Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1186880, vloženo 22.01.2022 23:06:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
KOVY socialistický youtuber pro děti
So si myslíte o levicové indoktrinaci dětí? Dnes se to valí ve školách přez různé Euro sereblity

Konkrétně třeba levicový youtuber KOVY publikum 10-15 let.

Viděl jsem pár videí taková ta klasická progresivistická a vágní hatmatilka: "centrální autorita EU zajistí pravedlnost, pokrok atd"

Nechme stranou že socík nikdy nefungoval a že Evropa dominovala světu nejvíce když byla rozdrobená a byla v ní konkuerence a tržní prostředí

Politickou indoktrinaci dětí považuji za naprostý hnus. KOVY je tímto hnusák
 SSM svazák Muž31  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2022 19:01:36
Přesně tak. Je to průser, elity efektivně ničí mladou generaci. I ve vzdělávacím plánu je uveden eufemismus pro bruselskou propagandu, že je určen vzdělávání. Se školou se na druhém stupni chodí na sluníčkářskou propagandu Jeden svět na školách. Jedenáctileté holky si pod vlivem celebrit na netu hrají na LGBT. Rozklad v přímém přenosu.
Smajlík  Mladí proti Bruselu
23.01.2022 11:16:45
student Bobkologie: bohužel video už není k dispozici stejně jako celý kanál mgr. strejda, mohu pouze odkázat na pasáž v diskuzi http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2471528 které na něj odkazují. Kdysi jsem ho viděl v rámci utužování psychické odolnosti a je to víceméně furt to samý co říká dokola + hromada bobků návdavkem.
 Van Generator Muž30 Kategorie
23.01.2022 11:00:17
Tak můžeš Kovymu konkurovat, ne? Stačí jenom chtít. Natáčej vlastní streamy a indoktrinuj děti nebo ostatní nějak líp, ne? Aha, počkat, na to vlastně ty nemáš. Leda bulet a stěžovat si na Zpovědnici, jak je svět zlej, co? Prostě co chtít od přiteplalého soudruha pravičáčka.
Smajlík  kilo peří
23.01.2022 10:52:14
" Nesu klády" situaci s bydlením zavinili Václav Klaus a lidé kolem něj"

Zase lži v 90 a ranných nultých letech měl člověk reaálnou šanci naspořit na vlastní bydlení.
Nyní mohou mladí díky EU na vlastní bydlení zapomenout.

Největším autorem zdražování bydlení je ECB která léta masivně tiskne peníze aby zachránila jih EU před bankrotem.

Byt v Praze 4+1 rok 2010 cca 3 miliony v roce 2022 - 8 milionů

Socialisti tu seděli ve vládě skoro pokaždé a nyní ve vládě sedí vyložení ultralevičáci PIRSTAN
 indoktrinace dětí
23.01.2022 09:43:53
Nesu klády: na tyhle výroky pozor. Nikdy nevíš, kdy tady slídí vojín Jasánek, celý nadržený, aby tě mohl naprášit.

Langerovo „Věrnost je mou ctností“ nebo Topolánkova „Noc dlouhých nožů“ jsou relikt minulosti, doba pokročila a dnes se rozdávají minimálně podmínky, pořádek musí být, když tlak ve společnosti roste.

Před pár dny zrovna vyšla zpráva, že nějaký týpek z Ostravy dostal podmínku a pokutu za nějaké bláboly k útoku na NZ.

Musíš se začít vyjadřovat krypticky, jako před rokem 89.
Smajlík  student Bobkologie
23.01.2022 09:35:07
indoktrinace dětí: situaci s bydlením zavinili Václav Klaus a lidé kolem něj, ostatně jako veškerou ekonomickou kriminalitu, kterou umožnili.
Tady od roku 1990 nejsou už žádní socialisti, ale fašisti, kteří kombinují to nejhorší ze socialismu a kapitalismu, milují chudobu a podřízenost a moc.

Klause by měli popravit.
 Nesu klády Muž25 Kategorie
23.01.2022 09:08:27
Indoktrinace znamená úsilí zaměřené k slepému a odevzdanému přijetí určité doktríny. Nic takového se na školách neděje, většinou o tom mluví někdo s komunistickou minulostí.
 su23
23.01.2022 09:07:33
"centrální autorita EU zajistí pravedlnost, pokrok atd"

V tomto případě propagandista KOVY zase lže:

1. Socialistická EU žádný porkok nezajistí. EU nijak neroste naopak stagnuje proti zbytku světa. Socializmus a centrální autorita žádný pokrok nikdy nezajistila bylo to přesně naopak.

2. Oblíbené vágní termíny levičáků: "spravedlnost", "férovost", "Evrospké hodnoty" - lze je vykládat jakkoli. Každopádně o tom co je "spravedlnost" budou rozhodovat komunisté.

Až mladým dojde jak si s nimi levičáci vytřeli zadek budou se cítít trapně. Namátkově: podle průzkumů chtějí vlastní bydlení ale přitom volí levici, která vlastní bydlení záměrně zdražuje a sabotuje...
 indoktrinace dětí
23.01.2022 08:25:18
Van KovyPrase...............me zase vadi tvoje "chucpe" necestina,sionistickej poskoku.A co?:-)
 proud
23.01.2022 05:37:40
Někdo těm mladým cucákům musí polopaticky vysvětlit, co se děje třeba v Bělorusku. Česká televize to neudělá, noviny nečtou, nezajímají se, ale tenhle se na to hodí skvěle. A jestli ho budou žrát bez výhrad a nabijou si pak hubu? Ať. Formu „educational entertainment“ a její dopady raději nekomentovat.

Van KovyPrase: tuhle jsem viděl část dokumentu České televize „Škola normálního života“ z cyklu „Příběhy 20. století“ (vyrobeno 2016), ve kterém se rozebírala tvoje postava.

Kdybys tedy za té doby žil ve vyšším věku. Byl tam jistý František Nerad, komunista, který dostal ve školství funkcičku, donášel, udával a škodil. No a proč tvoje postava? Protože to tvé tvrzení „Kdyby se narodil o generace zpátky, tak propaguje komunismus a Sovětský svaz.“ je jen nádherná projekce, kterou tady opakuješ jak kolovrátek. Byl bys úplně stejný. Takto jsi jen zavázal pionýrský šátek, šel do průvodu a držel jsi hubu. Víc s ohledem na čas ani nebylo možné.

Van Generator: ze studijních důvodů prosím o nasdílení odkazu na inkriminované video. Mohu poskytnout i fakultní e-mail pro zachování soukromí studovaného subjektu. Hádat se nechci, reakci číst budu. Zatím pa.
Smajlík  student Bobkologie
23.01.2022 01:52:22
Souhlasim je to hnus, vubec nechapu ze mu neni stydno takhle valit politiku do deti ktere jeste nemaji vyvinute kriticke mysleni. ale vetsina lidi jsou ne moc chytri takze to nepoznaji, navic to jde s establishmentem takze verejna kritika tohohle chovani se neodpousti.

Co mi vadi nejvic ze v Pardubicich je tenhle vladni prodejny ideolog prezentovan jako cestny obcan ktery neco dokazal....
 Souhlasim na 100proc
23.01.2022 01:35:50
Tak aspoň mají pacienti zase kde se filtrovat, viď Kvakí.
Smajlík  Dáda
23.01.2022 01:29:39
Socialismus u vás fungoval tak dlouho jako tahle novodobá totalita svazáku.
 Quakie Muž76 Kategorie
23.01.2022 00:45:14
Nesleduju ho, asi není moje cílovka nebo co.. Pamatuji, když ještě tvořil trochu jiný content. Každopádně mi neseděl a nesedí..
 white-rider Muž22 Kategorie
23.01.2022 00:44:42
Hádat se nechci a nebudu a reakce nečtu. Pa. ... tak pravil autor videa "chlap nemá být sračka", které sám smazal, čest jeho odvaze.
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
23.01.2022 00:26:42
Karel Kovář se mi opravdu hnusí lidsky i politicky. Nejsem autorem tématu. Vždycky po pár minutách ho musím vypnout. Tolik slizu, afektovanosti a progresivismu neudýchám.

Ten youtuber je naprosto bez životních zkušeností, bez vzdělání, bez moudrosti, ale chce rozdávat rozumy - to je chucpe.

Vadí mi jak jeho křečovitá, škrobená dikce, tak i snaha manipulovat pro směr, který je poplatný této době. Kdyby se narodil o generace zpátky, tak propaguje komunismus a Sovětský svaz. Je prostě korouhev bez vlastního názoru. Nikdy žádnou hodnotu nevytvořil, nikdy nechodil do práce, parazituje na tom, co vytvořili lidi práce. Dá se říct, že ho nesnáším a pohrdám jim a pohrdám i těmi, kteří zastávají stejné postoje. Jsou to pro mě duševní mrzáci. Je klidně možné, že to je vzájemné a že se nesnášíme inverzně.

Asi nejvíce mi vadí ta proradnost, nulové národní povědomí, absolutní duševní prostituce.

Hádat se nechci a nebudu a reakce nečtu. Pa.
Smajlík  Van KovyPrase
22.01.2022 23:52:50
Ale, ultrapravičáček s mozkem plných svazáků a socialistické indoktrinace jůtubery zase pláče! Jak roztomilé!
Smajlík  Dáda
22.01.2022 23:20:03
Já si Kovyho vážím za to co dělá. Jeho komediální videa teda nemusím, ale tématická videa, kde vysvětluje politiku a další vážnější témata mi přijdou super, protože to vysvětluje polopatě a nejen dětem. Nemyslím si, že by byl nutně zaujatý. Naopak, když byly volby tak ukazoval nedostatky všech kandidátů.
Jinak úplně jsi nepochopil slovo indoktrinace. Děcka indoktrinuje spíš tenhle společenskej systém co je od raného věku trestá za každou chybu a do budoucna je připravuje na hektický pracovní život plný stresu a zklamání a sebemrskačství za každý neúspěch.
 AkanePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk