Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186878, vloženo 22.01.2022 22:31:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem hrozně slabý a labilní člověk
Štve mě to. Moje pitomá povaha. Všechno si vždycky strašně beru, všechno mě rozbrečí nebo na delší dobu rozhodí. Tím všechno myslím tedy převážně asi chování lidí v okolí. Neumím být splachovací. Stačí že mi třeba kolegyně něco vyčte-přijde mi to nespravedlivé, ale je to třeba úplná pitomost, nad kterou by ostatní mávli rukou a já neváhám jít kvůli tomu se na hajzl vybrečet a ještě večer na to myslet. Nedejbože zákazníci v práci, to je na denním pořádku, nedokážu ustát, když je na mě někdo hnusný, jsem protivná a hnusná taky, pak kvůli tomu brečím a říkám si, čím jsem si to zasloužila, že jsou na mě lidi tak oškliví? Někdy si přijdu až vztahovačná, ale nevím jestli to je jen pocit, že jsou na mě lidi hnusný nebo je to fakt, jenže když pozoruju chování třeba k ostatním, přijde mi, že jsem to ve finále jen já, na koho jsou všichni hnusný, na koho si dovolej. A když se ohradím, tak jsem já ta špatná, protivná. Nenávidím lidi a nenávidím už asi i sebe. Pokud jde o kamarády a rodinu, tak na nich jsem nezdravě závislá, respektive hrozně špatně snáším, když se s nimi nějaký čas nevidím. Když je přítel pracovně pryč, nedokážu ani pořádně ničím vyplnit čas, furt jen myslím na to, jak mi chybí, neumím prostě být dlouhodobě sama. Když kamarádky nemají čas na schůzku, jsem z toho zklamaná, přešlá, otrávená, a ano kolikrát si to vztáhnu i na sebe, že mě určitě stejně nechtějí vidět, tak se vymlouvají. Čert ví, kde je pravda, ale vážně nevím, čím bych si to zasloužila.
Přijdu si fakt strašně nevyrovnaná, labilní, hrozně úzkostná, denně taková jakoby "napružená" nebo jak to říct, i když to navenek není vidět. Přála bych si být vyrovnaná a v pohodě a aby mě měli lidi rádi, abych byla oblíbená. Někdy si říkám kéž bych se mohla znova narodit a začít úplně od začátku, být úplně jiný člověk než jsem teď.
 Vinnie Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2022 14:52:55
Všetci ti tu hovoria čo s tým, a aké to má všakovaké príčiny. Ale ja ti poviem niečo čo nechceš počuť, ale o 10-15 rokov to uznáš a oslobodíš sa (čiastočne).

Krutá pravda? Si žena. To je všetko. Niektoré sú viac ženy, niektoré menej. Všetko určujú hormóny (rovnako ako u chlapov). A s tým ty dievča mespravíš nič. Budeš to takto mať. A čím viac s tým budeš bojovat tým viac si budeš ubližovať.

Riešenie? Akceptuj to, že si čo si. A že to máš ako to máš. Vďaka tomu máš tisíc pozitívnych vlastností, ktoré z teba môžu raz spraviť dobrú a starostlivú matku. Keď sa prestaneš trápiť a akceptuješ sa (zvyčajne to nastáva až po 30tke a rodine), tak sa môžeš sústrediť na to aby si sa s tým naučila “pracovať”. Tam sa dá veľa dosiahnuť len tým že sa spoznáš a pochopíš rozdiel medzi týždňom keď ovuluješ a keď máš pms.

Ale s tým, že si preestrogenovaná labilná p*ča, nespravíš nič, rovnako ako s tým nič nespraví nadruhú stranu v chlapskej verzii ani zatestosteronovaný arogantný agresívny k*kot.

Všetci sme kkti a pče. Kľúč je to akceptovať -> spoznať -> pochopiť -> naučiť sa to ovládať..
Smajlík  DaddyCool Muž33 Kategorie
23.01.2022 11:04:28
Malá sebedůvěra. Proč ti záleží na názorů druhých. Každý člověk je jiný přirozeně a má jiné názory. Nemusíme být za jedno. Lidi jsou zlý a hodní. Je na tobě zda se necháš nakazit zlém. Pokud ano časem přijdou nemoce.
 Anonnymouse
23.01.2022 10:18:01
leafroller....................ty rozhodne nebudes 21 letej pubertak..................tvym profilem se neda ridit.
 proud
23.01.2022 10:15:52
Vinnie....................zmen sebe,zmenis vsechno. Jiste ze ne ze dne na den. A leafroller prekvapil,Ctyri dohody jsou moc bezvadny cteni.
 proud
23.01.2022 10:04:37
Doporučuji knihu Čtyři dohody.
 leafroller Muž21 Kategorie
23.01.2022 10:03:07
Taky jsem labilní, hlavně co se týče negativní energie druhých lidí. Přenáší se to na mě a ovlivňuje mě to. Nedá se říct, že bych neuměl řešit krizové situace, to ne, spíš naopak, v tom jsem dobrý, ale vždyť se to dá řešit v klidu a nemusí se u toho hysterčit.

Co se týče tebe, tak napružená jsi asi proto, že nejsou uspokojeny nějaké tvé potřeby. Viz Maslowova pyramida potřeb. Zkus se nad tím zamyslet a nějak je saturovat. Méně o věcech přemýšlet a více zaměstnat hlavu. Hledat nějaké koníčky, aby ses dokázala zabavit i bez druhých a nebyla tolik na nich závislá. Možná to bude nějaká lehčí psychická nemoc, tak i to třeba konzultovat s odborníky.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
23.01.2022 04:36:47
Akana: jsi odporný psychopatický extrovertistický demagog, všechno zrůdně překrucuješ, jsi horší než Hitler. Fungovat sám se sebou = fungovat bez komunikace s ostatními. Ty ale přece mluvíš o situaci, kdy komunikuje se zákazníky, čili kdy naopak funguje s ostatními.
Mimochodem, ty si myslíš, že se má zákazníkům za jejich nepříjemnost odvděčit tím, že jim bude oporou??? Co to máš za zvrácený myšlení???
 Ulice a ulice
22.01.2022 22:53:10
Hledáš svoje štěstí a pohodu v jiných lidech a to je vždycky špatně. Jestli nedokážeš fungovat sama se sebou, pak se nediv, že s tebou nedokáží fungovat druzí. Vysáváš je a nemáš jim co nabídnout, když by ni potřebovali tvojí oporu. Je dobře, že si to dokážeš uvědomit, ale teď je důležité s tím něco dělat. Nauč se s tím pracovat. Začni třeba s tím, že si nebudeš brát osobně nepříjemný zákazníky. Ty nevíš co se jim děje a proč jsou nepříjemný a ve většině případů to aboslutně nebude souviset s tebou. Navíc je dost pravděpodobn že už se s nimi nikdy nesetkáš nebo si ani jeden nebudete toho druhého pamatovat. Prostě neřeš cizí lidi, nic to nezmění. Další věc, je pracovat sama se sebou. Nauč se fungovat sama se sebou. Zakaž si na den veškerou online komunikaci a jdi sama na výlet někam kam jsi se chtěla podívat, nebo si zajdi do kina, nebo na kafe, ale nauč se dělat věci pro sebe aniž bys k tomu potřebovala druhý lidi. Uvidíš, že když nebudeš na lidech záviset jak na berličkách tak bude líp tobě a lepší budou i tvoje vztahy.
 Akane
22.01.2022 22:41:51
@Vinnie

Podívej se na tohle, možná se něco vysvětlí: https://1url.cz/sK5uw
 TenMajkl Muž32 Kategorie
22.01.2022 22:39:19
Opět to přeložím do češtiny:

"Jsem v pořádku, realita je strašně slabá a labilní. A ostatní lidé jsou mentálně postižení a drzí, protože místo toho, aby nutili realitu, aby se napravila, tak se jí neoprávněně přizpůsobují, čímž ji v její chybnosti podporují."
 Ulice a ulicePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk