Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1178107, vloženo 20.09.2021 15:52:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rovnopravnost
zeny chteji rovnopravnost kdyz muz zivi zenu tak je to v poradku ale kdyz zena zivi muze tak to neni fer a jsem odpad spolecnosti a mel bych se stydet fakt dobra rovnopravnost se proberte uz XD
 ProsteFilip Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.09.2021 18:22:39
Co to prosím tě plácáš?
Rovnoprávnost je o tom, že si to lidi můžou nastavit jakkoli chtějí, že mají mít právo žít tak, jak se jim to líbí. Ne o tom, že tě žena musí živit. Musíš si snad najít ženu, s kterou budete mít stejně nastavené, jak to v životě chcete. To je jak kdybych si našla chlapa a pak si stěžovala, že chlapi chtějí blondýny ale ten můj byl na brunety.

Já patřím mezi ženy, které by nesnesly pocit, že je někdo živí. Jsou zase ženy, kterým to nevadí. Jsou muži, kteří by nesnesli, aby je žena živila. Jsou muži, kterým by to nevadilo.

Tedy asi bych to snesla v nějaké konkrétní situaci, ale obecně bych to tak nechtěla. Nevadí mi, když musím dočasně všechno táhnout já, pokud muž zas na oplátku převezme více povinností v domácnosti nebo pokud vím, že svůj čas investuje do něčeho smysluplného, ač nevýdělečného. Ale asi by mi vadilo, kdyby nemakal a jen se doma válel u televize, popíjel pivo a cpal do sebe párky.

Ideální pro mě je rovnocenný vztah, kde nikdo neživí nikoho, případně, kde peníze nikdo ani příliš neřeší, oba vydělávají, peněz mají dost a je jim jedno, jestli tohle koupil ten nebo ta. Ale to jsou jen mé osobní preference, nemůžeš z toho dělat závěry o tom, co ženský chtějí nebo nechtějí.

Uznávám, že neřešit peníze mi jde jen v případě, že to já jich mám hodně a vím, že se nemůže stát, že mi jednou muž vyčte, že to táhl za oba. Já bych to nikdy muži nevyčetla, takže je lepší, když to táhnu já. Tak to vidím.
 Kateřina
20.09.2021 17:12:12
Je to tak, ženy rubat uhlí asi nikdy nebudou, nemají na to. :D
 MilanXY
20.09.2021 16:20:52
No mně hlavně přijde absurdní, že se v roce 2021 musí vést diskuze o rovnoprávnosti. Proč? Vždyť je to přece ku..va tak jasný! Ženy jsou míň? Muži jsou víc? Nebo obráceně? Ne. Jsme všichni lidi a musíme na týhle planetě fungovat všichni dohromady.
 MGM88 Muž33 Kategorie
20.09.2021 16:13:51
S tím náhodou souhlasím, že muž, co se nechá živit ženskou, je mr...ka.
 leafroller Muž31 Kategorie
20.09.2021 16:06:30
Tys nepochopil co je rovnopravnost. Pokud se nechas zivit zenou, pak to neni rovnopravnost ale nevyvazeny vztah tedy nerovnopravnost.
 Thatslife
20.09.2021 16:03:33
na 22letýho píšeš jak děcko
Smajlík  jahs
20.09.2021 15:59:35
Si teprve teď zjistil že ženské chtěj rovnost pohlaví jen dokud to nese výhody a z té své emancipace si berou jen co se jim hodí?

Synku, tady zas někdo objevil Ameriku.
 Šerednej ZmrdPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk