Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1178043, vloženo 19.09.2021 13:20:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kvůli ní výpověď a teď tohle
Prosím Vás, co dělat? Já se snad půjdu i soudit. Začnu takhle, asi půl roku jsem pracovala na recepci hotelu ve městě. Právě mi celkem šla, chyby jsem nedělala, super. Mám malou dceru, ale i když byla marod, byl s ní doma muž nebo zaskočila babka, nebo kamarádka. Jednou byla s ní chůva. A najednou k nám do hotela přišla studentka (vysokoškolačka dálkového studia) , že hledá práci a ideál recepce. A kolik umí jazyků a další se učí a kolik má praxe z oboru a studium na cestovním ruchu....no reditel byl z ní úplně ve vytržení , přitom nemohla dělat v pátek noční, aby se mohla vyhajat do školy, v sobotu denní Lebo škola, noční protože někdy přišla až v devět domu a směna začíná před sedmou. Takže pořád problémy a přehazování směn. Nakonec mne kvůli ní vyhodili, někdo musel z kola ven, já přišla jako poslední tak já. A já zjistila, že ona těsně před skončení zkušebky dala výpověď. A já jsem bez práce na pracáku. A na její místo bude přijata známá ženy ředitele. Jak se bránit? Nebo co dělat? Asi se půjdeme s dcerou past na louku.
 Klarresce Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.09.2021 18:35:10
Najdeš si lepší ráci, jsi mladá.
 LADI Muž41 Kategorie
19.09.2021 16:36:41
Byl bych v klidu. Až po volbách přijde další lockdown na hotely, vyhodí ji také.
 MilanXY
19.09.2021 15:31:48
Je to k nas.rání, ale nenaděláš nic. Nějakým souzením se si příliš nepomůžeš.. akorát ti to ubere síly, čas i finanční prostředky. Na pracovištích se často dějí sviňárny. No jestli tě to utěší.. já jsem byl před rokem odejit z jedné firmy, kde jsem měl konflikt se šéfovou - což byla dcera majitele firmy. O daném oboru neměla absolutně žádnou páru, na vedoucí post byla s nulovými zkušenostmi dosazena tatínkem, měla pod sebou zhruba patnáct lidí a byla chytrá jak pět blbejch dohromady. Všichni kolegové z ní měli akorát srandu. Ve sporu stáli jednoznačně za mnou a dávali mi za pravdu, ale bylo to prd platné. No prý už kvůli ní odešlo nebo bylo odejito více než pět lidí s mnohaletou praxí v oboru. Bylo to taky k nas.rání, ale člověk s takovými případy holt nic nenadělá..
 Dawe6465
19.09.2021 15:30:42
Muad*Dib
Jo, taky si myslím, že jí nevyhodili kvůli té vysokoškolačce. To by autorka letěla hned po jejím nástupu a ona vysokoškolačka by tam zůstala dál. Ani si nemyslím, že jí vyhodili kvůli té protekční zaměstnankyni. Za tím muselo být něco jiného. Ovšem autorku chápu, musí jí být hrozně, snad si brzy najde něco jiného, protože pokud se tam hraje na protekci a kamarádšofty, tak už by se tam stejně dobře necítila. A není nic horšího, než chodit denně do práce se sevřeným žaludkem strachy co zas bude a z práce se skřípěním zubů vzteky z toho, co zas bylo. To za ty nervy nestojí.
Smajlík  Lois Griffinová
19.09.2021 15:18:05
Jak už bylo řečeno zaměstnavatel tě nemůže jen tak vyhodit. Musí to jasně zdůvodnit. A taky jsi měla dostat odstupný. Takže důležitý je jak dlouho jsi tam pracovala a jak přesně vypadala ta výpověď. Je dost možný, že tě vyhodili v rozporu se zákonem, ale to bys toho musela říct víc.
Každopádně tu vysokoškolačku do toho netahej. Té se tvůj problém netýká. Zaměř se čistě na svůj vztah se zaměstnavatelem.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
19.09.2021 15:11:59
To mě moc mrzí, vím přesně jak se cítíš. Ale co s tím uděláš? Nic, zkus pohledat jinou práci, případně vzít i brigádu. Já mám v práci podobný problém s protekční dcerunkou a došlo to tak daleko, že si hledám jinou práci, protože tam kde jsem se už od jejího nástupu nedá ani pořádně dýchat. Všechno, celý chod kanceláře se přizpůsobil jí a jejím možnostem docházky, jedna kolegyně už odešla a já snad do vánoc budu další. Samozřejmě si nedělám iluze, že jinde nebudou zase jiné problémy, nejsem naivní ale být někde, kde se musím neustále hrbit a uhýbat před někým jen proto, že se uměl dobře narodit, to je fakt na psychiku nářez. Věř, že i pro tebe je lepší, že jsi pryč, dobrý už by to tam nebylo a pracovat někde, kde musíš pořád ustupovat a navíc ještě s protekčním kolegou za zády to by bylo ještě horší, než tam mít tu studentku. Držím palečky aby sis brzy našla něco jiného, odkud jsi?
Smajlík  Lois Griffinová
19.09.2021 14:39:19
Zrejme az taka dobra nebudes, ked ti neponukli ani to nahle uvolnene miesto...
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
19.09.2021 14:38:02
Muzes lepe definovat to vyhodili? Odesla jsi na dohodu? Mela jsi smlouvu na dobu urcitou? Provedla nejaky maler, co by znamenal okamzite propusteni? Byla to prace na HPP, nebo brigada? Je to dost nejasne. Moc nechapu kvuli cemu se chces soudit. Zakonik prace jasne urcuje jak ukoncit pracovni pomer...podle toho, co pises je nejasne jak a co bylo.
A to, ze ta slecna odesla ve zkusebce je jen jeji vec a toho hotelu a tebe se to netyka.
 panel1
19.09.2021 14:24:23
Takže podle tvého názoru tě vyhodily kvůli ní. No jasně
 Nkkkl
19.09.2021 13:51:05
Tak snad vás živí otec dítěte, ne?
 leafroller Muž31 Kategorie
19.09.2021 13:39:07
Asi bych na tvém místě prostě šel od té situace pryč, prostě to uzavřel a hledal práci dál.

Podle posledních informaci, co jsem četl, je víc pracovních míst, než žadatelů o zaměstnání. To znamená, že je z čeho vybírat.

Nevěš hlavu. Hledej dál a na nějaké soudy se vykašli. Investuješ do toho své peníze, které ti budou později chybět na důležitější věci. Budování kariéry není lehká záležitost.
 Rudá Záře
19.09.2021 13:33:17
thotel funguje jako kartel. nejdřív si tam dosadí milenku na recepci a posléze když to žena vyhmátne milenku vyhodí a dosadí am ženu... být tebou zvážím žalobu
 Nadržený panic Muž21 Kategorie
19.09.2021 13:30:06
OK, I'm waiting for the punchline...
 žalud
19.09.2021 13:30:02
Víš, že zaměstnavatel má právo té vyhodit, že? Nenadělá s tím nic. A nesváděj všechno, co se ti v životě děje, na jiné lidi. Dodělej si třeba školu a nauč se jazyk.
 Kateřina
19.09.2021 13:27:39
Duvod vyhozeni? Nebo dohodou? Kdyby te oficialne vyhodili pro nadbytecnost, tak se muzes soudit.
Smajlík  Tricet8Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk