Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186816, vloženo 22.01.2022 09:25:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Konec vztahu - úleva
Ukončil jsem svůj první vztah. Teď, po měsíci, jsem prošel kompletním vystřízlivěním.
Nechápu, že jsme spolu mohli být. Nehodili jsme se k sobě.
Když jsem si naposledy četl zprávy, které jsme si posílali, stydím se jak za sebe, tak za ni. Nechápu, co jsem si to říkali a psali. Byl to extrémně toxický vztah, trval jeden rok.

Pořád se mi stýská, pořád vidím ty krásné chvíle. Ale pak si hned vzpomenu na to, jak jsme na sebe byli vždycky apriori nabroušení a neposlouchali se. Vůbec jsme se neposlouchali.

Kolikrát za mnou přišla s milou žádostí a ji odehnal jak idiot. A ona mně zahýbala. Proč jsme spolu vůbec byli.....?

Je mi z nás obou úplně špatně. Ale vidím to až teď.... Z toho je mi špatně nejvíc.


Díky, že jsem Vám to mohl říct :)
 Michalxx Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.01.2022 11:56:32
Zeby si pochopil preco mnoho muzov prestalo behat za babami a ponukat im vztah, ked vedia ze to bude obnasat tolko problemov? Naucil si sa dolezitu lekciu do zivota.... ale kazdy sme dako zacinali... teraz sa musis naucit mat rad sam seba... zena pride ako tvoj doplnok do zivota nie je to tvoj primarny ciel. Sam sa rozhodnes ktora zena je dostatocne vyspela a zrela byt v dakom vztahu a ktora zena je dobra len na pouzitie....
Vitaj medzi uvedomelymi :-)
 taky tipek
22.01.2022 12:18:43
Rudá Záře: Děti přeci nemůžou za to, že sis vybral flundru.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.01.2022 12:01:52
Nevěra je věc volby, stejně tak, jako si zvolit věrnost. Nikdo nás nenutí k tomu, abychom vlezli do postele s někým jiným, nikdo nám nedrží pistoli u hlavy.

Zvolit nevěru namísto řešení vzniklé nepříjemné situace ve vztahu je ale pohodlnější, prostě problém se zalepí někým, kdo dočasně funguje jako kompenzace toho, co chybí, ale za obrovskou cenu a rizik a následků, které mohou nastat:

- Pohlavní choroby
- Nechtěné otěhotnění
- Zničení jednoho a více vztahů, manželství
- Pošramocená pověst
- Vraždy / sebevraždy v afektu
- Nepříjemné psychické problémy
- Tíživé svědomí, dobrovolné křivení vlastního charakteru
- Nevhodný vztahový vzor pro dítě
- Špatné vztahové zkušenosti, které člověka ovlivní v dalších vztazích
- Dítě případně neví, komu říkat “tati”, pokud je střídání partnerů na půlroční bázi
- Matky samoživitelky

A mohl bych tak pokračovat do večera. Člověk nikdy nemůže odhadnout úplné následky životních situací a už vůbec ne reakce druhé osoby ve vypjatých událostech.

Mít milenku nebo milence neřeší vůbec nic, akorát to přidělá ještě víc problémů a někomu to říct, to už jsou 3 lidi, co mají nebezpečné informace a už vůbec ve dvou je to risk.

Pokud vztah nevychází, je lepší se jako dva normální lidé domluvit na dalším vývoji. Dítěti vysvětlit, že ne vždy to v životě dopadne dobře, ale stále bude mít oba rodiče tak nějak poblíž sebe.

Osobně, pokud by se mi taková věc stala a já se o tom dozvěděl, ženu nebo partnerku bych okamžitě vystěhoval, klidně i na ulici a lusknutím prstu by se pro mě stala naprosto cizím člověkem.

V případě, že by ve vztahu nebo manželství bylo dítě, oba bych je nastěhoval k potencionálnímu milenci, souhlasil bych s výhradní péči u matky, snažil se stáhnout alimenty na co nejmenší možnou částku s tím, že bych o dítě dál nejevil zájem, abych ho mohl v jeho nebo jejich 18 letech nechat vydědit. Potom by mohly přijít poděkovat mamince, že jim zařídila svým podrazem život v chudobě.
 Rudá Záře
22.01.2022 10:13:31
Nemáš zač :)

Njn, člověk se často v tom vztahu neřídí rozumem, ale tím dole :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.01.2022 09:55:30
proud: lidi podvádějí z různých důvodů.

Někdo je prostě hodně nadržený, někdo zase často potřebuje změnu, někdo jiný zase podvádí proto, že od partnera nemá dost lásky nebo mu partner nezájmem podkopává sebevědomí.

Podvádění je vždy špatné, správné řešení je na vztahu pracovat nebo ho ukončit. Každopádně někdy je nevěra chybou toho podváděného, protože kdyby se druhému dostatečně věnoval a naslouchal mu, nemusel by druhý hledat lásku a zájem jinde.
 Nesu klády Muž25 Kategorie
22.01.2022 09:51:16
"A nepodváděla tě právě proto, že ses choval jako idiot?".....................zajimava veta(ve spatnym slova smyslu). To je duvod k podvadeni? Mam za to ze k podvadeni neexistuje duvod,je dusledkem zkurvenyho charakteru,moralky,naruseny,nebo neexistujici.
 proud
22.01.2022 09:37:15
A nepodváděla tě právě proto, že ses choval jako idiot?
 Nesu klády Muž25 Kategorie
22.01.2022 09:30:42
Takhle to ale má většina. Proto polovina manželství a ještě větší procento vztahů krachuje :-) lidi prostě neumí být sami a radši jdou do vztahu s nekompatibilní osobou. A pak fňukají.
 Bílý heteromuž 0Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk