Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1183354, vloženo 07.12.2021 20:18:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je to se mnou složité
Moje kamarádka napsala:
"tvl lidi
Ja uz z ni nemuzu
Proste nemuzu
Reknete ji neco
To je jak mluvit do zdi"

Byla to reakce na to, jak mě jedno seznamování nějak moc rychle přestalo bavit. :D A rozhodla jsem se, že se nad sebou zamyslím. Je totiž pravda, že jsem trošku náročná. Ale řekla bych, že na zásadní věci. Prostě když mě ta konverzace nudí, tak jako co mám asi tak dělat!? :D
No a došla jsem k závěru, že pokud do mě láska mého života nevrazí a nepolije mě kafem, tak si asi pořídím psa. Pes mě aspoň nebude otravovat s kravinama. Božee, nechci nikomu říkat, jaký jsem měla den!:D Takže ano, vymýšlím si. Na základě pár vět dokážu mít pocit, že takhle by to nešlo. A štve mě, když se mně někdo omlouvá, i když nemá proč.
A i když dosáhnu svého, nejsem spokojená.

ne fakt, psa jsem ale chtěla vždycky.

 Jedna frajerka Žena21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.12.2021 23:12:22
@Nesu Klády To je právě ten problém, i když je spousta věcí, o kterých bych se dokázal bavit, žádná z nich nebude zajímat holku (auta, motory, hudba všech možných žánrů až na ty populární, ekonomie, pc hry, nevim...). Proto se vždycky spíš snažím zjistit, co zajímá ji, abychom si mohli povídat o tom. Jenže to už ji nudí, takže to většinou ani nezjistím. A i když jo, stejně to je nějaká věc, o které toho tolik nevím a neumím se o tom moc bavit.
Rád bych se zeptal svých přátel, akorát že žádný nemám. Prázdná množina.
Když si píšu s holkou jen tak, většinou jí znám i osobně. Takže si píšem ohledně toho, díky čemu se známe (takže třeba o škole) + občas dám například nějaký kompliment (ale bez vedlejšího úmyslu, prostě jen tak).

Ale máš pravdu. Je to celý ve mně a ty holky, co čekaj na nějakou zajímavou/zábavnou konverzaci, jsou vlastně normální. Omlouvám se @Jedna frajerka, že jsem po tobě vyjel. Určitě jsi fajn a já jsem prostě zakomplexovanej.
No nic, nemám šanci, balim to. S holkama končím a jdu si to pomalu hodit.
Díky @Nesu Klády, seš dobrej kluk.
 Supreme Gentleman
09.12.2021 13:36:22
Supreme Gentleman:

sorry, ale jsi fakt mimo. Já nejsem v konverzaci nijak dobrej, prostě přirozeně mluvím o tom, o čem mluvit chci. Zajímám se, když chci, a nezajímám, když nechci.
A nemusím být "zábavnej", třeba je konverzace zábavná tehdy, když jsi milý a povídáš nějaké zajímavé informace, nemusí nutně jít o hlášky a smích a takové věci.

Mimochodem, podle čeho by jinak měla holka hodnotit? Přece podle projevu. Jestli se člověk zdá inteligentní, jestli je v pohodě a vyrovnaný, jestli je milý, jestli má co říct, jestli umí naslouchat nebo se zajímá jen o sebe... všechno tohle jde vyčíst z relativně málo zpráv.
A jestli všem holkám připadáš nudný, bude to něčím jiným než absencí "hlášek".

Navíc konverzace nemusí být jen nudná, může být i prostě nepříjemná. Třeba moc tlačíš, třeba vyslýcháš, třeba o tebe neměla zájem od začátku a ty se vnucuješ, atd.
Zkus se zeptat svých přátel, jaké mají z konverzace s tebou pocity, co se jim líbí a co ne.

Když už si takhle s někým píšeš, o čem si píšete? Můžeš ukázat nějaký vzorek?
 Nesu klády Muž25 Kategorie
09.12.2021 11:36:51
@Nesu Klády Samozřejmě že problém ve mně je, nejsem v komunikaci s holkama nijak dobrej (ani netvrdím, že jo), stejně jako spousta dalších kluků. A jiný kluci v konverzaci zase dobrý jsou, jako třeba ty.
Mluvím ale o tom, že pro holky je tohle skoro jediný kritérium, podle kterýho kluka hodnotěj. Neberou vůbec v úvahu, že by kluk mohl bejt zajímavej třeba v něčem jiným, pokud v konverzaci nijak extra nevyniká.
Jasně, že píšu holkám i jen tak. Teď už teda spíš vždycky jen tak, na nějaký hledání vztahu už jsem dávno rezignoval.
 Supreme Gentleman
09.12.2021 10:27:21
Supreme Gentleman:
vidíš a přitom jsme si teď s Frajerkou příjemně pokecali, a to jsme fakt nic "deep" neřešili. Takže ono to jde, když se chce, a i když tomu neuvěříš, jde to i s "holkou jako je tady Frajerka".
A co ti budu povídat, žádné "pickup lines" (nebo co to je) nezazněly, ani žádné "být zábavný na první dobrou".
Jen jestli nebude chyba někde v tobě.

Píšeš někdy holkám "jen tak", nebo že je chceš poznat jako potenciální kamarádky? Nebo vždycky ten čas a zprávy bereš jako investice do možného budoucího vztahu?
 Nesu klády Muž25 Kategorie
09.12.2021 08:22:50
@Jedna frajerka Jo, to věřím, že jsi ochotná investovat do něčeho, v čem vidíš smysl (taky jsem to teďka nemyslel přímo na tebe, že neodepisuješ). Problém ale je možná právě to, že ten smysl nevidíš nikdy, pokud tě ten kluk nezaujme/nebaví prvníma pár zprávama/začátkem konverzace. A to je dost povrchní, protože někdo třeba neumí být zajímavý hned na první dobrou (zvlášť když tě nezná), i když ve skutečnosti je.
Takže ne že bys nebyla schopná investovat nic, ale ten kluk vždycky musí investovat víc.

Jasně že nějaký "jak se máš" tě moc nenadchne, ale ne, není to tak, že se zajímavou osobou nebude konverzace nikdy nuda. To možná s nějakým bavičem to nikdy nuda nebude.
Je spousta lidí, kteří právě v konverzaci třeba tak silný nejsou, i když mají zajímavý život, umí zajímavý věci atd. Jsme zase u toho, že tebe musí ta konverzace hlavně bavit (resp. nesmí tě nudit), aniž bys uvažovala, že ten člověk může být zajímavý i v něčem jiném, než v sypání vtipnejch pick-up lines z rukávu.
 Supreme Gentleman
09.12.2021 01:10:53
Já nevím, co vás na těch seznamkách tak překvapuje. Prostě těm holkám píše dost týpků. Musíte nějak vymykat. :D
Úplné má slova vytrháváte z kontextu.
singlemen - Proč s ní ztrácíš tedy čas, když očividně nemá zájem.

Medicimbal - Tyhle věci mám taky ráda<3

Supreme Gentleman - To se pleteš. Do něčeho, v čem vidím smysl jsem ochotna investovat.
Jo ale to jak se máš by mělo nějak pokračovat. Se zajímavou osobou se dá bavit i o počasí a nebude to nuda.

Já si moc dobře uvědomuju, že potřebuju poslat do háje. Jenomže vy mi tady vytýkáte špatné věci. Já vím, že něco vytknout potřebuju. Ale ne tohle.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
09.12.2021 01:01:39
@singlemen Díky, že to potvrzuješ. To je přesně to, o čem mluvím - ty holky se chtěj jen bavit a zároveň nejsou ochotné vůbec nic dělat/investovat, ani takovou drobnost jako třeba přispět do konverzace. No ještě aby to nebyla nuda, když je to vlastně jednostrannej monolog toho kluka...
Fakt se divím, co tam ty holky teda dělají, jestli je to tak hrozně nudí.

@Nesu Klády Nevím, proč zrovna Tinder, asi že s ním mám nejvíc zkušeností, ale to je fuk, bude to všude podobné, jen jsem na tom chtěl demonstrovat ten přístup holek.
S tím "jak se máš?" máš samozřejmě pravdu, taky že se tomu při konverzaci snažím vyhýbat, protože tím to okamžitě zabiješ (zvlášť když píšeš/mluvíš k holce jako je Jedna Frajerka, kterých je spousta). Ale samo o sobě to není nic blbýho, neptáš se tím na nic intimního (tak nevím, proč by ti daná osoba na tuhle otázku měla odpovídat o něčem intimním) ani konkrétního, jde spíš o projevení zájmu.
Na tu hudbu se taky občas ptám, akorát je blbý, že nemám mainstream vkus, kterej by se aspoň částečně prolínal se vkusem tý holky :D

@Dikobraz official Asi tak.
 Supreme Gentleman
08.12.2021 22:19:27
S lidma je to vždycky těžký. To platí často oboustranně. Ale sama si můžeš vybrat a rozhodnout, nic nemusíš, ale můžeš. Tak choď víc mezi lidi a nevzdávej to, já to taky nikdy nevzdal, chodil do klubů, na plesy, do tanečních a moc mě to bvailo, někdo se ti líbí, oslovíš ho, zjistíš, že je to idiot a jedeš dál, žádný rande na tři hodiny, nejlepší seznamka :-D potkával jsem tam mnoho zajímavých lidí a nelituji toho. Tak to taky ještě nevzdávej.
Smajlík  Medicimbal Muž19 Kategorie
08.12.2021 22:18:27
To je fakt hrozné, že se o tebe zajímá a ptá se jaký jsi měla den. Jak říkám, navazování vztahů s ženami není pro chlapa slučitelné se zachováním zdravého rozumu.
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
08.12.2021 15:48:09
Seznamky jsou waste of life tak jako všechno ostatní :D
 Waste of Life Muž26 Kategorie
08.12.2021 15:47:31
Supreme Gentleman: každá konverzace s někým, koho neznáš, a poznat chceš, je seznamovací. :D proč zrovna Tinder -_-
Chápu, že se někomu nechce odpovídat na "jak se máš?". Co se dá na to odpovědět? Fajn.
Jednak nikdo nechce popisovat svůj všední den, protože je to nuda i pro toho, kdo odpovídá, jednak se v něm může vyskytnout něco intimního, o čem se třeba bavit nechce. A nakonec je to strašně generické a neosobní. To už je lepší se rovnou zeptat "jakou hudbu máš ráda?" než tohle.
 Nesu klády Muž25 Kategorie
08.12.2021 15:46:01
Přidávám se na stranu Supreme Gentleman.

Asi 3 měsíce si píšu s holkou na Badoo. Iniciativa pokaždé z mé strany a napíše jednou za týden. O sobě moc mluvit nechce a tak informace z ní tahám oklikou typu ,,určitě máš taky zajímavou práci co tě baví ''. Za tu dobu se mi akorát podařilo zjistit, že nemáme nic společnýho. Umím být vtipnej a ona se zdá být slušná holka a její blbý to ukončit, nebo se chce jen pobavit. Fakt nevím, seznamky jsou jen ztráta času s nervama v kýbli.
 singlemen Muž37 Kategorie
08.12.2021 15:23:41
Možná jsem tě blbě pochopil, ale psala jsi, že máš problém s tím, že tě seznamování/konverzace přestává bavit, tak mě hned napadly holky z Tinderu, co neodepisujou, když je kluk nebaví. Samozřejmě že v reálu to je rozdíl (v reálu se tak stydím, že s holkou ani nepromluvim :D), ale jde celkově o ten přístup.

Máš pravdu, že je důležitý, aby se o tebe ten kluk zajímal, ale proč ti teda vadí, když se zajímá o to, jaký jsi měla den? Pro hodně z nás to není jen prázdná fráze, ale vážně chceme vědět, jak ses měla a cos dělala, protože nás zajímá tvůj život. Ale chápu, že číst to stokrát za den asi není úplně příjemný...

S těma omluvama tě chápu a souhlasím, nechtěl jsem to obhajovat, spíš jen ukázat ten přístup, jak to ty kluci myslej - snažej se prostě bejt co nejhodnější. Typický nice guys.

Pokud ti teda vyhovuje bejt single, tak se prostě aktivně neseznamuj, ne? Ušetříš tím čas sama sobě i těm klukům.
 Supreme Gentleman
08.12.2021 13:58:17
Díky všem za reakce. Už mě to svěřování nějak přešlo :D

Myslím si, že poznat někoho v reálu a poznat ho na netu je celkem rozdíl. Takže výjimečně bych tady tinder fakt netahala.
A ne, nepotřebuju, aby mě někdo bavil. Potřebuju, abych viděla, že ten člověk se aspoň trošku zajímá o stejné věci jako já. A pokud mi na něco odepíše "aha" nebo "hezké", tak to asi nebude můj člověk.
Nevím, kde se ve vás bere to přesvědčení, že já konverzaci nerozvíjela.
A zase další domněnky. Pokud se mi někdo omlouvá za kravinu, když já vůbec nejsem naštvaná ani se nic neděje, tak to nemám ráda, protože chci žít ve světě, kde "promiň" a "omlouvám se" má ještě nějakou váhu. A taky je tu další věc. Já chci, aby ta druhá osoba neměla problém říct mi, že se mýlím nebo že nesouhlasí. Ne aby se mi omlouvala, aby byl klid.

Já vím, že v této chvíli pořizovat si psa je blbost. Stal by se především starostí někoho jiného a já nemám nárok tohle po někom chtít.

A pravdou je, že mi můj současný životní styl asi vyhovuje a taky je pravda, že když si představím blízkou budoucnost, nikoho vedle sebe nevidím. Jsem tam já, mé plány a mé snad zážitky.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
08.12.2021 13:42:22
To co píše Supreme Gentleman ti píšu já a další lidi už déle a nepoučila ses. Je vás takových víc a skončíte samy, když něco neuděláte. A o co, že ty sama skončíš s dítětem sama, protože si budeš myslet, že dítě ten vztah zachrání. Seš přesně ten typ.
 nevěřím
08.12.2021 13:41:56
Řekl bych, že chyba spousty žen je hledat někoho, "kdo mě rozesměje".
Na konverzaci musí být dva, nedá se furt jen sedět a čekat, až druhý začne sypat zábavné historky, což znamená, že i holka by měla odhalit něco ze svých zájmů a věcí, které ji zajímají.
Pak se samozřejmě může ukázat, že na druhé straně je blbec, kterého nic nezajímá, a pak není co řešit.

Ale někdy se stává, že poznám holku, ze které vše musím tahat jak z chlupaté deky. A to pak sám brzy přestanu, protože výslech mě nebaví.
 Nesu klády Muž25 Kategorie
08.12.2021 10:42:26
Prý "náročná na zásadní věci". Zásadní je, kolik toho máte s tím klukem společného a jak si rozumíte, ne to, jak tě dokáže pobavit. Jasně, je to fajn, když se s ním nenudíš, ale není to to nejdůležitější.
To je problém většiny mladších holek, že se chtějí hlavně bavit a tak si hledají kluky, kteří jsou jinak dost problémový a pro život nepoužitelný, ale hlavně aby s nima nebyla nuda. Jenže až budeš trochu starší, budeš třeba potřebovat tátu pro své děti. Někoho, kdo je aspoň trochu zodpovědnej a dokáže zabezpečit rodinu. Tam je nějaká zábava fakt to poslední.
A jak píše SupGent, pokud tě konverzace nudí, zkus do ní taky přispět a nějak ji rozvinout. Nemá to být přece o tom, aby se kluk snažil a ty nic, každý by do případného vztahu měl přispívat stejnou mírou. A když mu přestaneš odpovídat, určitě mu to neulehčíš.
S tímhle přístupem podle mě ani nemá cenu nějaký vztah hledat (otázka taky je, jestli ho vůbec chceš), protože pravda je, že ti kluci nemají proč se tak snažit a po chvíli to vzdají, když vidí, že ty prostě nechceš nic vážného, jen zábavu. Je to v podstatě to samé, jako když kluci chtějí jenom nezávazný sex (nebo vztah jen kvůli sexu). Bohužel to vidím dneska u holek hodně často.
 Maminka
08.12.2021 08:34:55
Zajímavé. Já se omlouvám pravidelně a v jednom kuse, i když nemám proč. A to v situacích, kdy se cítím - jak bysme řekli anglicky - “uneasy”. Buď sobě, že se tak cítím anebo světu, že vůbec existuju a zasláním tam. Možná nějaká kombinace obojího.
Znamená to, že takové lidi jako já nemáš ráda?
 Waste of Life Muž26 Kategorie
08.12.2021 08:29:56
No vidíš, vyřešeno :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
08.12.2021 07:44:29
Pokud je ta konverzace písemná, žádnou vypovídací hodnotu baví/nebaví nemá, a má sloužit jen jako prostředek k dorozumění "kdy a kde" (se potkáte na to přirážení a polévání kávou).

S tím psem opatrně, radím trochu počkat, do stařeckých bačkor máš daleko a spíš bych ti teď přál etapu života bez takových povinností, komplikací a závazku.
 Odpočinek Muž52 Kategorie
08.12.2021 06:00:36
Já doporučuju spíš králíka. Kdyby přišel do tvého života chlap, tak králíka ocení víc než psa.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
08.12.2021 03:25:12
O 10-15rokov budes pisat spoved: ´´Kde su vsetci dobrý muzi´´

Pre zeny 15-30rokov cas zabavy, od 30+ cas hladania seriozneho vztahu a uvedomenie si ze ste minuli najlepsie roky zivota s kretenmi a uz vas ziadny seriozny chlap nebude chciet... taka je dnesna realita.
 taky tipek
08.12.2021 00:49:00
To je tak typický. Ty si představuješ, že kluk/partner je od toho, aby tě především bavil. Holek jako ty je plnej Tinder.

Napíšu dvě - tři úplně normální zprávy a ty si se mnou přestaneš psát prostě proto, že se nudíš (jak mám ale vědět, co ti přijde vtipný a kdy je to naopak nemístný a za čárou, když tě neznám a ani nemám šanci tě poznat?). Princeznička se potřebuje bavit. Jste všechny stejný. Chcete sexy zábavnýho šaška, stroj na pick-up lines, kterej za vás občas zaplatí večeři a je úžasnej v posteli, ale samy nabízíte pouze sexy vzhled, což je celkem málo.

Ptáš se, co máš dělat, když tě konverzace nudí? Co třeba jí zkusit rozvinout? Ale to ne, ty seš přece holka a tohle holky nedělaj. To by na tebe (na holku) bylo příliš iniciativy, tak se radši odmlč a už neodepisuj, ať kluk vidí, že tě nudí, i když seš jeho jedinej match. Vlastně je to nakonec dobře pro toho kluka. Třeba je ve skutečnosti úžasnej, zajímavej a líbil by se ti, ale když na tebe na poprvý nezapůsobí nějakou trapnou a slizkou pick-up line, kterou si najde na googlu, tak nemá šanci. Ty máš totiž tisíce dalších nápadníků a radši budeš povrchní kravka. Kvantita před kvalitou.

Nemáš ráda, když se ti někdo omlouvá, když nemá proč, jenže co má kluk asi tak dělat, když ti něco napíše a ty mu neodpovíš? Logicky si nejspíš myslí, že tě třeba urazilo, co ti napsal. Nebo jako jak má vědět, že jsi jen znuděná, protože celej tvůj život je jinak jedna velká party, když tě nezná? Asi není takovej jasnovidec, jak si myslíš.

Holek jako ty s "tvýho psa budu mít radši než tebe" v biu jsou mraky. Vlastně jste snad ten nejčastější typ holek na seznamkách. Nějak ale nevím, proč bych se s váma jako kluk měl chtít bavit. Jste hezký? No a? To budu radši sám, než dělat celý dny nějaký květince šaška, aby se náhodou nenudila.

Nic proti tobě, to jen tak abys věděla, jak to vidím jako kluk z tý druhý strany.
 Supreme Gentleman
08.12.2021 00:34:02
matouch3 - To je vtipnéé :DDDDDDDDD
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
08.12.2021 00:29:09
"A štve mě, když se mně někdo omlouvá, i když nemá proč."

Asi hodný kluk, který chce být ještě hodnější :-)
Však se tím posunete oba.

https://www.youtube.com/watch?v=D-UmfqFjpl0
:D
Chtěl jsem ti sem dát psa, jak nastupuje do letadla. Tohle je ještě trochu blbější :-)
 matouch3 Muž50 Kategorie
07.12.2021 23:46:41
Jedna frajerka: Skončil mi seriál, máš lepší nápad?
Hmm, takže osobne. Ja že si stiahla zas Tinder. Asi budeš musieť počkať na toho pravého no :D každopádne kde ty a ostatný chodíte na tie slovíčka... Erudovaný. Hneď som musel navštíviť stránku slovník.sk ako :D
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
07.12.2021 23:45:53
lepšé - Geniální. Zařiď a kupuju.

Každopádně já se úplně vidím už s tím pejsanem. Škoda že si jej nemůžu pořídit. Bylo by to nezodpovědné. Ale brala bych ho na hory, kupovala mu ty nejlepší psí dobroty, měl by čupr boudu. Brala bych ho na cvičák. Ale jakmile by se vše naučil, tak bych vyžadovala jen aby mě poslechl na slovo. Neexistuje že by se zaběhl za zvěří apod.
<333
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
07.12.2021 23:42:22
A co takhle labrador kříženej s korelou?

Z obojího to nejlepší. Asi napíšu Číňanovi, co by to stálo. Maj to genový inženýrství v paži, i když se poslední dobou, co tak sleduju, specializujou spíš na miniatury a drobnnější potvory.
Napíšu mu mejla. Jdu hledat kontakty, gůgl snad poradí.
 lepšé
07.12.2021 23:38:23
Richie - To snad není možné. Ty máš prostě dar přijít vždycky, když si vylívám srdíčko :D
Je řeč o lidech, které jsem poznala osobně.
"Ahoj, dnes som prišiel z túry, kde som zachránil 4 šteniatka a na zajtra mám voľné lístky na hokej. Počítam s tebou!" - To je strašně originální. <3 :DD

Jasný, rady přijímám. Ještě od takových erudovaných lidí... :D
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
07.12.2021 23:34:43
Labrador je super voľba ;)

Na jednu stranu ťa chápem, no na druhú si do teba trošku kopnem :D
Chápem čo myslíš. Zoznamovanie vie byť dosť nuda a kamaráta to už tak prestalo baviť, že cez 2 roky tieto veci nerieši a nanajvýš sa vyspí s prvou pobehlicou niekde na párty. Čím nevravím, že ho máš napodobňovať :D
No na druhú stranu, nepoznajú ťa. Asi by som správu typu "Ahoj, dnes som prišiel z túry, kde som zachránil 4 šteniatka a na zajtra mám voľné lístky na hokej. Počítam s tebou!"
Asi by som tomu doprial deň, dva ľahkej konverzácie naviac a skúsil sa dohodnúť von. U mňa 99% konverzácii na Badoo skončilo preto, lebo som nemal čo ďalej písať.

Ak máš záujem, na ten koniec ti môžem dať voľné pokračovanie na maily. Snáď sa k nemu zajtra, pozajtra dostanem :D
 Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
07.12.2021 23:11:28
Ze mě už nemohlo a nemůže lidí.... důležité je mít to v pi....
Smajlík  PajkosBamboocha Muž27 Kategorie
07.12.2021 23:07:29
Myslim, ze ne kazdy si zvykne na byt posrany od korel. A navic psi jazyk je mnohem jemnejsi nez koreli zobacek!
 Kvetak
07.12.2021 23:04:45
Připadá mi, že jsi daleko zaujatější sháněním toho psa než kluka. Budeš s ním moc blbnout, chodit na procházky, drbat ho a nebude tě otravovat s kravinama. Takže pro tebe asi bude lepší zapomenout na nějaké polévání kafem a rovnou si najít psa. Jen jestli se tě někdy zeptá, jaký jsi měla den, tak ho raději vyměň.
 Rýpal Obecný
07.12.2021 22:51:12
Jedna frajerka: Tak musí se dávat pozor, obzvláště když jsme je měli ze začátku, tak to jsme všechno pozavírali. Ale časem si člověk zvykne na jejich chování - nejsou tak nevyzpytatelný, dokud se neozve nějaká neznámá rána, tak nemají důvod bláznivě lítat.
 Jackie Stewart Muž25 Kategorie
07.12.2021 22:34:36
Zabít já pod vlak - Tohle je povahový rys. Žádné dospívání se konat nebude.

Jackie Stewart - Já taky chápu, že někdo může mít velmi rád korelu, andulku, papouška.. i ty rybičky. Jen to mám asi stejně jako to máš ty se psy. Ale když nad tím tak přemýšlím, asi bych se bála ji pustit i v tom bytě. Někdo otevře dveře a korela je venku :D
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
07.12.2021 22:31:38
Jedna frajerka: Například létají po bytě - nemusí být pořád jen zavřeny. Někdy mi přistane na ramenou, to je hezký pocit. Dá se s nimi povídat (fakt nekecám, i když toho moc neumí a vyslovovat taky moc ne, ale něco se naučit dokážou). Nechají se drbat na hlavě (ode mně sice ne, ale s některými členy rodiny mají velmi důvěrný vztah).
Dá se toho psát hromada, ale kdo to nezažil, ten si to nepředstaví tak hezky.
Jinak, vím proč lidi psy zbožňují, jen já k nim bohužel nikdy netíhnul.
Smajlík  Jackie Stewart Muž25 Kategorie
07.12.2021 22:30:31
Tvl. Si najdi chlapa prostě jenom na sex. Možná trochu dospěješ a přestaneš se chovat jako kdyby ti bolo 14. Asi spíš potřebuješ odpanit, než mít po boku prince z pohádky.
Smajlík  Zabít já pod vlak
07.12.2021 22:24:42
INBN - Zajímavá myšlenka. To, že se tak nějak obejdu jsem skutečně po jednom z rodičů podědit mohla :DD

MM44 - Geniální

Katedra psychologie - Vlídná slova katedry :) btw. viděla jsem fotečky. 10/10 za odvahu.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
07.12.2021 22:15:55
"Je to se mnou složité" Inu jako s každou ženou. =) Ale my už si zvykli. Prostě jste si nesedli, neměla jsi náladu, chuť, cokoliv. Protože Jednou se najde někdo, komu budeš rád vyprávět, jaký jsi měla den a bude tě upřímně zajímat průběh jeho dne. Už jen proto, abys měla na co a na koho žárlit. :)
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
07.12.2021 22:14:10
" Ale tak co chceš dělat s korelou? Ven to vzít nemůžeš, jen ti to zpívá v kleci..."

A proč by sis nemohla vzít korelu s sebou ven? Někdo tahá psa na vodítku, ty si zavěsíš klícku na hůl, bidlo, klacek, hodíš si ho přes rameno a jdeš na špacír. Je to mnohem lepší než pes, kterej všude po všem se*e a po každým štěká, aby byl on i jeho páníček středem pozornosti. Však s korelou budeš taky a uvidíš, jak se ji venku bude líbit.
 MM44
07.12.2021 22:09:02
Pokud to sama tak necítíš, tak jenom pro klid rodiny to nedělej.

Jací jsou tví rodiče? Není jeden z nich samorost nebo prostě "divnej"? Je možný, že jsi po něm podědila "single" gen.

Možná ses nenarodila proto, abys zakládala další klabzubovu jedenáctku, ale aby sis tu "něco" vyřešila nebo máš určité poslání, úkol - nikoliv plození dětí.
 INBN
07.12.2021 22:01:55
Jackie Stewart - Ale tak co chceš dělat s korelou? Ven to vzít nemůžeš, jen ti to zpívá v kleci :D

lamka - Dobrá volba! U mě to bude husky, retrívr, vlčák anebo labrador. <33 :DDD
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
07.12.2021 21:54:59
Já budu mít labradora. Co ty? :-D
 Vicugna pacos Žena26 Kategorie
07.12.2021 21:52:11
Tohle ti závidím (vlastně obecně holkám). Nejsi hnaná touhou po seznámení, vlastně k tomu nemáš důvod - když i pes je lepší kamarád.
Jo a z nějakého důvodu, skoro každá holka chce psa (pokud už ho nemá), žádná nechce korelky, přitom ty jsou taky úžasné.
 Jackie Stewart Muž25 Kategorie
07.12.2021 21:40:44
No jo, tak psa jsi chtěla vždycky, blabláček... :)
 Měsíček
07.12.2021 21:15:15
mateřskárada - ňuňu. Zní to krásně. <3

Tricet8 - Já jsem o sobě nikdy netvrdila, že jsem vyspělá.

Kvetak - To je moc hezky napsané. Tohle si zapamatuju. :)

Gleit - A to je možná na tom to smutné. Já když se ptám, tak mě zajímá odpověď

Rýpal Obecný - Já se do toho ani pořádně nepouštím. Většinou to jde nějak samo, anebo vymyslím nějakou blbost, která k tomu vede.
Mě na vztahu ale neděsí to, že bych musela něco řešit. A že by to bylo někdy i těžké. Jen mám problém najít někoho, s kým bych to těžké chtěla překonávat.
Nehledám žádnou dokonalost. Ale uznávám, že je mi tak moc fajn a asi mi to trošku jedno je.

q-lol-q - Děkuju za optání. Měla jsem skvělý den. A už nepiš, ju.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
07.12.2021 21:04:37
Promin, ale jaky jsi dnes mela den?
 q-lol-q Muž38 Kategorie
07.12.2021 21:04:36
Myslím, že Kvetak míří správným směrem - Chceš se ty sama vůbec seznámit, nebo se do toho pouštíš, protože se to tak dělává? Tak hrubým odhadem, jak velká část z tebe stojí o skutečný vztah s tím dobrým i špatným, jak velká část chce být raději sama (případně se psem) a jak velké části je to jedno? Případně kolik z tebe jen sní o dokonalém partnerovi, o kterém víš, že ho nenajdeš?
 Rýpal Obecný
07.12.2021 20:59:51
Nemůžu mluvit za všechny, každý je jiný. Ale většinu lidí asi nezajímá, jaký máš den. Ptají se na to, protože se z nějakého důvodu domnívají, že ti to udělá radost :D
 Gleit Muž99 Kategorie
07.12.2021 20:51:41
Tvl, jsi ve veku, kdy by to melo jiskrit a ne ze by sis mela vybrat nekoho jen proto, se se to tak delava.
Je to jako rozbalovat bonboniery. Nekdo uz podle obalu pozna, ze je hnusna a jiny ji potrebuje otevrit a dva, tri bonbony zkusit.
A jiny ji sni radsi celou, protoze co kdyby uz nikdy na zadnou dalsi nenarazil.
 Kvetak
07.12.2021 20:41:30
Ty vole fakt je ti 21 a ne 13?
Jestli chces, tak ja te rad kafem poliju... akorat te pak budu muset odvezt do nemocnice...
Smajlík  Tricet8
07.12.2021 20:28:03
Doporučuji si pořídit malé 4 týdenní štěňátko. :D
To si pak budeš říkat "škoda, že jsem si radši nepořídila chlapa" :DDD
 mateřskárada
07.12.2021 20:26:26
To se jako v mezičase bavíme o ekologii a ty přemejšlíš o pořízení psa (což je naprosto nejnesmyslnější způsob, jak znečišťovat planetu)? :D
 ex-PMJ Muž26 Kategorie
07.12.2021 20:21:46
A ty si myslíš, že jsi jediná, kdo k tomu přistupuje takhle? Ne, to fakt nejsi. Jedeš podle stejného vzorce jako tisíce jiných. Nic překvapivého. Ale tak je to nastavené. Jsi náročná, ale můžeš si vybírat a nikdo ti není dost dobrý. Klasika.
 Bílý heteromuž 0Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč