Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1195518, vloženo 13.05.2022 08:05:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je těžké sbalit osamělou holku?
Holka která je krásná ale zároveň má příliš dobrý charakter pro tento svět, podle mých pozorování je introvertka (potkávám ji aktivně na zastávce, vždy samotnou. zhruba každý druhý den, posledních pár týdnů vím do jaké chodí třídy a jak se tam zhruba chová, je asi introvertka a má jen jednu tlustou kamarádku (s největší pravděpodobností falešnou) jinak se s ní skoro nikdo nebaví, ve třídě sem měl podobnou holku, s podobnou povahou, která byla ale extrovertka a normálně se bavila a mluvila se všema, do které sem byl zamilovaný, ale nejvíc co sem dokázal bylo to se na ni akorát dívat, odpovědět ji když se mě na něco ptala, ale celkově sem se s ní nebavil protože byla prostě moc hezká, u introvertní holky se kterou se skoro nikdo nebaví by to bylo mnohem jednodušší a celkově dostupnější vůbec s ní mluvit, nestyděl by se před ní tolik, ale je to asi blbost když je to holka z jiné třídy :D
Co myslíte koho je jednoduší oslovit nebo komunikovat s ním když je asocial?
 Mddke Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.05.2022 07:13:30
Zkus, třeba to vyjde
 Ladinac 123 Muž18 Kategorie
14.05.2022 00:40:58
To je hrozně těžký, vím jak moc náročný pro tebe je se rozhoupat ji oslovit. Ale když se odhodláš, tak to stojí za to. ;)

Aby ses ale nedivil, že třeba přítele má protože to by mohlo být dost pravděpodobné.
 white-rider Muž22 Kategorie
14.05.2022 00:07:26
Ty za tim pocitacem ve skutecnosti nepotkas nikoho.
Ale tu, co popisujes, bych sbalil za tri vecery.
 Kvetak
13.05.2022 16:18:35
Extrovertku je jednodušší sbalit :)
 Xik real Muž28 Kategorie
13.05.2022 14:41:08
Ještě dodám, že si myslím, že je dost lidí, pro který je důležitý taky místo, kde se s někým začnou bavit (seznámí). Je možné, že pro konkrétní holku by dobrý místo na seznámení byla třeba nějaká školní akce, ale že za nevhodný místo na seznámení by považovala např. právě zastávku autobusu.
Seznamování je určitým způsobem "sázka v loterii". Jsou lidi, kteří si radši počkají na vhodné místo a na vhodný čas i s "rizikem", že se neseznámí a jsou lidi, kteří nečekají a jdou do toho bez většího rozmyslu s "rizikem" že to tak můžou pokazit.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
13.05.2022 14:34:32
Pojmy asociál a introvert rozhodně nejsou synonyma. Zjednodušeně napsáno, asociál je člověk, který nedodržuje určitá obecně uznávaná pravidla soužití. Introvert je člověk, který nemá potřebu se (častěji) scházet s jinými lidmi obzvláště s větším počtem lidí.

Asi nikdo nemá "křišťálovou kouli" , aby dokázal jasněji popsat, o čem má kdo zájem se s někým bavit a jestli má dotyčný člověk zájem se s někým pro něj cizím vůbec bavit.

Jsou lidi, pro které je přirozené, začít se bavit s někým, koho neznají, o něčem, třeba i na zastávce nebo ve vlaku apod. A jsou lidi, kteří takové pokusy o rozhovor rádi nemají a když jsou někým takto osloveni, tak odpovídají krátkými větami a jen ze slušnosti.

Pokud je někdo introvert, tak to ještě neznamená, že je osamělý nebo že čeká na "prince na bílém koni". Je potřeba uvědomovat si, že mnozí lidé mnohdy "projektují" svoje touhy a přání do reality.
V tvém případě asi není problém, aby jsi tu dotyčnou holku nějak oslovil Ale měl bys být psychicky připraven na to, že případně nebude mít ta holka nějaký zájem na tom, aby se s tebou bavila a že tě případně může nějak "odpálkovat".
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
13.05.2022 12:03:21
Nikdy v životě jsem nesbabil extrovertní holku. Vždycky byla často zavřená doma a nebavila se moc ani s rodiči. Díky tomu, že nepoznala moc lidí, jsem já neměl velkou konkurenci no a proto jsem měl prostor aby se zamilovala do mě, těžko přišel někdo lepší. U osamělejší holky máš šance mnohem vyšší. Jen na ni musíš opatrně, častokrát člověk co je uzavřený do sebe, stydí se a tak ve skutečnosti introvert ani není. Jen má špatnou zkušenost s lidma a tak z nich má úzkosti. Najdi něco co máte vy dva společné, neboj se jí dávat argumenty (jen ne moc a musíš je myslet vážně), věnuj se jí, projevuj ve zdravé míře zájem a jestli máš kvality (vzhled, pro ni dobrý humor, smysl pro hluboké konverzace, chytrost) tak to půjde
 Kolemjdoucíí
13.05.2022 11:11:36
Bude myslet že si z ní děláš prču, je na takové jednání zvyklá.
Musíš na ní jako na plachou laň - to znamená musíš vyvolat veřejnou bitku, ztropit hroznej kravál a čmoud, a ve vzniklém chaosu jí zachránit.
To by mělo zabrat.
Smajlík  Povidlík Muž25 Kategorie
13.05.2022 10:39:43
Ticho nemusí být trapné. Ale oba musí vědět, že to není z naštvání, nesympatií, nedostatku empatie, inteligence nebo podobného negativního důvodu. Což na začátku může být problém. Kdybys ji oslovil, ba dokonce se ti povedlo ji pozvat na schůzku, a konverzace začne váznout nikoli z důvodu nesympatií, ale vaší uzavřenosti, tak jí řekni, že se ti s ní dobře i mlčí.
 Ggrrff
13.05.2022 09:11:16
Zkus místo čárky (,) psát tečku (.).

Jinak zpětně vnímám taktiku "oslovování" osamělých holek jako chybu. Pokud taková holka nemá zájem, tak o to hůře se s ní člověk baví - ve srovnání s upovídanější. Ve výsledku pak člověk nezískává nic, naopak ztrácí na komunikačních dovednostech a sebevědomí při mluvení.
 Jackie Stewart Muž24 Kategorie
13.05.2022 08:50:52
No aby ses neplet, pokud ma pro tebe extrovert slabost, tak chvili udrzi konverzaci za oba, nez se naucis co a jak. Zato kdyz se sejdou dva nesmeli a nemluvni, tak oba mlci a nikdo nevi, jak prolomit trapne ticho.

Ale to neni vubec dulezite. Podstatne je nepremyslet, takže prestan vymyslet co by kdyby jak by a jdi, oslov ji a zacni se s ni bavit.
 Teq
13.05.2022 08:26:37
Tak se prostě hecni a nestůj jak solný sloup.
 PajkosBamboocha Muž27 Kategorie
13.05.2022 08:21:48
K obsahu se vyjadřovat nebudu, ale ten způsob, jakým jsi to napsal, mě velmi pobavil :D
 Gleit Muž20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk