Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186511, vloženo 18.01.2022 08:20:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mam strach o bývalého
Jsme od sebe přes 3 měsíce, byli jsme spolu cca 4. Rychlé letní vzplanutí, intenzivní čas , bolestivý konec. Dost jsme si pomohli v jistých ohledech, ale na konci se zachoval jako hajzl (totální vyghostování, jiná žena, ponížení). Pretrhali jsme kontakt, si pouze na Vánoce. Já z něj byla celej podzim v depce, ale teď je mi fajn. Navíc mě firma poslala na pár měsíců do zahraničí l, kde je přenádherně, úplně jiná atmosféra, skvělí lidi, mnohem míň práce a ve svým volným časem jsem začala surfovat. Občas hodím nějaké fotky na sociální sítě, něco mi olajkoval. On si ovšem teď na sociální sítě umisťuje opravdu zvláštní příspěvky, ze kterých podprahově cítím volání o pomoc (napr. nekvalitní tmavá fotka, kde leží jen v trenyrkach a tričku ve sněhu, plus sdílí doopravdy každou nesmyslnou kravinu, přitom ho znám jako poměrně hlubokomyslného člověka.). Napadlo mě mu napsat, ale mám jistý blok, stále v čerstvé paměti, jak jsem na podzim psala a psala a on na mně sral a sral...nestojím už o něj jako o partnera, pouze jsem mu vděčná za hezký čas v létě a jeho chování mi nyní připomíná jednoho známého, který se zasebevraždil, přijde mi to jako volání o pomoc. Nerada bych znovu něco promeškala, ocením všechny, co si odpustí blbé kecy a upřímně vyjádří, jak by reagovali.
 Bývala H Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.01.2022 17:40:02
Tak nemeskej a privaz si ho na voditko!
 Kvetak
18.01.2022 13:39:42
Nestaral by som sa do toho. Nič už s ním nemáš, zodpovednosť za neho nemáš.
Ak sa ti ale chce riskovať, že sa všetko špatně začne vracať, tak smelo do toho.
Smajlík  Yeahoo
18.01.2022 13:29:36
To je sice od tebe hezké, ale kluci/muži to berou jinak než vy holky. Vy třeba máte obavu o toho druhého nebo jste zvědavé, ale to je všechno. Oni si to často vyloží tak, že máte zájem a budou se chtít buď vrátit nebo mít aspoň sex, když to nevyjde s tou jejich.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
18.01.2022 11:14:33
Nereagoval bych nijak,co bylo,bylo,je treba jit dal.Pro me bys uz byla minulost,cizi zena,nezajem,absolutni. Jestli bych se sam v sobe trapil by uz nehralo zadnou roli,je hotovo,casem to preboli. Mozna uprimny a tvrdy,ale to je realita.Kdyz ji nedokazes prijmout,nedokazes se posunout ve skutecnosti dal.
 proud
18.01.2022 09:44:32
Když jsi mu na podzim psala a on neodpovídal, tak jste byli v úplně jiné situaci, než dnes, ne? Vaše role byly jiné, tvoje city byly jiné... Navíc rozejít se tak, aby to nebolelo prakticky nejde. Vždycky se někdo cítí ublíženě a i kdyby on ten rozchod pojal jinak, nejspíš by tě to bolelo stejně.

Takže pokud ti na něm záleží a zajímá tě jako člověk, zkusil bych hodit to období rozcházení za hlavu, zničil ten blok, udělal za tím tlustou čáru a začal s ním novej přátelskej vztah.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
18.01.2022 09:36:35
Hmmm, myslím, že to riešiš zbytočne. Podľa seba usudzujem, že my muži sme pomerne priamočiarejší, a namiesto naznačovania urobíme jasnú vec, teda, ak by konkrétne od teba niečo chcel, tak by ti napísal. A teba vlastne tiež úplne nechápem, keď si vyrábaš starosti kvôli niekomu, kto na teba, podľa tvojich vlastných slov, sral.
 Fajnšmeker1989 Muž32 Kategorie
18.01.2022 08:36:47
To už je na ňom. On si musí nájsť dôvod, pre ktorý tu chce byť.
On musí chcieť tu byť.
Keď tu chcieť byť nebude, tak tomu nezabrániš, ibaže by si ho u seba doma zamkla do klietky a zobrala mu aj šnúrky od topánok.
 Ivana Ivanová Žena20 Kategorie
18.01.2022 08:26:27
To může být pro něj prospěšné, že už není tolik hlubokomyslný. A taky se možná dal na otužování podle Wima Hofa. Kdybych ale měla obavy a byla bych s tím člověkem v pohodě (nijak by mi vztah s ním nenalomoval psychiku), normálně bych mu napsala a zeptala se ho, jak se mu daří, příp. se rovnou zeptala, jestli je v pořádku, jestli pro něj nemůžu něco udělat.
 SušenáPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk