Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1186853, vloženo 22.01.2022 17:47:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Má mé fotky
Ahojte, můj bejvalý partner začal posílat mím známým i cizím lidem mé nahé fotky. Naštěstí na žádné těch fotek mi nejde vidět obličej, ale i tak mi je to nepříjemné. Mohu tohle řešit soudní cestou aby z toho měl nějaké problémy? Četla jsem že v česku tady na to odvětví zapomíná.

Děkuji
 Kona E-MAIL: patrik.medonos@gmail.com  Žena30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2022 15:21:51
Iste, ze mozes zajst na policiu, oslovit pravnika a pod... Ale zaroven pocitaj aj s tym, ze okruh ludi, ktori si zacnu prezerat (pripadne aj tajne ukladat) tvoje nahe fotky sa tym minimalne zdvojnasobi... Minimalne sudca, policajti a pravnici ich musia najprv detailne prestudovat a porovnat. Ak ti to stoji za to, tak hura do toho! D
Nabuduce uz hlavne nezopakuj stejnou chybu!
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
22.01.2022 22:19:59
Jo jo, nahlas to na policii - a pak si najmi právníka a vymáhej náhradu způsobené škody (psychickou újmu). Je to jediný způsob jak dosáhnout toho, aby tihle troubové pochopili, jak svět ve skutečnosti funguje.
 Michal-222 Muž44 Kategorie
22.01.2022 19:36:19
1. neposílej už nikdy nikomu nahý fotky. Ani příteli..
2. buď ráda, že to bylo aspoň bez obličeje.

Nevím no, být tebou to radši neřeším. Ještě bys musela ty materiály ukazovat na policii a tam by to vidělo dalších xy lidí, navíc si to mohl někde zduplikovat a uložit, takže by to byla Sisyfovská práce..
Smajlík  white-rider Muž22 Kategorie
22.01.2022 18:10:49
Zajímavý e-mail, Patriko.

Než půjdeš na tu fízlárnu, tak si shromáždi dostupné podklady a vem s sebou, ať to mají hned po ruce. Screeny odkud-komu nejsou k zahození, to stejné e-maily, profil, ze kterého to posílal přes soc. sítě, atd.
 nemáš zač
22.01.2022 18:02:29
Soudní cestou se dá řešit vše, otázka je, jestli Tě to více nezničí, než nad tím mávnout rukou - pakliže tam není Tvůj obličej, je to hrozné, ale méně energie bude stát se od toho oddělit, odpustit a zapomenout, než jít do útoku. Ale je třeba to zvážit, lépe ještě s právníkem.
 smutný-člověk Muž31 Kategorie
22.01.2022 17:50:48
Udej ho na policii
 Loca Loca Žena98 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk