Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1178094, vloženo 20.09.2021 10:37:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nechat ho jít?
Jsme spolu tři měsíce. Já se zamilovala, on tvrdí, že mi to ještě nedokáže říct, zatím mě má hodně rád. Jsem blbá dvacítka která se zapletla s třicátníkem. Máme společné zájmy, přátele, dělá pro mě první poslední. Já k němu začínám cítit víc a ​víc s každým setkáním. Je to první člověk, kterému se dokážu plně otevřít a pustit si ho k tělu. To je pro mě těžké, dětství jsem trávila s násilnickým prevítem a vyrostla že mě odtažitá stydlivá žaba.

Touha po tom se usadit mu kouká z očí, miluje děti. Mě čeká ještě pět let studia a život na koleji dvě a půl hodiny cesty od domova. Už jsme o tom mluvili. Řekl, že počká. Já ale možná ani nechci, aby čekal. Rozhodně ne na někoho, koho nemiluje. Nejsem pro něj ta "osudová", často vzpomíná na jinou. A často se kochá jinými, i při úplném začátku. Nikdy nebudu vypadat dle jeho představ a nikdy se tak ani nebudu chovat. Prostě nejsem ta, z které by ztratil hlavu.

Jednou se ale taková může objevit. Nějaká, s kterou by mohl být skutečně šťastný. Přála bych mu to, je to jeden z těch nejhodnějších a nejupřímnější lidí. Nebyla bych naštvaná, jen zničená. Vím, že opustit ho teď by bylo pro nás oba to nejlepší, jenže i ta představa neuvěřitelně bolí.

Omlouvám se za chyby, asi nejsem v tom nejlepším rozpoložení. Potřebovala jsem se vypsat.
 princeznakožešinka Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.09.2021 18:35:48
Kvetak: vždyť to je princezna a to je nepřístojný aby princeznin amant vzpomínal na jinou
Smajlík  král jelimán
20.09.2021 18:21:31
Hele, třeba jen váží slova a je zdrženlivej a ZATÍM ti to nechce říct. Chvíli počkej, pak ho kdyžtak pošli do oběhu. Chlap by měl mít ženskou rád víc než ona jeho.
Smajlík  arachnofobka Žena32 Kategorie
20.09.2021 16:05:00
Je ti dvacet bejby.
Baby jsou v tvém věku citově a vztahově stabilní asi jako politická situace v Somálsku.

Za pár měsíců budeš takhle básnic o někom jiným a jméno tohohle si nebudeš ani pamatovat.

Se nedivím že se nechce usazovat, moc dobře si to asi uvědomuje a asi si zažil svoje.
Moc dobře ví že ty na vejšce potkáš ještě hromadu borců a stačí, aby začala svrbět číča a už v tobě bude zaražený jiný synek.

"Já vůbec nevím jak se to stalo..."
Smajlík  Šerednej Zmrd
20.09.2021 14:42:46
Ta neustala zenska touha byt pro nekoho ta uplne nejvice ze vseho osudova..
Ale na druhou stranu jo, ve dvaceti se to jeste da pochopit.
 Kvetak
20.09.2021 12:38:46
Jestli tě nemiluje, tak není co řešit. Radši se soustřeď na školu. Na děti a rodinný život máš dost času. Nejdřív si musíme užít mládí.
Smajlík  white-rider Muž21 Kategorie
20.09.2021 11:56:12
v pokročilejším věku je těžší se pro muže zamilovat. může za tím být třeba i předchozí odmítání ze strany žen. ale vzhledem k tomu jak pěkně se k tobě chová byste to měli zkusit
 Nadržený panic Muž21 Kategorie
20.09.2021 11:52:58
1) Ve svých letech a budoucímu studiu přemýšlíš nad dětmi? Myslím, že na to máš ještě docela dost času.

2) Nemusíš vypadat podle něčích představ, ani ničí představy nemusíš plnit. Měla by ses cítit sama příjemně a tvůj skutečný přítel, partner, by měl podporovat tvoje sebevědomí a příjemné pocity sama ze sebe.

3) Kochání se jinými ženami. Tady je to složité. Pokud bych to měl vzít za sebe, já se podívám, ohlédnu se po jiné ženě, ale je velmi velmi malá pravděpodobnost, že bych se s nějakou dal do řeči za nějakým skrytým účelem, případně do flirtování. Je nutné si i v tomto určit hranice a myslím si, že muži a ženy to nutkání, podívat se na někoho, budou mít podobné.

4) Každý máme jiné tempo, ve vztazích a lásce, ovšem není pěkné nechat se vodit za nos a někoho vodit za nos. Můžeš mu dát prostor, trochu ustoupit do ústraní, aby se ukázalo, co vlastně on vkládá do vašeho společného vztahu. Ty bys měla tedy zaujmout roli pozorovatele a sledovat jeho přidanou hodnotu do vztahu.

5) Bezmezná důvěra je krásná, ale musíš dávat pozor i na sebe. Hodně lidí víc mluví, než koná a realita se od slov může hodně vzdalovat.

Závěrem bych asi ještě dodal, že není všechno zlato, co se třpytí. Člověk musí zažít víc věcí, dobrých i špatných, aby poznal, co opravdu chce. Takže i kdyby se stalo, že toto nebude mít happyend, stále to může být součást posunu ve tvém životě.

Nepřikládej takovou váhu vztahu, že by měl vyléčit tvé vnitřní zranění. Takovou moc s zodpovědnost bych do rukou cizího člověka nevkládal. Svá zranění zkus vyléčit ty sama a pokud to nepůjde, zkus pomoc odborníka. Není to nic špatného. Naopak je to lepší, než svá zranění a bolest ještě víc prohloubit, třeba taky pravé nespěšnými vztahy.
 Rudá Záře
20.09.2021 11:34:40
Ty si též zasloužíš, aby tě někdo miloval celým svým srdcem, nebo jak se te říká. Nemá to smysl.
 lolik
20.09.2021 11:33:36
No to se divím, že z princenzy není borec hotovej.
Smajlík  král jelimán
20.09.2021 10:46:54
Tak co vás dva vlastně ještě drží po kupě ?
Smajlík  Česká Afrodita Žena21 Kategorie
20.09.2021 10:42:09
Láska buď je nebo není. Kompromis není dobré dělat, vždyť nejde o nic menšího než o šťastný život. Pokud nejsi jeho vyvolenou, promysli to. Pokud jsi, určitě najdete příležitost si to v nejbližších dnech dokázat.
 Spitznamme Muž45 Kategorie
20.09.2021 10:41:36
To je ten ženatej?
 leafroller Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk