Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186797, vloženo 21.01.2022 22:55:40 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Odjíždí
Dneska jsem se dozvěděla, že má kamarádka odjíždí pracovat do zahraničí na dobu neurčitou. Kdyby to byla jen nějaká kámoška, tak jí jen popřeju hodně štěstí a čas od času si napíšeme. Ale tohle je člověk, se kterým mám neskutečné množství zážitků a ještě více plánů. A najednou ty plány budu muset uskutečnit s někým jiným. Je to člověk, se kterým jsem se dostala už do zajímavých situací, někdy riskantních až nebezpečných. A najednou je budu muset zvládat sama nebo s někým jiným. Neznám nikoho, kdo by byl tak moc, prakticky ve všem, se mnou na stejné vlně. A najednou ji nebudu potkávat minimálně jednou týdně. Už spolu nebudeme nic vymýšlet. Už spolu nebudeme chodit pít.
Myslím, že už se nevrátí. Myslím si, že venku už zůstane. Naše životy půjdou dál a možná si jen čas od času napíšeme, jak se máme. Je těžké najít někoho, kdo nám stoprocentně rozumí. A o to smutnější je, když někoho takového potkáme a on nám zmizí ze života.
Ale taky z ní mám neskutečnou radost. Je mi to sobecky líto, ale mám radost z její odvahy. A z toho kroku do neznáma, který uskutečnila. Jen se mi bude stýskat...Mám pocit, že nějak budu na hodně věcí sama. Přestože nemám důvod o sobě pochybovat a přestože mám i jiné lidi okolo sebe. Ale ona patří mezi ty, na které se spoléhám nejvíce. Možná je čas, abych se naučila spoléhat opravdu jen na sebe samotnou. Protože ostatní můžou odejít nebo zklamat.

Jen ona tohle nevnímá. To, že kontakt vymizí. Že časem každá půjdeme jinam, poznáme jiné lidi. A nové vzpomínky už spolu nevytvoříme. Můžete namítnout, že když chtějí obě strany, tak se kontakt udrží. To je možné, ale nikdy už to nebude stejné. S hodně věcmi jsme začaly spolu, známe se už tak dlouho...

Teď mám pocit, že tato stránka fakt k něčemu je. Ne že bych někdy pochybovala, ale teď je ten den, kdy jsem nejradši, že jsem se tady mohla vypsat. :D
 Jedna frajerka Žena21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.01.2022 13:52:14
Lidé přicházejí a odcházejí, čas, okolnosti je rozdělí. Až se tam usadí, určitě tě pozve k sobě na "dovolenou" a určitě někdy přijede za rodinou domů. Ona sama nemůže vědět jaké to tam bude, zda tam najde přátele a zda ji nebude smutno.
 jitrnice Žena95 Kategorie
22.01.2022 10:06:46
Měla bys to brát jako příležitost poznat někoho nového....možná stejně dobrého, možná lepšího.
 leafroller Muž21 Kategorie
22.01.2022 08:09:52
Jeste bych dodal, ze tohle vylitavani z hnizda je proste soucasti zivota. Takhle pred nejakymi dvaceti lety se treba segra rozhodla, ze skonci studium v Praze a bude pokracovat na vychode Slovenska, protoze se o prazdninach zabouchla do kluka, co byl odtamtud. S klukem se po mesici rozesla.
Pak dostudovala a pokracovala malym doktoratem, pri kterem uz byla na studijnim pobytu v Nemecku v Essenu a nakonec skoncila ve Svycarsku, kde uz je pres 10 let..
Soucasti tohohle pak taky byva i preze vsechny internety ubytek komunikace. Prichazeji novi lide do mikrosveta obou stran a ti jsou "tady a ted"..
Na druhou stranu porad o sobe mate moznost vedet, co ktera dela, jak se ma. Ja jsem se takhle s jednim kamosem rozloucil v krematoriu a tomu uz se nedovolam a na smsku mi neodpovi, hajzl jeden..
 Kvetak
22.01.2022 07:28:17
Potlač své ego. Uleví se ti.
 Bílý heteromuž 0
22.01.2022 01:51:52
Je to tvrďák. Rozhodl se, že půjde do Dánska a šel. Žádné “zkusím a uvidíme”. Když chtěl v létě na 2 měsíce do Kostariky, myl v hospodě nádobí. My to tak máme v rodině.
No, díky za účast, ale není třeba. Píšu ti to proto, abych tě ujistil, že si nakonec zvykneš. Zvykneš si i na odjezd bráchy…
 MGM88 Muž34 Kategorie
22.01.2022 01:49:03
:-(
Ale na druhou stranu je to i pro tebe větší výzva. Poznat jináčí fajnové věci, ale i ty horší. Stejně pro ní. Horší to nemá ani tak v tom, že jde do neznáma. Ale to prvotní nadšení jednou opadne. A i když si tam vybuduje nový život, stesk po domově, po lidech, po tobě, ten nezmizí.
No časem si to pak povíte. Teď to vidíš, takhle ale po čase.. svět je malý. A ty ho uvidíš z větší perspektivy.

Jinak musím říct, že obdivuji to, že si kolem sebe umíš udržet takový fajn mikrosvět nebo jak to říct.
Takže bych se o tebe nebál, že se dostaneš do nějakého nepříjemného poznání. Zkusit se opravdu nemá všechno :-=)
 matouch3 Muž50 Kategorie
22.01.2022 01:42:30
MGM88 - Divím se, že se mu nestýskalo. Nebo asi se mu stýskalo, ale přesto si dokázal vybudovat vlastní život.. Fakt nevím, co k tomu napsat. Jen že mi je to upřímně líto. :(
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
22.01.2022 01:38:55
Jo, byl. 2x. Poprvé, když se stěhoval na kolej před těma 11 lety. Pomáhali jsme mu s tátou montovat nábytek z IKEY. A podruhé, když si koupil byt. To samé. Je to od nás pouze necelých 1000 kilometrů, ale…sladit to dohromady a vyrazit je pro nás téměř neřešitelný problém. Teď práce já, teď školení v Kodani on, teď kojenec, teď covid, teď stěhování… Prostě na dálku to, podle mě, fungovat nebude.
 MGM88 Muž34 Kategorie
22.01.2022 01:15:27
MGM88 - Tak i 19 dnů ročně je zatraceně málo. A ty jsi za ním někdy byl?
Chápu, že když přišla práce a další povinnosti, bylo to ještě těžší se setkat...:(
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
22.01.2022 01:12:39
No dokud byl ve škole, jezdil domů třeba na 14 dní v létě a na 5 dní o Vánocích. Ale to víš, čím je starší, tím má menší a menší chuť trávit svoji dovolenou u rodičů. Pak do toho covid a výsledek je ten, že za poslední 2 roky tu byl 3 dny když jsem se ženil a 4 když se mu narodila neteř. Poslední 2 Vánoce nebyl. Co ti budu dál vykládat…
 MGM88 Muž34 Kategorie
22.01.2022 00:47:04
offff - Je mi líto, že tě štvu.
To je dost nahouby. Netuším, co napsat víc. Děkuju za reakci.


proud - <3 mám z ní samozřejmě radost. Nějak se to všechno ve mně mísí. Ale ani na sekundu bych jí nepřála, aby jí to neklaplo. Na to ji mám moc ráda. Děkuju za zprávu:)

MGM88 - Jak často se vídáte? A děkuju za reakci!:)

kernel panic - Potřebovala čas na to, aby si to srovnala v hlavě. To, že se někdy sebere, jsem tušila. Ale nečekala jsem to už teď. O jejím odjezdu jsem se dozvěděla jako druhá, hned po její mamce.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
22.01.2022 00:07:54
Na to, že to není jen tak nějaká kámoška, mi přijde zvláštní, že se to dozvídáš jen tak najednou.
Smajlík  kernel panic
22.01.2022 00:01:49
Vím, o čem mluvíš. Měl jsem to stejně, když brácha před lety odcházel na univerzitu do &#197;rhusu. A kroutí tam jedenáctý rok…

Můžu ti jen říct, že to přebolí. Drž se.
Smajlík  MGM88 Muž34 Kategorie
21.01.2022 23:14:03
Hezky jsi to napsala,cejtil bych to podobne,ale kamaradovi bych to v dobrym pral,at mu to vyjde.
 proud
21.01.2022 23:07:13
Na to jak jsi mi některými názory protivná, tak tohle znám. :D

Psal jsem to tu nedávno. Blízký kamarád jel do zahraničí získat zkušenosti s cizím jazykem, aby je zužitkoval v našich plánech, které měly celosvětový zážitkový dosah a intelektuální uspokojení.
Naprosto jsem byl šokován a jsem pořád, když mi před nedávnem napsal, že tam potkal nějakou holku a čeká s ní dítě.
Známe se moc dobře a já vím, že tohle přesně nechtěl, že chtěl cestovat, poznávat svět, získávat dosah. Teď skončí v Německu ve fabrice, protože chce být s rodinou a zároveň vydělávat více peněz než by vydělal v ČR.
Pořád jsem z toho v šoku, protože přesně jak píšeš, náš vztah tohle hodně omezí. Už to nebude jako dřív. A hodně mě to mrzí. Ale holt mu začnou jiné povinnosti.
Přeju ti, aby se ti nestalo něco podobného.
 offffPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč