Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186768, vloženo 21.01.2022 17:24:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tinder- absolutně bez reakcí
Zdravím vás,

před týdnem jsem se zaregistroval na Tinder(mobilní verze) a první dva dny se jevilo vše v pořádku. Rozdal jsem asi 70 zalíbení a dostal jich tak osm, shoda žádná, ale nevadí, po tak krátké době bych to ani nečekal. Pak ale přišel zlom. Řekl jsem si, že to toho půjdu na plno a hned po těchto dvou dnech jsem si koupil na měsíc Tinder gold. Mohl jsem se tedy podívat, od koho mám těch osm zalíbení, z čehož 7 slečen mě nezaujalo a odfajfkoval jsem jen jednu. Hned na to jsem použil "boost" a během něj dostal dvě zalíbení- opět nic o co bych stál. Nadále jsem pokračoval v rozdávání zalíbení a myslím si, že do dneška jsem jich tak 200 rozdal. Celý problém ale spočívá v tom, že od té doby, co jsem si koupil Tinder Gold, jsem nedostal ani jeden "like" a shodu, tedy "match" nemám za celou dobu ani jeden, a to tam lezu prakticky furt. Přitom profil mám podle mě slušný(viz odkaz) a ukazoval jsem ho i kolegovi co je na Tinderu už dlouho a sám říkal, že je v pohodě. A i kdyby slušný nebyl, není možný, abych tolik dnů nedostal ani jeden like a ani jedno zalíbení, když tam je zaregistrovaná taková halda lidí. Vypadá to jako na nějakou chybu v algoritmu či co, což je ale ještě horší o ten fakt, že jsem si zaplatil prémiovou verzi a místo toho aby to fungovalo lépe, tak to nefunguje vůbec. Pročetl jsem spoustu stránek s různými tipy, jak si zlepšit profil, ale ať udělám cokoli, tak přichází žádná reakce.

Máte někdo podobnou zkušenost nebo tip co s tím? Rady tipu "nelez na seznamky" jsou mimo mísu- v práci mám mužský kolektiv, na penzionu (před půl rokem jsem se přestěhoval do Rakouska) jsou taky jenom chlapi a ve volném čase taky s holkama prakticky nepřicházím do styku. A vztah chci, takže mi nezbývá nic jiného než seznamka a Tinder je nejprofláklejší, proto jsem zvolil jeho.

Zároveň jsem si dnes založil Tinder na PC verzi. Tam se ale potýkám s tím problémem, že mi to hází mojí polohu o 200 km dál než skutečně jsem. Přepsal jsem v nastavení Chromu souřadnice, ale nepomohlo to. Což je taky celkem problém, vzhledem k tomu, že bych chtěl holku, která by bydlela nějak rozumně daleko, abych se s ní mohl vidět na denní bázi.

Screenshoty mého profilu:
http://imgway.cz/s/8SpR
http://imgway .cz/s/8SpS

Dík že jste to dočetli až do konce. :)
 Jakub Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.01.2022 13:18:40
Milý Jakube, člověk celý život sbírá a vyhodnocuje informace, učí se jednak:

1) na základě zkušeností těch zkušenějších
2) na základě vlastních zkušeností
3) čte literaturu, která mu rovněž něco předá

Pokud bych zůstala u bodu 1) pak na wutovi vidíš, že členství na Tinderu mu nijak k nalezení spřízněné duše, lásky, manželky, družky nepomohlo. Kolik let tam hledá a je stále sám a sám to je ke všemu jednoprocentní ULTRA-SUPER-ALFASAMEC. A nic. Jsi docela hezkej kluk, ale nezbývá ti zřejmě nic jiného, než si to děvče vyhledat postaru, nevirtuálně, face to face.
Smajlík  janina11
23.01.2022 00:01:22
Ještě dodám ten čas na tidru, možná to mělo delší trvání, ale spíš čerpán ze zkušenosti druhých. Nikomu to neberu, ale mám důležitější věci na práci. A s vůj volný čas si představuju jinak než se trápit odpovídáním svobodným maminám, které hledají konečně zodpovědnýho chlapa, aby jim zajistil malé wuty :-) (bez urážky).
 singlemen Muž36 Kategorie
22.01.2022 23:49:04
Tindr jsem zkoušel asi měsíc, byl na něm jednou týdně a shoda jenom dvakrát.
Jestli chceš hodně shod, v prvé řadě musíš bejt alfa krasavec, řekl bych že jsem průměr, ale na fotkách nic moc,takže zádrhel č.1.
Pak musíš napsat něco co zaujme, nebo pobaví. To není problém, ale introvertní kluci na seznamky hlavně chodí, protože je to jediná možnost. A po letech zklamání rozhodně nemají náladu dělat šaška většině ,
které tam kvůli tomu chodí. Proto píšou co hledají v naději, že najdou spřízněnou duši, zádrhel č.2.

Abych to shrnul. Na tindr většina kluků chtějí podobnou holku a většina žen jen proto, aby se pobavily. Pokud na to máš můžeš si hrát na to co být nechceš, sice dostaneš holku, ale na dlouho to asi nebude. Mě je zle už jen z toho divadla kolem a připadá mi to ještě víc ponižující, než panictví.
 singlemen Muž36 Kategorie
22.01.2022 22:19:04
tenCoŽijeVLese:

A já si z toho prdlačku dělám... :D

Většina lidí jsou mentálové, kteří neví, která bije, ale maj obrovskou potřebu to druhýmu nandat... Nic novýho... Mam z nich prdel... ;)

Co se týče toho aapl, tak jsem sám překvapenej, jak jsem predikoval vazbu btc-aapl a zase na tom trhnul balík. Vystoupil jsem na absolutním topu a přerotoval do MCD, kde jsem v týhle době v plusu!

Už mam nějaký nabídky z fintech na stavbu modelů. Ale nechci odcházet z projektu, co dělám teď.

Jinak se divim, že někdo souhlasí s mýma názorama na energetiku. To se mi tady zatim nikdy nestalo :D tady každej uctívá náboženství čoudícího komínu a když to neni nabitý olovem, sírou, NOx, azbestem a neutronama, tak je to podle místních Velký špatný...
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
22.01.2022 22:07:10
truhlář:

Jasně, protože pro založení rodiny ve třetím tisíciletí je nejlepší mít prázdnou hlavu a akordeon...

Holkám inteligence imponuje, sranda - i ta trapná - je baví, a mě baví holčičí smích a jejich chichotání a hihňání mi hrozně lichotí...

Celej proces balení je jedna velká show a já si jí vždycky nesmírně užíval. Škoda, že už mi neni 23, kdy byly opravdový žně...

Dneska přijdu do baru a jsem tam za fosila. Na disko nemůžu už vůbec, protože bych tam byl creepy daddy... A postavu, kdy mě holky považovaly za sportovce a těšily se na moje tělo a kluci se mě chodili ptát, jak cvičim (přestože jsem necvičil) a jestli nejsem nějakej boxer, podle ramenou a nohou, už taky nemam.

Za holkama jsem se nalítal dost, teď mě baví peníze, budování firmy, domu a na ženský už tolik času bohužel nemam...

Navíc ani nevim, kde bych lovil jinde, než na sexappkách, jako je Tinder. Pro lidi 30+ už nic jinýho neni. Bohužel. Až někdo vymyslí nějakou "fosil disko", tak tam budu stát před vchodem na happy hour.
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
22.01.2022 22:01:39
wut : nic ve zlým - občas napíšeš něco i rozumného třeba o energetice nebo AAPL ale jinak má z Tebe pár lidí celkem srandu :) :)

BTW a co jsi dělal zhruba v těch 90kách ?
 tenCoŽijeVLese
22.01.2022 21:53:28
v Praze pak samozřejmě sbalíš holku na výpis transakcí derivátů od Tvých brokerů, ne na tady ty primitivní pi**viny jako tanec, smích, sex, igelitky a alkohol.
 rentier
22.01.2022 21:49:00
wut: Zato ty seš machýrek až na půdu a vydáš za dva. Možná tě to překvapí, ale existují i děvčata, která jsou na takové týpky, co všechno vědí nejlépe, všude byli a ode všech dveří maj klíče, alergická. A já se jim ani nedivím. Kdybych byl holka, mám to stejně. Howgh.
 truhlář
22.01.2022 21:46:35
z Rakouska: protože pršelo nespal jsem pod širákem ale pod mostem. Pršet přestalo dojela parta rakušáku z blízké vesnice a začala dělat párty s plechovkovýma pivama. Dost jsme se opili a pak mě chtěla nějaká místní selka. Nebo nějaká parta u turistický chaty pokřikovala jindy ať si k nim sednu. Je to družný národ, možná až bude tepleji sednout někde k mírně lehounce připité partě a nechat zábavu plynout, také možnost..
 tenCoŽijeVLese
22.01.2022 21:45:42
Plavat se taky nenaučíš tím, že budeš pročítat nějaký brožury. Skoč do tý vody, běž na tancovačku a zapomeň na seznamky.

Poprvý jsem až trémou ochraptěl a měl v hlavě totálně vymeteno, ale ten adrenalin byl úžasnej, až se mi klepaly ruce i nohy a ke všemu jsem neznal taneční kroky a při tanci ji šlapal na nohy. Jak poleno. Podruhý už to bylo lepší a s každým dalším pokusem jsem získaval jistotu a klid. Je to fajn se takhle otrkat, získat kuráž, zkušenosti. Však ony ty slečny na tom nejsou o mnoho lépe, taky tréma, ostych, ...

Už za ty zážitky to stojí vyzkoušet a když se něco nepovede? Na a co? Tu slečnu už taky nikdy nemusíš potkat a ona si tě ani nebude pamatovat. Ale i to odmítnutí se počítá, jsou to nepřenositelný zkušenosti.
Smajlík  truhlář
22.01.2022 21:39:04
truhlář:

Tak ty ses zasekl někdy v devadesátkách, kdy šlo holku sbalit na 3 akordy na kytaru... :D
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
22.01.2022 21:07:52
Tu fotku s tou igelitkou bych si tam naopak ponechal. Hned z kraje odfiltruješ povrchní pipiny, který souděj člověka podle obalu, kabátu.

Jinak na mě působí celej Tinder a tyhle rádoby seznamky jako zoufalost lidí, kteří se bojí oslovit druhé na ulici nebo jsou příliš asociální a nezvládli by obyčejnou zábavu, tancovačku a s tím spojené seznamování, vyzývání k tanci. Obecně kurz tanečních a zvládnutí nějakých tanečních kroků je pohybovej a kulturní základ, nezbytnost, násobilka. Doporučuju navštívit pár plesů, v určitých oblastech Rakouska to ani jinak nejde, mládenec musí provést svoje děvče na parketu, ukázat lidem, že není křovák. Rakušani maj obecně rádi hudbu. Pokud umíš na harmoniku, akordeon, tak se nestyď, to je u nich velký plus. Učit se můžeš hned, u nich jsou nástroje v bazarech dost levný, maj výběr a není to nic těžkýho.
 truhlář
22.01.2022 20:46:02
Jakub: Radši spřízněnou duši.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.01.2022 20:37:18
To máš pravdu, že to zní jako z rozumu, ale ani mi to tak nepřišlo. Přepsal jsem to na „Hledám nějakou dobrou duši.". To zní lépe.
Smajlík  Jakub
22.01.2022 18:58:58
Jakub: No něco, že hledáš pravou lásku. Takhle to na mě zní jako z rozumu, dát tam víc duše. Místo seriózní vztah, tam napiš pravou lásku, tu pravou, true love, the one... A nevím, co je nějaké OSN, ale prostě piš, co hledáš, ale dej do toho duši, ať to nezní jak z rozumu. Zní to chladně prostě.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.01.2022 18:25:52
DV: A co do toho popisu mám napsat? Jako nějaký svoje vlastnosti nebo co? To tam prakticky nikdo nepíše. Napsal jsem tam, že hledám seriozní vztah, to je pro úvod dobrý, ne? Tohle je Tinder, tam nikdo o sobě nic nerozepisuje. Prostě když se ti ten člověk líbí, tak dáš like a po eventuálním spojení si můžete napsat a dozvědět se více. Jako nějakej kriminálník z kterého by šel strach nevypadám, tak nevím proč okolo toho děláš takovej cirkus.

PS:
Od nikoho pořádně nevíš, co můžeš čekat, to se ukáže až v následném dopisování nebo v realitě.
 Jakub
22.01.2022 13:40:35
Bílý heteromuž 0: Jako já bych mu ten like asi dala, ale nic bych od toho nečekala, že mi to fakt přijde, že nevím, co čekat...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.01.2022 13:37:16
Algoritmus se ti asi snaží naznačit, že s tím co jsi zač se můžeš vrhnout leda tak na církevní kariéru.
 Van Generator Muž30 Kategorie
22.01.2022 13:37:13
DV: Pro tebe je problém všechno. Místo, abys teda v případě sympatií mu tu shodu dala a pak otevřela ústa (klávesnici) a zeptala se na konkrétní věci, tak budeš ohrnovat nos.
Smajlík  Bílý heteromuž 0
22.01.2022 13:12:53
Jakub: No a co ten popis, podle kterého se vůbec nedá nic prostě odhadnout, jestli bys byl typ člověka pro tu holku? Nad tím ses nezamyslel. Jako pro mě je třeba hlavní problém ten popis.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.01.2022 10:54:41
jako nejakou Auslenderin nebo jak se to píše, na to bys měl mít v pohodě. Moc hezkých rakušaček jsem neviděl.
 KGMJ
22.01.2022 10:52:32
jo jo to je lepší. tady ty co si pinkají o sudoku a kočce to nech wutovi, vrána k vráně sedá. Ony jej asi stejně pošlou časem do háje, protože wuta nezajímají holky ale peníze. No lepší být sám než s nějakou bláznivou kozou, buď rád že se to na tebe nelepí až tak. To je normální že tohle nefunguje ty seznamky. Lepší je tam i inzerovat nějakou společnou budoucí aktivitu třeba kolo, běhání, vyšívání. Namísto "hledám puntikovaný nočník" (wut) napíšu "hledám běžkyni,cíl půlmaraton 2022"
 KGMJ
22.01.2022 10:17:28
Se seznamkama mám nulové zkušenosti, takže když si to tady tak pročítám, tak se trochu hrozím a zjišťuju, že je to celé ještě víc falešné než jsem čekal, což je pro mě jako pro člověka, kterej si zakládá na opravdovosti a neumí se přetvařovat, celkem studená sprcha. Když si čtu, co tu píše Wut, tak si klepu na čelo. Jestli to na nějaké blbky působí, tak prosím, ale já nemám zájem o přiblblé pipiny na jednu noc. Jsem solidní kluk a hledám k sobě solidní holku a tohle na solidní holky podle mě nemůže moc působit. Ale nic proti, každý mámě nějaké preference.

Každopádně vaší oblíbenou fotku s "igelitkou"(a mimochodem nebyla to igelitka, ale velká nákupní taška ala Ikea, ale to je jedno) jsem smazal a nahrál tam tuto. http://imgway.cz/s/4Gh9
Ta by podle mě měla určitě působit líp, ale už je tam trochu faleš, protože tam nemám brýle, které nosím jinak furt. Ale co se dá dělat. Zmínku o češtině jsem taky smazal a uvidím, jak se to bude vyvíjet, ale mám takový pocit, že to opravdu lehké nebude.

Ještě tu mám připomínku k tomu, že jsem Čech v Rakousku a že se na nás dívají jako na póvl a že to budu mít o to těžší. Jenže já to beru tak, že je v Rakousku strašně moc cizinek a ty by s tím problém mít neměly. Nehledě na to, že Rakušačky by nemuseli mít trpělivost s mojí němčinou, pokud by teda se mnou nechtěli mluvit anglicky. U cizinek se tento problém maže.

A jestli někoho odradí rozpadlá skříň v pozadí fotky(která samozřejmě není moje, je postavená pod schodama na chodbě v penzionu a nikdo se o ní nestará), tak už opravdu nevím. Zajímalo by mě, kolik těch holek co tohle odradí bydlí někde samo a samo si platí nájem a komplet všechno, aby mohli být takhle kritický.
Smajlík  Jakub
22.01.2022 09:21:31
Ahojky, podle mě jsi hezkej kluk. A řekne si to i víc holek. Jenže nepůsobíš jakO ''můj typ'' a to si třeba taky řeklo víc holek. A přitom takové prkotina je jen o postoji a výrazu. Přidej tam nějakou fotku, kde se tváříš, že je s tebou život fajn a nějakou fotku, kde stojíš víc jako muž/alfa, než jak na těch schodech:)
Určitě to bude vypadat líp, než unuděný chlap s křehkým postojem
 kuur Žena19 Kategorie
22.01.2022 05:20:21
Požádej si o refund nebo to nech stáhnout zpět přes banku či platebního poskytovatele.
Smajlík  chlapec s igelitkami
22.01.2022 01:48:07
tvl Wute než takový extrovertní jalovice z prvaku, to raději koňařky, bláznivé chovatelky psů nebo holky s nějakýma problemama typu Dv. uff, TŘi igelitky.
 starýOsel
22.01.2022 01:35:25
po té, co jsem si přečetl Wut-ovo vysvětlení co za na holky z Tindeu funguje, jsem neplánovaně obejmul a políbil tu svojí. Jsem opravdu šťastný, že toto už nemusím absolvovat. Já bych si vzal schválně dvě igelitky.
Smajlík  starýOsel
22.01.2022 00:43:47
NMAL: No ale na co se pak vůbec seznamuješ, když nechceš pravou lásku, někoho, kdo chce pravou lásku?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.01.2022 00:19:08
DV: Nebudu tvoji teorir ani dál rozvíjet, protože bychom za chvíli mohli příjít na to, že vlastně celý svět, vesmír, vše kolem nás je jenomjakási lež, iluze, matrix. A toto uvědomění by nám k ničemu nebylo, nikam nás neposunulo, nic nevyřešilo. Já to naspal tak, jak jsem to vždcycky cítil - pro každou opravdovou lásku jsem jel naplno, nejvíc jak to šlo a věřil, že to je ta pravá a i když to nevyšlo a pominulo, ničeho nelituju, prožil jsem s někým nezapomenutelný okamžiky, něco mi předala, něčím mě obohatila a ty hezký vzpomínky mi nikdo nevezme. Kdybych se bál a měl pořád jenom čekat na něco, co nepřijde, nemám ani je a to by bylo strašně smutný.
 nohama na zemi
22.01.2022 00:13:21
Vždy, když se tu zjeví thread s +50 odpověďmi, tak je jasný, že tam nablila DV.

Jinak souhlasím s tím, co napsal wut.

DV: Když mi někdo hned napíše, že hledá pravou lásku, tak se tomu vyhnu obloukem. Smrdí to nějakým psych problémem.
 NMAL
22.01.2022 00:08:22
wut: Jo, proto automaticky počítáš, že ji zahodíš a najdeš si další.

nohama na zemi: Pravá je jenom ta druhá půlka. Když to nevyjde, byla to jenom lež a iluze. Když to oba myslí vážně, tak to prostě vyjde. Když to nevyjde, tak jeden nebo oba lhali a NIKDY to vážně nemysleli.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.01.2022 00:05:19
Diamond vampire:

Pochybuju, že najdu nějakou o tolik lepší, že bych jí hned měnil.
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
22.01.2022 00:05:11
Souhlasím s tím, co napsal wut, že každá láska je ta pravá. Když jsi s nějakou holkou, se kterou to myslíš opravdově, vážně, tak si přeješ, aby to byla láska na furt, aby to konečně klaplo a zůstalo, dokud nás smrt nerozdělí. A ta holka, který nejde jenom o noční dobrodružství, pomíjející zážitek, zářez, to taky tak cítí ... a společně budujete.

Jenomže tisíc lidí, tisíc chutí, tisíc názorů, tisíc vesmírů ... a prostě se občas stane, že i když si to plánujete růžově, tak se zatáhne, prší, sněží, někdy padaj i trakaře ... a už víš, že to nepůjde, protože tomu něco velkýho brání ... ale to přece není tím, že by někdo z vás byl špatnej, vadnej, porouchanej. Jste oba OK, ale každej jinak, nekompatibilní, fungujete na rozdílných frekvencích a to se špatně navazuje komunikace a skřípe to. Bohužel to nepoznáš hned, ale až toho člověka trochu víc poznáš, v různých situacích ...

Musí se to odžít. Neexistuje, aby si někdo na inzerát našel přesně svoji druhou půlku. Takhle to nefunguje.
 nohama na zemi
21.01.2022 23:58:54
wut: Jj, chudák holka, které jsi vzal čistotu a automaticky počítáš, že ji vyměníš za nějakou jinou díru, jak tě přestane bavit.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
21.01.2022 23:57:20
Diamond vampire:

V tom případě mi vyhovuje ta "neláska", co zažívám teď už 5 let. :)
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
21.01.2022 23:55:47
wut: Tak to nebyly ty pravé ani tato není ta pravá, když ještě automaticky počítáš, že budou další. Ale tak ty jsi chudák, co nikdy nezjistí, co to láska je, no.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
21.01.2022 23:43:20
Diamond vampire:

Víš, ona je každá láska ta pravá... Ta další je ještě pravější a ta následující je uplně nejvíc nejpravější.

Všechny svoje partnerky jsem měl vždycky upřímně rád a byl jsem ochotnej s nima zůstat už napořád. Že nám to nevyšlo? No a co...

To se prostě stává. S tou, kterou mám teď, je to taky super a zažíváme krásný chvíle. Věřim, že i s tou následující to bude skvělý a ta co přijde po té následující bude rozhodně top!

Holky jsou super stvoření. Sice jsou občas trochu na pěst, ale jinak jsou bezva.
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
21.01.2022 23:35:53
Nováholka:

Pěkný komentáře, určitě si z toho něco vezmu, i když nejsem autor.
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
21.01.2022 23:32:13
wut: No, asi byla hodně zoufalá, když skočila na takového hnusného použitého kurevníka... Pravá láska se nebuduje, tak prostě JE. To není tak, že najdu "někoho" a vybudujeme to. To už tak prostě JE, že jsme manželé a patříme k sobě, jenom se najít... Pravá láska právě není z ničeho, prvá láska je předurčená a proto to jde samo.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
21.01.2022 23:08:41
Diamond vampire:

No vidíš, a já si tam na trapnou hlášku našel fakt pěknou holku, co byla panna, která si to nechávala pro toho pravého 22 let.

A pak mě znásilnila po hodině známosti a jsme spolu už 5 let a zdá se, že to je ta "pravá láska" o které básníš, akorát vyrostla z trapné hlášky a sexu na první schůzce.

"Pravá láska" neni něco, co najdeš "out of the box" na inzerát, ale je to něco, co vybuduješ z ničeho... A to je to, co nás baví. Budovat...
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
21.01.2022 23:02:34
wut
FAKT! Přehlédl... mžourám nějak už a asi blbě vidím.
 Vlčí oči Muž37 Kategorie
21.01.2022 22:57:45
wute, autor evidentně nechce návod na to, jak nejlépe zapůsobit na průměrný holky za účelem pichu, ale hledá tam úplně něco jiného. Pro tvůj účel jsou ty popisky ale určitě dobré, to nepopírám.

A zrovna ty narážky na pořad rande mi už přijdou docela trapný... když jsem tam chvíli měl profil, tak se tam tyhle popisky pořád dokola opakovaly a nebylo na tom nic originálního. Spíše to na mě působilo dost vynuceně. Jako kdyby se na silu snažily vypadat vtipně a cool.
 Mapll Muž23 Kategorie
21.01.2022 22:56:53
Vlčí oči:

Asi ses přehlédl, naopak říkám, že tohle nefunguje...
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
21.01.2022 22:54:28
Takový kluk: Kdyby ale chtěl pravou lásku, tak to tam přeci napíše, dá vědět něco o sobě. Od trapné hlášky se víc než sex čekat fakt nedá.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
21.01.2022 22:52:05
wut: Tak když si chceš jenom zapíchat, tak ti to může být jedno, jaká je přeci. Mně je zas jasné, že někdo s trapnou hláškou si chce akorát zapíchat, tak to přeskočím.
Tak prostě já hledám kluky, co si tam píšou, že hledají pravou lásku a tak.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
21.01.2022 22:49:34
Jakub: Já ti vůbec neberu to, že se ti ta fotka líbí, já ti jen říkám, jaký dojem dělá na mě jako nezaujatou ženu. Možná by ses pro relevantní hodnocení měl zeptat dalších žen, než svých mužských kamarádů, pokud tedy nehledáš muže.
Tinder je skvělá aplikace, ale musí se to tam umět. Měla jsem ho asi 2 měsíce. Našla jsem si tam partnera, se kterým jsem už 4 roky. Nemožný to není a určitě bych to nesváděla na nějaký algoritmus. Jely jsme tinder i se spolužakam během nudných přednášek, kluci jako ty prostě "an" nedostávali. I další dvě moje spolužačky se přes tinder seznámily, pamatuju si i profily jejich teď už partnerů a bylo to to, co říkám - jedna dvě fotky, úsměv.
Možnost uvést o sobě nějaké lepší info jsem jen navrhla jako další možnost. Neříkám, že musí na tvém profilu všechno sedět tip ťop.
Za ty zájmy se omlouvám, nechápu, jak se to tam do závěru dostalo, když na začátku píšu, že napak je vidět, že zájmů máš hodně :).
Nevím, jestli i ta reakce s váhou a hubeností je na mě, ale k tomu jsem neřekla slovo. Ale asi souhlasím s ostatními, že tam působíš hubeněji. Ale rozumím ti, já jsem taky vyžle, taky pro mě nebylo snadný se na tinderu takhle prezentovat.
Přirozenost je krásná, nikdo určitě nechce, aby sis na něco hrál. Ale to, co ty nějak vnímáš, může opačné pohlaví vnímat úplně jinak.
Myslím, že většina z nás tě tu vůbec nechce shazovat a spíš se ti snaží přispět svou troškou do mlýna. Nakonec tak i působil tvůj příspěvek, že o náš názor stojíš.
Jinak souhlasím i s ostatními, že Čech v Rakousku asi moc nezaujme. To je stejné, jako kdyby tady hledal dívku Ukrajinec (nechci působit nenávistně, ale bohužel, tak to u nás je nastavené). Myslím, že tam nutně psát svoji národnost nemusíš, to se může dívka dozvědět až v průběhu chatu. Já jsem se o svém partnerovi dozvěděla, že má nevyléčitelnou nemoc až po 3 měsících psaní a jsem si jistá, že kdybych to věděla od začátku, konverzace by skončila, protože přirozeně všichni chceme mít co nejpohodovější život. Jenže po měsících psaní už jsem věděla, že je moc fajn, a že mu šanci i přes tohle dám. Věděla jsem, že je o co stát a co zkusit. Nemusíš nikomu lhát, ale taky na sebe nemusíš hned všechno naprášit :).
 Nováholka
21.01.2022 22:48:25
*chce jen sex
 Takový kluk Muž32 Kategorie
21.01.2022 22:48:18
Diamond vampire:

Ano, přesně to hledám, mainstreamové extrovertky.

Holky, co chtěj od života trochu víc než nic. Umí se zasmát a dělat vtípky, baví je život a nehroutí se po prvním neúspěchu.

Narazil jsem třeba na Tindru na holku, která měla skvělej koment - "Kluky mám nejraději mourovatý" - jako narážku na pořad Rande, co běželo na Nově. Sice jsem jí nenapsal, protože nebyla uplně moje váhová kategorie, ale hned jsem věděl, že tahle holka je na stejný vlně a stačilo by jí zhubnout a byla by to super partnerka pro život. Ale neměl jsem náladu pomáhat nějaké 70 kilové macině sundavat 20 kilo.

Rozhodně lepší než:
... "můj IG je JsemPipinaSKozamaPřesPůlFotky"
... holky se skleničkou vína / půllitrem piva
... koňařky
... "ráda cestuju"
... VeganBioEcoOrganicSugarFreeGMOFree.

Tomu se vyhejbám obloukem.

Hezká, hubená, usměvavá holka se smyslem pro humor, v bokovkách, keckách a tričku, to je to, co mě bere.

pipu:

A na co bys chtěl čekat? Pokud si s holkou rozumíš od první zprávy, tak neni důvod odkládat to, co chcete obá.

Někdy prostě neni důvod čekat, jen aby se čekalo.
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
21.01.2022 22:47:30
Diamond vampire: To je tvůj předsudek, že každý, kdo píše nějakou odlehčenou hlášku na Tinder, chce jen sedm Vážný vztah a něco seriózního může chtít někdo, kdo bere život s lehkostí a není přehnaně vážný.

Nicméně je asi dobře, že ty profily s odlehčenýma hláškama neswajpujes. Já si myslím, že i kdyby přestavovali ti kluci výjimku a nešlo jim jen o fun, tak by sis s nima stejně nerozuměla.
 Takový kluk Muž32 Kategorie
21.01.2022 22:40:59
Takový kluk: No, spíš je jasné, že takový kluk si chce akorát zapíchat, což wut potvrzuje. Určitě to neukazuje na to, že to myslí vážně na té seznamce a hledá pravou lásku.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
21.01.2022 22:38:12
DV: "Ale já tady ty trapné rádoby vtipné hlášky prostě přeskakuju, i kdyby byl ten kluk pěkný."

Víš, ty rádoby vtipné hlášky neslouží ani toliko k pobavení. Je to spíše indikátor toho, že dotyčný možná bude mít smysl pro nějakou lehkost ze života a snad i trochu smysl pro humor. A že nebude přehnaně vážný, depresivní a nudný patron.
 Takový kluk Muž32 Kategorie
21.01.2022 22:20:38
wut
"VŠ, zajištěný"

To věřím že to funguje, to je to rozhodující v téhle zvrácené a dekadentní době. To s tím zajištěním
alespoň potvrzuje co jsem si celou dobu myslel, díky za utvrzení názoru.

.... Vlastně, to už tam potom ani nemusíš psát ty stupidní vtípky, ne?
Smajlík  Vlčí oči Muž37 Kategorie
21.01.2022 22:18:31
wut: Jo, tak na nějaké mainstreamové extrovertky to asi bude. Ale já tady ty trapné rádoby vtipné hlášky prostě přeskakuju, i kdyby byl ten kluk pěkný. Ale tak ty chceš kurvu, kterou opícháš a zahodíš, no, tak na takové tupé holky to fungovat asi může...
To první by na mě taky nefungovalo, to je tak pro zlatokopku. Já se dívám po něčem jakože "Hledám pravou lásku" a tak...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
21.01.2022 22:15:29
wute- A co jako má bejt? Jakej máš přínos pro ty holky? To je tvoje filozofie sundávat kalhotky? To jsi teda borec. A co dál? Ani se nedivím, proč je tolik rozvodů,rodiče nevychovávaj děti správně, nebo je nevychovávaj vůbec. Ta povrchnost společnosti. Jenom užívat, nevěra, honit se za materiálními cíly, egoismus, morální pokles, primitivní zábava a cíle. Nejsou zdravé vzory v společnosti.
 pipu
21.01.2022 21:59:22
Diamond vampire:

Nic proti, ale mně tyhle bláboly fungují na jedničku. Dokonce jsem bez problému vytáhnul ven i několik dobrejch holek na seznamce bez toho, aniž bych uploadoval jakoukoliv fotku a holky šly naslepo. Jen na základě rádoby vtipnejch keců. A to holky byly docela k světu, žádné asymetrické velryby.

Potřeboval jsem si ověřit, jaké žvásty fungují a

rozhodně nefunguje:
"30, nekuřák, abstinent, VŠ, zajištěný, bez závazků, hledám do 30 let, bez závazků, s vyřešenou minulostí",

ale funguje:
"Jestli tvoje kočka luští sudoku, tak jí vyzývám na souboj."

Holky klidně napíšou první "Co když nemam kočku?" "Moje kočka výzvu přijímá!" a podobné...

Je to sranda, dobře se s tim pracuje, baví mě to, a hlavně to reprezentuje mě a holky, které se na tohle chytnou maj vcelku dobrej humor a jsou docela inteligentní. Hlavně je fajn, že přijdu na rande, hodím pár srandiček a už sundavám kalhotky a sklízim úrodu.

...

A jestli to nefunguje na tebe - tak bez urážky -, ale je to dobře, protože nejsi moje cílovka.

...

Další věcí je, že tyhle bláboly fungují, protože jsou autentické a vymyslel jsem je já a umím na ně navázat. Nikomu jinému to fungovat nebude, protože holka ihned pochopí, že frajer tohle stáhnul z netu a jinak je to pěknej suchar...
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
21.01.2022 21:46:53
Naopak. Hubené nohy chválím, takoví mají u holek úspěch nejvíc.
Smajlík  Bílý heteromuž 0
21.01.2022 21:40:12
Nemáš třeba psa ? Taková fotka víc zblízka v přírodě s pejskem by asi zaujala víc než chladná fotka před zrcadlem..jen příklad. A úsměv ! Chlapi před zrcadlem nejsou asi nic co by holku Extra zaujalo, mimochodem máš tam hrozně hubený nohy, čímž se snižuje výběr na velmi drobné ženy.
Smajlík  Junov
21.01.2022 21:27:05
P.S. Po přečtení dalších komentářů mám potřebu dodat, té se plně ztotožňuji s tím, co píše wut a Nová holka. Nebudeš marný kluk, ale vezmi si ... jsi na Tindru. Tam rozhoduje první dojem. Prvních pár sekund. Navíc jsi posuzovanej mezi desítkami dalších konkurentů. Těm profil musí zaujmout. Být něčím sexy. Aby donutil holku se u něj zastavit, věnovat mu dalších pár vteřin tím, že si ho projde, vyhodnotí Tě jako atraktivního na něčím zajímavého a dá swajp. A takový dojem tvůj profil nedělá ...
 Takový kluk Muž32 Kategorie
21.01.2022 21:23:43
Mně to prostě hlavně přijde takové, že bych nevěděla, co čekat... Němce bude vadit, že jsi Čech, Češka neklikne, že prostě nejsi v Česku, no... Fotky jsou asi v pohodě, prostě jsi, jaký jsi, je vidět, jak reálně vypadáš, máš tam to kolo, to je zájem třeba, to je jako ok. Ale mně jde prostě o to, že to působí tak, že bych nevěděla, co čekat, strašně neurčitě. Určitě si tam nedávej jako popisek ti pičoviny, co ti radí wut, takové přeskakuju automaticky. Nevím, já bych asi víc naznačila, co čekat, mně z toho profilu přejde, že nevím NIC, že tě nemám podle čeho odhadnout, jestli bys byl typ člověka pro mě, hrozně neurčité prostě.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
21.01.2022 21:19:40
Ještě doplním, že na Tinderu nemusíš mít dva účty. S tím jedním účtem se můžeš přihlašovat jak na pc, tak i na mobilu.

Jinak je fakt, že na Tinderu jsou ty holky kvalitativně o dost horší oproti holkám, které bys mohl v běžném životě potkat. Ale proč ne, šance tam přeci jen nějaká je a pokud člověk hledá, tak je dobré rozpustit sítě ve více vodách.
 Mapll Muž23 Kategorie
21.01.2022 21:09:04
Ahoj Jakube,
já bych ti taky upřímně řečeno nedal like. Kor když jsi čech v Rakousku, tak to budeš mít o dost těžší než my Češi v česku. Bydlím kousek u hranic s Rakouskem a rakušáci na nás koukají jako na póvl.
Upřímně, myslím si, že vypadáš docela solidně a bodově bych tě ohodnotil asi tak 7/10. Bohužel fotky co tam máš jsou takový, ne vyloženě špatný, říkáš jimi co rád děláš a tak, ale to prostředí ve kterých jsou vyfocený se mi teda moc nelíbí.
Dále bych si teda dovolil ti ohodnotit fotky jednu po druhé. Je to jen můj subjektivní názor, nemusíš na to brát ohled, a nepíšu to proto abych tě urazil. Jen chci pomoct.
1) na mě působí tak, že žiješ na ubytovně. To prostředí té fotky je takové jakoby prázdné.
Zkus úplně stejnou fotku vyfotit ještě jednou na úplně jiném místě.
2) By byla supr, ale zase to prostředí. Bylo by supr, když by jsi tu samou fotku udělal na schodech u nějaké památky.
3) u trojky je zase prostředí supr, ale taky by to chtělo udělat jí znovu s tvojema aktuálníma vlasama.
4) supr, ta se mi líbí - bohužel zase na ní není vidět jak vypadáš.
5) je fajn, že máš zájem o nějaký věci, a jedna až dvě skupinovky na tinder určitě patří.
6) To je takový, že to říká jen, že se rád hrabeš v autě. Udělej si klidně s tím autem selfíčko, jak držíš třeba klíč v ruce nebo něco takového, aby to vypadalo jako selfíčko, co třeba posíláš kámošovi jako, že makáš.

Na závěr bych ti poradil ještě jeden takový malinký hack Tinderu na PC. Jestli máš Windows 10/11, tak zapni aplikaci Microsoft Store - v ní vyhledej položku co se jmenuje 6Tin - for Tinder (ta apka je trošku zabugovaná, ale to využiješ ve svůj prospěch.). Normálně se přihlaš. Po levé straně je karta s tvým profilem a nějakýma kravinkama. Vyber Settings - > Location - v Lokaci je dropdown menu ve kterém vyber položku "manually select location". Povol práva pro aplikaci co na tebe vyskočí. Pak už jen klikni "Select a place" a pak si na mapce vyber svojí polohu. Největší býhoda je, že je to zadarmo.

Ps: tady ještě posílám skrýn mojeho Tindru, aby jsi tak nějak tušil, že moje rady nejsou úpl ně bezpředmětné: http://imgway.cz/s/8Sq1

Přeju hodně štěstí a lovu zdar!
Mára
Smajlík  MarecNeSamec Muž27 Kategorie
21.01.2022 21:04:34
Přijde mi to jako takový nemastný neslaný profil. Není ničím zajímavý. Některé fotky vyloženě nechápu (to rozebrané auto nebo fotka Tebe s delšími vlasy, která je vyloženě letitá). Popisek úplně ubohý. Vůbec si o Tobě neudělám představu jako o člověku, tím spíš abys mě mohl něčím zaujmout. Přitom esteticky špatně nevypadáš.
Zkus se podívat na internet na nějaké tipy, jak si udělat atraktivní Tinder profil.
 Takový kluk Muž32 Kategorie
21.01.2022 20:56:20
Jak tak ctu názory od nové holky, co všechno dokáže vyčíst z fotek, ty představy o budoucnosti, .,tak mě to pořád utvrzuje v názoru, že většina mladých lidí návyklych na sociální sítě si dělá ze zivota neskutečny peklo. Úplně přesně jako idiotska otázka z pracovních hovoru kde se vidíte za pět let...nedivim se, že tolik mladých trpí na deprese a úzkosti. Fakt ne. Smutné. Snad bych radsi zažil Husaka než tohle. Zničí vám to zivot a psychiku.

Jinak pro autora, když nechceš potkávat slepice, nelez do kurniku a ještě za to neplat.
 Leviathan
21.01.2022 20:55:00
Největší chyba je v tom, že sis koupil premium
Smajlík  Reynard Muž25 Kategorie
21.01.2022 20:50:20
Nováholka: Tak moment. Píšeš, že člověk neví, co od života chci- a teď mi řekni, jakej kluk píše na tinder, jaký má životní plány? Já vím přesně co chci a jakou mám cestu, ale to na tinder vypisovat nemusím, a nebo snad jo? Schválně jsem si před pár dny projel několik mužských profilů a nikdo tam nepsal co dělá nebo co chce a plánuje. A holky tam nic takového taky nepíšou. Od toho slouží následný chat, tam se člověk může rozepsat.

Ta fotka s kabátem mi přijde super a je taková přirozená, na nic si tam nehraju a ta taška to jen utvrzuje. A navíc, já bych tam ani nedával fotky, který by byly v rozporu s tím, jakej skutečně jsem.
Takže ji tam nechám a hotovo. Už vidím, jak si každej bude najímat poradce na to, aby měl dokonalou profilovku na tinder.

A že o mých zájmech nevíte nic? To si děláš srandu? Fotky s kolem, zápasení, technika, cizí jazyky, filmy, to ti je málo? To si hodně ulítla. Nevím, jak by sis to teda představovala.

Pak tu někdo psal o tom, že je odrazuje že jsem Čech. To mě taky napadlo a beru to tak. Jenže ten profil ukazuje mě takovýho jakej skutečně jsem, aby pak v realitě nedošlo k rozčarování. Nebudu si na nic hrát. Buď to půjde a nebo to půjde jinak.

A mimochodem, zajímavost je to poslední co by se na profilech těch holek vyskytovalo.

A na mrtvolu jsem zatáhl 145, nejsem žádná hrana, ale ani anorektik. I když za poslední půl rok jsem hodně zeslábl. To je pravda.
 Jakub
21.01.2022 20:42:11
“ Rady tipu "nelez na seznamky" jsou mimo mísu”

Já myslím, že to je ta nejlepší rada. Než se srát se seznamkou a platit za ni, to už bych radši hledal tam venku. :) Krom toho úspěšnost většiny mužů na seznamkách je tragická..
 white-rider Muž22 Kategorie
21.01.2022 20:40:25
Ne, algoritmus opravdu rozbitej neni. Rozbitej je tvuj přístup k holkám.

Každá fotka vypadá trapně a na každé je něco špatně.

Jak přemejšlí holka?

vidí rozbitou skříň za tebou - končíš,
vidí rozbitý auto - končíš, (navíc cinkánskej mergl...)
vidí primitiva na kole - končíš,
judo - končíš...
proboha ty držíš v ruce IGELITKU? - KONČÍŠ!!!

paradoxně nejlepší je fotka na schodech, přestože tam vypadáš, jako kdyby sis léčil skoliózu o zábradlí, naštěstí je kompozičně správně
...

text v popisku? Co to jako má bejt? Angličtina, čeština, němčina? ... Proč to vůbec dáváš holkám najevo, že jsi nějakej přivandrovalec... Jakou to má pro holku hodnotu... ??? - končíš...

Že hledáš něco seriózního? Holku nezajímá, co hledáš ty, holka chce to, co hledá ona a ty jí to musíš nabídnout. - končíš

Centimetry nepiš, pokud nejsi nějakej extrémní čahoun... 186 cm je normální vejška, nic extrémního...

...

Jak vylepšit tuhle tragédii?

Rozhodně zapracovat na popisku.

Stačí nějakej neformální výkřik bez bazírování na detailech typu
"Just relaxing"
"Enjoying life, wanna join?"

nebo otázky na holku. Nikoho nezajímají tvoje představy a no name holku na Tinderu už vůbec ne.

"Which ice cream is the best?"
"Do you drink coffee?"

nebo tam práskni něco vtipnýho, co holku dostane do kolen a zároveň to otevírá rozhovor.

"Let me challenge your cat in video games!"
"I will beat your dog in race!"

...

Neumíš holku pobavit, vyjadřuješ svoje představy, který nikoho nezajímají, působíš jako nažehlená socka s igelitkou, zkrátka nemáš co nabídnout...

Celkové hodnocení tvého profilu
vtip 0
fotky 0
úsměv 0
call to action 0

Proč by s tebou měla holka ztrácet čas...
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
21.01.2022 20:35:51
Obecně se lidé dělí do různých kategorií, kdy každá z nich je jinak početná a každý z nich má více či méně jiné představy o protějšku. Viz příspěvky pode mnou, kde se s tebou akorát srovnávají, říkají jak má dle nich atraktivní protějšek vypadat, jak se má chovat či dokonce kdo se ti má líbit.

Jeden si představuje macho svalovce. Druhýmu se nelíbí pozadí fotek, jako kdyby snad bylo potřeba fotit se u rozkvetlé louky - nevím jak ostatní, ale na pozadí fotky jsem se nikdy nějak nezaměřoval. Třetí naráží na tvé záliby, že prý jsou obyčejné - aha? Autorka komentáře asi nechápe, že každého baví jiné zájmy a to co si představuje ona jako ideál, není ideál pro ostatní.

Tvůj vzhled, koníčky, popis - to vše o tobě něco říká a mělo by to odpovídat realitě. Jde ti o vztah, tudíž chceš hlavně zapůsobit na ty holky, kterým se budeš líbit takový, jaký opravdu jsi. Pokud ale se sebou nejsi spokojený, tak s tím něco dělej - měl by ses hlavně první líbit sám sobě.
A i kdyby o tebe měl být menší zájem oproti průměrnému muži, tak to přeci neznamená, že to je něco negativního. Třeba o inteligentní, vyspělý muže s intelektuálnější vizáží je v globálu menší zájem - proč? Protože většina lidí si hledá partnery sobě podobný, na stejné úrovni.

Maruška z fabriky či Franta šalinář pravděpodobně nebudou chtít vést inteligentní debaty, ti maximálně budou sdílet neuvěřitelná facebooková svědectví nějaké náhodné 80leté Helenky o tom, jak se nás Gates snaží očipovat a jedinou jejich náplní bude večerní sledování nějaké Ordinace v růžové zahradě s pivkem v ruce.

A když se podíváš na gaussovovo rozdělení inteligence, tak je jasný, že Marušky a Frantové převažují. Z toho důvodu je jasný, kdo spadá do etalonu průměrnosti (resp. normálnosti).


Pokud jde o můj subjektivní názor, tak mně se tvůj profil třeba líbí - být holka, tak tě swajpnu doprava. Vypadáš dobře, působíš inteligentně a z fotek jdou poznat tvé záliby - za mě super. Jen na té první fotce se zdá, že máš trochu hubenější nohy, ale to může být těmi černými riflemi. Na druhé fotce už mi naopak tvoje nohy přijdou tak akorát.

Je ale fakt, že jednou věcí by si ty holky nemusely být jistý a tím je jazyková bariéra či představy o místě žití. Být tebou, tak v popisu upřesním to, kde všude jsi ochoten žít a případně holkám dát jasně najevo, že dané jazyky pro tebe opravdu ve vztahu nejsou překážkou. Rozhodně ale ten zájem v zahraničí z těchto důvodů bude o to nižší, ne každá holka je schopna na tyto podmínky přistoupit.

Ještě taková vsuvka, tohle vše se týkalo jen prvního dojmu, který buď následnou komunikací stvrdíš anebo vyvrátíš... právě proto je důležité na nic si nehrát.

Příklad:
Snažíš se působit jako X, ale jsi Y.
Holka co hledá X tě swajpne, páč působíš jako X, ale pak se na tebe vykašle, páč jsi Y.
Holka co hledá Y tě neswajpne, páč nepůsobíš jako Y, přitom kdyby ses snažil být přirozenej, tak by ti to vyšlo.

Jinak držím ti palce, ať si nějakou tu kóču najdeš :-)
 Mapll Muž23 Kategorie
21.01.2022 20:28:54
Čus more
Ten Tinder tě háže o 200km dál než jsi páč tě to má problém na PC lokalizovat.
Tam kde má tvůj poskytovatel internetu nejbližší uzel tam tě to bude házet.
Můj poskytovatel ho má v Brně a tak mě to tam také házelo, přitom bydlím
od Brna celkem daleko.

Profil, more, ony Rakušanky nebudou chtít Čechůňa co mluví Anglicky! Už ti to
tu někdo přede mnou psal, to tam nepiš, takové blbosti o sobě. Mluv na ně
Německy, jestli umíš.
To že jsi z Těžkoslovenska jim řekni až po čase.... ony nebudou chtít nějakého
cikána z východní Evropy. Fotka je trochu suchopárná, ale jinak v pohodě týpek.

Já už Tinder nemám, ale já tam míval klidně 8-10 shod za den... a to vypadám jak
bezďák a ještě mám na držce nějaký shit, kterého se nemůžu zbavit.
Smajlík  Vlčí oči Muž37 Kategorie
21.01.2022 20:07:12
Jako holka, co se seznámila na Tinderu, já bych ti to "ano" asi taky nedala.
Nejdřív pozitiva - seš pěknej kluk, o tom žádná. Zdá se, že máš fajn zájmy.

Co mi vadí - taková ta neurčitost, člověk neví, co od života chceš a nemusí to být extra román - stručně tvé představy. Fotka ti popravdě na tinderu stačí jen jedna, ale určitě ne fotka v šále s igelitkou v ruce. Troufám si říct, že většině holek stačí fotka od pasu nahoru s pěkným úsměvem, ideálně ne focená nanynkovsky v zrcadle.
Ono přiznejme si, že na Tinderu kluci hledaj pěknou holkou, nic dalšího u nich většinu nezajímá, ale holky jdou na tinder buď proto, aby se zasmály anebo aby reálně někoho našly a na tom klukovi se snaží najít takový ty náznaky, že by z toho mohl být dlouhodobý vztah - tvoje póza je zkrátka na té první fotce taková divná, na mě tam působíš jako floutek, co si půjčil tátovo oblečení. O tvých zájmech nevíme nic, o tvých plánech do budoucna taky nic, a protože máme z čeho vybírat a vždycky nám dá spousta kluků "ano", pokud trochu k něčemu vypadáme, tak ti to "ano" za tohle nedáme.
Třeba se pletu, ale můj názor jako holky.
 Nováholka
21.01.2022 19:49:21
Máš score 1 z 20, toje match ratio 5% což je nadprůměrný, průměr je v střední Evropě 0.5% viz ibb.co/V9tX2kh. Holky jsou na tinderu vybíravé, nejvíc like dostanou 10% top kluku.
 Hipster
21.01.2022 19:18:54
Na mě to působí divně. Jako kdo ví, kde žiješ, kde chceš žít... Sice píšeš serious, ale je tam taková divná mezinárodnost, co vlastně chceš... Působí to na mě asi neseriózně, divně, podezřele, o co ti vlastně jde.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
21.01.2022 18:32:46
Nejde o to, jestli posiluješ, jde o to, jestli máš figuru. A taky dobrou náladu. Obojí přináší posilování.
 leafroller Muž71 Kategorie
21.01.2022 18:31:06
Andromeda: Odpovidam na dotaz, proc nema matche. Jinak mi řekni ty, jestli má někdo kdo neposiluje cenu, ty jsi holka, vy určujete cenu :) Výška je cajk.
 KarelPavol
21.01.2022 18:20:52
Aha, že jsi Čech řekni až na rande. Takhle tě fakt automaticky odpálkují.
 Radilovič
21.01.2022 18:01:26
Osobně si myslim, že o Tebe prostě jen neni zájem... první dny jsi byl úspěšný, protože jsi nabral pár lidí kousek u Tebe, které algo Tinderu vybralo jako nejvhodnější a nejméně vybíravé. Další dny už jsi úspěšný nebyl.

Jinak... důvod proč nejsi až tak úspěšný vidim hlavně v Tvojí mezinárodnosti. Jsi v rakousku a jsi čech, což rovnou odradí asi tak 90% rakušanek... do toho s nima očividně chceš komunikovat anglicky, což těch zbejvajících 10% stáhne max na 1%.

A v tom 1% musí najít někoho, kdo tě ještě k tomu bude chtít... a já bejt holka, působíš na mě profilem trochu divně a nesympaticky. Žádnej sex na jednu noc... to zní zoufale. Fotky divně vybrané... co seš? Finanční poradce nebo ďábel na kole?

Jak říkám, bejt holka, dlabu na Tebe.

Takže... vybral bych jiné fotky, jinej popis atd. A nehlásil bych se k ČR... když poskučí sympatie, třeba To zkousne.
 Bombudsman
21.01.2022 18:00:56
Myslela jsem hlavně aby šlo vidět do obličeje, tedy oči a výraz, zájmy jako kolo nebo třeba posilovna jsou fajn, ale nic co se nevidí na jiných profilech.
 Dom
21.01.2022 18:00:20
Nevypadas spatne, na prvni pohled obyc pekny kluk. Ale konkurence tam asi bude velka, takze profilovka "zrovna jdu nakoupit, ale jeste si udelam fotku pro Tinder" neni zrovna terno.
 Naka holka
21.01.2022 17:58:17
KarelPavol: Jako really? :D Já snad vyrostu... to fakt musí dneska reálně každej chodit do posilky, aby měl jako nějakou cenu? To se teď měří na to, kolik kdo "benchne"? :D Jako holka můžu říct, že tazatel je úplně v pohodě, působí docela intelektuálně, což mně třeba přijde mnohem přitažlivější, než nabenchovanej frajer s, jak ty říkáš, "John-Wick p*delí" na hlavě. Oblečení má úplně normální, kabát a šála mi přijde elegantní a dospělejší, nevím, co by sis jako představoval. Výška lepší průměr, spíš nadprůměr. Jakože každýmu co jest po chuti ale absolutně nechápu tvoji potřebu se do autora zpovědi navážet za věci, na který se ani neptal.
 Andromeda54
21.01.2022 17:56:57
Dom: No já nevím, mě ta fotka přijde úplně v pohodě. Já měl zase nějaký ze sjezdovky a z kola, protože jsem si říkal, že tím bude řečeno více, tedy mý koníčky lyže, kolo. A reakce holek? "Hmmm, lyžař :D" "Hezký kolo :-))" Připadal jsem si jak blbec.
 držím palec
21.01.2022 17:52:09
Myslím, že algoritmus s tím nemá nic společného. Já nic neměmil a přesně jak píšeš, první dny neskutečnej zájem a pak to ustalo a už tak jedno, dvě zalíbení týdně. Myslím, že ty holky to tam mají prokouklý, asi nedělají nic jiného, než sledují a jsou pořád online a jakmile se objeví někdo novej, hned "šmírujou". Uvidíš časem, jestli zaujmeš nějakou méně častou návštěvnici, třeba za pár týdnů - podle mě se kvalitní zboží hned neukazuje. Určitě je dobrý, že jsi ty pionýrky odpálkoval - ten, kdo je neustále online musí mít celkově hodně nudnej a pustej život - nějakej těžkej asociál a tomu je lepší se vyhnout.

Uvidíš, co přijde časem. Podle mě je počáteční kvantita postupně nahrazována kvalitou.
 držím palec
21.01.2022 17:50:59
Co to je? :DD Nic osobního, ale začni cvičit. Vypadáš jak hubenej leonard z bbt. Kolik benchneš? Kolik měříš? Co ty vlasy? Co to oblečení?.

Začni se vytahovat na žebřinách a vyrosteš o 1-3cm. Pokud máš nad 185cm, tak výška není problém, ale začni cvičit. Vlasy jsou mínus, začal bych to nosit tzv.: na prd*l, tak jak to nosim já (něco ve stylo John Wick, ale lepší, najdi si to na googlu), to se holkám líbí. Uvažoval bych o cvičení čelisti, aby byla více vyrýsovaná a čočky místo brejlí.

Mimochodem 10 matchů je pohoda.
 KarelPavol
21.01.2022 17:46:40
Ošklivý jistě nejsi, ale taky bys mě nezaujal, nejsem si jistá zda jde o algoritmus.
Jde taky o to, co o sobě na profilu píšeš.
Na mě konkrétně působíš trochu nudným, nezajímavým dojmem. Tak nějak bez jiskry + pár kilo navíc by neškodilo.
Místo fotek ala solný sloup zkus přihodit něco osobitějšího.
 Dom
21.01.2022 17:39:28
Co s tím má společné, že jsi rozdal 200 zalíbení? Nechápu souvislost. Dostal jsi 10 nabídek, z toho jsi 9 odpálkoval. Nebo si myslíš, že je ve tvém okolí víc holek, kterým by ses mohl líbit až tak, že by o tebe mohly stát?
 leafroller Muž71 Kategorie
21.01.2022 17:35:19
Jasně algoritmus je rozbitej...
Smajlík  Tomu ani sám nevěříš
21.01.2022 17:34:34
leafroller: Jsem vybíravej, ale vzhledem k tomu, že jsem dal asi 200 zalíbení, je tvůj komentář dost mimo. Četl sis to vůbec celý? Krom toho podstata příspěvku je o tom, že to vypadá, jako kdyby mě Tinder vyhodil z algoritmu.

To že si člověk vybírá je normální. Když si budeš kupovat auto a vezmeš hned to první co se ti naskytne, tak taky pravděpodobně nedopadneš dobře.
 Jakub
21.01.2022 17:27:33
"opět nic o co bych stál"......to je, myslím, všeříkající. Zjevně to mají holky stejně.
 leafroller Muž71 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk