Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186875, vloženo 22.01.2022 22:13:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je to pořád stejné...
Objevila jsem svůj deník co jsem si psala na začátku a během covidu. Deník je silné slovo, je to jen pár zápisů v poznámkovém bloku v počítači. Vypisovala jsem si hlavu, když jsem to opravdu potřebovala, hlavně když mi bylo mizerně.
Když to teď čtu tak mám pocit paniky a děsu, že se v mém životě prakticky nic nezměnilo a mohla bych teď napsat úplně to samé. Pořád prokrastinuju, nestíhám termíny, pořád koukám na stupidní filmy a seriály u kterých mě dojímá k slzám jakýkliv projev laskavosti a vřelosti. Vztahy v rodině pořád stojí za nic a stáke se cítím osaměle. Pořád mám pocit, že můj jediný výhled od budoucnosti je opět jen práce a povinnosti.
Je nový rok a nic nesnasvědčuje tomu, že by se cokoliv z toho mělo změnit. Nejvíc mě děsí, že nevím co z toho je moje chyba a co z toho nemůžu ovlivnit.
Nevím jak z toho ven.
 Ladybug Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2022 01:35:52
Můžeš zařadit nějakou malou věc, co Ti udělá radost. Dělat ji (ne nutně tu samou) každý den. I něco úplně malého může pomoct - hrnek oblíbené kávy, procházka na pěkné místo, chvilka věnovaná koníčku.
Smajlík  deset minut
22.01.2022 23:41:52
Žádné jiné plány do budoucnakromě povinností? Změna práce či bydliště? Výlety a cestování? Kurzy a nové dovednosti? Rozmary, relax, končíky?
 Cat noirPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk