Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186746, vloženo 21.01.2022 12:54:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem úplně blbá
Minulý rok jsem toho docela dost pohnojila. Je mi jasné proč, prostě jsem asi jako většina lidí mé generace docela změkčilá a při prvním větším problému jsem se zhroutila. Zkrátka jsem poté, co jsem nedala jednu těžkou zkoušku, celý jeden rok nic nedělala, nemohla jsem se soustředit, ale k psychologovi jsem si taky netroufala jít, protože jsem vnitřně cítila, že mi nic není, že jsem akorát líná rozmazlená kráva. Po tom roce, kdy jsem neměla žádnou motivaci a skoro nic nedělala, jsem začala chodit se svým nynějším přítelem. To mi dodalo hodně velký zápal, začala jsem se zase učit, hodně brigádničit abychom spolu bydlet a i tu těžkou zkoušku jsem nakonec s ročním zpožděním zvládla.
Ten vztah mě opravdu změnil, díky němu jsem se znovu stala zodpovědná a produktivní. Ale přesto budu muset žít s tím, že jsem studovala o rok dýl, že jsem se při první životní potíži sesypala a nedokázala to řešit, že pořád potřebuju něčí podporu, že jsem prostě přecitlivělá a změkčilá. Cítím se mizerně i kvůli tomu, že mě v tom roce, kdy jsem nic nedělala, rodiče pořád podporovali (na brigádě si vydělám akorát na zaplacení kolejí a jídlo). Často mám kvůli tomu pocit, že si nic z toho co mám, nezasloužím: hodné rodiče, přítele, život bez větších problémů. Hodně se za sebe stydím. Vůbec nevím, jak se jednou poperu s životem, jak budu vychovávat děti a starat se o staré rodiče, když mě položi i takový kraviny.
Nevím na co bych se zeptala. Prostě se potřebuju jen vypsat a s někým se o podělit o své myšlenky. Pokud na to máte nějaký komentář, klidně pište.
 Ewelika Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.01.2022 16:53:19
Myslím že blbá nejsi vůbec. Naopak jsi velmi inteligentní a máš dokonce nadprůměrnou sebereflexi. Vaše generace změkčilá je, ale to už zasáhlo lehce i tu moji. To je věc rodičů a výchovy. Změkčilost má jedno pozitivum, většina z vás nemá náladu na války, chcete žít v pohodě a v klidu. Blbý je, že se sebepoškozujete a skáčete z mostu kvůli kde čemu. Spoustu z vás se nudí, vymýšlí kraviny a deprese. Rok není nic, může se to stát každému, tím že si to budeš vyčítat ničemu a nikomu nepomůžeš. Každá zkušenost je dobrá. To je život, normálně běž dál a dělej co umíš a co zvládáš, někdy zatni zuby. Občas je život boj.
 Sorayaaa
21.01.2022 14:50:17
Byla jsi v krizi, ze které ses dostala a nyní zase funguješ. Vždyť to je pozitivní. Jsou jiní, kteří lehnou a už nevstanou, nikdy. Zbytek života na invalidním důchodu, po léčebnách, živí je stát, potm. rodiče.

Naopak, jsi silná, že ses z toho dostala a teď z toho vyvozuješ nějaké důsledky, aby se to příp. neopakovalo.

Na druhou stranu se neboj umět i přijímat. Pakliže z toho není pravidla - zneužívání, je v naprosto pořádku v okamžiku slabosti prostě nechat si pomoci a vybrat to z cizích zdrojů. :)
 smutný-člověk Muž31 Kategorie
21.01.2022 14:39:24
Frank Dreblin: Nestraš, rozchod je moje největší noční můra! ;D
 Ewelika
21.01.2022 14:31:07
leafroller.......ackoliv me zjevne nemusis,jak tak ctu tvy komentare,nejsi blbej :-). Omluva za mimo tema,ale nazor k nemu nebyl vyslovene chtenej :-)
 proud
21.01.2022 14:13:33
Tak se snaž, aby ten soucasný vztah vydržel :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.01.2022 13:26:17
Potřeba žít v minulosti je obrovská chyba, která člověka pouze táhne ke dnu a brzdí ho v progresu současnosti, která je narozdíl od minulosti ovlivnitelná.

Každá věc, která se ti v životě udála, se podílí na tvorbě osobnosti, kterou jsi teď. Se všemi hodnotami, klady i zápory.

Je nesmysl zaobírat se tím, co bychom v životě udělali jinak, kdyby... A proč? Jelikož to jinak už udělat nemůžeme. Prostě se to stalo a díky tomu jsou teď věci takové, jaké jsou. Je nutné naučit se žít s následky a důsledky svých rozhodnutí a vzpomínky z minulosti používat ideálně jen k tomu, abychom lépe určovali svůj životní směr v současnosti.

Na tom, že sis o rok prodloužila studium není nic, za co by ses měla stydět. Stejně tak samostatnosti se každý člověk učí po svém a svým vlastním tempem. Nebýt těchto zkušeností, neměla bys nejspíš ani zdaleka takovou sebereflexi, jako máš evidetně teď. Ty věci ti byly k něčemu, jen se musíš naučit vidět, co ti daly, a ne o co jsi dle svého mínění kvůli nim přišla.

Žij dneškem a radši plánuj budoucnost, ve které budeš prosperovat a v níž budeš moct vzpomínat své úspěchy. Použij ty zkušenosti k tomu, aby se nadále tvůj život odvíjel tak, jak si přeješ.
Smajlík  Archivářka Žena31 Kategorie
21.01.2022 13:08:53
Úplně blbá nejsi. Tohle se stane hodně lidem.
Alespoň se pro příště naučíš lépe pracovat s vnitřní motivací, disciplínou, zvládáním úkolů. Naučíš se efektivně využívat čas a tenhle promrhaný rok budeš mít jako memento.
 Takový kluk Muž32 Kategorie
21.01.2022 12:59:47
Doporučuji Pojednání o životě od pana Duška. Volně dostupné na YT.
 leafroller Muž71 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk