Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1186870, vloženo 22.01.2022 21:17:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pracovní výtka
Před více jak měsícem mi šéf řekl, že dostanu pracovní výtku. Patrně vytýkací dopis. Už uběhlo od ty doby víc než měsíc a furt nic. Je šance, že zapomněl nebo změnil názor? Od tý doby jsem s ním měl pár konverzaci a řekl bych že v pohodě. Nebo je to třeba jen nějakej delší proces? Hádám že to nebude takový, že to sepíše, vytiskne, já to podepíšu a to bude vše, že ano.
Jako tajne doufám, že to třeba nebude tak horký, jinak bych ji už dostal. Třeba se mu to přes Vánoce rozlezelo v hlavě nebo nevim. Třeba zapomněl :-D Ale nevím jak to funguje, možná tak, že ji můžu dostat prakticky kdykoliv.
Ale nevím, říct v prosinci, že dostanu výtku a podepisovat takový papír v březnu? To by mi přišlo trochu divný. Ale tak u mýho šéfa by mě nepřekvapilo asi nic. :-)
 Jaktodopafne Muž29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2022 15:35:37
More chlape nic si z toho nedělej, prostě šéf je blbec, tím to hasne. Pokud jsi výkonný biorobot nemáš se čeho obávat. Volných míst je opravdu hodně. Ale jak píše ten pode mnou, šel bych drze za ním a zeptal bych se, než se tím trápit. Trochu sebevědomí!!! Práce je fakt dost.
 Dawe432
23.01.2022 10:55:14
O mým šéfovi se obecně říká, že je furt s něčím nespokojenej, umí jen kritizovat a když už je pochvala, je to takový, aby to jako pochvala nevypadalo. Pracujete nikoliv na 100, ale jen 99 procent a už je zle.

Nicméně ta výtka, jako to jsem asi chybu udělal, takže, když mi ji dá, budu to respektovat. Nicméně, nevím, myslím, že jinak nedělám špatně a hlavně teď v době kovidu, jsem i různě dělal práci jiných, a moje pracoviště je takové, že lidi se tam dvakrát asi nehrnou. Já ani nikdy nebyl nemocnej a tak. Když bych řekl, že odcházím, nemá nárok říct: no co, nebudeš tu ty, bude tu někdo jinej.

Ale když už je to víc než měsíc, co mi o ní řekl a furt nic, tak tajně doufám, že už ji ani nedostanu. Buďto, že na to zapomněl, že si to rozmyslel, nebo jen, že to bylo upozornění, abych podobnou chybu už nezopakoval. Ale uvidím, jsem trochu připravenej, že ji můžu dostat klidně i v červnu třeba.
 Jaktodopadne
23.01.2022 09:36:29
Tak se mu připomeň, pokud si myslíš, že na to zapomněl :D

Ne, teď vážně. Může být i srážka z platu, ale zástupce říkal, že je to takové papírování, že to udělal jen jednou a víckrát to dělat nebude. V případě toho vytýkacího dopisu to až tak složité není. Vedoucí napíše dopis, ty ho podepíšeš a založí se to do tvé osobní složky. Spíš to asi bylo varování, aby ses vzpamatoval a pak už to neřešil, když se to zlepšilo.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
23.01.2022 09:02:23
Neřeš to. Šéf si jen mastí ego. Když nastane čas tak změníš zaměstnání, práce je dost. Svým způsobem jestli něco umíš, tak tě jen tak nepustí. Ono to není zas tak jednoduchý nahradit výkonného zaměstnance.
 Dawe432
23.01.2022 07:58:49
Tak takhle optimisticky to asi nevidím. Nevím, prostě jsem radši pripravenej, že ji můžu dostat kdykoliv, i kdyby to bylo třeba v červnu. Ale tak, i tak, proč to dostávat x týdnů poté co mi o tom řekne. Buďto hned, nebo vůbec. No uvidím. :-)
 Jaktodopadne
23.01.2022 00:35:32
Už o tom neví
Smajlík  white-rider Muž22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk