Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186823, vloženo 22.01.2022 10:43:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem “exkuřák” chci se vrátit k svojí ex
Tak dnes je to 7 dní co jsem exkuřákem. Čim víc jsem nucen okolní společností, rodinou atakdále nekouřit. Tim víc mám nutkání jet na benzínku a prostě si ty cigára koupit. Přestal jsem ačkoli jsem je měl fakt rád. Manželka nekouří půl roku a řekla mi, že pokud si koupím cigarety a dám si tak se semnou rozvede, přitom věděla, že chci jen vyzkoušet nekouřit. nesmím ani elektronickou bez nikotinu nic. Je to v pořádku? Však před sedmi dny ji bylo fuk jestli jsem kuřák a najednou ji to hrozně vadí. Ještě mi říkala nepřestávej pokud nejsi připravený. Tak jsem ji vysvětlil že jenom na týden. Sama není žádný zlatíčko co přestala, chová se hrozně a jsem s ní, protože ji miluju a vím jaká doopravdy je. Vyhodili mě z práce, všechno se teď na mě valí, nejsem použitelnej, jsem fakt hroznej a chci veškerou situaci uklidnit tím, že kouřit budu dál a s klidnou hlavou si najdu práci. S tim jak nedokážu teď normálně uvažovat pochybuju, že by mě někde vzali.
 BezVůle Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2022 09:53:21
S kurackou bych nebyl.
 Kvetak
22.01.2022 21:34:23
Mozna zkus ZYN
 Byvala Kuracka
22.01.2022 13:23:44
Všechny moje vážné známosti kouřily, a i když já kuřáky nemám rád, tak u nich jsem to neřešil, protože pro vztah samotný to nemá žádnou významnou hodnotu. Tam jsou daleko důležitější věci.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.01.2022 11:52:14
Beznej problem...................ale vadi mi na tom to ULTIMATUM! Ja bych ji dal ze se rozvede(kvuli pitomosti),ze by na to hned tak nezapomela,to by koukala az bych pred ni ty rozvodovy papiry hodil ja...................
 proud
22.01.2022 11:37:57
A mně tu říkají podpantoflák.
Smajlík  leafroller Muž71 Kategorie
22.01.2022 11:19:19
Nezlob se, ale tvá manželka se v tomto případě chová jako kolosální sobecká kráva, když ti dává rozvodová ultimáta ohledně něčeho, co se jí netýká (nebo jen velice málo). Pokud budeš kouřit mimo domov, někde, kde ji to nebude pokoušet, mělo by jí to být srdečně jedno.

Tohle se prostě nedělá. To je skoro jako by ti řekla, že váš vztah pro ni neznamená až tolik, když stojí a padá na jedné tebou zapálené cigaretě.

Co si dát na nějakou dobu pauzu, vyřešit si své záležitosti, najít si práci (ať už s cigaretami nebo bez) a pak přehodnotit vás vztah? Píšeš, že ji miluješ a víš, jaká je, ale takhle se podle mě milující člověk opravdu nechová. Není ti oporou, naopak teď pro tebe představuje přítěž. Promluvila bych si s ní o tom, zda to mezi vámi vůbec má cenu.
Smajlík  Archivářka Žena31 Kategorie
22.01.2022 11:01:07
Náhoda, zrovna ted se na zkouší učím drogovou závislost :D.
Nikotin je svinstvo (ono nejen ono, je tam spousta jinýho odpadu), je jasný, že seš bez nikotinu podrážděnej a nesvůj a nemáš klidnou hlavu, taky přestávat sám od sebe bez odborníka je prostě risk, tvoje tělo chce dávku i po týdnu abstinence, to je normální. Tak se poraď s odborníkem i kdyby jen s lékárníkem. Šup pro nikotinový náplasti, postupně budeš snižovat dávky a ono to půjde.
Ono málokdy nekuřák vydrží s kuřákem. S kamarádkama, co jsme nekuřačky, vždycky říkáme, že ať je klidně chudej, hlavně když nebude kouřit. Smrdí to, leze to do peněz, stárneš rychleji, taky je to na vzhledu vidět. Prostě z kuřáka ta jeho závislost kouká na sto honů. Jestli manželka přestala, rozumím tomu, že nechce ani po tobě, abys kouřil. Na druhou stranu mi nepřipadá fér říct "já skončila, ty musíš taky". Měl bys to dělat hlavně pro sebe, ne pro ni, jinak ti to dlouho nevydrží. Najděte si místo kouření jinou společnou zábavu, ať se trochu uvolníte a snáz se vám to zvládá. Držím palce.
 Nováholka
22.01.2022 10:49:07
Nikotin snižuje schopnost zvládat stresové situace.
Ani nekuřák by v takové situaci nebyl naprosto klidný, ale zvládl by to. Zavislák na nikotinu se hroutí a panikaří, protože bez uklidnění nikotinem si neví se stresem poradit.

Tvou ženu chápu, ale já bych si kuřačku ani nebral. Mimoto to dost smrdí a nemám zájem dejchat dehet a jiné lahůdky.
 Nesu klády Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk