Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1186707, vloženo 20.01.2022 19:41:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Život je zbytečný
Nesnáším svůj život a taky ten tvůj...zbytečný život. Možná jsi sám sebe po čas života přesvědčil, že jsi nějak důležitý nebo vyjímečný, nebo vás o tom přesvědčilo vaše okolí.
Pravda však je že každý z vás je další zbytečný parazit který se snaží při nejlepším přizpůsobit jiným parazitům.
Ani si neuvědomujete, kolik milionů životů a utrpení způsobujete jen tím, že žijete, konzumujete potravu, chodíte do práce a přispíváte tak, aby živočišný druh jako rakovina prorůstal zemí.
Neuvědomujete si ani to, že až narazíme na vyspělejší druh, než jsme my, dopadneme úplně stejně, jako prasata na jatkách.

Ano jako prasata na jatkách - asi tak je důležitý život každého z nás ve světě, ve kterém žijeme.
Většina lidí je hloupých a ani si to neuvědomují. Celý život se honí za nějakým smyslem života, a podle toho jak jsou najivní, nebo hloupí, se s ním spokojí... Pro někoho to je dítě, pro někoho Felicie 120, pro někoho objev v medicíně nebo fyzice.

Ale ve finále, je to úplně jedno, jelikož nakonec jde jen o evoluci, kdy chytřejší a silnější druh si podřídí všechno kolem sebe, kdy jediný výsledek je zdokonalení systému zotročení podřízených druhů a zvýšení četnosti utrpení pro většinu ostatních.

Hloupí lidé kroutí hlavami a nechápou, když vidí proč mladí lidé berou drogy, proč páchají sebevraždy, proč se děje to a tamto na světě, nechápou souvislosti. Žijou ve své krásné lži o vlastní důležitosti. Gratuluju životu. Bůh neexistuje.
 PsychoPATH Muž31  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.01.2022 17:38:16
Chtěl bych vás vidět, jak si užíváte pozorování mystéria života, kdyby jste se narodily někde v Africe nebo v Indii. Nebo kdyby jste náhle onemocněli, a nemohli dělat to co dřív.

Kdyby jste se narodily jako Žid za války, a z pozice moci by s vámi bylo zacházeno, jako je dnes zacházeno se zvířaty ve velkochovech.

Kdyby jste neměli to štěstí jaké máte, že zatím můžete jako ovce poslouchat své pastýře a dobrovolně otročit do smrti v relativní svobodě, za cenu posilování moci lidí, kterým na vás vůbec nezáleží.

Historie se opakuje a druhá světová válka byla jen vyvrcholení všech lidských egoistických hnusných manýrů za účelem stálé upevňování moci vůči ostatním.

Jelikož mám diagnostikované psychopatické a narcistické rysy, vidím to mnohem jasněji než vy...
Ale na rozdíl od těchto individuí se snažím na sobě pracovat a radši bych si vzal život, než bych podobná zvěrstva páchal.

Avšak vidím, že napříč společnosti se rozmáhá tato nemocná egocentrická narcistická výchova, kdy jediné, na čem záleží, je to, jakou máte moc, nejčastěji ve formě peněz a statků a vlivů v rozhodování o ostatních a toho, co se děje...

Nemáte ponětí o tom, co jsou tito lidé mezi námi opravdu zač...

Tito Hitlerové a Mengelové dnes rozhodují o chodu celého světa...
Smajlík  PsychoPATH
21.01.2022 12:23:50
Ti fejci už neví, co by vyplodili za nesmysl.
 Positive plus Muž Kategorie
21.01.2022 07:44:59
Vysazovat medikaci bys opravdu neměl, pak to takhle dopadá.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
20.01.2022 20:37:32
Neumíš vydržet sám se sebou, natož s lidmi. Neumíš jen tak být. Lehnout si, sednout si a pozorovat to každodenní mystérium. Všednost psychický stav, který ti začne lézt krkem, protože neumíš lépe vnímat život a toho co se děje kolem. To ale není problém společnosti, ale tvůj zlato.
Smajlík  offff
20.01.2022 20:27:21
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
20.01.2022 20:18:17
Využívání čehokoliv patří ke klasickým rysům člověka. Využít život co nejlíp je jen převlečené parazitovat tak abych z toho dostal nejvíc a rozšířil sílu a vliv svého druhu ve vlastní prospěch... což je také klasický rys lidoopa... Hodně štěstí, pokad ho dokážeš cítit... Já to štěstí nemám...
Smajlík  PsychoPATH
20.01.2022 20:11:36
nic jako zbytečnost a důležitost neexistuje. Existujeme pouze ve velmi malém časovém rozmezí a čas jednou zničí nás i všechny ostatní vyspělé civilizace. Proto vlastně na ničem nezáleží. Podstatné je pouze to na čem záleží nám samým. Takže jestli chceš pokládej svůj život dál za zbytečný a užírej se tím ale já se pokusím ho využít co nejlíp do jde protože mi to přijde lepší než litovat svou existenci
 jindriska z peliskuPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk