsej utal nez by mal byt vyuzivany ako citovy tampon a posobil stale len tym dojmom kamarat nic viac.
Takto si ma sancu najst babu a byt s nou stastny.
Co sa tyka teba... no musi sa ozvat on sam, zalubil sa predsa on, on musi rozhodnut kedy mu tvoja pritomnost nebude ublizovat... moze to trvat pol roka a mozno si o neho prisla na cely zivot... hold zmier sa s tym ze to uz nebude ten stary dobry kamarat akym bol...
PS: ked sa mu ozves ty a budes ho chciet vytiahnut von, on v tom bude vidiet sancu ze si si to rozmyslela, preto ho nekontaktuj, lebo ho tym nicis.... on sa musi pohnut dalej... a spravit z teba minulost.
 taky tipek
01.07.2022 12:28:49
Ako chlap, by som na odmietnutie reagoval podobne...

Iste, ze emocie casom vychladnu, ale vase kamaratsvo uz NIKDY nebude mat rovnaku uroven, aku malo predtym. Casom iste najdete aj cestu k sebe, ale bude to dlho trvat a uz to nikdy nebude rovnake, ako predtym. Preto bude len dobre, ak ta pauza medzi vami bude co najdlhsia. Inak vybuchne znovu...
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
01.07.2022 12:23:45
Co je na tom bizarního?
Smajlík  Unrealik Muž38 Kategorie
01.07.2022 12:15:36
To záleží čistě na tom, jak dlouho budou trvat jeho city k tobě. Možná, že to přejde, až se zamiluje do jiné. Ale to s ezase klidně může stát, že na tebe nebude mít čas.
 Hodislava Žena42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk