Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.119439, vloženo 17.05.2006 00:15:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chlap v zástěře.
Pánové, umíte vařit? Dokážete pro svoji drahou polovičku udělat něco k sobotnímu nebo nedělnímu obědu? Chlapi prý vaří lépe, než ženské, alespoň se to tvrdí. Dokazuje to skutečnost, že šéfkuchařem bývá obvykle chlap - tedy odborník. Tak jak jste na tom vy?

Dámy, připravil pro vás partner někdy něco k jídlu, nebo donesl vám třeba snídani do postele?
 nota brevis E-MAIL:   Žena Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.12.2006 21:42:42
Jasně že umím vařit! Od té doby, co si vařím sám, tak už mě sotva někdo uvaří líp... prostě to umím tak, aby mi chutnalo. Jenom ne maso, vařím jen vegetariánský jídla.
A zástěry mám dvě, jednu bílou do kuchyně a jednu koženou ke kovadlině...
Smajlík  bilej tygr Muž74 Kategorie
20.05.2006 03:36:19
dámy a pánové, mcdonald má nové kořínky a sójové boby, kdo si dá? Jo a vařím i bez zástěry. Ať žijí kořínky.
 francesco
17.05.2006 21:21:11
Když nemusím tak mě to baví, když musím tak s odporem.
Vaření je O.K.
 fabiak Muž20 Kategorie
17.05.2006 19:30:11
ano, bylo to vazne prekvapeni, nerekla bych to do nej :o)
Smajlík  NewStart Žena23 Kategorie
17.05.2006 19:30:05
Vařím, peču a baví mně to. A nejlepší vaření je, co dům dal. To jsou potom speciality. :-)
Smajlík  Dalek Muž99 Kategorie
17.05.2006 16:37:26
Za trocha nehy budem otrokom pripútaným k " plotně" .

Jasné ,že viem variť....
 chegevara Muž Kategorie
17.05.2006 15:23:59
Muj pritel vari skoro kazdy den...jelikoz ja vareni nesnasim a on vari rad a taky hrozne dobre!!!Takze se mam dobre...
Smajlík  Dana Žena27 Kategorie
17.05.2006 14:09:31
Mám kliku, můj chlap vaří skvěle, má úžasnou fantazii, takže se napapají i očíčka:)) Já dělám jenom takovu nudu, jako jsou řízky a jiné obalovačky a mileráda po něm umeju nádobí, protože si fakt šmáknu:)
Po pěti letech vztahu mám snídani do postele každou neděli, v sobotu se ráda rozvalím u stolu s novinama, ale neděle, hmmm....
No, hned mu jdu napsat, jaký je poklad:)))
Smajlík  šachovnice Žena34 Kategorie
17.05.2006 14:07:54
Nezažila jsem nic takového...a nebylo byto špatnééé....
Smajlík  masox Žena Kategorie
17.05.2006 13:05:07
sice připravil, ale šlo spíš jenom o ohřátí :o( takže jestli umí vařit, nevím (ale spolíhám na to), do postele snídaně byla... ale možná jen proto, že chyběl stůl :o))
Smajlík  mazlicek-slunicko Žena20 Kategorie
17.05.2006 12:58:44
když mě balil, tak mi i vařil (a dost dobře)
teď dělá, že neumí ani vajíčka
nevadí mi to, naopak
vadilo mi jen nádobí - a na to už mám myčku
PS: zástěru měl táta na zabíjení kapra - a jako teplouš v ní rozhodně nevypadal:-)
 Siamka Žena32 Kategorie
17.05.2006 11:13:36
jo (ten mmucík patří kuchařovi)
Smajlík  Oriq Žena30 Kategorie
17.05.2006 10:25:07
Nedovedu a zasteru nemam.
Smajlík  lev Muž26 Kategorie
17.05.2006 10:22:55
rajska:
Zástěru jsem použila pouze jako symbol, ale jinak je to dobrej postřeh, se kterým musím souhlasit. :-))
 nota brevis Žena Kategorie
17.05.2006 10:18:34
Dokáže si udělat guláš, ale :

1. vždycky příšerně pálí a mně to nechutná
2. je línej jak vandrák v červenci, takže si ho udělá dvakrát do roka

Zástěru doma nemáme, a kdyby si jí vzal na sebe bude vypadat jak teplouš :o))
 rajska Žena39 Kategorie
17.05.2006 09:54:08
rampepurda:
Tak nějak to bude. Pro ženskou je obvykle vaření rutina, a i když třeba vaří dobře, je to na výsledku znát. Mužskej, pokud ho vaření baví a není nucen vařit denně, přistupuje k tomu s invencí a nadšením, což se musí zákonitě projevit. Podle mě je jídlo od chlapa pokaždé jiné a většinou moc dobré. Pokud to ovšem není ten případ, který umí akorát míchaná vajíčka. :-))
 nota brevis Žena Kategorie
17.05.2006 09:39:04
Jojo, přítel vaří obvykle častěji než já. :-) Vaří o něco hůř než já, ale nechávám mu volné pole působnosti, ať se snaží. :-))
 modrasek Žena25 Kategorie
17.05.2006 09:38:25
Když to chlapy baví, tak možná vaří lépe. Ale téměř všechny ženské vaří dobře, i když je to nebaví a vlastně jen musí :-))
 rampepurda Žena Kategorie
17.05.2006 09:13:10
Já teda vařit umím. A dokonce zvládám i svíčkovou
Smajlík  Votrapa Muž Kategorie
17.05.2006 08:26:09
Myslím, že ano. Ostatně zeptej se těch, kterým jsem kdy vařil:o)
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
17.05.2006 08:20:49
hmm varit umim docela slusne a bavi me to, takze neni problem neco o vikendu uvarit....samozrejme ale, kdyz je o me postarano, tak si nestezuju ^_^
 SHaitan Muž Kategorie
17.05.2006 07:02:23
Podle mě chlapi jak umí vačit tak vaří dobře!
Smajlík  JaLole123 Žena15 Kategorie
17.05.2006 06:58:51
Jo uvarit neco umim. Abych sam neumrel hlady urcite. Na druhou stranu nejsem nejak narocnej.
 Jungfrau Muž28 Kategorie
17.05.2006 02:49:12
No, jak se to vezme... Nejspíš bych toho zvládnul dost, ale než se s tím drbat, tak si radši koupím grilované kuře...
 Blackshield Muž26 Kategorie
17.05.2006 01:28:31
uvařím tolik že se z toho najim ;D
 Sigma Muž21 Kategorie
17.05.2006 00:58:07
No několik jídel uvařit dokážu.
 a-k-x Muž36 Kategorie
17.05.2006 00:46:34
Já uvařím cokoli, ale přesto mě potěší, když dostanu oběd až pod nos, když se o mě někdo postará. Nemusím nic dělat, jen se napapám.
Snídani do postele jsem dostala asi jen dvakrát, bude to tím, že obvykle nesnídám a netajím to. Tak proč by se s tím chlapi namáhali, že? :-))
 nota brevis Žena Kategorie
17.05.2006 00:40:38
Tak neco uklohnim. Nejsem extra kuchar, ale asi to ujde. Hodne se opakuju. Hodne se opakuju....
 Nefeknu
17.05.2006 00:33:25
shodan: To mi taky vyčítaj..na té okurce je moc pepře, ten rajčatovej salát je moc cibulovej.. :-) Když už kuchtim, tak podle mejch chutí :-/
Takže už všichni víte že umim rajčatovej salát 8-)
Smajlík  Špuntidlo Žena29 Kategorie
17.05.2006 00:28:09
Troufnu si říct že umím, i když mi bylo vyčítáno že všechny jídla dělám děsně pálivý.
Vaření mě baví a když je to pro někoho, tak mě to baví dvojnásob.
Smajlík  shodan Muž Kategorie
17.05.2006 00:18:51
No kluk je ve vaření mnohem šikovnější jak já...
A snídaně do postele taky byla :-)
 Špuntidlo Žena29 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk