Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1178139, vloženo 20.09.2021 23:03:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Život se zaneprázdněným mužem
Dobrý večer. Chodím s přítelem dva roky, plánujeme se k sobě nastěhovat. Zatím to bylo fajn, hádky jen párkrát. Fungovali jsme v režimu, že jsme si domluvili večer, kdy spolu budeme, cca 2x týdně, a v ten si na sebe fakt našli čas.
Přítel je ale pracovně dost zaneprázdněný, tzn má plný úvazek, bere skoro každý den přesčasy (kvůli penězům navíc, jinak má dost velký plat) a pak následují koníčky, které jsou o víkendu, přičemž mu začala sportovní sezóna, kdy je na sportu skoro každý den. A až pak budu v pořadí do budoucna já, takže se prakticky uvidíme před spaním, na dovolených a ve volnějším režimu v létě, jak skončí sezóna.

Mám docela obavy, jak to budu zvládat. Z domu to neznám, otec pracoval hlavně doma a často vařil, přítel vůbec nevaří. Domácnost budeme platit půl na půl, já tam teda budu hodně sama, budu se snažit dělat si svý věci, soustředit se na studium a své záliby. Do budoucna nevím, jestli se tak bude dát fungovat, třeba s dítětem, aby ho taky nevidělo jen na dobrou noc, o dovolených a víkendech o prázdninách. A já vůbec nevím, jak mu to mám říct, neumím si dupnout, přítel je trvdohlavý. Ale jinak je fajn, baví mě to s ním, máme se rádi, jen je trochu sobecký. Trochu mě mrzí, že jsme se dali dohromady něco málo před koronou a nezažili si ten normální režim, protože tohle pro něj normálním bude a já mu do toho nechci kecat, jenže s jeho sobeckostí se lehce může stát, že bude v budoucnu rodinu a mě stavět na nižší příčky a já nevím, jak mu to vysvětlit, aby to nebral jakou kritiku, ani útok.
 Budoucí Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.09.2021 20:19:10
Šerednej zmrd, výjimečně s tebou souhlasím.
 Sorayaaa
21.09.2021 11:18:38
Sorayaaa:
Aneb, když je muž zaneprázdněný a pracovitý ale i tak si najde na ni čas, bude držkovat, že si toho času neudělá víc.
Kdyby se jí více věnoval a lpěl na ní, bude držkovat že ten chlap nemá žádnej život.

Dej ženské zlatou cihlu a začne na tebe řvát že je příliš těžká.
Smajlík  Šerednej Zmrd
21.09.2021 09:27:13
No, tak pořád mnohem lepší varianta než flákač. Buď ráda, že máš pracovitého muže. Nic není ideální.
 Sorayaaa
21.09.2021 09:24:27
2x týdně, jako dobrý, když ti dva spolu chodí a poznávají se. Vybavuju si za studentských let, že jsme se viděli o víkendu, protože holt internáty a koleje. Ale na společný život to fakt není. Ledaže jsou oba tak vytížení, že jim to nevadí. A tobě to vadit začíná. Jako já se nedivím. Třeba se pletu, třeba se nějak sjedete, vytvoříte si ten společný čas, ale zatím to spíš vidím tak, že si akorát domu přiblížil sex zadarmo a pokud to vyjde, tak i kuchařku a uklizečku.
 Hodislava Žena42 Kategorie
21.09.2021 06:43:25
No jak to dopadne. On si bude žít jak je zvyklej stím že bude mít doma full servis a bude mu jedno jak se cítíš. Ty toho začneš mít dost a začneš buď pít, nebo tě sbalí někdo kdo na tebe bude mít čas. Pokud ti to vadí už teď když se znáte něco přes rok, tak to není dobré.
 LADI Muž41 Kategorie
21.09.2021 06:17:44
Můžeš být ráda, že nedojde dom a nesedne k TV a ne otevře si pivo jak 80% chlapů. To, že ho vidíš jen večer? A kdo to tak nemá? Každý chodí do práce a vidí se až po práci takze podvečer - večer. Pokud se ti večer věnuje a něco s tebou plánuje atd.. A po všech stránkách to je ok kromě času tak buď ráda.
 Ivanek
21.09.2021 00:09:29
Když spolu dva lidé chtějí sdílet stejnou domácnost a založit rodinu, měli by být podobně sociálně i kulturně založeni, koníčky mít stejné nemusí, ale pokud jich má jeden hodně a druhý žádný, bude to hodně skřípat. Totéž pracovní vytíženost.

Mě manželka vidí ráno a večer, někdy ani to ne, ale funguje to, má taky hodně zálib a je permanentně pracovně vytížená. Můj kamarád není ani z poloviny tak pracovně vytíženej jako já, o víkendech pracuje málokdy a stejně ta jeho prská a je silně nespokojená, poněvadž se sama neumí nijak zabavit, neustále si vyžaduje jeho pozornost a věčně by s ním jenom jezdila po výletech, wellnesech, dovolených ... to je prostě problém.
 truhlář pepík
20.09.2021 23:21:10
Pocitej s tim, ze az si poridi psa, budes v hierarchii i pod psem.
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk