Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186740, vloženo 21.01.2022 10:12:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč jsou falešní lidi oblíbení
Ahoj,
Jen by mě zajímalo proč lidi, kteří jsou falešní, lžou, dělají intriky, pomlouvají, jsou promiskuitní a byli by schopni i okrást kamaráda, tak proč jsou všude oblíbení a všichni je všude zvou, všechno jim projde a nemají problém najít si vztah, přátelé i když třeba moc krásy nepobrali.
Mně totiž přijde, že nejspíš v sobě mám nějakou vadu, která ty lidi odpuzuje.
Pár lidí mi řeklo, že jsem prý moc hezká, inteligentní a hlavně hodná. Jsem totiž takový fér člověk, který když něco slíbí, tak to dodrží a nikoho netahám za nos.
Koníčky mám, pokud to jde, tak hodně cestuji a během práce jsem udělala VŠ. Ale i přes to všechno si pořád připadám osamělá, na kterou si většina vzpomene až úplně nakonec, nikam mě jen tak nikdo nepozve, což si myslím, že to bude i tím že jsem nezadaná a když se už našel kluk, který mě nejprve chtěl, stál za to, tak se najednou odmlčel a už se nikdy neozval.
Přijdu si jako taková náhrada nebo jen jako holka na hraní a pak když vidím holky, který jsou spíš takový tuctovky, intrikářky, lhářky, manipulátory, falešnice.
Tak nechápu, kde je problém že ty jsou všude zvaný, vždycky si vztah najdou, mají kupu přátel a všechno jim vždy projde.
Čím člověk všechny odpuzuje aniž by si toho byl vèdom?
 Tajná Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.01.2022 16:10:30
Ano, tak odpověď na to, co nastiňuješ ve zpovědi, tak to bych také ráda věděla. Opravdu... Jako by jistí a především velmi špatní jedinci měli nevyčerpatelnou dávku odpuštění. Mohou udělat i to nejhorší... I tak se jim vždy odpustí. Někdo jako já udělá malou chybu a okamžitě za ni dlouhodobě platí.

Jsou jedinci, kteří jsou prostě neustále a všude chránění a bránění. Mě třeba nikdo nepomůže, ani když o pomoc přímo žadoním. Pro některé si "doslova dojdou", ale mne většinou "doslova vyrazí". U některých se můžou rozkrájet, aby pro ně někdo mohl něco dělat, ale když chci já, tak mi naopak šanci vezmou. Takhle bych mohla pokračovat dál...

Vlastně v sobě mám obrovskou dávku závisti vůči takovým lidem a především vůči jedné takové, která představuje naprosto všechno, co jsem si kdy přála... Od společenského postavení, po úspěšnost, až po to, kdo je její nejlepší kamarádka, která se pro ni rozkrájí. (Klidně mne veřejně odsuďte, ale prostě si pomoci nedokážu.)

Bývala jsem velmi hodný člověk, ale poslední dobou vnímám uvnitř sebe stále intenzivnější zlo a je mi to dost líto, protože... Stačilo jen maličko toho, co měla vždy zrovna tato osoba a bylo by vše dokonale jinak...

Takže vím, jak se cítíš. Jen já to mám asi v trochu jiných ohledech. Prostě to je tak na světě nastavené. Někomu dá prostě svět všechno, jinému nic. Tak to prostě je.
 Samotááářka Žena37 Kategorie
21.01.2022 15:55:56
Já mám pocit, že jsou oblíbení tak nějak skoro všichni, samozřejmě kromě mě samotného, a několika dalších zoufalců.

A netýká se to jen oblíbenosti, ono se to týká tak nějak v podstatě všeho...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
21.01.2022 12:55:30
Podepisuji co píše nemo33

Dodám ale, že co může pravda rozbít, to si taky pravdou rozbít zaslouží - musí to být ale důležité, a musí to být nějakým způsobem tvá věc/záležitost.

"Dobrý policajt nikdy neřekne že ví, že mu lžete." (Jackie Brown)
 za Vánoce na žebrotu Muž42 Kategorie
21.01.2022 12:40:29
No to už vyplýva z toho aký sú. Niektorým to ide fakt dobre si motať ľudí okolo prsta.
Avšak najlepšie to bude neriešiť a takýchto ľudí mať na háku a tráviť s nimi čo najmenej času.
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
21.01.2022 12:39:48
Nemyslím si, že je v tom falešnost jiných lidí. Spíše pár falešných dá nálepku otevřeným extrovertům, kteří se baví de facto o všem, sem tam někoho pomluví atd..
A pak jsme tady my, uzavření introverti, kteří se zbytečně trápí tím, když se s takovými lidmi snažíme držet krok a ještě více se ničíme, když přemýšlíme nad tím, proč nejsme většinové společnosti dost dobří. Jsme dost dobří, jen pro stejně citlivé a vnímavé lidi, jako jsme my sami.
Takže se neboj, potkáš sem tam někoho stejně naladěného, jako jsi Ty sama a s tím si rozumět budeš a ty masy hulákajících okolo sebe pak už nebudeš řešit. :-)
 smutný-člověk Muž31 Kategorie
21.01.2022 12:36:00
zvedavazena: Máš pravdu, jestli se to opakuje pořád dokola, něco na tom asi bude a chtělo by to zjistit tu pravou příčinu, aby se na tom kdyžtak zapracovalo. Ve zbytku je to o tom, co píšu, že každému se člověk nezavděčí a chce to prostě hledat lidi, který budou člověka brát takového, jaký je a s těmi ostatními minimalizovat třecí plochy.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.01.2022 12:33:32
Ono vážně záleží na tom, jak tě ostatní vnímají. Bude-li kolem mne chodit člověk s výrazem "nenávidím vás", patrně ho za to milovat nebudu. A protože nedá najevo nic jiného než ten výraz, jak mám vědět, co si o mně skutečně myslí? Že je to jen odraz jeho nálady a pocitu samoty? Navíc je to "jen" práce, proč by mi mělo být něco do toho, co je někomu, kdo se asi ani svěřovat a přátelit nechce? Pozor na to. Co vysíláš. Jak u toho vypadáš.

Vybavuji si jeden pracovní kolektiv, neskutečně jsme tam blbli. Byli jsme skvělá parta, nezřídka jsme se přesouvali z práce rovnou někam na koncert, na mejdany a podobně. Kolegyni to rušilo, dávala nám to i najevo. Ok, brali jsme to, že náš druh zábavy nebere, a konečně, je zodpovědná a pracuje, na rozdíl od nás :-))))) .... nicméně taky časem vyprchávalo to pozvání, jdeš s náma? Vždyť by se nebavila .... nezřídka totiž ikdyž s námi šla, stejně se časně omluvila a šla domů. Byla prostě jinde. Myslím si, že nikdo jí na pracovišti neškodil, nešikanoval ikdyž jí to tak mohlo přijít - chtěla klid, a místo toho hlahol, zábava, vtípky , povídání .... na druhé straně, nemohla se divit, že jiným přístupem nemůže mezi nás zapadnout nejen kolegiálně, ale právě i kamarádsky.

Nemusí to být tvoje chyba , že v kolektivu, kde jsi, nenacházíš přátele - ale není to ani jejich chyba. Jste prostě jen jiní. Spíš lze asi obecně říct, že introverti to v navazování kontaktů v tomto směru mají těžší. Ta cesta otevřít se a ukázat, že mají o statní zájem a jsou jim přínosem, je poněkud delší a složitější.
 Hodislava Žena42 Kategorie
21.01.2022 12:33:00
Ad Tajná:
pakliže se ten problém opakuje ve více společnostech, měla bys pátrat po tom co opravdu může být příčinou a na tom pracovat. Někdy to jsou třeba jen nějaké zlozvyky. V práci jsme třeba měli kolegyyni, která byla neuvěřitelná bordelářka - v kanclu rozházené papíry, nevětrala, povalovalo se tam staré ovoce a kolem poletovaly octomilky, přitom to byla jinak velmi vzdělaná ženská. Něříkám, že jsi nutně bordelářka, ale příčina může být v nějakých věcech, které ostatní "odpuzují", tato neodešla jistě z důvodu své neprofesionality, ale vadil jim ten její bordel v kanclu. Kdo tam přišel, už se tam nechtěl vracet. Další kolegyni zase pomlouvali, že ji "nevoní z úst"...Přitom to jsou věci na kterých člověk může pracovat a kterých se může snadno zbavit. Měla jsi se optat té kolegyně v čem konkrétně je problém. Někteří lidé jsou nejistí a vyjadřují to svým postojem těla - !kulatá záda" schoulená ramena....i to je neverbální komunikace. Něco jim na Tobě prostě vadí, ty musíš zjistit co přesně a snažit se to odbourat.
 zvedavazena
21.01.2022 12:29:57
Tajná: To je ale normální. Každý jsme nějaký a ne každý si si každým sedne. Ona je taková i doba, že každý myslí na sebe a lidi se těm druhým moc neozývají. A že ostatním jo? Jak jsem psal, to jsou často taková ta povrchní přátelství, kdy si často nepomůžou, když o něco opravdu jde, takže není úplně o co stát. A někoho na nějakou procházku, či výlet nebo něco jiného vždycky najdeš, ale holt prostě budeš muset být iniciativnější a prostě někoho sehnat. Ty něco chceš, tak pro to musíš něco dělat.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.01.2022 12:29:27
To je zase fejkparada!
 Kvetak
21.01.2022 12:20:29
Frank Debrin:
To neříkám že potřebuji být středem pozornosti.
Ale jen mě trápí, že si na mě skoro nikdo nevzpomene. Většinou všeho jsem ta iniciátorka já. A pak když se třeba dozvím, že někdo např. z naší rodiny měl oslavu a mně se ani neozval, což dřív tak nebylo, tak to si potom říkám kde je chyba.
Pak si připadám pořád osamocena jako kdybych ani neměla nárok na vztah, parťáka do společnosti.
Třeba za měsíc má být u nás ples a mně se tam už ani nechce jít, protože jsem nezadana a vím že tam skoro všichni budou v páru.
Možná je i příčina toho, že mě neřekli o té oslavě, páč jsem sama, žejo....
V práci prý že začátku působím zakřikle a potom vždycky narážím na nějakou starší ženskou, která mi tam dělá peklo. Už jsem takhle měla problém ve třech zaměstnáních. Jináč v posledním mi jináč jiní říkali, že jsem v pohodě. Ale ta kolegyně, co mi dělala dusno, tak mi řekla, že jsem jiná a proto se se mnou nechce bavit.
 Tajná
21.01.2022 12:18:21
To ti vysvětlím velice snadno. Každý raději slyší to co chce slyšet než pravdu.

Tvůj problém je ale jinde. Být upřímný a říkat pravdu je sice správné, ale jednak se ta pravda dá říct různými způsoby a jednak není nutné vše hned říkat jen proto, že je to pravda.
 nemo33 Muž49 Kategorie
21.01.2022 12:11:14
Tajná: A ty potřebuješ být v nějaké velké skupině? Chtěla bys být středem pozornosti? Podle mě ne. Kor v nějakém vyšším věku, kdy má člověk taky rád už nějaký svůj klid. Nestačilo by malý okruh lidí, vyrazit si ven třeba s jednotlivci? Projít se, popovídat? Já s tím mám dobré zkušenosti. Ve dvou lidech může být sranda, i řešit nějaké vážnější, osobní věci, což většinou ve větší partě nejde.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.01.2022 12:10:42
Nie, falošní nie sú viac obľúbení.
 DaddyCool Muž33 Kategorie
21.01.2022 12:08:16
No jasně že většina společnosti patří satanovi.
A myslím to vážně, viz třeba vítězná bitva o tajemství hmoty zde:

https://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=1186611
Smajlík  Pan svačinka Muž25 Kategorie
21.01.2022 12:08:14
Díky za vaše názory
A je to tak. Když jsem mezi nějakou skupinkou lidí, kde se už většinou všichni znají, tak jsem spíš taková uzavřená a nemám moc odvahu promluvit, abych náhodou neplácla nějakou blbost.
A ukecaná jsem spíš doma.
A jak jsem psala, že mi pàr lidi řeklo že jsem fajn a hezká, tak jsem se i dozvěděla od plno lidí opak, že jsem prý divná. Nevím čím to je, ale tím ty lidi asi odpuzuji. Proto nejsem moc nikam zvaná a občas mi přijde jak kdyby se za mě někteří styděli.
Přitom se oblíkám normálně, jsem hubená. Ale bude rám asi fakt něco odpuzujícího. Třeba ten kluk. Vždycky si užil (nevyspal se) a pak se vždycky vypařil jak pára. Nikde se ke mně míč raději nehlásil. I když tvrdil jak jsem moc fajn holka a hezká.
Takže mám strach, že je mi asi předurčena osamělost
 Tajná
21.01.2022 12:06:54
No je to právě proto, že jsou falešní. Lidi to mají obecně rádi.
 Totoro
21.01.2022 12:06:22
Myslím, že se poměřuješ v disciplíně, která je nepoměřitelná. To, co popisuješ, co se děje mezi těmi oblíbenými lidmi v kolektivu, totiž není přátelství v pravém slova smyslu. Na párty se zvou lidi, se kterýma je sranda - což s tebou asi není - a nic ve zlém. Konečně, tobě by se v takové společnosti opravdu líbilo? Opravdu b ses tam bavila humorem a způsobem, jakým je tu zvykem?
 Hodislava Žena42 Kategorie
21.01.2022 11:59:19
Tato doba je falešná a lidé obvykle následují zeitgeist doby.
 martinanova1978
21.01.2022 11:58:47
radka1: Jo, ale musí se rozlišovat takové ty povrchní přátelství a ty opravdu hluboké, kdy si lidi pomáhají, když je opravdu potřeba, že se na tebe nevykašlou a tak. Těch povrchních můžou být desítky a nevyváží jedno to pravé, hluboké.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.01.2022 11:55:52
Pan svačinka: Nevím, jestli to myslíš vážně nebo jenom žertem, ale faktem je, že si toho všímám dost. Lidé neupřímní, falešní, kteří tě za zády pomluví a očerní, jakmile budou mít příležitost a jistotu, že je neuslyšíš, mají hodně přátel, kamarádů a jsou celkově oblíbenější.
Opravdu, jako kdyby měli na čele satanovu pečeť, která zase přivolá podobné, jako vráně k vráně sedá, svůj k svému.

Co je mi na lidech nejvíc odporný? Když se s někým soukromě bavíš, něco prozradíš ( třeba i nějaké své tajemství, otevřeš mu svoji 13. komnatu ) a on to vzápětí sdělí jinému a oba se pak baví na tvůj účet. Takového člověka já pak nemohu považovat ani za kamaráda - kamarád přece neubližuje, ne?

A tihle škůdci, manipulátoři, intrikáři jsou ve společnosti nejoblíbenější. Patří většina společnosti satanovi?
 radka1
21.01.2022 11:39:31
Pokud okolí do dotyčné hovoří jako o pohledné a inteligentní bude problém někde jinde. Jak tu bylo psáno , dnešní svět přeje spíše extrovertům, což určitě neznamená, že introvert si nemůže najít slušné zaměstnání nebo normální vztah a přátele. Dovedu si představit extroverta jak by v komunikaci např. "prodal" zážitky z cestování, když slečna o cestování píše. Introvert si to však nechává "pro sebe", co mám zkušenost ze seminářů s lidmi, kteří si stěžují přesně na tohle, jde většinou o ty zdrženlivější typy. Existuje knížka z názvem "Jak získávat přátele a působit na lidi" od Dale Carnegie, sice už je staršího typy, je z ní někde až moc cítit amerikanismus, ale když se proseje trocha plev od zrna, určitě tam bude nějaká inspirace pro podobně smýšlející lidi.
 Kristýna111
21.01.2022 11:30:32
částečný souhlas s kreolus22 resp. souhlasím s tím, že autorka je trošku zdrženlivějšího rázu. Což není chyba. Ty až moc ukecané jsou fajn na chvilkový rozhovor, zaujmou, zasmějete se... ale jdete dál. Protože kdybych se každý den musel domů vracet za někým, kdo bude neustále hlučný, bude s dožadovat pozornosti a nenechá mi chvilku klidu, nebylo by to dobré.
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
21.01.2022 11:29:54
Introverze a sebevědomí.
Viz sociální sítě, jaké "knedly" si tam dělají selfíčka a myslí si jak jsou krásné a neodolatelné...jinak by se tak nefotily a nezveřejnovaly ,že...
 bobek22
21.01.2022 11:21:47
Květáku to nemusí být pravda: já se spíše domnívám, že uvedená slečna je spíše introvert a "zdrženlivějšího" typu. Často pozoruji jak nehezké ženské, opravdové tuctovky, "buchtičky", řekl bych dokáží vábit chlapi jen svou ukecaností a komunikativností a naopak hezké holky si takto stěžují. Beru to i od základky a od střední, největší opice se nejdříve provdali a někdy, což jsem se i divil, za celkem pohledné nebo chytré kluky. Sbalila je ukecaná buchta. Tady jedna taková buchta ze statku o které by nikdo neřekl, že se kdy vdá a vzala si doktora.
 kreolus22
21.01.2022 10:55:42
Ono je totiž něco jiného vidět takového falešného člověka "en face", kdy všechno jeho předstírání je zaměřené na tebe, a vidět to jaksi "z boku", kdy sleduješ, jak se přetvařuje před někým jiným.
Opravdové manipulátoři tu svou manipulaci dobře ovládají, takže normální člověk jim většinou spíš naletí. Dojde mu to třeba později, ale to už manipulátor dosáhl svého cíle...
Poznat tu manipulaci "zvenku", když je zaměřená na někoho jiného, může být daleko snadnější.
 bilej tygr Muž70 Kategorie
21.01.2022 10:49:06
Potřebují Tě většinou jako výtah k nějakému svému cílu a jakmile je již cíle dosaženo , koupnou Tě do zadku. Kámoška takto pomáhala jednomu politikovi před pár lety s roznáškou předvolebních letáků, zdarma jako blbec, on se pak vyšplhal docela vysoko (ministr), pak už jí nestál ani za odpověd na e-mail.
 buk2
21.01.2022 10:46:29
"Pár lidí mi řeklo, že jsem prý moc hezká, inteligentní a hlavně hodná."

Tak to asi bohuzel lhali.
 Kvetak
21.01.2022 10:43:32
Jo a jak padlo dole, jsou to dobří manipulátoři a vědí, jak na ty lidi.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.01.2022 10:39:17
To je většinou tou náturou, že ti leváci jsou často takoví aktivní, výrazní extroverti, kteří jsou rádi středem pozornosti. A ostatní je mají rádi, protože tak nějak tuší, že s nimi něco zažijí.

Oproti tomu ty jsi taková šedá myška, nevýrazná, tichá. Z jejich pohledu je s tebou nuda.

To ale vůbec neznamená, že jsi něco horšího, spíš naopak, jen prostě musíš hledat lidi, kteří si přesně těch tvých kladných vlastností váží a nezneužívají je.

Já takové lidi jako jsi ty mám rád a určitě se nás najde víc. Jen je prostě najít a s nimi pak trávit čas. Na ty ostatní se vykašli a nemysli na to, je to zbytečné.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.01.2022 10:32:35
Mají dobrou sociální inteligenci, ale využívají ji v negativním slova smyslu. Bývají výborní anální alpinisté, když někoho potřebují, jakmile Tě už nepotřebují, kopnou Tě do zadku nebo Tě "už neznají". Bývají velmi aktivní, to je také důvod, proč dosahují i vedoucích míst. Znám ze základky takové týpky, nebyli to ti, kteří bývali nejlepší prospěchově, spíše už od základky byli velmi aktivní a už na základce lezli učitelkám do pr,...dnes jsou z nich zástupkyně ředitelek ZŠ nebo samotné ředitelky, vrchní nebo staniční sestry apod...A ti prospěchově nejlepší vesměs skončili v řadovém zaměstnání, prospěchově nejslabší kluci jako protloukající se životem nebo naopak podnikatelé v řemeslných oborech.
Ano, falešní ksou oblíbení, protože na všechny usmívají a Lichotí jim,což se každému pochopitelně líbí, ale záhy je začnou pomlouvat a nedej bože být před těmito lidmi v něčem lepší , na oko Ti to budou chválit, ale bokem budou usilovat, aby Tě posr něco někde v jiné oblasti, budou Tě závidět lepší vzdělání (více peněz, hubenější postavu, lepší ksicht) bokem budou shazovat . Pozor na ně a horší jsou v tomhle ženské!
 lama22
21.01.2022 10:32:01
Odpoved na nadpis........................protoze jsou falesni;-). Je to psychologie,clovek je obecne tvor povrchni s kratkou pameti,neni tak tezky se vemluvit a prismajchlovat,navic kratkodobe,kdyz je podvodnik trochu vsimavej. Je to i veci zaludku a ten mivaj previti v poradku,nasledky jejich hnusu je nezajimaj.Proto se z nich rektujujou politici,sefove,milionari atd.,psychopati. Naopak ti rovni a uprimni zas az tak oblibeni nejsou,protoze rikaji nahlas i ty nepekny veci.Takovy ocenej jen ti kdo znaji onu povrchnost a kratkou pamet u ovcanu,a ovcany rozhodne nehledaj.
 proud
21.01.2022 10:31:29
Protože umí manipulovat s lidmi

:-)
Smajlík  Paní Mráčková
21.01.2022 10:27:06
Ty máš nějaké černobílé vidění, ne? Ostatní falešnice, ty dobrotivá... A přátelství/kamarádství nemá nic společného s VŠ. Chce si to jen normálně věřit a nedělat z toho vědu. Jsme sociální tvorové a rádi zabijeme čas a samotu, to je celé, jistě to umíš taky. ;)
 Citrónová
21.01.2022 10:22:02
Jasně, lívanec pode mnou je zase nééjlepšéjší ..
.
.
hele, je to takhle:
.
.
celému podělanému světu vládne satan, a ti, kteří mají jeho znamení. A protože jsou jich mraky, není divu, že ty jsi v tom mračnu, ale máš problém, protože asi nemáš to znamení.
Smajlík  Pan svačinka Muž25 Kategorie
21.01.2022 10:14:35
Žiješ v nějakém zvláštním prostředí, protože u nás falešníky obvykle ženeme holí.
 leafroller Muž71 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk