Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186882, vloženo 22.01.2022 23:29:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mladší kolega, co na mně vidí ?
Pracují v reklamním průmyslu, poměrně velká kancelář.

Dalo by se říct fajn kolektiv, se všemi vycházím, ale všichni mi přijdou moc povrchní, tváří se jako nrj přátelé, ovšem za rohem se pomlouvají, navíc dost chlastají a prilezitostne i koksík.

Já mám tohle vše za sebou, žádná velká párty nebo závislost či jiný průser, ale prostě mě to už nebaví. Je mi 36, pár let žiji po komplikovaném rozchodu sama a musím hrdě přiznat, že mě baví střízlivá realita. Hodně čtu, medituji, umím se chovat i bláznivě, ale prostě přirozeně, bez alkoholu či drog.

Dva roky mám kolegyni, je jí 24 a na to jak je mladá, to má dle mne taky dost srovnaný. Chodíme spolu na jógu, u čaje se bavíme o knížkách, občas na výlet. Ve firmě nás mají za divné, ale je to ještě v mezích slušnosti. Je opravdu atraktivní, ale stále ještě panna, nepotkala pravého. Trošku cítím potřebu ji chránit.

No a teď před měsícem přišel do firmy novej kolega. Je mu 27 a vypadá i působí tak, že vzbudil okamžitý zájem všech žen ve firmě, i vdaných.

Ale je taky "mimo." Nepije, medituje, přemýšlí, čte...začal se bavit především se mnou a mladší kolegyní, párkrát se k nám přidal na víkendové výšlapy. Kolegyňka mě před časem upozornila, že má dojem, že na mně kouká jako na svatý obrázek. Mne oproti tomu přišlo, že se mu líbí ona a ke mně se chová pouze zdvořile. Za mne je to velice vzácný člověk, jeden z nejchytrejsich a nejhodnějších lidí, které jsem kdy potkala. S ohledem na věkový rozdíl i moji domněnku, že pokukuje po moji chráněnkyni jsem o něm nikdy neuvažovala jako o muži.

No a dnes večer mi zavolal a pozval mě zítra na soukromou schůzku. Přímo naznačil, že by se rád setkal pouze se mnou a nastínil i program, procházka a večeře, tudíž se domnívám, že jde z jeho strany o pozvání na regulérní rande. V tom šoku jsem souhlasila. Ale teď si říkám, sakra, co ode mne čeká? Jsem k němu stará, neatraktivní a svým způsobem i nudná. No a do toho mi napsala mladší kolegyňka, že spolu dnes večer poseděli u čaje a ona mu cca dvě hodiny dodávala odvahu, ať mě někam pozve, prý se mu fakt moc líbím.

Jako on je nádhernej člověk, mám ho upřímně ráda, vážím si ho a nejspíš by mohla vzniknout i láska, ale nevím, jestli mám právo mu kazit život, on by ve svém věku měl prohánět mladé kočky, užívat si života, a ne pečovat i starší babu...co si o tom myslíte?

Dost dobře nechápu, co na mně vidí...

 Nechápu ho Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2022 15:41:58
Tak možné je všechno. Jde o to, aby zda by tobě třeba nevadilo mít mladšího přítele. Není pravda že každá by z toho byla odvařená
 Loca Loca Žena98 Kategorie
23.01.2022 13:05:37
Ulice ...
>>>Ale naštěstí z toho bludu procitla a pochopila, že je to vzácný člověk, jeden z nejchytřejších a nejhodnějších, co potkala.<<<


A to ještě nepotkala tebe
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
23.01.2022 13:00:17
Kromě toho je to přesně naopak, Michale. Původně měla na toho kolegu zkreslený pohled - vnímala ho neutrálně. Ale naštěstí z toho bludu procitla a pochopila, že je to vzácný člověk, jeden z nejchytřejších a nejhodnějších, co potkala.
 Ulice a ulice
23.01.2022 12:53:13
Michal: nechtěl by sis konečně založit sekci "zapšklí idioti", přispívat pouze tam a ne jinam, a přestat otravovat slušné lidi, kteří na rozdíl od tebe nežijí zbytečně?
Zkus se nad tím aspoň zamyslet.
 Ulice a ulice
23.01.2022 12:32:40
11:43 - jo, to by bylo, aby se ve zpovědi neobjevilo aspoň jedno zbytečný sebenenávistný prase se zbytečným mozkem... Prase, přestaň zneužívat svůj život špatným způsobem myšlení.
 Ulice a ulice
23.01.2022 11:43:58
>>>Za mne je to velice vzácný člověk, jeden z nejchytrejsich a nejhodnějších lidí, které jsem kdy potkala.<<<

Takovéhle zkreslené pohledy na protějšky většinou končívají né úplně příjemným procitnutím...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
23.01.2022 08:52:32
Nechápu ho..............sama pises ze je na svuj vek mnohem "dal",tak kdovi.Dej tomu cas,ten ukaze,rozum na to uz mas. Jinak ten vekovej "rozdil" neni zas az tak buhvijakej...........
 proud
23.01.2022 08:23:51
Já to tak měla obráceně, já 25 a on 34. Zamilovali jsme se, ale od začátku říkal, že už chce rodinu, a pro mě to byla daleká budoucnost. Skončilo to.
 Prezdivka3
23.01.2022 07:54:21
Nejsi sama, my to taky nechapeme.
 Kvetak
23.01.2022 00:43:27
Viz. Mladý kluk

Taky mi je 21 a můžu se pod to podepsat. Každý mladý kluk má prostě občas chuť na starší zkušenou ženskou, je to něco úplně jiného, než naše vrstevnice (ne lepšího nebo horšího, prostě jiného).
Smajlík  white-rider Muž22 Kategorie
23.01.2022 00:41:06
Ahoj , popsala si to moc pěkné řeknu ti jak přemýšlí mladej kluk , je mi 21 let a klidně bych se vyspal se ženou které je 37 let protože je to věk kdy je žena stále sexy , vyzařuje zní síla prostě jste skuseny , zároveň je to taková dominance že cejti že jsi silnější .. a to že nejsi atraktivní bude asi omyl ono pár kg navíc větší stehna a zadek u ženy není vůbec na škodu , spíš bych byl tebou tak se připravím na to že stebou bude chtít jenom sp&#224;t než ho to omrzi a najde si mladší .
 Mladý kluk
23.01.2022 00:39:56
Pěkné počtení :-D

Tak to zkus, vypadá velmi rozumně. Co dáš za pokus? Nic..
Smajlík  white-rider Muž22 Kategorie
23.01.2022 00:17:55
Já si myslím, že jsou dnes na Zpovědnici hezké literární počiny :-D
A když chce pečovat a starou babu :-) tak ho nech ne? Ne nadarmo se říká, že 50 je nových 30 :-DD
Smajlík  Takystara
22.01.2022 23:49:36
Přečti si co jsi napsala, odpověděla jsi si sama. Není nic divného na tom, že někdo nejde s proudem a hledá něco jiného. Co se věkového rozdílu týče, já si taky nikdy nerozuměla se svými vrstevníky. Ovšem u žen to nikdo moc nehrotí, když se jim líbí starší muži zatímco u mužů je to bráno jak kdyby s nimi bylo něco špatně. Vůbec ne, prostě a jednoduše, zřejmě pro něj máš žádoucí kvality, které u svých vrstevnic nenachází.
Nedělej z věku zbytečně problém. Věk je v tomto případě opravdu irelevantní. Je hromada lidí co se chovají jako přerostlá děcka, nebo naopak mají ve dvaceti názory jako důchodci. Hlavní je abyste si spolu rozuměli.
 Akane
22.01.2022 23:45:26
A ví kolik ti je? Pár let je ještě ok, ve starším věku i víc, ale ty budeš řešit děti a on má aspoň do 30 čas.
 TakyjedenPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk