Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186731, vloženo 21.01.2022 08:14:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Poprvé jsem umřel ve snu
Už se mi několikrát stalo , že se mě někdo ve snu pokusil zabít , ale vždycky jsem situaci nějak zvládnul buď jsem utekl poradil jsem si s protivníkem nebo jsem se probudil těsně předtím než sem byl zabit, ale dneska v noci ne měl jsem docela pohodový sen, ale z ničeho nic ke mně přišel zezadu člověk s revolverem a střelil mě do krku a já jsem beze srandy cítil jak umírám jak se mi hrdlo plní krví a pomalu umírám ikdyž sem nechtěl pak jsem se probudil. Nejvíc mě zaráží na tom jak moc to bylo reálné ty pocity během toho nikdy jsem to nezažil v životě tak jak to mozek během spánku dokázal vymyslet?
 zabit523 Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.01.2022 15:21:57
Mně se jednou zdálo, že na mě spadla střecha starověkýho chrámu. Taky jsem se probudil až chvíli po tom, co ze mě byla placka.
Smajlík  Dáda
21.01.2022 14:52:52
Je to normální, to schéma umírání máme zakódovano v mozku. Mozek v sobě ten program, který se spustí v okamžiku našeho odcházení, má.. Třeba se toho budeš méně bát, pakliže se toho bojíš? :)
 smutný-člověk Muž31 Kategorie
21.01.2022 10:46:27
Mne se často zdávalo o úmrtí rodičů, je to asi 10 let dost pravidelně...stále žijí, ale v té době jsem se od nich stěhovala a také jsme se hašteřili, tak si to vysvětluji tak jako "odumřelé vztahy", tudíž ta jejich smrt, po vzájemném odloučení se vše dalo nějak do pořádku a už se mi to nezdá
 Marie111
21.01.2022 10:43:20
To je normalni, ve snu muzes zazit spoustu veci, co je normalne dost tezky prozit. Pomoci lucidnich snu si muzes i ledacos nasimulovat.

Ja jednou umrel ve snu tak, ze mne sezehl jaderny vybuch.
A jednou jsem padal v nejaky porad se zuzujici trubce hlavou napred az jsem se tam zaseknul a udusil nebo utopil se.
Smajlík  Tricet8
21.01.2022 09:25:19
Musíš si to propojit s reálným životem. Výjevy ze snu vždy souvisí s něčím, co je v reálném životě. V jaké reálné životní situaci máš takovéto pocity?
Je v Tvém životě něco, co se Ti jeví jako ohrožující? Ten sen vypráví o strachu z něčeho ohrožujícího, nemusí to být člověk, může to být nějaká situace, strach z něčeho, co se stane nebo může stát (zkouška, rozchod, nějaká změna, které se obáváš) zvláště v případě, že se hlavní námět opakuje. Něco co naráží na Tvé ego? (viz někdo Tě chce zabít , tj. zničit Tvou fyzickou existenci), ve snu jde o symboly...nepůjde o fyzickou existence, je tam něco čím se zabýváš, čeho se obáváš, co máš nezpracované. Jakmile si to pořešíš nebo se toho zbavíš , zmizí tímto tyto bláznivé sny. Smrt ve snu často znamená smrt něčeho v Tobě, něco co skončilo..
 Kristýna111
21.01.2022 08:20:17
No vidíš, neumřel jsi. Před smrtí ses probudil.

Jj, to tělo na to reaguje. Třeba ségře se zdálo, že byla v koupelně a tam začala stoupat voda až ke stropu, a když se už topila, tak se probudila a byla pod peřinou a ve skutečnosti taky nemohla pořádně dýchat :D

Podobně jako v těch stresových situacích ve snu se člověk probudí a buší mu srdce o 106 :)
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk