Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1178147, vloženo 21.09.2021 09:40:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Závidím ostatním holkám
Vážně hrozně závidím. Všechny holky okolo mě mají už dlouhodobé vztahy, zkušenosti a já jsem sama jak kůl v plotě. Všechny jsou krásné a úspěšné v životě a pak jsem tu já. Myslím že kdybych se přestala se všema porovnávat a závidět tak by se mi ulevilo. Ale jak na to?
 Jemiztohosmutno Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.09.2021 20:03:28
leviathan: Diskusiu som nečítal a nepríde mi to ako zlý nápad. Je tam kopec normálnych ľudí a vie to byť aj sranda :)
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
21.09.2021 19:51:51
To je stejně vtipné, jak se všichni předhání navzájem, aby byli co nejlepší ve všem, furt se za něčím honí, že pak zapomínají na ty pravé hodnoty. Je to vážně krysí závod :D
 Česká Afrodita Žena21 Kategorie
21.09.2021 15:12:12
Sranda je, že celá diskuze je skoro o příšernosti TINDERU, a nakonec přijde někdo, kdo jí tu hovadinu doporučí :-) :-)
 leviathan
21.09.2021 14:50:44
Založ si Tinder a hľadaj :D však nájsť si vzťah v tejto dobe je extrémne jednoduché. Problém je si ten vzťah skôr udržať.
A hlavne si určite neni sama. Mám známu, ktorej je 22 a tiež ešte nikoho nemala. Dohnať sa to dá aj neskôr, v živote určite neni najpodstatnejšia vec si čo najskôr nájsť vzťah, aj keď sa hneď rozpadne a nevydrží proste nijak dlho.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
21.09.2021 13:13:55
Šerednej Zmrd: Mám úplně stejný zkušenosti s tinderem, krásně popsáno :D
Smajlík  Seer Muž88 Kategorie
21.09.2021 12:10:24
ŠM, hlavně jsi napsal, jak to tam vlastně chodí. Já nikdy neměl odvahu ani žaludek, ale překročilo to veškeré moje představy. Prostě totální magořinec. Nedávno jsem narazil náhodou na rozhovor jedné pipiny, kde si stěžovala, že ji očumují chlapi na ulici. A přitom si vydělávala jako ,,modelka a umělkyně" na nějaké platformě, snad OnlyFans. Ale to bylo v pořádku. Mě na tom fascinoval ten nedostatek sebereflexe, který se táhne jako červená nit. Myslím, že tyhle uživatelky na stáro fakt budou zavřené v blázinci...
 leviathan
21.09.2021 12:08:52
Jemiztohosmutno: Ony nejsou nijak zvlášť úspěšné, jen žijou ve své iluzi, zaslepenosti a hlouposti.
 timtim2
21.09.2021 11:58:04
leviathan: Ach, už si pamatuju.

Něco ve stylu jak si pipina na Pinderu hodí fotku ve spodním prádle, nebo vystavuje prdel či kozy do objektivu a k tomu napíše "Nehledám nezávazný sex, jak ti jde jen o jedno ani to nezkoušej"

Nebo děvčice s prázdným profilem, jednou fotkou a v bio jen "Nepíšu první"

Nebo hlášky "Jak nemáš aspoń 185cm, ani to nezkoušej"
"Chci něco originálního, na AHOJ JAK SE MÁŠ NEODPOVÍDÁM" načež ti čuba, když už napíše, tak nějaké ho*no "Ahoj jak se máš"

Ale na jednu čubu nezapomenu, tam to vypadalo aj docela nadějně, dokonce byl sexting, nudesky and shit, ale kdykoliv jsem chtěl střetnutí tak se vymluvila, načež se rozbrečela že je furt zamilovaná do zadaného týpka z druhého konce republiky, kterého viděla párkrát v životě jež je 24/7 v práci. Že prej se s ním vyspala a hrozně se za to nenávidí, že by se mnou chtěla něco mít, ale musí si to s ním prvně vyřešit, ale uvidí se až za dva měsíce. Tak sem jí poslal memečko, ať se má nad čím zasmát, až se bude zase nenávidět a blokla si mne.

Ale za něco jsem Pinderu vděčnej, naučilo mne to celkem rychle vytipovat a vyselektovat čuby, do kterých nemá cenu investovat čas ani energii.

Sic chápu že mezi děvočkami je dneska módní dělat "shit testy", čili se už od začátku chovat jako arogantní kráva, aby zjistila zda si synek věří a popř. aby se o ni snažil víc bla bla... Jenže pokaždý jak mne nějaká biatch shit-testuje, já prostě jdu o dům dál, protože proč se s*át s holkou co dělá drahoty když deset dalších mi dá bez keců.
A zatím sem si nevšim že ty co dělaj drahoty by měly kun*u ze zlata.
Smajlík  Šerednej Zmrd
21.09.2021 11:47:12
Šerednej Zmrd, jasně, chápu. :-). Ne, to tom Tinderu bylo, že jsi charakterizoval a vyprávěl o těch uživatelkách a jejich IQ, co tam psaly, a jak se tam prezentovaly. Nezapomenutelné :-)
 leviathan
21.09.2021 11:44:19
leviathan: Jako já píšu, ale na to abych něco dokončil jsem příliš líná ku*da.

Spisovatelství tě neuživí kamaráde, sem si teď nabrnkl horny 18tiletou děvčici na hraní a to poleze do peněz.

CO sem psal o pinderu si už ani nepamatuju, ale vzhledem k mému odporu k seznamovacím aplikacím a seznamkám obecně to bylo nejspíš něco ve stylu jaká je to s*ačka a že by honibrci měli radši vyraziti mezi lidi?
Smajlík  Šerednej Zmrd
21.09.2021 11:33:38
Šerednej Zmrde, prosím staň se spisovatelem a vydej sebrané spisy ze ZP. Beze srandy, určitě by se to chytilo. Zvláštné tvé brilantní úvahy o Tinderu :-). V medicíně je tě škoda...
 leviathan
21.09.2021 11:15:41
Odporník: Omlouvám se převelice, mělo bejt "cosplayerka", v záchvatu nostalgie jsem se přepsal.
Smajlík  Šerednej Zmrd
21.09.2021 11:10:20
Šerednej Zmrd : co to je coplajerka?

Nj, někdy příležitost dělá zloděje, někdo vybírá až přebere, pálí zlaté bydlo atd. - obdobvý případ jako ty fetky z té zpovědi vedle...

Někdy je asi ve výsledku lepší být odporníkem nebo šeredným zmrdem
Smajlík  Odporník
21.09.2021 10:56:40
Za pár let budeš ostatním děvčicím závidět rozvody, tahání o majetek, o děcka, nevěry atd... Aspoń nejsi chlap, tebe neoškubou u rozvodu a kdo ví, možná se najde nějakej ňouma kterého oškubeš a pak ti od něj budou chodit alimenty.

Jinak dont worry, jsi ženská, ty nebudeš šťastná a spokojená nikdy, furt bude něco co tě bude s*át. Sem viděl baby co měly skvělého manžela kterého jim záviděla půlka města, tři zdravé šikovné děcka, barák, auto, drahé dovolené, drahé hadry, hodně kámošů, úspěšné kariéry, no, stejně se začaly nudit, svrběla micina, tak se vyk*rvily, starej na to přišel, rozvod, Itálie, kámoši je odstřihli, z práce je vykopli a ony pak s flaškou vína a třema kočkama v podnájmu brečely jak je život zlej.

Btw, exce jsem taky zpočátku "záviděl" že měla přede mnou "fungující dlouhodobé vztahy" a "rozjetou kariéru" v době kdy já byl ještě student, dokud jsem nezjistil že všichni její chlapi přede mnou byli mamánci, socky které musela živit, do toho ji psychicky týrali a podváděli a ta pipina se jim ještě omlouvala. Ta "úžasná dokonalá holka" byla ubrečená kravka, socka s finanční gramotností nula nula ho*no, která na sobě nechala dříví štípat. V práci byla obklopena idioty a šéf, úplnej psychopat a neschopný debílek co ten podnik pomalu přivedl k bankrotu, ji šikanoval a shazoval.

V době kdy já byl necelej rok po škole sem už bral dvojnásobek co ona, měl super práci s flexibilní pracovní dobou. Ona se skoro ve třiceti tísnila se spolubydlícím na podnájmu co sežral půlku její vejplaty a 24/7 brečela jak je život na ho*no.

Jsem jí zkoušel pomoct, najít lepší práci (možnosti mohla přehazovat lopatama), ale ne, ona místo toho zůstávala v té debilní práci kde dělala neplacené přesčasy, obklopena idioty a se šéfem co ji šikanuje. I když měla dovolenou, furt jí zvonil mobil. Prostě hážeš perly sviním.
Poslední co vím tak si začala s tím psychopatem co jí šéfuje, ale až ho přestane bavit, asi přijde krom chlapa i o práci (upřímně s tím magorem tomu dávám max. rok) a opět své jediné kámošce 24/7 fňuká jak je všechno na ho*no.

Proč to píšu, je to cosplayerka co má na instagramu tisíce sledujících. Lidi co ji znaj jen z toho profilu jsou z ní udělaní, myslí si jak má super život, lezou jí do p*dele, závidí a chtěj být "jako ona".
Ne vše je jak se zdá.
Smajlík  Šerednej Zmrd
21.09.2021 10:11:45
Taky jsem to tak dlouho měla, všechny kamarádky kolem mě byly zadané, úspěšné a šťastné, já byla po rozchodu ve vztahu, co zase nevyšel, ve škole, kterou jsem nesnášela. Jednoho dne jsem si řekla dost, že nemůžu jen fňukat, ale musím s tím i něco dělat. Začala jsem se učit na přijímačky na mou vysněnou vysokou školu a přihlásila se na seznamku. Na svou vysněnou školu jsem se dostala, na seznamce narazila na fajn kluka a pár dnů od přijímaček s ním dala rande. Jsme spolu skoro 4 roky a tehdejší vztahy mých kamarádek se už dávno rozpadly. Jsou nešťastné a neustále mi předhazují, že já vím prd o vztahu a že se mi to stane taky. Lidi jsou obecně závistivá, zlá a nepřející stvoření. Nenech se nikým otrávit ani si vnutit myšlenku, že jejich životy jsou perfektní. Každý máme svou cestu a svůj čas, když budeš chtít a nebudeš jen brečet, můžeš mít, co jen chceš.
 Milka
21.09.2021 10:03:41
Připomínáš mi jednu zdejší uživatelku. Ta také trpí představou, že jediný způsob, jak dosáhnout štěstí, je skrz vztah. To je ale velký omyl. Těch způsobů je nekonečně.
 leafroller Muž31 Kategorie
21.09.2021 09:49:43
Jemiztohosmutno: Lehce, buď sama sebou a neporovnávej neporovnatelné. Ty přece neví, jak kvalitní jsou vztahy ostatních, jestli jim to vydrží, jsou šťastní a tak.
 Spitznamme Muž45 Kategorie
21.09.2021 09:45:21
To jsou ty sociální sítě :D.
Smajlík  SheldonC
21.09.2021 09:44:00
pokud ti jde pouze o to mít vztah, tak se tady najde spousta paniců, kteří se tě ujmou
 Azathoth Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk