Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1186636, vloženo 19.01.2022 19:41:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Náhody?
Nedějí se vám někdy zvláštní náhody? Mně se stávají, ať už při seznamování, nebo jiné... Vzpomněla jsem si teď třeba na jednu, jak jsem chtěla jet z jednoho města domů, ale spletla jsem si vlak a nastoupila do vlaku, který jel úplně někam jinam, a tam jsem potkala Roma, se kterým jsem prohodila jen asi pár vět. A za nějaký krátký čas jsem ho potkala v úplně jiném městě. Já ho nepoznala, ale on mi říkal, že jsme se viděli, a hned mi připomněl tu situaci a zase se se mnou začal bavit. Nikdy předtím ani nikdy potom jsem ho neviděla. A tak už mi připadá jako zvláštní náhoda jen to, že jsem ho potkala dvakrát po sobě na dvou úplně jiných místech. Jak jsem se tam ocitla úplně náhodou a on tam zrovna byl a v obou případech to bylo mimo romské ghetto. Takových náhod se mi stalo víc, ještě mnohem neuvěřitelnějších. Ale tahle ke jedna z nejčerstvějších. Jak je tohle možné?
 Čori čhajori pravá Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.01.2022 09:28:04
Schvalně sem to zkusil číst až do prvního výskytu debilní slabiky začínající na R. Moc daleko sem se nedostal. Opravdu myslíš, že někdo má zájem o tvoje sračky, Aninko?
 Nekrmte to.
19.01.2022 21:48:04
Možno ťa ten Róm prenasledoval.
 Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
19.01.2022 21:00:06
matouch3: Mně jiný Rom říkal, že to přitahuju. Ale taky neřekl proč. Tak já jsem z toho blázen.
 Čori čhajori pravá
19.01.2022 20:56:47
matouch3: Dobře, ti Romové v tom vlaku byli celkem tři a jeden z nich říkal, že je z toho města, kde jsem ho pak potkala podruhé. Já v tom městě bývám někdy taky, takže určitá pravděpodobnost, že bych ho mohla někdy potkat, tam byla. Ale že jsem ho potkala zrovna za tak krátkou dobu a pak už zase nikdy? A že jsem potkala zrovna jeho... A ještě to byl takový divný okamžik, protože jsem se zrovna rozhodla si něco koupit ve stánku, takže jsem se minutku zdržela na určitém místě, a on zrovna to stejné, ještě s jedním kamarádem. A za chvilku pro ně přijel další kamarád, takže to byla fakt chvilka, tak nějakých 15 minut z celého dne, a to by tam možná ani tak dlouho nebyli, kdyby se se mnou nebavili. A já vlastně zřejmě taky ne.
 Čori čhajori pravá
19.01.2022 20:41:30
Podle matouchovských (zatím nepotvrzených) průzkumů to funguje tak, že jeden je vysílač a ten druhý přijímač. Podmínkou je nadprůměrná schopnost empatie. A myslím, že k tomu stačí jeden.
Tato schopnost je většinou přirozená ženám. Ale i muži jí disponují, pokud jsou empatičtí.

Nelze vědomě vyvolat. Aspoň já to neumím. Ta schopnost vzniká z pocitové stránky, kdy je aktivní pravá hemisféra.
Tolik matouchovské průzkumy, ale mohu se pléct.

Akce s vlakem byla náhoda, na rozdíl od té hry. Asi tak jako jsem si kdysi zahrál párkrát ruletu a spadla mi za sebou oblíbená 16. :-)
 matouch3 Muž50 Kategorie
19.01.2022 20:27:02
náhoda: Tak slovo Rom je původně ze slova Dom. Ale také to nemusí být náhoda. Třeba cikán je pozpátku nákic. To už snad nic není. :D A co teprve More. Rom a more. Ale m a r se u nich v řeči hodně vyskytuje. Tak tím to asi bude.
 Čori čhajori pravá
19.01.2022 20:24:04
leonardo da vinci: Vtipné ale je, že já na telepatii a takové podobné věci nevěřím. Ani jsem se nepokoušela nějak myslet na to, co asi dělá někdo jiný. Prostě jsem si dělala své a pak se dozvěděla, že ten druhý to dělal v ten den taky, i když to jindy nedělá a já taky ne. Tak mi to přišlo takové minimálně zajímavé. A s tím Romem, že jsem potkala zrovna toho stejného, to je taky divné. I moje seznámení s jiným Romem ke taky taková dost zvláštní náhoda. Už se těch náhod začínám trochu bát, že to fakt náhody nejsou. :D Ono je vlastně náhoda i to, co jsem psala kdysi na Zpovědnici jen tak o Romech a zanedlouho se mi to vyplnilo, i když jsem to psala z legrace. Koneckonců náhod mě napadá ještě spousta, ale o všech nechci psát. Jedna se mi stala taky nedávno a ovlivnila můj život. Kdyby se dvě věci neodehrály ve stejný čas, ale každá někdy jindy, bylo by to dnes úplně jinak.
 Čori čhajori pravá
19.01.2022 20:13:11
Čori čhajori pravá: co se týká telepatie, tak např v USA existoval projekt stargate (hvězdná brána). Ale jelikož výsledky toho výzkumu byly rozporuplné, tak ten projekt byl zrušen. Myslím si, že telepatie je do určité míry spontánní schopnost určitých lidí a že není možné zkoumat telepatické schopnosti na podobném principu, jako jsou prováděny výzkumy v laboratořích.

Tady je odkaz na jeen článek

https://1url.cz/WKOfm
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
19.01.2022 20:13:04
Mě třeba zaujalo samotné slovo ROM, zda se jedná o náhodu...

ROM=souhrn jedinců, také český výraz cikán

pozpátku...

MOR= vážné infekční onemocnění s výrazným dopadem na společnost

Co o tom soudíš? Je to záměr nebo náhoda?
 náhoda
19.01.2022 20:10:53
Náhody neexistují.
 Bílý heteromuž 0
19.01.2022 20:09:28
Hifdf: Já s nimi mám všechno možné. Třeba teď budu jednomu péct bublaninu. Protože si vzpomněl, že na ni má chuť. Na takovou, jakou dělám já.
 Čori čhajori pravá
19.01.2022 20:06:44
Existuje např. taky pojem - mimosmyslové vnímání. Každopádně snažit se zkoumat takové zákonitosti objektivně je dost složité.

viz. např.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Mimosmyslov%C3%A9_vn%C3%ADm%C3%A1n%C3%AD

V tom článku je ivedeno, že existence MSV nebyla experimentálně potvrzena. To těžko může autor článku vědět, co kde bylo nebo nebylo potvrzeno. Můžeme se jen domnívat nebo spekulovat.

Možná by tě zajímala i kniha - Moc podvědomí (autorem je J.Murphy)

Je např. ke stažní zde

https://ulozto.cz/file/peg32KCbc/dr-joseph-murphy-moc-podvedomi-i-pdf

Těžko říct, zda všechny ty příběhy, které v té knížce jsou popsané, se staly a zda se staly přesně tak, jak jsou tam popsané.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
19.01.2022 20:06:33
leonardo da vinci: Děkuji za odkazy. Nechci být ale s tímhle cigánem napojená na nějaké morfické pole. :D To by byla katastrofa.

Nebo se mi stalo, že jsem v jeden den začala hrát jednu hru, stejnou jako jedna moje příbuzná a ve stejný den jako ona, aniž bychom si o tom řekly. A ta hra nebyla ani nikde v reklamách, je spíš starší. Nebo jsem čistila lednici ve stejný den jako ona, přestože tohle se dělá jednou za čas. Také jsme si o tom neřekly.
 Čori čhajori pravá
19.01.2022 20:06:06
No strašně zvláštní. Ti chtěl beztak ukrást jenom peněženku. Cigicaga hejhejhej.
Ale jo, teď jsem třikrát po sobě, v průběhu asi dvou týdnů, potkal týpka z pizzérky kam občas chodíme s přítelkyní. V pizzérce, v obchodě a pak na parkovišti v centru.
 povolený řetěz Muž26 Kategorie
19.01.2022 20:05:48
Tvl, co ty máš furt s těma Romama?
Smajlík  Hifdf
19.01.2022 19:53:48
Na to téma byla napsána např. kniha, jejímž autorem je R. Hopcke
Tady je odkaz na stránku, kde je popis té knihy:

https://1url.cz/5KOf5

Část té knihy jsem četl. Jsou tam uvedeny popisy různých náhodných setkání lidí.

Dá se to sehnat na netu, viz. např.

https://www.trhknih.cz/kniha/dm3fmaa8

Existuje taky např. pojem - synchronicita.

Tady je odkaz na článek na wikipedii o tom :

https://cs.wikipedia.org/wiki/Synchronicita

Jsou jevy, jejichž příčiny není možné 100% zjistit nebo ověřit.

Existuje např. taky pojem - morfické pole a teorie, že tzv. podvědomí některých lidí je na toto pole napojeno. Tady je odkaz na jeden článek o tom

https://duchovno.doktorka.cz/morficke-pole
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
19.01.2022 19:43:02
Jo, stávají.
 Loca Loca Žena98 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk