Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.118894, vloženo 14.05.2006 13:32:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Veselé příhody pořadatelů.
Zdar all.
Včera u nás na vsi proběhl už 4. ročník historických slavností, kterých jsem se přes vlastní nechuť musel opět zúčastnit jako jeden z pořadatelů, resp. jako "tek blbec, co organizuje stánkaře".

Mezi stánkaři proběhlo celkem hladce a po deváté hodině večerní, kdy většina stánků již byla pryč, nebo se k odjezdu chystala, jsem byl "převelen" na zámeckou zahradu, kde zrovna probíhala poslední fáze hlavního programu.
Provazy a páskami byl oddělen prostor pro účinkující a hosty a vzhledem k tomu, že všude okolo se již nic nedělo, sešlo se jich tam opravdu požehnaně.

A teď se dostávám konečně k meritu věci. Sloření návštěvníků bylo zhruba stejné jako na každé podobné akci.

1a/ Děti s "normálními" rodiči: To jsou ti dospělí, kteří si uvědomují, že by neměli chlastat jak prasata, protože mají sebou potomka/y/. Jsou v pohodě, přišli se podívat na program, popovídat si s přáteli, respektují zákazy a chápou jejich význam. Svoje děti jsou s to upozornit sami na jejich případné prohřešky.
1b/ Kreténští rodiče s dětmi(?): Do této skupiny bych zařadil prasata, které nezajímá nic jiného, než aby nedošlo pivo a medovina, přičemž jejich k nakopání do prdele milá dítka neví, jak organizátorům znesnadnit jejich činnost, lezou po stromech, na zdi, do zakázaných zón a po jejich vyhození se jich zmocní pravá "rodičovská" láska a jsou si to s přítomným "blbečku co mi vyhazuješ dítě, chceš přes držku?!" vyřídit osobně. Na ně platí pouze jediné - ignorovat je a koukan skrz ně s kamenným xichtem.
1c/ Parchanti bez rodičů:, na teré platí jen obušek a uspávací injekce. Z nikoho si nic nedělají a bez skurpulí vás pošlou "do piči, ty kreténe". Slyšet toto z úst 6 letého zmrdíka, zmocní se vás pocit, že naše společnost jde do hajzlu.cz.

2/ "Alternativní kulturisti".
Všichni je známe. Jsou to ti, kteří serou na louky na Tekku, připadají si extrémě free, zastávají názor "Víc THC, víc free" a při zlém pohledu berou dredy na ramena mizí v davu.
Zrovna včera jsem slyšel podivné demoliční zvuky z nádvoří a jeden z těchto peacemaníků se pokoušel prokopnout dveře oddělující nádvoří od zámecké zahrady. Na moji otázku "co si kurva myslíš, že děláš", mi nonšalantně odpověděl: "Jsem naprosto nasranej a bude lepší, když to odnesou tyhle dveře, než nějakej člověk". Pousmál jsem se a navrhl mu, že to může zkusit na mě. Zmizel dřív, než jsem típnul cigáro...

3/ Dospělí jedinci s vyšší než normální dávkou alkoholu v krevním řečišti.:
Popravdě mám radši ty naprosto ožralý, kteří si někde ustelou a dají pokoj, než ty přivožralý, co se v hloučku podobných kabrňáků snaží dokazovat svoji intelektuální převahu. Včera se na mě jeden z těchto hrdinů snažil poštval dobrmana se slovy "Dorotko, cikán - trhej". Dorotka měla naštěstí o něco málo vyšší IQ než páníček a na rozdíl od něj asi už někdy zažila účinky teleskopického obušku, takže po pár tempech směrem ke mě si to k veliké lítosti hloučku rozmyslela a vrátila se.

A na závěr jedna povedená story. Jak známo, děti prostě neuhlídáte. Takže mi do zóny pro účinkující občas nějaký ten andílek proběhl. Byla už tma a provazy ve výšce cca 120 cm prostě nebyly vidět. Ochranná červenobílá páska už taky vzdala svojí funkci a pohodlně se válela na zemi. Ve chvíli, kdy jsem se hádal s jedním cirka 20 letým týpkem, že za ten špagát prostě nesmí se vyřítilo jedno dítko a pokusilo se krkem přetrhnout ten centimetr silnej konopnej provaz. Ve chvíli, kdy jeho poměrně slušně rozběhnuté tělo zareagovalo na tlak v oblasti krku, provedlo krásný obrat o 90 stupňů, ozvala se rána jako když kladivem najebete do dýně (to byla hlava na obrubníku). V tu chvíli jsem toho magora, co se se mnou dohadoval chytil pod krkem, švihnul jsem s ním za ten špagát (byl tak vyvalenej, že nežekl ani děkuji) a věnoval se tomu klukovi. Minutu se ani nehnul, tep byl téměř nehnatatelnej a za mnou vystartovala jeho matka. Asi po docela dlouhé minutě se ten kluk rozeřval jako kráva a já si pomyslel "Brečí - žije".
Teprve po této příhodě si lidi uvěmili, že si neděláme prdel a začali ty špagáty sami od sebe brát vážně.
Kluk je OK. Ve finále jsem zjistil, že to byl syn jednoho z hlavních účinkujících a běžel za pudium proto, že hledal mámu. :)

P.S. : Když mě naserete, tahám teleskop bez vyrovného výstřelu.
 los losos E-MAIL:   Muž32 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2006 09:41:51
Noo... tak jsem koukal, kam že se to ubírá podle tebe naše společnost (hajzl.cz) a musím říci, že mi z toho sice veselo není (nějaké kravinky k mobilu), ale na druhou stranu by to mohlo být ještě podstatně horší...
Smajlík  elos Muž40 Kategorie
14.05.2006 17:19:31
Koukám, že se nenudíš...
Já osobně nechápu lidi, kteří si zábavu představujou jen pod pojmem "ožrat se jak prase".
 Evča Žena Kategorie
14.05.2006 17:14:56
Zjevně příjemný večer:o)
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
14.05.2006 15:46:46
Bud rad ze se ten odredovanej hrdina vybil na dverich. Kdo vi kde by si ted lezel...
Kdybys me aspon emecko nepotrebujes teleskop :-)
Smajlík  od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
14.05.2006 15:12:41
suvurov: Ten, kdo nosí teleskop je poze poučen z předchozích omylů a nenechává nic náhodě, noobe.
 los losos Muž40 Kategorie
14.05.2006 14:51:02
suvurov: nemá :p
 krotitelka bobrů Žena66 Kategorie
14.05.2006 14:50:13
ten kdo nosi teleskop ma malyho ptaka
Smajlík  suvurov Muž30 Kategorie
14.05.2006 14:45:00
Poradam v lete jeden fest a musim rict, ze se obcas ptam, jestli sou ty lidi jeste normalni..
 rataratata
14.05.2006 14:03:24
evidentně ses dobře bavil:))))))))))))
 krotitelka bobrů Žena66 Kategorie
14.05.2006 14:00:39
no jo, no.. já tě chápu. ze mne pořadatelé také nemají moc radost - když totiž musejí o pivních slavnostech tahat bandičku namazaných kreténů ze střechy, na kterou se vyšplhali po potrubí, a pak tam ve výšce 10 metrů dělají rachot a házejí po lidech pod sebou kelímky s pivem (stejně jsem se do nikoho netrefil), tak to se ani není čemu divit...
Smajlík  Krkavec Muž Kategorie
14.05.2006 13:48:12
:))
Právě jsi mi připoměl, že se těšim na příští víkend na Hasištejnský slavnosti. Jen přemejšlim, do který se zařadim kategorie, váhám mezi 2 a 3, leda bych si sebou opatřila nějaký děcko, to bych mohla uvažovat i o 1b.
Smajlík  ilustrace Žena33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk