Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186862, vloženo 22.01.2022 19:37:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Schůzka ze seznamky? Obavy.
Začala jsem si na internetové seznamce, kam jsem se přihlásila z nudy, psát před necelým týdnem s klukem. Hledá vztah, protože prý kolem sebe nemá dost příležitostí a není typ, na který holky letí samy. Já znám jeho jméno, našla jsem si ho a na profilové fotce v sociální síti vypadá sympaticky. Píše, že by se mnou chtěl jít někam ven.
Ráda bych ho poznala, taky se pohlížím po vztahu, působí sympaticky, ale zároveň nechci nic podcenit.
Chtěl moje telefonní číslo, ale svoje mi k tomu automaticky neposlal... :-(
Jsou na to nějaké rady a tipy, jak se nespálit? Kromě prvních schůzek na veřejnosti..
Zatím komunikujeme e-mailem.
 Holkaslecnazena Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2022 09:45:48
Tak jsou nějaké obecné rady, ale aby to vyšlo, musíte spolu být kompatibilní. Jinak z toho nic nebude.

Základem je se poprvé vidět někde na veřejnosti. Nikam s ním nejezdit autem atd. Tam ho trochu poznáš a uvidíš, jestli máte něco společného. Pokud máš obavu, že je s tebou jen kvůli sexu, tak to natahuj. Pokud to dlouho nevydrží, tak mu o vážný vztah nešlo.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
23.01.2022 06:19:38
Já bych si s ním dál jen nepsala naopak bych se co nejdřív sešla. Na veřejném místě. Nebo aspoň si s ním zavolala. Zkus mu to navrhnout a uvidíš zda bude mít problém ti dát číslo. Pokud jo tak bych nikam nešla
 Lauda01 Žena41 Kategorie
22.01.2022 22:25:55
Tipy jak se nespálit? A v čem by ses měla spálit? Akorát můžeš zjistit, že v realitě tak sympatický není.
Sejít se na veřejném místě je samozřejmost. Zbytek už je o vzájemných dojmech. Lepší nebýt předem moc paranoidní.
 Akane
22.01.2022 22:04:33
Schůzka na veřejném místě. Na druhé straně, čeho se tak bojíš, jsou holky, které si hned pozvou kluka domů. Ale celkově - kluky dost irituje, když se dozví, že to ta holka na seznamce nemyslí vážně nebo že vlastně neví, co od toho čekat.
trojuhelník - realita je taková, že na seznamce je dnes kdekdo, našel jsem tam i holky, které osobně znám a jsou v kolektivu oblíbené, asi si nemůžou vybrat.
 romualda
22.01.2022 20:55:30
Potkat se pouze na veřejném místě. V baru, hospodě, kde víš, že je hodně lidí. I když má v mailu jméno XY, nemusí to být XY. a už vůbec to nemusí být ten XY na kterého jsi koukala. Ale předběžně s tím počítej, že jsi ho teda dobře vystalkovala. Pokud ho v baru neuvidíš, počkej kdo si tě vezme, případně si sedni sama někam.
 9ID9
22.01.2022 20:45:08
Holkaslecnazena...............internet je osemetny misto. Vsechno se da prece udelat az z oci do oci,i to telefonni cislo. E-mail uz je az dost. A prvni schuzka? Urcite mezi lidma,kavarna,restaurace,fitko,zalezi na okolnostech a zajmech...........zadnej strach,ale jistota je jistota ;-)
 proud
22.01.2022 20:24:47
Holkaslecnazena

Jasný už to vidím, moje chyba... A s obdobím dostatku.. Žena nejsem (to bylo asi trochu jasné), ale co znám a bavíme se, tak i bez seznamek jsou kolikrát oslovovány (otázka ale je ta kvalita že). Musíš odpovědět sama sobě, co za seznamovací pokusy proběhly, jak dopadly a v čem si myslíš že se stala chyba, jestli si to mohla předvídat, nemohla předvídat... Třeba ten instagram, jasně, mohl to být milý kluk co se chtěl seznámit a měl zájem o tebe, ale spíš takhle obepisuje dokola... Případně kde si udělala chybu, pokud si udělala u toho předchozího seznámení. Hlavně si musíš říct, že si mladá a máš toho před sebou spoustu a nic tě nenutí do toho jít pokud se nebudeš cítit, ono není nic horšího vztah pro vztah, nebo případně vztah aby si nebyla sama...
Smajlík  trojhuhelnik
22.01.2022 20:15:17
A to období dostatku... U mě moc ne. A to nejsem neatraktivní myslím. Osobně jsem se zkoušela seznámit, nevyšlo to. Pak jsem se po 14 dnech sešla s klukem, který mi napsal na Instagramu, ale nedopadlo to. Tam jsem se nebála tolik, když jsme se vzájemně viděli na fotkách.
Možná by to mohlo být řešení?
Ale cítím to tak, že se stydím za to, že jsem byla na seznamce. To mi brání se odhalit.

Protože přesně, jak tu někdo napsal, ublížit mi může stejně kluk ze seznamky jako kluk, kterého potkám někde venku osobně.

Nevím, co s tím. Asi se budu snažit protáhnout ještě aspoň o týden to psaní.
 Holkaslecnazena
22.01.2022 20:07:17
Nehledala jsem tam vztah, jen jsem si chtěla povídat. Začali jsme si psát a upřímně jsem řekla, že bych proti vztahu nic neměla.
 Holkaslecnazena
22.01.2022 20:06:50
Hlavne nezabudni pepřák.
Smajlík  Yeahoo
22.01.2022 19:53:23
Holkaslecnazena

hmmm....To že ti neposlal svoje číslo je tak trochu redflag. A ono jak se nespálit.. To je dost těžká otázka, koneckonců my o něm nic nevíme a ty taky ne.. Obecně je asi dobrý nápad jít s někým koho neznáš na místo kde je více lidí (ne sraz v lese o půlnoci :D ), být pozornější, trochu se ptát na minulost (ale ne aby to byl výslech), obecně "nedát" moc brzo, pokud chceš vztah tak si klidně můžeš chvilku počkat a pokud by dorážel, tak je to další redflag. Navíc si říct, že je to jenom schůzka aby si člověka poznala, a i pokud by se ti nelíbil, nebo pokud by jste měli zůstat kamarádi, tak není špatně ani jedno. Takže hodně štěstí :))
Jinak mám teda otázku (a teď se tě nechci nijak dotknout), proč 23 letá holka hledá vztahy na seznamkách, nebo... Rozumíš mládí u žen je zrovna období dostatku, co se týče dostupnosti, nebo jak to říct :D
 trojhuhelnik
22.01.2022 19:47:50
Obecná rada je asi psát si déle, než týden, než půjdete ven.. Předtím třeba zavolat, ideálně video hovor, lépe se pak poznáte na veřejnosti, taky si hned ověříš, že to není o 30 let starší chlap, než za kterého se vydává..
A pak to, co píšepravdomluvný muž..:)

Hodně štěstí..
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
22.01.2022 19:45:24
Spálit se můžeš i s člověkem, kterýho znáš přes někoho, ze školy apod. Kromě prolustrování sociálních sítí a celkově jeho jména se víc připravit nejde. Schůzka na veřejnym místě to jistí, a pokud máš paranoiu, tak říct mámě/kamarádce kam jdete a v kolik se ozveš, že jsi ještě živá (akorát se pak nezapomeň ozvat, pokud to bude v pohodě :-).
Smajlík  pravdomluvnyMuzPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk